عمومیکسب و کار ایرانی برتر

لیست پرفروش ترین شارژر باتری های دوربین کانن

شارژر باتری دوربین

باتری کانن دوربین همانند باتری‌های دیگر، برای تامین منبع تغذیه انواع مختلف دوربین کاربرد دارد و می‌توانید از آن به‌عنوان یکی از قطعات ضروری در عکاسی استفاده کنید. بدون وجود یک باتری، یقینا نمی‌توانید که شرایط مناسبی در هنگام مسافرت یا عکس‌برداری از طبیعت داشته باشید. چرا که باتری شما سریع شارژ خالی کرده و مجبور خواهید شد که آن را خاموش کرده و به شارژر وصل کنید. بنابراین، کیفیت بالای باتری و لزوم داشتن عمر بالا، از ویژگی‌هایی است که در بالا رفتن تجربه بهتری از عکس‌برداری می‌تواند مهم باشد.

در کنار یک باتری خوب، شارژر دوربین هم اهمیت بسیار بالایی دارد. هرچه هم که باتری خوب باشد، شما به خرید شارژر دوربین استاندارد نیاز دارید تا بتواند برق‌رسانی استانداردی را به باتری شما داشته و سبب آسیب رسیدن به آن و کم شدن عمر باتری نشود. این موضوع اهمیت بسیار بالایی داشته و حتی کمک می‌کند که زمان کمتری را برای رسیدن شارژ باتری به صد در صد صبر کنید. شارژر دوربین هم در کنار باتری اهمیت فوق‌العاده بالایی دارد و برای کاربران حرفه‌ای، یکی از قطعات ضروری است که همیشه باید در کنار خود داشته و در مسافرت و عکس‌برداری از منظره از آن اساتفاده کنید. شارژر خوب، در خیلی از مواقع نادیده گرفته می‌شود و کاربران از نداشتن آن متضرر می‌شوند.

شارژر دوربین برای دوربین‌های دیجیتالی، معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با باتری خاصی بتوانند جفت شوند. آن‌ها شارژ سریع همراه با ایمنی بالا را برای باتری شما به همراه آورده و هیچ مشکلی از بابت ولتاژ و آمپراژ زیاد را برای باتری ایجاد نخواهند کرد. برخی از مدل‌های شارژر، می‌توانند دو یا چند باتری را به‌صورت همزمان شارژ کنند و یقینا، قیمت شارژر دوربین با چنین امکاناتی هم متفاوت از شارژرهای معمولی خواهد بود. اگر کاربری با میزان استفاده زیاد از چند دوربین هستید، می‌توانید به سمت چنین شارژرهایی رفته و از امکانات آن‌ها استفاده کنید.

جهت اطلاع از قیمت دوربین کنون به مرکز نمایندگی کانن مراجعه فرمایید.

دیگر برندها: دوربین عکاسی کانن

یک نکته مهم دیگر در مورد عکاسان حرفه‌ای طبیعت، این است که از چند باتری استفاده کرده و آن‌ها با خود حمل کنند تا به ترتیب در دوربین از آن‌ها بهره ببرند. این افراد می‌توانند از شارژر دوربین با قابلیت قرار دادن چند باتری استفاده کرده و به‌صورت همزمان آن‌ها را فول شارژ کنند. این شارژرها برای عکاسی در طول روز یا هنگام سفر مناسب هستند و می‌توانند گزینه بهتری برای خرید باشند. شارژرهای دوربین به دلایل مختلفی می‌توانند موردنیاز شما باشند. خالی شدن شارژ باتری دوربین، مثل تمام باتری‌اهی دیگر رخ می‌دهد و اصلا این‌طور نیست که بگوییم، کمتر از باتری لپ تاپ یا گوشی هوشمند رخ می‌دهد.

باتری دوربین هم به دلیل استفاده زیادی که دوربین برای عملکردهای مختلف خود از آن‌ها دارد، سریع‌تر خالی شده و شما با یک شارژر خوب،‌ می‌توانید تجربه بهتری از کار با دوربین خود داشته باشید. نیاز به خرید شارژر دوربین در خیلی از موارد دیگر هم می‌تواند وجود داشته باشد. ممکن است که شارژر اصلی خود را در یکی از مسافرت‌های خود جا گذاشته باشید یا اینکه به دلیل خرید یک دوربین کارکرده، متوجه شده باشید که همراه آن یک شارژر وجود ندارد. حتی ممکن است که در یکی از پروژه‌های عکاسی خود آن را گم کرده باشید و بدین ترتیب، نیاز به خرید شارژر دوربین خوب می‌تواند از ضروریات لازم برای شما باشد.

دیگر برندها: دوربین عکاسی پاناسونیک

حتی ممکن است که برای خرید همزمان چند باتری، نیاز به شارژرهای یادک داشته باشید و بازهم در چنین مواردی تجربه بهتر و بی‌دردسری از کار با دوربین خود تجربه می‌کنید. هواد سرد، می‌تواند باتری دوربین شما را سریع‌تر خالی کند. بنابراین، اگر در هوای سرد و در خارج از منزل عکس‌برداری یا فیلم‌برداری می‌کنید، یا اینکه عکس‌برداری شب را ترجیح داده و زمان زیادی را برای آن سپری می‌کنید، ممکن است در همین حین متوجه شده باشید که باتری دوربین شما بیش از پیش نیاز به شارژر خوب دارد و در طول روز، چند بار هم ممکن است که از آن استفاده کنید.

همین روند کافی است که نیاز به خرید شارژر دوربین به‌صورت اساسی احساس شود. در واقع، شما بدون شارژر، عملا نمی‌توانید از دوربین خود استفاده کنید و در بهترین شرایط، دوربین شما یک روز برای‌تان کارایی خواهد داشت. شما می‌توانید به مجموعه‌ای از شارژرهای خوب در بازار دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را برای همه مدل‌های دوربین خریداری کنید. هرکدام از شارژرهایی که وجود دارد، نسخه‌های مختلفی از سازندگان متنوع بازار هستند. حتی می‌دانید که برندهای تولید کننده دوربین و دیگر لوازم جانبی عکاسی، شارژرهای اختصاصی خودشان را معمولا برای هر مدل از دوربین خود ارائه می‌کنند.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ چنین شارژرهایی روید تا بتوانید بهترین سازگاری را از آن‌ها برای باتری دوربین خود دریافت کرده و دچار مشکل نشوید. این شارژرها دقیقا برای ساختار باتری خاص دوربین شما تدارک دیده شده‌اند و از لحاظ عملکرد و سرعت در شارژ، بهترین شرایط را برای شما ایجاد می‌کنند. هنگام خرید، می‌توانید به دو شاخه‌های آداپتور مسافرتی، شارژرهای مخصوص ماشین با پورت USB و همچنین شارژرهای عمومی برای باتری‌های AA هم توجه کنید که می توانند برای مقاصد خاصی توسط شما مورداستفاده قرار گیرند. هرکدام از آن‌ها برای لحظات خاصی طراحی شده‌اند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

در ادامه قصد داریم که شما را با برخی از بهترین شارژرهای دوربین آشنا کرده و کمی بیشتر در مورد آن‌ها صحبت کنیم. خیلی از اوقات، قدرت انتخاب چندانی در انتخاب شارژر دوربین ندارید. چرا که باید به سراغ شارژر اختصاصی باتری دوربین خود بروید و همیشه یک انتخاب عالی می‌تواند تا سال‌ها شما را از نیاز به خرید یک شارژر دوربین جدید بی‌نیاز کند. بنابراین، ابتدا باید سراغ شارژر اختصاصی باتری دوربین خود رفته و در صورت پیدا نکردن یک مورد مناسب، خرید شارژر دوربین از برندهای دیگر را مدنظر داشته باشید.

دیگر برندها: دوربین نیکون

LC-E6 Camera Battery Charger

کانن با تولید شارژر دوربین مدل LC-E6 خود، یک محصول اختصاصی برای شارژ باتری دوربین‌های EOS 5D Mark II، 7D و همچنین 60D Digital SLR خود فراهم کرده است. این شارژر دارای امکانات اختصاصی برای برق‌رسانی استاندارد به باتری شما بوده و می‌توانید از کیفیت بالای آن شارژ سریع و عالی استفاده کنید. این شارژر دقیقا با نمونه اصل برابر است و هیچ تفاوتی احساس نخواهید کرد. این برابری در مدت زمان شارژ کامل باتری و همچنین کیفیت بالای ماندگاری در طول‌های سال‌های مختلف، خودش را نشان خواهد داد. برق خروجی آن در حد ۸.۴ ولت بوده و برای شارژ باتری دستگاه شما هم به برق شهری ۱۰۰ الی ۲۴۰ ولت نعادل ۵۰ الی ۶۰ هرتز نیاز خواهد داشت.

قیمت شارژر دوربین هم بسیار مناسب بوده و همراه با یک طراحی خوب در جعبه در اختیار شما قرار می‌گیرد. کافی است که از آن در مسافرت یا مصارف عادی استفاده کرده و باتری دوربین خود را همیشه در یک حالت ایده‌آل نگه دارید. همه چیز برای ماجراجویی بیشتر با دوربین در اختیار شما است و با شارژ نگه داشتن باتری دوربین خود در هر شرایطی، می‌تواند تجربه بهتر و آزادانه‌تری در کل عکس‌برداری خود داشته باشید.

Dual Battery Charger Hero 5 Black

با شارژر دوربین مدل Dual Battery Charger، می‌توانید همزمان دو باتری را شارژ کرده و قدرت لازم را هم برای هر دوی آن‌ها داشته باشید. این شارژر باتری هیلو ۵ دارای طراحی بسیار زیبا و مقاومی است و کیفیت حتی از نظر ظاهری هم کاملا برای شما مشهود خواهد بود. می‌توانید از آن برای شارژ همزمان باتری‌های خود استفاده کرده و سرعت بیشتری به کار خود بدهید. می‌توانید دو باتری خریداری کرده و هر دوی آن‌ها را به‌صورت همزمان در مسافرت یا بیرون از منزل با خود داشته باشید. این روند کمک می‌کند که از باتری اضافه برای جلوگیری از نیاز به مراجعه مکرر به شارژ استفاده کرده و در واقع، با صرف یک مدت زمان خاص، دوبرابر از آن استفاده کنید. این شارژر دارای یک چراغ LED بوده و میزان شارژ هر کدام از این باتری‌ها را به شما ارائه خواهد کرد.

MH-24 Camera Battery Charger

نیکون با شارژر دوربین مدل MH-24 خود، بسیاری از نیازهای دارندگان این دوربین‌ها را برطرف می‌کند. نیکون از برندهای برتر در تولید دوربین‌های دیجیتالی حرفه‌ای است و در کنار آن، ابزارهای جانبی خوبی هم روانه بازار کرده است تا کاربران نیازی به خرید از برندهای دیگر نداشته باشند. شارژر دوربین مدل MH-24 این کمپانی نیز با وزن ۱۵۸.۷ گرمی در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید برای دوربین‌های P7000، D3100 و D5100 از آن استفاده کنید. این شارژر کیفیت بالایی در ساخت و مشخصات فنی از خود نشان داده است و مشکلی از بابت استفاده از آن در طول سال‌های آینده نیز نخواهید داشت.

دیگر برندها: دوربین عکاسی سامسونگ

با خرید شارژر نیکون مدل MH-24، از سازگاری بالای آن برای دوربین‌های یاد شده استفاده خواهید کرد و توصیه می‌کنیم که برای باتری‌های دیگر از آن استفاده کنید. این شارژر تنها بهترین عملکرد خود را برای باتری‌های ذکر شده در نظر گرفته است و توصیه می‌کنیم که برای باتری‌های دیگر، شارژ مخصوص خودشان را خریداری کنید. این باتری سازگاری بالایی داشته و کیفیت ساخت محصول، از همه نظر توسط کمپانی چک شده است. این محصول دارای یک چراغ LED بوده و اطلاعات لازم در مورد میزان شارژ باتری را نیز به شما خواهد داد. ابعاد آن در حد ۹۱.۴ در ۹۴ در ۱۱۹ میلی‌متر بوده و شرایط لازم برای حمل همراه دوربین را در هنگام مسافرت‌های کاری و تفریحی فراهم می‌کند.

Canon LC-E17 Battery Charger

با خرید شارژر دوربین مدل LC-E17، می‌توانید اطمینان داشته باشید که در مدت زمان کم، شارژ کامل باتری را فراهم کرده و دوباره می‌توانید سریع به روند عکس‌برداری و فیلم‌برداری خود بازگردید. این شارژر دارای وزن ۸۵ گرمی بوده و با ابعاد ۶۴ در ۸۷ در ۳۰ میلی‌متر در اختیار شما خواهد بود. این محصول برای طیف بزرگی از دوربین‌های کانن مناسب بوده و پشتیبانی بهتری نسبت به شارژرهای دیگر از خود نشان می‌دهد. این شارژر از نشانگر وضعیت شارژ استفاده کرده و کاملا می‌توانید روند شارژ را کنترل کنید.

دیگر برندها: دوربین عکاسی سونی

قیمت شارژر دوربین مدل LC-E17 هم در حد استاندارد و امکانات این محصول بوده و می‌توانید از ولتاژ خروجی ۸.۴ ولت برای کاهش مدت زمان شارژ و بالا بردن کیفیت آن استفاده کنید. ولتاژ ورودی نیز دقیقا هم راستا با برق شهری و در حد ۱۰۰ الی ۲۴۰ ولت است و از استفاده از این شارژر دوربین در سال‌های آینده هم رضایت کافی خواهید داشت. کیفیت ساخت محصول بالا بوده و در برابر ضربه و عوامل مزاحم دیگر، مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.

هنگام خرید شارژر های دوربین عکاسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اصل یا کپی بودن باتری دوربین ذکر شده باشد: یکی از مشکلات عکاسان مواجه شدن با کالای تقلبی است، ممکن است در بازار با کالاهای مشابه اصلی مواجه شوید که تفاوتی با کالاهای اصلی ندارند و تشخیص آن به سادگی امکان پذیر نباشد. برای حل این مشکل به سراغ فروشگاه های معتبر بروید. در نورنگار کالاهای اصلی از مشابه اصلی در قسمت شرکت سازنده تفکیک شده اند و می توانید به سادگی کالای مد نظرتان را تهیه کنید و خیالتان آسوده باشد که در صورت خرید باتری دوربین اصلی حتما کالای اورجینال را تحویل خواهید گرفت.

به مدل باطری دوربین عکاسی دقت کنید: علاوه بر اهمیت شرکت سازنده در انتخاب باتری باید به مدل باتری نیز دقت کنید، شارژر های شرکت های کانن، نیکون ، سونی و … در چند مدل عرضه می شوند که هر کدام برای باتری یکسری از دوربین های عکاسی مناسب است. انواع شارژرهای کانن ، شارژرهای نیکون ، شارژرهای سونی و شارژرهای باتری های قلمی قابل شارژ به صورت اورجینال و غیر اورجینال با مناسب ترین قیمت همراه ضمانت سلامت کالا و ارسال رایگان از نورنگار قابل خرید هستند.

دکمه بازگشت به بالا