فرهنگ و هنرکسب و کار ایرانی برتر

خرید فرش نمازخانه ای با کیفیت از شرکت سجاده کارپت کاشان

خرید فرش نمازخانه ای با کیفیت از شرکت سجاده کارپت کاشان یا خرید فرش نمازخانه ای مدرسه بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، مدارس و بیمارستان ها، بسته به ظرفیتشان، یک فضای کوچک و جمع و جور و یا یک اتاق بزرگ را به نمازخانه اختصاص می دهند. با وجود این مکان، برای کارمندان، ارباب رجوع، دانش آموز و مراجعین بسیار راحت است تا به انجام فریضه نماز بپردازند. چه زیباست که وقتی خسته از کار روزانه، برای دقایقی راز و نیاز با خداوند و پر کردن ظرفیت معنوی وارد نمازخانه می شویم، فرشی زیبا و خوش رنگ و نگار زیر پای ما باشد.

اگر شما به دنبال مفروش کردن چنین محیط هایی هستید، بهترین انتخاب خرید فرش محرابی نماز است. به خصوص برای محیط های کوچک، استفاده از سجاده فرش نمازخانه بسیار مناسب است. مشخص بودن جهت قبله به نمازگزاران کمک می کند تا سردرگم نباشند و به آسانی به نماز و راز و نیاز با خداوند بپردازند. با شروع ماه مهر و باز شدن مدارس، لزوم خرید فرش نمازخانه ای برای مدارس بیشتر احساس می شود. مدیران و کادر مدرسه به دنبال سجاده فرش برای نمازخانه مدرسه هستند.

چرا فرش نمازخانه برای مدرسه تهیه کنیم؟

از آنجا که دانش آموزان در سن نوجوانی بوده و به تازگی شروع به نماز خواندن کرده اند، داشتن این فرش های محرابی در نمازخانه به آنها کمک می کند تا هم نظم و ترتیب در صفوف را رعایت کنند و هم جهت قبله را بدانند. همچنین طرح های متنوع با رنگ بندی های شاد و جذاب می تواند در ایجاد روحیه معنوی و نشاط دانش آموزان موثر باشد. معمولا برای فرش نمازخانه مدرسه با رنگ آبی، سبز و یا لاکی استفاده می شود.

بهترین فرش سجاده ای برای نمازخانه

دانش آموزانی که به تازگی شروع به خواندن نماز کرده اند، چه خوب است که بعد از ورود به نمازخانه مدرسه با محیطی شاد و زیبا، تمیز و مرتب و خوشبو روبرو شود. با حضور در نمازخانه ای اینچنین بچه ها احساس آرامش خواهند کرد.

خرید فرش نمازخانه ای مدرسه چه مزایایی دارد؟

موارد استفاده از فرش سجاده ای برای مدرسه، علاوه بر نماز، برگزاری مراسم های مختلف مثل جشن ها و اعیاد مذهبی و یا جلسات اولیا و مربیان نیز هست. بچه ها معمولا با نظم و تمیزی به سختی کنار می آیند به خصوص در محیط هایی به جز خانه. بنابراین ممکن است طول بکشد تا عادت کنند فرش نمازخانه را کثیف نکنند، با کفش روی آن راه نروند، خرده های خوراکی را روی سجاده فرش نریزند و…

امتیاز سجاده فرش نماز این است که به آسانی شسته می شود. برای حمل و نقل سبک بوده و وزن کمی دارد. به دلیل رولی بودن فرش، به راحتی می توانید همان رول را جمع کرده و تمیز کنید. ترمیم و رفوی آن نیز آسان است. با داشتن فرش سجاده ای از بابت نظافت و تمیزی فرش و پاک کردن جای لکه های مختلف خیالتان کاملا راحت باشد. می توان گفت بهترین انتخاب برای فرش نمازی که قرار است زیر پای نوجوان پهن شود، حتما فرش نمازخانه محرابی است.

 • انواع سجاده فرش برای خرید فرش نمازخانه ای
 • فرش نماز در انواع مختلف با طرح های متنوع تولید می شود.
 • فرش محرابی (با طرح محراب، ستون و گلدسته)
 • فرش تشریفات (با حاشیه و بدون محراب)
 • فرش یکپارچه (رول های به هم پیوسته)

اما برای فضایی چون مدرسه، انتخاب برتر و گزینه بهتر، سجاده فرش محرابی است.

 • خدمات مختلف شرکت فرش سجاده ای محراب نقش:
 • مشاوره تخصصی جهت خرید فرش نمازخانه
 • دریافت سفارش برای طرح دلخواه شما
 • ارائه کاتالوگ طرح های مختلف فرش سجاده ای
 • امکان تولید فرش در متراژهای مختلف
 • اعزام تیم جهت بررسی ابعاد محیط
 • ارسال سجاده فرش به سراسر کشور به صورت رایگان
 • اعزام نصاب های مجرب جهت نصب فرش سجاده ای

خرید فرش سجاده ای مدرسه با بهترین قیمت و کیفیت

برای خرید فرش نمازخانه ای با کیفیت از شرکت سجاده کارپت کاشان، مدیران مدارس، هیئت امنای مساجد، متولیان حسینیه ها و امام زاده ها و همچنین خیرین عزیز می توانند به صورت آنلاین با مجموعه سجاده کارپت در ارتباط بوده و یا از طریق تماس تلفنی مشاوره بگیرند.

تولید محصولاتی با کیفیت و بافت با بهترین الیاف و مواد اولیه، از افتخارات مجموعه سجاده کارپت است. ضمانت نامه و گارانتی به عنوان تضمینی بای کیفیت به خریدار عرضه می شود تا از هر جهت خیالی آسوده داشته و خریدی راحت و بی دغدغه داشته باشد. جهت خرید فرش نمازخانه مدارس با قیمت ارزان و بی واسطه از کارخانه، سجاده کارپت در کنار شماست.

تلفن تماس جهت ثبت سفارش: 09133617256

منبع: https://sajadecarpet.com

دکمه بازگشت به بالا