اقتصادی

راه‌اندازی ستاد امنیت سرمایه‌گذاری در مازندران

ترندونی/مازندران معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران، از تشکیل ستاد امنیت سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و افزود: این ستاد با هدف رفع دغدغه‌های سرمایه‌گذاران و کارآفرینان استان راه‌اندازی شد.

روح‌الله سلگی صبح امروز در نشست مسئولان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی مازندران، گفت: دولت برای رونق تولید و رشد اقتصادی کشور عزم قاطع دارد.

وی کارآفرینان، کارفرمایان و عاملان اقتصادی را تلاشگران عرصه پیشرفت نامید و افزود: دولت بسترساز اعتلای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به تدوین استراتژی هدفمند دولت در حوزه اقتصاد دانش بنیان، اظهار کرد: دولت با تامین و تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز، امنیت سرمایه گذاری را فراهم می‌کند.

سلگی، سختکوشی و برنامه محوری توام با تحول و نوآوری را رمز پیشرفت دانست و افزود: مدیران و تصمیم سازان عرصه توسعه نباید سرمایه گذاران و عاملان اقتصادی را رقیب خود بدانند.

معاون استاندار مازندران، گفت: تحقق رشد اقتصادی و اهداف سیاست‌های مدون دولت در مسیر پیشرفت، مستلزم مدیریت جهادی و انقلابی و پیشبرد برنامه‌های تحولی است.

سلگی، از دستور استاندار مازندران برای تشکیل ستاد امنیت سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و افزود: این ستاد با هدف رفع دغدغه‌های سرمایه‌گذاران و کارآفرینان استان راه‌اندازی شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: فرمانداران استان باید اولویت‌های سرمایه‌گذاری و چالش‌های پیش روی فعالان اقتصادی را شناسایی و مرتفع کنند.

معاون استاندار مازندران، اظهار کرد: جذب سرمایه‌گذار و رفع موانع پیشرفت در مازندران در گرو هم‌افزایی و تعامل گسترده فعالان و مدیران بخش‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا