عمومیکسب و کار ایرانی برتر

افزایش لایک اینستاگرام رایگان

خرید لایک ایرانی

خرید لایک ایرانی اینستاگرام امروزه تبدیل به یکی از بهترین راه هایی شده است که با استفاده از آن می توانید پیج اینستاگرام خود را به راحتی رشد داده و در اینستاگرام مشهور شد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

خرید لایک اینستاگرام

لایک اینستاگرام انواع مختلفی دارد و شما باید بدانید که قصد خرید لایک ارزان، خرید لایک واقعی و یا خرید لایک ایرانی را دارید تا بتوانید نیاز خود را برطرف کنید. هر یک از این انواع لایک ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارد.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام و لایک

یکی از مسائلی که ذهن تمام افراد فعال در اینستاگرام را به خود مشغول کرده این است که از چه سایتی خدمات اینستاگرام مانند خرید لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام ارزان، خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، خرید بازدید اینستاگرام و… را انجام بدهند.

وب سایت مای ممبر بهترین سایت برای خرید لایک اینستاگرام و انواع فالوور مانند خرید فالوور واقعی اینستاگرام، خرید فالوور ایرانی، خرید فالوور ارزان، خرید فالوور واقعی فعال ایرانی و خرید فالوور 100 درصد واقعی می باشد.

از وب سایت مای ممبر می توانید علاوه بر خرید لایک و فالوور، خرید ویو اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید ویو استوری و خرید ویو پست اینستاگرام را انجام دهید.

افزایش لایک اینستاگرام با چند ترفند ساده

همانطور که می دانید لایک در اینستاگرام یکی از فاکتورهایی است که نشان می دهد که مخاطب پست شما را پسندیده است. تعداد لایک اینستاگرام یکی از فاکتورهایی است که هر گرداننده پیج اینستاگرامی برای بالابردن آن تلاش می کند. البته فاکتورهای زیادی وجود دارد که نشان می دهد که آیا پست شما برای مخاطب مفید و مورد پسند بوده است یا نه و تنها به لایک نمی توان اکتفا کرد. باید گفت لایک اینستاگرام مانند گذشته تاثیر زیادی در الگوریتم های جدید آن ندارد و حتی اینستاگرام به دنبال حذف کردن نمایش لایک اینستاگرام است. ولی اگر باز هم به دنبال این هستید که چگونه لایک اینستاگرام را بالا ببریم، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

لایک اینستاگرام یکی از فاکتورهای نرخ تعامل

نرخ تعامل یکی از مهم‌ترین عوامل در میان معیارهایی است که در رتبه‌بندی پیج‌ها و پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی موثر است. در اینستاگرام هم نرخ تعامل هر حساب اینستاگرام، حاصل‌ جمع تعداد لایک‌ها و تعداد کامنت‌ها بخش بر تعداد دنبال‌کنندگان است؛ این نسبت به‌صورت درصد نیز بیان می‌شود. بنابراین، تعداد لایک‌ها در افزایش نرخ تعامل تاثیر دارند.

    برای حساب کردن نرخ تعامل هر پست باید جمع تعداد لایک ، کامنت و سیو را تقسیم بر تعداد ایمپرشن آن پست و سپس در ۱۰۰ ضرب کرد.

چگونه تعداد لایک اینستاگرام را بالا ببریم؟

نحوه افزایش لایک اینستاگرام به راهبردها و سیاست‌هایی احتیاج دارد که اخیراً با توجه به تحولات جدید الگوریتم‌های اینستاگرام دستخوش تغییراتی شده است.

ایجاد پست‌‌های با کیفیت بالا که لایک‌های واقعی از افراد واقعی دریافت کنند، نیاز به صرف زمان مناسب و دقت کافی دارد. در نهایت، هدف از ارسال پست و محتوا در هر شبکه اجتماعی، بالا بردن کیفیت، افزایش آگاهی، برندسازی، ایجاد ارزش برای مخاطبان و افزایش نرخ تعامل است و اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه می خوانید چگونه تعداد لایک را بالا ببریم.

۱. ارسال پست در زمان مناسب و صحیح

ارسال پست‌ها در زمان درست و مناسب از اهمیت خاصی برخوردار است. آگاه باشید که مخاطبان شما در چه زمانی محتوای ارسالی را مشاهده می‌کنند؛ الگوریتم‌های اینستاگرام نیز به این مساله حساس هستند. برای بالا بردن لایک اینستاگرام، ابزار تحلیل اینستاگرام (insight) در تعیین زمان مناسب ارسال پست به شما کمک می‌کند.

۲. پست کردن عکس‌های جذاب

عکاسی یک هنر است؛ قبل از استفاده از عکس‌ها به‌عنوان ابزاری برای بازاریابی به این مساله دقیق و ظریف توجه کنید که برخی اوقات سلایق از مهارت‌ها فراتر می‌روند. عکس‌های باکیفیت بالا جذابیت ویژه‌ای برای کاربران شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه اینستاگرام دارند، بنابراین، در تهیه عکس‌های با کیفیت و جذابیت بالا دقت کنید.

۳. استفاده از هشتگ ها برای افزایش لایک اینستاگرام

با استفاده از هشتگ‌های صحیح و مرتبط، پست‌های شما در سرچ اینستاگرام ظاهر می‌شوند و کاربران با سرچ هشتگ می توانند پست شما را مشاهده کنند. با نوشتن هشتگ‌ درست و مرتبط به محتوا، امکان دیده شدن پست توسط مخاطبان جدید و در نتیجه افزایش لایک هشتگ در اینستاگرام وجود دارد.

۴. از کپشنی استفاده کنید که مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهند

عناوین یا کپشن‌ها محتوای بسیار مهم و تاثیرگذار هستند که در موفقیت پست‌های ارسالی سهم بسزایی دارند. عناوین پیام یا پست شما باید جذاب، مرتبط، تاثیرگذار، قانع‌کننده، اغواکننده و هدفمند باشند.

برای جذابیت بیشتر می توانید از تغییر فونت اینستاگرام استفاده کنید.

۵. تگ کردن افراد

با تگ کردن کاربرانی که به کسب‌وکار شما مرتبط هستند برای آنها ارزش قائل می‌شوید و به‌طور مستقیم توجه آنها را جلب و آنها را وادار می‌کنید با پیج شما تعامل داشته باشند. همچنین، دوستان خود را تگ کنید و از دیگران درخواست کنید دوستان خود را نیز تگ کنند تا بیشتر دیده شوید.

۶. افزایش ارتباط و تعامل با اکانت‌های دیگر

الگوریتم‌های اینستاگرام بر تعامل پیج‌ها به‌شدت نظارت دارد. با هر ابزاری برای افزایش ارتباط اکانت اینستاگرام با اکانت‌های دیگر بهره ببرید؛ برای ارتباط با اکانت‌های دیگر، اولویت با اکانت‌هایی مرتبط با نرخ تعامل بالا است. اینگونه مخاطبان دیگر پیج ها نیز از وجود شما آگاه می شوند.

۷. استفاده از لوکیشن

یکی از راه های افزایش لایک در اینستاگرام، تگ کردن مکان جغرافیایی راهی برای یافتن افراد بیشتر، تمرکز بیشتر آنها بر پست‌های شما و افزایش بازدید پیج اینستاگرام است. مخاطبانی که بر اساس لوکیشن سرچ می کنند با محتوای صفحه شما آشنا شده و پست های مورد نظر خود را لایک و سیو می کنند.

۸. صفحه اکسپلور

اگر محتوای شما به اندازه کافی جذاب باشد و توسط مخاطبانتان به خوبی دیده شودف امکان ورود به اکسپلور اینستاگرام وجود دارد. وقتی وارد اکسپلور اینستاگرام شوید تعداد مخاطبان بیشتری پست شما را دیده و امکان بالا رفتن لایک اینستاگرام بالا می رود.

۹. ارسال پست‌هایی با محتوایی که کاربران ایجاد کرده‌اند

ارسال و به‌اشتراک‌گذاشتن پست‌های محبوب افراد دیگر و تگ کردن آنها (شر کردن پست دیگران) با توجه به اینکه مورد علاقه و مورد تایید کاربران است، روشی مطمئن برای افزایش بازدید پیج اینستاگرام و افزایش نرخ تعامل محسوب می‌شود.

۱۰. ترغیب کاربران به ارسال محتوا و دیدگاه‌ها

کاربران را با هر روش ممکن وادار و ترغیب کنید برای متون، عکس‌ها و ویدئوهای ارسالی شما محتوایی مرتبط، جذاب که بیانگر دیدگاه‌ها، پیشنهادات و نظرات در قالب کامنت است، ارسال کنند؛ این کامنت‌ها برای افزایش کیفیت پیج اینستاگرام بسیار مفید هستند و باعث افزایش تعامل می‌شوند. همچنین اگر پیج شما بیزینسی است و مخاطبی از محصول شما رضایت دارد، با استوری کردن رضایت خود از محصوب شما و تگ کردنتان، می تواند شمار به بقیه معرفی کند.

۱۱. قدرت و اعتباربخشی با ایفلوئنسرها و حمایت‌کنندگان مالی ( اسپانسرها )

از قدرت و اعتباری که ایفلوئنسرها و حمایت‌کنندگان مالی به برند شما می‌دهند، غافل نشوید. تبلیغ محصولات برای برخی سازمان‌ها توسط ایفلوئنسرها و حمایت‌کنندگان مالی ایده‌آل و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

۱۲. برگزاری مسابقات

یکی از راه های افزایش لایک در اینستاگرام، برگزاری مسابقات برای افزایش نرخ تعامل است. اطمینان حاصل کنید که جایزه تعیین‌شده در مسابقه برای هواداران و مخاطبان به‌اندازه کافی و واقعاً جذاب، تحریک‌کننده و تاثیرگذار باشد تا مسابقه شما شرکت کنند.

۱۳. استفاده از تقویم محتوایی

با کمک تقویم محتوایی می توانید برنامه انتشار پست های اینستاگرام خود را از قبل داشته باشید. پست کردن به صورت پیوسته و برنامه ریزی شده می تواند به شما در بالا بردن لایک ایستاگرام کمک کند.

۱۴. انتشار پشت صحنه و لحظات کاری

با این کار می توانید مخاطب را به خود بیشتر نزدیک کرده و با نشان دادن بخشی از کار خود و به صورت پشت صحنه با ایجاد حس نزدیکی در افزایش لایک اینستاگرام موثر باشید.

۱۵. بررسی استراتژی رقیبان خود را فراموش نکنید.

رقبای شما بیشتر با چه پست هایی لایک دریافت می کنند؟ در چه زمانی پست گذاشته و چگونه با مخاطب در تعمل هستند. با شناخت رقبا خود و بررسی رفتار آنها می توانید به افزایش لایک حساب شما کمک کند.

۱۶. گذاشتن پست مشترک در اینستاگرام

از قابلیت جدید اینستاگرام به اسم COLLAB استفاده کنید. با گذاشتن پست مشترک در اینستاگرام می توانید مخاطب پیج همکار خود را به پیج خود جذب کرده و لایک بیشتری جذب کنید.

خرید لایک اینستاگرام، درست یا غلط؟

خرید لایک فیک اینستاگرام یکی از اشتباهاتی است که باعث خراب شدن نرخ تعامل صفحه شما می شود. اینستاگرام قادر به شناسایی اسپم هایی مانند خرید لایک و کامنت فیک است. در ضمن با خرید لایک فیک فقط خود را گول زده و تاثیری در تعمل بهتر مخاطب با صفحه خود ندارید.

در این مقاله به آموزش افزایش لایک اینستاگرام پرداختیم و روش های متعددی برای بالابردن لایک اینستا عنوان کردیم.

پیشنهاد می کنیم برای جذب مخاطب بیشتر در صفحه ی اینستاگرام خود امکانات جدید اینستاگرام مانند ریلز استفاده کنید. اگر برای شما سوال شده است که ” چرا اینستاگرام من reels ندارد ” مقاله ما در این مورد را مطالعه کنید.

معرفی ۱۳ روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام

اگر به دنبال این هست تا تعداد لایک های پست هایتان در اینستاگرام را افزایش دهید، حتما این مقاله اختصاصی را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی 13 روش موثر به منظور افزایش لایک اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با افزایش لایک اینستاگرام

این روزها اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام به منبع درآمد بسیاری از افراد تبدیل شده‌اند. اما کسب درآمد از اینستاگرام به همین سادگی نیست و برای اینکه یک پیج اینستا به درآمدزایی برسد، نیازمند این خواهید بود که تعداد فالوورها و لایک های پست هایتان افزایش یابد. به طور کلی هرچه تعداد لایک پست های اینستاگرام شما افزایش یابد، بدان معناست که شما محبوب تر شده‌اید و افزایش محبوبیت شما می‌تواند منجر به جذب تبلیغات و کسب درآمد شود. اما چگونه قادر به افزایش لایک اینستاگرام خواهیم بود؟

روش های مختلفی به منظور افزایش لایک در اینستاگرام وجود دارند که البته اغلب آن ها بازده آنی را به همراه نخواهند داشت و به مرور منجر به افزایش تعداد لایک پست هایتان می‌شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم به آموزش 13 روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام بپردازیم. چنانچه در مورد هر یک از روش های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان مای ممبر از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : استفاده از هشتگ های محبوب و مناسب

هشتگ ها نقش بسیار مهمی در افزایش لایک پست های اینستاگرام ایفاء می‌کنند. سعی کنید برای تمام پست هایتان هشتگ مرتبط و محبوب انتخاب کنید و برای هر پست حداکثر تعداد هشتگ های مرتبط را اضافه نمایید. این هشتگ ها سبب می‌شوند تا پست های شما در بخش جستجو یا اکسپلور (Explore) اینستاگرام نمایش داده شوند و کاربران دیگر ضمن جستجوی هشتگ ها و عبارات مرتبط با پست شما به آن ها برخورد کرده و پست شما را لایک کنند. دقت کنید که هشتگ های شما باید جالب و پر جستجو باشند. پس توجه به هشتگ ها یکی از اصلی ترین روش های افزایش لایک اینستاگرام محسوب می‌شود.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : اضافه کردن فیلترهای چشم نواز به عکس

چشم نواز بودن عکسی که شما پست می‌کنید در بیشتر دیده شدن پست و افزایش لایک های آن موثر است. یکی از عواملی که منجر به بیشتر دیده شدن پست های شما می‌شود، مربوط به فیلتر هاست. سعی کنید عکس هایی که قصد دارید در اینستاگرام ارسال کنید را با بهترین فیلترهای ممکن تدوین نمایید. برای انجام این کار می‌توانید از اپلیکیشن های اختصاصی افکت دهی عکس یا اصطلاحا ادیت عکس استفاده کنید. برای آشنایی با بهترین برنامه های ویرایش عکس دو سیستم عمل اندروید و iOS می‌توانید به مطالعه دو مقاله “معرفی 10 برنامه ویرایش عکس اندرویدی برتر” و “معرفی 10 برنامه برتر ویرایش عکس آیفون” بپردازید. زمانی که یک عکس افکت جالبی داشته باشد بیشتر به چشم می‌آید و به طبع تعداد بازدید و لایک هایش هم افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : پست های مرتبط با رویدادهای پیش رو را ارسال کنید!

ارسال پست های به روز و محبوب هم یکی دیگر از روش هاییست که می‌تواند منجر به افزایش لایک پست های شما در اینستاگرام شود. برای مثال زمانی که به کریسمس یا هر رویداد دیگری نزدیک می‌شوید، عکس های مرتبط با آن ترند (Trend) می‌شوند و پست کردن عکس های مرتبط با آن رویداد در پیج اینستاگرام شما می‌تواند منجر به افزایش لایک شود. البته در نظر داشته باشید که حتما باید برای پست های خود هشتگ های مناسب انتخاب کنید تا در اکسپلور اینستاگرام قابل مشاهده باشند.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : پست های با سوژه محبوب ارسال کنید

تجربه نشان داده که کاربران اینستاگرام در هر کجای دنیا علاقمند سوژه های خاصی هستند که اگر بتوانید آن سوژه ها را پیدا کنید و مرتبط با آن ها پست ارسال کنید، مطمئنا بیشتر به چشم می‌آیید و این مسئله منجر به افزایش لایک اینستاگرام شما می‌شود. برای مثال ویدئوهای طنز در یک بازه زمانی به شدت در اینستاگرام محبوب شده بودند یا دابسمش و غیره همگی از موضوعات و سوژه هایی هستند که در بازه های زمانی خاصی محبوب می‌شوند. سعی کنید این سوژه های محبوب را شناسایی و پست هایتان را تا حد امکان به آن ها مرتبط کنید.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : فعال باشید

هرچقدر در اینستاگرام بیشتر فعال باشید، بیشتر دیده می‌شوید و به طبع تعداد لایک پست هایتان هم افزایش پیدا می‌کنید. لایک کردن پست افرادی که حتی آن ها را نمی‌شناسید، یکی از روش هایی است که در اینستاگرام می‌تواند منجر به افزایش لایک شود. در واقع این مسئله شبیه به یک قانون شده و با لایک یک پست شما لایک بک دریافت خواهید کرد! فالو کردن افراد و دریافت فالو بک هم از دیگر روش های افزایش لایک اینستاگرام است. همچنین سعی کنید در زیر پست افرا مختلف کامنت بگذارید و نظرهای مناسب ثبت کنید. این کار سبب می‌شود تا دیگر کاربران شما را ببینند و به صفحه اینستاگرام شما سر بزنند و پست هایتان را لایک کنند. پس همیشه در اینستاگرام فعال باشید.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : اکانت شبکه های اجتماعی دیگرتان را به اینستاگرام لینک کنید

همانطور که پیش از این هم بارها اشاره کردیم، افزایش تعداد فالوورهای شما می‌تواند منجر به افزایش لایک اینستاگرام هم شود. یکی از روش هایی که در این راستا بسیار موثر است، مربوط به لینک کردن اکانت سایر شبکه های اجتماعی شما مثل فیسبوک، توییتر و غیره به اکانت اینستاگرام می‌شود. بدین صورت تمم دوستان قدیمی‌تان شما را پیدا می‌کنند و به تدریج با افزایش تعداد فالوورهایتان، تعداد لایک پست های اینستاگرامتان هم افزایش می‌یابد.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : از برنامه های لایک بگیر اینستاگرام استفاده کنید!

اگرچه تمام برنامه های لایک بگیر اینستاگرام کیفیت عملکرد مطلوبی ندارند، اما برخی از آن ها به واقع در راستای افزایش لایک اینستاگرام موثر واقع می‌شوند. توصیه می‌کنیم که ضمن بررسی و جستجو یکی از بهترین این دسته برنامه ها را دانلود و از آن استفاده کنید. این برنامه ها کاربران را ملزم به لایک کردن پست های یکدیگر می‌کنند. بدین ترتیب به مرور تعداد لایک پست های شما افرایش پیدا خواهد کرد. همچنین برخی از سایت ها و سرویس ها هم در قبال افزایش لایک اینستاگرام هزینه هایی دریافت می‌کنند که چندان بکارگیری این دسته سایت ها را توصیه نمی‌کنیم، مگر در شرایطی که سرویس مورد نظر را به خوبی شناسید و به آن اطمینان داشته باشید.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : عکس های با کیفیت و هنری پست کنید

یکی دیگر از مسائلی که می‌تواند منجر به بیشتر دیده شدن پست های شما در اینستاگرام شود و توجه کاربران را جلب کند، مربوط به اشتراک گذاری پست های با کیفیت و هنری می‌شود. سعی کنید عکس هایی که در اینستاگرام ارسال می‌کنید کیفیت عالی داشته باشند و با دوربین یک گوشی خوب ضبط شده باشند. ضمنا عکس های هنری به شدت در بین کاربران اینستاگرام محبوب هستند. مثلا می‌توانید از افکت هایی مثل نوردهی طولانی مدت یا لانگ اکسپوژر (Long Exposure) و سایر افکت های این چنینی برای زیباتر شدن عکس هایتان استفاده کنید. پس ارسال عکس های باکیفیت و هنری یکی دیگر از روش های موثر برای افزایش لایک اینستاگرام محسوب می‌شود.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام : تک کردن مکان ها

یکی دیگر از روش هایی به شدت در افزایش لایک اینستاگرام موثر است، مربوط به تک کردن مکان های مرتبط در پست هایتان می‌شود. مکان ها در اینستاگرام جستجوی بسیار زیادی دارند و وقتی شما تک یک مکان را به پست خود اضافه می‌کنید، منجر به دیده شدن آن پست خواهید شد. برای مثال اگر به رستوران خاصی رفته‌اید و از میز غذا عکس گرفته‌اید و قصد دارید آن را در اینستاگرام خود ارسال کنید، حتما نام آن رستوران را به عنوان یکی از تگ ها به پست اضافه کنید. به همین صورت نام هر مکان دیگری را هم به شیوه مشابه (در صورت امکان) به پست هایتان اضافه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا