عمومی

معایب روکشهای صندلی پارچه ای (+ معرفی بهترین فروشگاه خرید روکش صندلی)

از معایب روکشهای صندلی پارچه ای می توان به ماندن اثر لک بر روی آن اشاره کرد. در فصول سرد هم میتوانید مطمئن باشید که این نوع روکش سرمای زیادی را به بدن منتقل نمیکند. به طور کلی در انتخاب رنگ روکش صندلی هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد و میتوانید از تمام رنگهای یکسان و متضاد استفاده کنید؛ به شرط آن که در این انتخاب رنگ اتاق خودرو را هم دخالت دهید. در صورت ایجاد لکه و رنگ گرفتگی در موارد شدید، احتیاج به تعویض روکش های صندلی وجود دارد و این امر یک عیب بسیار بزرگ محسوب می گردد. در این نوع از کاور ها با یک دستمال مرطوب نیز می توان به راحتی کثیفی را از بین برد. حتی اگر خیلی به ظاهر خودرو اهمیت ندهید بالاخره برای جلوگیری از آسیب دیدن پارچه اصلی صندلی نیاز به تعویض روکش آن دارید. ۲- کفی صندلی عقب رو- جاییکه نزدیک به درب ها است رو یکم به سمت پایین بتابونید تا ضامن هاش جدا بشه. در این محصول از با کیفیت ترین مواد اولیه از آستر و چسب تا لایی و نخ استفاده شده است. طرح روی این روکش گلدوزی شده است.

پژو پارس یکی از خودرو های جوان پسند تولید داخل است که که لوازم جانبی زیادی نیز برای این خودرو تولید شده است،برای خرید روکش صندلی و اطلاع از قیمت این محصول به ادامه مطلب مراجعه کنید.کاربری این خودرو هم بعنوان خانوادگی و هم بعنوان اسپرت است و کاربر خودرو با توجه به یکی از این دو نوع استایل لوازم جانبی خودروی خود را انتخاب میکنند. انتخاب رنگ روکش صندلی باید بر اساس رنگ کمربند ایمنی و طیف اصلی تریم یا همان رنگ داخل اتاق انتخاب شود مثلا اگر رنگ کمربند ایمنی قهوه ای است رنگ روکش صندلی هم باید نزدیک به این طیف رنگ انتخاب شود. راحتی و استاندارد بودن صندلی خودرو در کاهش خستگی ناشی از رانندگی اثرگذار است که این هدف با به کار گیری روکش صندلی میسر است. در روکشهای پارچهای ثبات رنگ بیشتری وجود دارد و بسته به نوع پارچهای که انتخاب میکنید میتوانید روکشهایی با مقاومت و دوام بالا داشته باشید. ضمن اینکه یادتان باشد وجود جیب بر روی روکش نیز از جمله مواردی است که باید در این خصوص به آن توجه داشته باشید. نکته: برای جلوگیری از ترک صندلی خودرو، لازم است در کنار آفتابگیر شیشه جلو، به فکر آفتابگیرهای شیشههای کناری نیز باشید.

لینک خرید روکش صندلی پژو پارس:

https://behnikan.ir/product-category/خودرو-و-ابزار/روکش-صندلی/ایرانخودرو/روکش-صندلی-پژو-پارس-جدید/

بعضی از انتخاب ها برای این افراد محدود است. برای جبران این مشکل ها، تلاش کرده ایم تا با بکارگیری بهترین جنس پارچه در تنوع رنگی بالا، طول عمر روکش صندلی را افزایش دهیم و علاوه بر آن ظرافت خاصی که دوخت سفارشی روکش صندلی، بکار گرفته می شود، باعث هر چه بیشتر زیبا کردن داخل خودرو شما می باشد. در این مقاله با ماه همراه باشید تا شما را با برخی از نکات انتخاب روکش صندلی خودرو آشنا کنیم. برخی هم رویکرد متفاوتی در انتخاب رنگ دارند. رنگهای موجود در مدلهای پارچهای بسیار متنوع هستند و بنابراین اگر این مدل را انتخاب میکنید به راحتی قادر خواهید بود رنگ مناسب را با دکوراسیون داخلی خودرو ست کنید. به طور مثال تعریق زیاد سرنشینان در هنگام تابستان و گرما میتوان اشاره کرد. تکیه گاه روکش صندلی جلو (پشتی جلو) بلندتر و زیرسری های بزرگتر و روکش صندلی عقب با طراحی زیرسری متصل با تکیه گاه عقب باعث شده در هنگام تصادف صدمه کمتری به گردن سرنشیان عقب وارد گردد. اگر شما هم قصد خرید روکش صندلی خودرو دارید اما با توجه به تنوع زیاد جنسها و قیمت ها با خرید این وسیله با مشکل مواجه شدهاید، اصلا نگران نباشید.

لینک خرید روکش صندلی دنا:

https://behnikan.ir/product-category/خودرو-و-ابزار/روکش-صندلی/ایرانخودرو/روکش-صندلی-دنا/

به طور کلی مدلهای پارچهای از هر نظر بهتر از مدلهای چرم هستند؛ اما چرم زیبایی خاصی دارد که تقریبا در هیچ مدل پارچهای نمیبینیم. روکش صندلی خودرو جیب دار مخصوص ماشین از جنس چرم صنعتی درجه یک و به شکلی کاملا زیبا و شیک طراحی و تولید شده است که دارای یک جیب زیپ دار مخصوص نیز می باشد که منی تواند برای قرار دادن انواع لوازم در داخل خودرو و در دسترستان بسیار مناسب باشد. اگر برای ماشین خود، روکش صندلی مقاوم و با کیفیت بخرید، از آسیب به صندلی های ماشین جلوگیری خواهد شد. 2. روکش پارچهای لیز نمیخورد و به راحتی میتوانید روی این روکشها بنشینید. شما هم میتوانید با انواع روکش سمند و سورن اتاق خودرو خود را بر اساس رنگ داشبورد طراحی کنید. روکش صندلی امروزه یکی از مواردی است که برای خودرو شما ضروری است. دومین مورد این است که بر خلاف روکش های صندلی چرم در تابستان و هوای گرم باعث عرق کردن سرنشینان نمی شود ، و همچنین در زمستان و هوای سرد باعث گرم شدن راننده و شرنشینان می شود . یکی از ملزومات و وسایلی که به طور عمده مورد توجه رانندگان قرار می گیرد روکش صندلی است. با توجه به این که بسیاری از خودروها تقریبا همگی از روکش صندلی پارچه که باز کردن و شست و شوی آن ها عملا غیرممکن است، استفاده می کنند.

لینک خرید روکش صندلی سمند:

https://behnikan.ir/product-category/خودرو-و-ابزار/روکش-صندلی/ایرانخودرو/روکش-صندلی-سمند-جدید/

دکمه بازگشت به بالا