معرفی بهترین رنگ ها برای کمد دیواری اتاق خواب

نکات مهم انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری

تصور کنید که رنگ کمد دیواری اتاق خوابتان قهوه ای باشد، در صورتی که ترکیب رنگی اتاق خواب شما سفید مشکی است. قطعا حس خوبی از این رنگ کمد دیواری به شما منتقل نخواهد شد، شاید رنگ قهوه ای مورد علاقه تان باشد اما با ترکیب رنگی سفید مشکی هیچ هارمونی ندارد. رنگ، آن چیزی است که حس ما را به فضا ایجاد می کند. از این رو هر رنگی را نمی توان برای عناصر داخل اتاق خواب انتخاب کرد. در این مقاله به نکات مهم در انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری می پردازیم؛ اگر اهل تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع در فضای خانه هستید، این مقاله را از دست ندهید. همچنین جهت خرید دستگیره کابینت و دستگیره لوکس با ما تماس بگیرید.

1.    توجه به رنگ دیوار؛ نکته ای اصولی برای انتخاب زیباترین رنگ کمد دیواری

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام انتخاب رنگ کمد دیواری باید به یاد داشته باشید، رنگ دیوارها است. ایجاد یک تعادل بین رنگ دیوارها و رنگ کمد دیواری از نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق خواب محسوب می شود. اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است، پیشنهاد می کنیم سراغ رنگ های روشن برای دیوارها و کمد دیواری بروید. رنگ سفید، مناسب ترین رنگ برای فضاهای کوچک، بدون پنجره و بدون نور است. با انتخاب رنگ سفید برای دیوارها و کمد دیواری اتاقتان، می توانید اتاق خوابی دلبازتر و روشن تر داشته باشید.

رنگ سفید برای کمد دیواری، حس تکراری بودن و یکنواختی را از فضای اتاق می گیرد. با انتخاب رنگ صحیح برای کمد دیواری، از در سال جدید، راحت خواهید شد. زیرا اگر رنگ کمد دیواری برای تان خسته کننده شود، به راحتی می توانید رنگ جدید آن را با همان دکوراسیون نیز ست کنید. این بار می توان با انتخاب یک رنگ متضاد بین دیوارها و کمد، دکوراسیون جدیدتر و زیباتری داشت. با ایجاد هماهنگی و هارمونی بین رنگ دیوارها و کمد دیواری، یک حس سازگاری را در فضا ایجاد کنید.

2.    در انتخاب بهترین رنگ کمد دیواری به رنگ کفپوش توجه کنید

علاوه بر دیوارها، رنگ کفپوش ها نیز نقش مهمی در انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری دارد. شما می توانید ایده ست کردن رنگ کمد دیواری با کفپوش ها را برای اتاق خواب خود اجرا کنید. به این صورت که رنگ دیوارها جدا از رنگ کمد دیواری بوده و با سایر عناصر اتاق ترکیب شود. سپس تمرکز رنگ اصلی روی کفپوش و کمد دیواری باشد. بدین ترتیب کمدها برجسته تر و زیبا تر به چشم می آیند.

البته نکته مورد توجه این است که در انتخاب این رنگ اصلی برای کفپوش و کمد دیواری، باید دقت بسیاری به خرج دهید. به عنوان مثال، چنانچه یک رنگ گرم را برای کمد دیواری و کفپوش ها انتخاب می کنید؛ انتخاب یک رنگ خنثی مانند کرم برای دیوارها، فضای اتاق را دلچسب تر می کند. رنگ گرم مانند قهوه ای بهترین رنگ کمد دیواری ام دی اف است که در کنار رنگ کرم جذابیت و زیبایی خاصی را به وجود می آورد.

اگر فضایی مناسب و کافی برای ساخت کمد دیواری در اتاق خوابتان ندارید، پیشنهاد می کنیم سری به صفحه کمد لباس بلج بزنید. در فروشگاه بلج نسبت به کیفیت و ابعاد آن بسیار مقرون به صرفه است. به همین دلیل برای افرادی که کمد دیواری کافی برای اتاقشان ندارند، انتخاب فوق العاده ای خواهد بود.

3.    هماهنگی رنگ کمد دیواری با رنگ سرویس خواب

یکی از نکات کلیدی در انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب، توجه به سرویس خواب است. سرویس خواب نیز گزینه ای مناسب برای ست کردن با کمد دیواری محسوب می شود. اگر یا تخت خواب دو نفره شما از نوع سلطنتی و به رنگ کرم یا قهوه ای است، پیشنهاد می کنیم رنگ کمد دیواری اتاق خوابتان را در طیف رنگی شیری و نباتی انتخاب کنید. با این انتخاب، حس شکوه و لوکس بودن را نیز در فضای اتاق خواب خود ایجاد خواهید کرد.

اگر دکوراسیون اتاق خواب شما مدرن و کاملا به روز است؛ پیشنهاد می کنیم سراغ ترکیب رنگی طوسی و خاکستری برای سرویس خواب و کمد دیواری تان بروید. البته رنگ طوسی نیز مانند برخی رنگ ها تنالیته های متنوعی دارد که بهتر است با احتیاط انتخاب شود. مثلا اگر اتاق خواب کوچکی دارید از رنگ طوسی تیره به هیچ وجه استفاده نکنید!

4.    در انتخاب بهترین رنگ کمد دیواری از عناصر دکوراتیو غافل نشوید

اتاق خواب ها از عناصر مختلف دیگری مانند، میز کامپیوتر، میز آرایش، فرش و پرده نیز تشکیل شده اند. همه این عناصر نیز گزینه مناسبی برای ایجاد هارمونی با رنگ کمد دیواری محسوب می شوند. زیباترین رنگ کمد دیواری را می توانید با رنگ پرده ها ست کنید. به عنوان مثال، اگر رنگ پرده ها به رنگ یاسی یا بنفش و رنگ دیوارها سفید است؛ انتخاب یک کمد دیواری از جنس هایگلاس با درب هایی به رنگ بنفش و سفید، ایده ای بی نظیر برای اتاق خواب دخترانه جوان محسوب می شود. هم چنین اگر یک یا یک میز آرایش چوبی به رنگ سفید نیز به این دکوراسیون اضافه کنید، چیدمان این اتاق خواب تکمیل خواهد شد.

5.    برای انتخاب رنگ کمد دیواری، سراغ رنگ موردعلاقه تان بروید

در انتخاب رنگ کمد دیواری، خودتان را به یک رنگ خاص یا رنگ های کاربردی محدود نکنید. البته این بدین معنی نیست که می توانید از هر رنگی استفاده کنید؛ اما سعی کنید از کلیشه ها فاصله بگیرید و علایق و احساسات خود را در دکور اتاق وارد کنید. شما قرار است در این اتاق استراحت کنید؛ بنابراین مهم ترین گزینه در انتخاب رنگ کمد دیواری سلیقه و آرامش شماست. از این رو با توجه به علاقه خودتان طراحی خلاقانه خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید یک اتاق خواب با داشته باشید و رنگ های خاصی را نیز برای فضا به کار ببرید؛ انتخاب رنگ صورتی ملایم با ترکیبی از رنگ سفید ایده ای بسیار جذاب و به روز خواهد بود.

انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری؛ با در نظر گرفتن سلیقه و دکوراسیون اتاق خواب

در این مقاله نکات مهمی را که برای انتخاب بهترین رنگ کمد دیواری باید بدانید، به شما معرفی کردیم. در انتخاب زیباترین رنگ برای کمد دیواری، تعادل بین رنگ ها و توجه به اندازه فضا را فراموش نکنید. با انتخاب رنگ ها، می توانید فضای موردنظرتان را بزرگ تر یا کوچک تر نشان دهید.

هم چنین به یاد داشته باشید که قرار است تا مدت ها در این اتاق با رنگ ها و وسایلی که انتخاب کرده اید زندگی کنید؛ پس همه وسایل چه از نظر رنگ و چه جنس باید با هم تعادل داشته باشند. بدین ترتیب فضایی جذاب و در این مقاله شما را با انواع کمد دیواری در رنگ های مختلف آشنا می کنیم تا بهترین رنگ را برای کمد دیواری اتاق خواب انتخاب کنید.

بهترین رنگ کمد دیواری چه رنگی می تواند باشد؟ دنیای رنگ ها بسیار گسترده است که امکان ندارد کسی بگوید از هیچ رنگی خوشش نمی آید. حال فکر کنید کمد دیواری موجود در اتاق خواب یا هر فضای دیگری رنگی باشد و دیگر مبلمان موجود در فضا طبق آن و هماهنگ با آن رنگی شوند. در این حالت چه دکوراسیون داخلی جذاب و شیکی در فضا ایجاد می شود!

کمد دیواری یکی از بخش های مهمی است که به فضای داخلی نظم می دهد و یکی از شروط اصلی هر کسی برای انتخاب فضا است. ممکن است برای خود شما هم پیش آمده باشد که برای خرید، رهن یا اجاره خانه ای وارد ساختمانی شده باشید اما به خاطر نداشتن کمد دیواری قید آن را زده باشید. وجود کمد دیواری در فضا به این حد اهمیت دارد و مفید است. و از آنجایی که اکثر کمد دیواری ها قهوه ای و نهایت سفید رنگ هستند ما در این مقاله شما را با در رنگ های مختلف آشنا می کنیم تا ببینید داشتن کمد دیواری رنگی چقدر می توان در کیفیت دکوراسیون داخلی اتاق خواب تاثیرگذار باشد.

معرفی بهترین ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

ترکیب رنگ آبی برای کمد دیواری

اگر اتاق خوابی به رنگ سفید یا آبی دارید کمد دیواری را آبی کنید، رنگ آبی آرامش خاصی را در فضا ایجاد می کند و می تواند فضایی رویایی را برای بخشی از منزلتان که در آن کمد دیواری قرار دارد ایجاد کند.  در ادامه نمونه تصاویری از دکوراسیون داخلی اتاق خوابی را قرار داده ایم که از کمد دیواری با رنگ آبی استفاده کرده اند.

رنگ مشکی برای کمد دیواری

رنگ جذاب و شیک مشکی، این رنگ برای هر اتاق خواب و هر فضایی مناسب نیست زیرا ممکن است فضا را کوچک تر از حد معمول و دلگیر کند پس با احتیاط به سمت این رنگ برای کمد دیواری بروید. انتخاب رنگ مشکی برای کمد دیواری با جنس های گلس می تواند راه حلی باشد برای اینکه فضا را تا حدی بزرگ تر جلوه بدهد. این رنگ یکی از جذاب ترین رنگ ها برای است.

ترکیب رنگ قهوه ای برای کمد دیواری اتاق خواب

رنگ قهوه ای معمولا در دسته رنگ هایی است که اکثرا برای کمد دیواری انتخاب می کنند. این رنگ نیز می تواند یک رنگ خوب برای کمد دیواری باشد اما باید متناسب با فضا انتخاب شود. در زیر نمونه دکوراسیون داخلی اتاق خواب هایی که به کمد دیواری های مختلف دکور شده اند را قرار داده ایم.

رنگ سفید برای کمد دیواری

رنگ سفید، مناسب ترین رنگ برای فضاهای کوچک، بدون پنجره و بدون نور، این رنگ می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای فضای داخلی اتاق خواب شما باشد. حتی می توانید از جنس های گلاس استفاده کنید و کمد دیواری را براق کنید تا فضا دلباز تر احساس شود. این را می توان بدون هیچ نگرانی برای کمد دیواری انتخاب کرد و از فضا لذت برد!

رنگ طوسی برای کمد دیواری

رنگ طوسی یکی دیگر از رنگ هایی است که می تواند برای دکوراسیون هر اتاق خوابی مناسب باشد. البته این رنگ نیز مانند برخی رنگ های دیگر دارای تنالیته های متنوعی است که بهتر است با احتیاط انتخاب شود. مثلا اگر اتاق خواب کوچکی دارید از رنگ طوسی تیره به هیچ عنوان استفاده نکنید!

ترکیب رنگ صورتی برای کمد دیواری اتاق خواب

رنگ صورتی یک انتخاب مناسب برای است. این رنگ می تواند اتاق خوابی رویایی را برای شما ایجاد کند. اگر فردی احساساتی هستید این رنگ برای کمد دیواری بهترین گزینه برای شما است.

رنگ بنفش برای کمد دیواری

رنگ بنفش یکی از رنگ های خاصی است که کمتر کسی به سمت این رنگ می رود شما می تواند با انتخاب این رنگ برای کمد دیواری بهترین و شیک ترین طراحی را برای کمد دیواری اتاق خواب خود ایجاد کنید.

ترکیب رنگ قرمز برای کمد دیواری اتاق خواب

رنگ قرمز گرمای خاصی را در فضا ایجاد می کند. شما می توانید با استفاده از این رنگ طراحی داخلی جذاب و شیکی را در دکوراسیون داخلی فضا ایجاد کنید. البته فراموش نکنید که این رنگ ممکن است پس از مدتی خسته کننده شود پس به حد تعادل در فضا استفاده کنید.

رنگ زرد برای کمد دیواری

و آخرین رنگ، رنگ جذاب زرد این رنگ می تواند در دکوراسیون داخلی اتاق خواب به شدت تاثیرگذار باشد و تمام توجه را به سمت خودش جذب کند. اگر می خواهید در اتاق خواب کمد دیواری نقطه کانونی فضا باشد آن را زرد رنگ کنید و لذت ببرید!

دکمه بازگشت به بالا