عمومیکسب و کار ایرانی برتر

جدیدترین دستگاه تزریق پلاستیک

مشخصات فنی دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی

دستگاه های تزریق پلاستیک ایرانی بر اساس وزن قطعه تولیدی تقسیم بندی می گردد:

·         دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی قادر به تولید قطعات پلاستیکی کوچک مانند: درب دبه و سطل و قاشق و چنگال یک بار مصرف و غیره می باشد. نام گذاری دستگاه تزریق بر اساس ظرفیت تزریق و قدرت گیره صورت می گیرد. در واقع دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی دارای قدرت گیره 80 الی 100 تن می باشد. در اصطلاح به این دستگاه های تزریق پلاستیک 100 تن می گویند. امروزه خرید دستگاه تزریق پلاستیک و ماشین آلات تزریق پلاستیک چینی در انواع تناژ گیره و ظرفیت های تزریق متنوع بصورت نو و دست دوم در ایران خرید و فروش می گردند.

دستگاه های تزریق پلاستیک دست دوم توسط شرکت بسکو قابل تامین بوده و از لحاظ قیمت دارای اختلاف قابل ملاحظه ای نسبت به دستگاه تزریق پلاستیک نو دارد. یکی از مشخصات دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی فاصله میله های راهنما بوده که تقریبا 40 سانتی متر می باشد. البته بر اساس سری های سیلندری که در دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی قرار می گیرد، میزان ظرفیت تزریق افزایش پیدا می کند.

اکثر شرکت های چینی دستگاه تزریق پلاستیک 100 تنی با ظرفیت تزریق 150 گرمی تولید کرده اما دستگاه های تزریق پلاستیک 100 گرمی تولید شده توسط بسکو دارای ظرفیت تزریق بالاتر 200 تا 300 گرم می باشد. قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک 100 گرمی بسکو مقرون به صرفه بوده و جهت تولید بسیاری از محصولات مناسب است.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 150 گرمی

جهت ظرفیت تزریق 150 گرم دستگاه های 100 الی 120 تن مناسب بوده نقش بسیار ویژه ای در تولید محصولات پلاستیکی کوچک نظیر درب بطری و دبه پلاستیکی، قطعات صنعتی ریز و … ایفا می کند. شرکت بسکو جهت ساخت و تامین دستگاه تزریق پلاستیک 150 گرمی فعال بوده و خدمات ویژه ای به مشتریان خود ارائه می کند.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی

از پر کاربردترین و بهترین دستگاه تزریق پلاستیک در صنعت می توان به دستگاه های تزریق پلاستیک 200 گرمی اشاره کرد. دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی توسط شرکت بسکو ساخت و همچنین تامین دستگاه های تزریق پلاستیک 200 گرمی نو و دست دوم چینی و اروپایی صورت می گیرد. قدرت گیره دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی در حدود 160 تن بوده و دستگاه های ساخت شده توسط شرکت بسکو قادر است ظرفیت تزریق 200 تا 300 گرم را تامین کند. با دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی (160 تن) بسیاری از محصولات پلاستیکی مانند: درب سطل زباله پدالی، سبد کوچک و غیره می توان تولید کرد. دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی دارای ابعاد قالب حدودی 45*45 سانتی متر می باشد.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 250 گرمی

قدرت گیره 120 الی 150 تن برای دستگاه تزریق پلاستیک 250 گرمی مناسب بوده و جهت تولید انواع سطل های کوچک، گلدان، ظروف پلاستیکی و غیره استفاده می گردد. دستگاه تزریق پلاستیک 250 گرمی برای تولید محصولات پلاستیکی با دیواره نازک استفاده شده و دارای سرعت کار بالایی می باشد.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 300 و 350 گرمی

قدرت واحد گیره دستگاه های تزریق 300 و 350 گرمی در حدود 180 الی 220 تن می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 300 و 350 گرمی جهت تولید محصولات پلاستیکی مانند: انواع سطل کوچک و قطعات صنعتی و غیره به کار می رود. دستگاه های تزریق پلاستیک 350 گرمی در انواع معمولی، سرعت بالا و حتی در نوع خاص پریفورم توسط شرکت بسکو قابل طراحی و ساخت می باشد. شرکت بسکو دستگاه تزریق پلاستیک 350 گرمی چینی و اروپایی نو و دست دوم را برای بسیاری از صنعتگران تامین می نماید.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی

قدرت واحد گیره دستگاه های تزریق500 گرمی در حدود 250 الی 260 تن می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی جهت تولید محصولات پلاستیکی مانند: انواع گلدان سایز 20، درب انواع سطل های پلاستیکی در سایز بزرگ، لوله و غیره به کار می رود. فاصله بین میله های راهنما دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی می تواند 58*58 سانتی متر و یا کمی بیشتر و یا کمتر باشد.

با توجه به اینکه دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی از قدرت گیره و فاصله بین میله های راهنمای نسبتا بزرگی برخوردار می باشد، برای تولید سبد های میوه سایز کوچک نظیر سبد 4 و یا 6 کیلو گرمی مناسب است. البته قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی تا حد زیادی به برند و نیز شرکت سازنده آن بستگی دارد. شرکت بسکو دستگاه تزریق پلاستیک 500 گرمی را با قیمت مناسب ساخته و در اختیار بسیاری از صنعتگران قرار می دهد.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 700 گرمی

قدرت واحد گیره دستگاه های تزریق700 الی 800 گرمی در حدود 300 تن می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 700 الی 800 گرمی جهت تولید محصولات پلاستیکی مانند: انواع سبد میوه 4 و 6 کیلویی، انواع گلدان با ارتفاع 60 سانتی متر، سبد پیکنیک کوچک، درب جانانی های بزرگ و متوسط، سطل زباله پدالی و غیره به کار می رود. فاصله بین میله های راهنما دستگاه تزریق پلاستیک 700 گرمی می تواند 65*65 سانتی متر و یا کمی بیشتر و یا کمتر باشد.

·         دستگاه تزریق پلاستیک 1000 گرمی

قدرت واحد گیره دستگاه های تزریق1000 گرمی در حدود 400 تن می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 1000 گرمی جهت تولید محصولات پلاستیکی مانند: انواع سبد میوه به کار می رود. ابعاد قالب خور دستگاه های تزریق پلاستیک 400 تن چینی بیش از 70 سانتی متر می باشد. به عنوان مثال برای یک دستگاه با برند خاص 73*73 سانتی متر می باشد.

علاوه بر سبد میوه، سطل های بزرگی که وزن آن ها در حدود یک کیلو گرم و کمی بیشتر است با دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن یا 1000 گرمی تولید می شود. جا ظرفی، سبد لباس، سبد پیکنیک، سطل زباله پدالی بزرگ، بدنه صندلی های فلزی و دیگر محصولاتی که وزن آن ها در حدود 1000 الی 1400 گرم است، از جمله محصولاتی هستند که برای تولید آن ها نیاز به خرید دستگاه تزریق پلاستیک 1000 گرمی می باشد

·         دستگاه تزریق پلاستیک 3000 گرمی

قدرت واحد گیره دستگاه های تزریق3000 گرمی در حدود 800 تن می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 3000 گرمی جهت تولید انواع محصولات پلاستیکی نسبتا بزرگ، حجیم و سنگین به کار می رود. انواع سطل های آشغال بزرگ، قطعات خودرو و … از جمله محصولاتی هستند که با خرید دستگاه تزریق پلاستیک 800 تن می توان آن ها را تولید نمود.

کاربرد دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی

·         دستگاه تزریق پلاستیک پت

ماده اولیه پت یا پریفورم جهت تولید انواع بطری های نوشابه و آب معدنی به کار می رود. دستگاه های تزریق پلاستیک پت از نظر واحد تزریق تفاوتی با دستگاه های تزریق پلاستیک دیگر دارد. معمولا تولید پریفرم نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک با سرعت بالا دارد که طول سیلندر ماردون آن در مقایسه با سایر ماشین آلات تزریق پلاستیک بیشتر است. نام دیگر این دستگاه ها، دستگاه های تزریق پلاستیک بطری و دستگاه پت زن می گویند.

بر اساس تعداد کویته های قالب و وزن پریفرم (برای بطری 500 سی سی 16 و برای بطری 1500 سی سی 25 گرم) می توان ظرفیت واحد تزریق و به طبع آن قدرت گیره دستگاه تزریق پلاستیک را محاسبه نمود. البته در انتخاب دستگاه می بایست به فاصله میله های راهنمای آن نیز توجه نمود.

·         دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری

جهت تولید بطری پت علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم ما نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری نیز داریم. دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری معمولا دارای قالب 48 یا 32 کویته می باشد. همچنین مانند دستگاه تزریق پلاستیک پت زن دارای سرعت قابل ملاحظه ای می باشد. در این دستگاه ها قدرت گیره بیشتر از 200 تن می باشد. البته قدرت گیره به تعداد قالب درب بطری وابسته است. علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک چینی، می توان از انواع دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی با کیفیت به منظور تولید درب بطری و یا پریفرم استفاده نمود. از مهمترین قسمت هایی که باعث تولید قطعات با کیفیت می گردد بخش قالب دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری می باشد.

·         دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ

جهت تولید محصولات پلاستیکی با دو رنگ مختلف دو روش مختلف وجود دارد:

اولین روش استفاده از دو قالب متفاوت ساخته شده و از دو دستگاه مجزا جهت تولید استفاده می گردد. به منظور تولید قطعات پلاستیکی دو رنگ در این روش قسمتی از محصول که دارای رنگ منحصربفردی است تولید می گردد و محصول مجددا در دستگاه دیگری قرار می گیرد که بخش دوم آن که از رنگی متفاوت است تزریق گردد.

این روش علاوه بر اینکه غیر استاندارد و منسوخ شده است، بسیار طولانی می باشد. بطور کلی دستگاه تزریق مواد پلاستیکی دو رنگ باید برای تزریق مواد رنگی پلاستیکی از سیلندر ماردون های جدا از هم استفاده کنند. از دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ برای تولید محصولاتی مانند مسواک و غیره استفاده می شود.

روش دوم جدید بوده و از دستگاه های تزریق پلاستیک دارای دو سیلندر ماردون، موسوم به دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ استفاده می گردد. دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ استفاده از دو سیلندر ماردون به صورت همزمان مواد دارای دو رنگ متفاوت را برای تولید محصول، داخل قالب تزریق می کند.

·         دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا

در مقایسه با دستگاه های تزریق پلاستیک معمولی، دستگاه های تزریق پلاستیک سرعت بالا دارای ظرفیت مواد دهی، زمان خنک کنندگی و غیره می باشد. از دستگاه های تزریق پلاستیک سرعت بالا برای تولید انواع پریفرم، ظروف پلاستیکی جداره نازک و … استفاده می گردد. انواع دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا چینی در ایران با قیمت بالاتری در مقایسه با ماشین آلات معمولی تزریقی به فروش می رسند.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ و ۴۰۰ تن

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ و ۴۰۰ تن طبق قدرت واحد گیره و تزریق آن بررسی و مشخص می شود و اما این دستگاه ها با قیمت ارزانتری در بازار به فروش می رسند.

دستگاه تزریق پلاستیک از مهم ترین و اصلی ترین دستگاه های صنعتی پرکاربرد محسوب می شود که دارای قیمت متفاوتی بوده است. حجم و اندازه دستگاه های تزریق با هم متفاوت بوده است و در نمونه های مختلفی چون ۳۲۰ و ۴۰۰ تن در بازار عرضه می شود. قیمت دستگاه تزریق پلاستیک از راه های مختلف قابل دسترس می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن چیست؟

یکی از بهترین انواع دستگاه تزریق پلاستیک که در جهت ساخت و تولید سبد میوه و امثال آن استفاده می شود، دستگاه تزریق ۳۲۰ تن بوده است. این دستگاه از قدرت گیره بسیار خوبی برخوردار بوده و جنس بدنه آن بسیار محکم و مقاوم می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن در کشور های ایرانی و خارجی چون چین، ترکیه و… تولید می شود و به صورت دست دوم و نو در بازار به فروش می رسد.

ویژگی های دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن نمونه ای دیگر از دستگاه های تولیدکننده سید میوه به شمار می رود که دارای ویژگی های بسیار مناسب بوده است. از ویژگی های دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • دارای قابلیت تزریق ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ گرم
  • قدرت گیره دستگاه ۴۰۰۰ کیلو نیوتن
  • فاصله بین میله ها برابر با ۷۱ در ۷۱
  • حداقل و حداکثر ابعاد قالب برابر با ۲۶۰ در ۷۶۰
  • بهترین نوع دستگاه برای تولید سبد میوه

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

آیا می دانید قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بر چه اساسی مشخص می شود؟ قیمت دستگاه تزریق پلاستیک تابع عوامل مختلفی بوده است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود.

  • جنس بدنه دستگاه مدنظر است.
  • قیمت دلار و ارز مورد توجه می باشد.
  • قدرت گیره ها در قیمت گذاری تأثیر دارد.
  • نحوه خرید و فروش دستگاه از عامل های تعیین کننده قیمت است.
  • عملکرد دستگاه در قیمت گذاری مهم می باشد.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک را می توانید از سایت اینترنتی ما جویا شوید و یا با مشاورین واحد فروش سایت بسکو در تماس باشید.

دکمه بازگشت به بالا