سلامت و دانشکسب و کار ایرانی برتر

روش چاقی صورت با سیب زمینی

روش اولی که در مورد تپل شدن صورت با سیب زمینی ارائه می‌دهیم، مصرف سیب زمینی آبپز است. این روش به خاطر تسهیل شکست زنجیره‌های کربوهیدراتی سیب زمینی پخته‌شده، یکی از بهترین راه‌های استفاده از سیب زمینی است. اما توجه داشته باشید که سیب زمینی را بر روی شعله مستقیم نپزید، زیرا این شیوه پخت می‌تواند باعث نپختگی یا نیمه پختگی برخی قسمت‌ها شود. پودر جوانه گندم بیز که یک ماده طبیعی است به منظور چاقی و مخصوصا چاقی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاقی صورت با ماسک سیب زمینی اگر صورت لاغری دارید!

استفاده از سیب زمینی سرخ‌کرده

روش دومی که می‌تواند در پر کردن صورتتان تاثیرگذار باشد، استفاده از سیب زمینی سرخ‌کرده است. یک بشقاب سیب زمینی سرخ‌کرده در روز، می‌تواند تغییرات قابل توجهی در چاقی صورتتان ایجاد کند. بهتر است این سیب زمینی‌ها را با روغن زیتون یا کره در خانه خود آماده کنید. زمان مناسب برای مصرف آن هم از ساعت چهار تا شش عصر است.

استفاده از سیب زمینی خام

روش سوم، که شاید برای شما کمی غیرمعمول باشد، استفاده از سیب زمینی خام است. مصرف سیب زمینی خام نه تنها می‌تواند به چاق شدن صورتتان کمک کند، بلکه باعث شفافیت پوستتان نیز می‌شود. در این روش، فقط کافی است آب سیب زمینی را بنوشید. پرفروش ترین محصولات شرکت بیز محصولات آرایشی و بهداشتی است که از کیفیت بالایی برخوردار میباشند.

استفاده از ماسک سیب زمینی

روش چهارم برای تپل شدن صورت با سیب زمینی در ۱۴ روز، استفاده از ماسک سیب زمینی است. در این روش باید ابتدا یک عدد سیب زمینی را شسته، پوست آن را جدا کرده و سپس سیب زمینی را رنده کنید. با استفاده از یک پارچه تمیز، آب سیب زمینی را فشار داده و تفاله‌های آن را جدا کنید. از آب سیب زمینی روزانه یک بار استفاده کنید تا نتیجه موردنظر را بدست آورید. اما مهم است که هرگز از سیب زمینی جوانه زده و سبز استفاده نکنید.

با رنده کردن نصف سیب زمینی و ترکیب آن با موادی نظیر وازلین، گلیسرین، روغن زیتون یا روغن نارگیل، ماسک مناسبی برای پوستتان خواهید داشت. اجازه دهید این ماسک برای مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوستتان بماند و سپس آن را بشویید.

استفاده از ماسک سیب زمینی برای چاقی صورت تاثیر فوق‌العاده دارد. سیب زمینی به عنوان یک عامل ضدپیری بسیار تاثیرگذار شناخته شده است و نقش بسیار موثری در کاهش چین و چروک پوست دارد. استفاده از آب سیب زمینی سبب درخشش بیش‌تر و نرمی پوست می شود،

آب سیب زمینی  برای چاق شدن صورت

به مدت ۲ هفته بدون تغییر خاصی در رژیم غذایی خود، هر روز، آب ۲ تا ۳ عدد سیب زمینی متوسط را مصرف کنید. آب به دست آمده را باید خوب هم بزنید و بعد از آن بلافاصله استفاده کنید. متخصصان پوست، معتقدند مصرف آب سیب زمینی برای پر شدن صورت مفید است.

مایعات برای حفظ سفتی و خاصیت انعطاف‌پذیری پوست لازم است. همچنین به گفته متخصصان، سیب زمینی دارای میزان زیادی آنتی‌اکسیدان از جمله پلی‌فنولز طبیعی است که نوعی ریز ماده مغذی به حساب می‌آید و در بسیاری از گیاهان یافت می‌شود.

هرچه سیب زمینی تازه‌تر باشد، میزان ماده‌های مغذی و ویتامین C آن بیش‌تر است. سیب زمینی دارای ویتامین B6 هم است. از استفاده سیب زمینی سبز یا جوانه‌زده خودداری کنید برای این که سمی است.

استفاده از ماسک سیب زمینی برای چاق شدن صورت

یک روش دیگر برای پر شدن صورت، استفاده از ماسک سیب زمینی است. ماسک سیب زمینی خواص فوق‌العاده‌ای برای پوست دارد. مصرف سیب زمینی به صورت موضعی بر روی پوست صورت، سبب روشن شدن پوست، از بین رفتن لکه‌های پوستی، کاهش چین و چروک و چاقی آن می‌شود.

حتما شنیده‌اید که ماده اصلی محصولات آرایشی برای جوان‌سازی پوست، کلاژن است. سیب زمینی مملو از کلاژن است؛ بدین ترتیب استفاده از ماسک سیب زمینی خام سبب کلاژن سازی در پوست شده و باعث جوان شدن پوست صورت و سفتی آن می‌شود.

همچنین نشاسته موجود در ماسک سیب زمینی خام در طولانی مدت باعث چاق شدن موضعی صورت می‌شود. برای استفاده از ماسک سیب زمینی برای چاقی صورت شما می‌توانید مقداری از آب سیب زمینی را به صورت خود بمالید یا روزانه یک سیب زمینی کوچک را رنده کرده، با قدری عسل ترکیب کنید و روی صورتتان قرار دهید.

با سیب زمینی، صورت را پرتر و زیباتر کنید

سیب زمینی بعنوان یک عامل ضدپیری بسیار مؤثر شناخته شده است و نقش بسیار موثری در کاهش چین و چروک پوست دارد. استفاده از آب سیب زمینی سبب درخشش بیش تر و نرمي پوست می شود. از بین رفتن چروک صورت باعث ميشود تا بافت پوست پر شده و صورت چاق بنظر برسد و از این رو چاقی صورت با سیب زمینی امکان پذیر خواهد شد.

آب سیب زمینی  برای چاق شدن صورت

به مدت ۲ هفته عاری این که تغيير خاصی را در رژیم غذایی خویش ایجاد کنید، هرروز ، آب ۲ تا ۳ عدد سیب زمینی متوسط را مصرف کنید. آب به دست آمده را باید خوب هم بزنید و بعد از آن بلافاصله استفاده کنید. متخصصان پوست، معتقد هستند مصرف آب سیب زمینی براي پر شدن صورت مفید است.

مایعات براي حفظ سفتی و خاصیت انعطاف پذیری پوست لازم است. همچنین به گفته متخصصان، سیب زمینی دارای ميزان زيادي آنتی اکسیدان از جمله پلی فنولز طبيعي است که نوعی ریز ماده مغذی به حساب می آید و در بسياري از گیاهان یافت می شود. ادله زيادي نشان ميدهد که، سیب زمینی نقش مهمی در عملکرد سلول و کاهش عفونت دارد.

هرچه سیب زمینی تازه تر باشد، ميزان ماده های مغذی و ویتامین سی آن بیش تر است. سیب زمینی دارای ویتامینb6 هم است. پوست سیب زمینی هم مملو از ویتامین ها و موادمعدنی است، بدین ترتیب سیب زمینی را با پوست مصرف کنید. از استفاده سیب زمینی سبز یا جوانه زده خودداری کنید برای این که سمی است.

استفاده از ماسک سیب زمینی  برای چاق شدن صورت

یک روش ديگر استفاده از سیب زمینی براي چاقی صورت استفاده از آن بصورت ماسک می باشد. ماسک سیب زمینی خواص فوق العاده ای براي پوست دارد. مصرف سیب زمینی بصورت موضعی بر روی پوست صورت، سبب روشن شدن پوست، از بین رفتن لکه های پوستی، کاهش چروک های پوستی و چاقی آن می شود.

حتماً شنیده اید که ماده اصلی محصولات آرایشی جوان سازی پوست، کلاژن می باشد. سیب زمینی مملو از کلاژن است بدین ترتیب استفاده از ماسک سیب زمینی خام سبب کلاژن سازی در پوست شده باعث جوان شدن پوست صورت و سفتی آن می شود.

همچنين ماده های نشاسته ای موجود در ماسک سیب زمینی خام در طولانی مدت باعث چاق شدن موضعی صورت می شود. براي چاقی صورت با ماسک سیب زمینی شما میتوانید هنگام استفاده از آب سیب زمینی براي چاقی صورت قدری از آنرا به صورت خویش بمالید. یا روزانه یک سیب زمینی کوچک را رنده نموده با قدری عسل ترکیب کنید و به صورت خویش بزنید. استفاده از این شیوه در چاقی صورت مؤثر است.

مصرف سیب زمینی پخته برای چاق شدن صورت

حداقل براي یک ماه، روزانه یک عدد سیب زمینی آب پز بخورید. درصورتی که سیب زمینی آب پز دوست ندارید میتوانید یک بشقاب سیب زمینی سرخ نموده جایگزین آن کنید که اما سیب زمینی سرخ کرده ارزش غذایی کم تر و کالری بیشتری نسبت به سیب زمینی آب پز یا بخار پز دارد. باید توجه داشته باشید که استفاده خوراکي سیب زمینی به این شکل علاوه بر چاقی صورت، احیانا تا حدی باعث چاق شدن دیگر اعضای بدنتان هم خواهد شد.

بهتر است براي نتيجه گيري بهتر براي چاقی صورت با سیب زمینی هر سه شیوه استفاده از سیب زمینی براي چاقی صورت را هم زمان انجام دهید یا حداقل ازطریق دوم و سوم بصورت هم زمان به مدت یک ماه الی دو ماه مداوم استفاده کنید تا به نتيجه مطلوب برسید. سبوس چند غله دکتر بیز تشکیل شده از گندم، جو و برنج می‌باشد، یک معجزه‌گر قوی و مغذی برای بدن که خواص بسیار زیادی دارد.

دکمه بازگشت به بالا