جامعه و خانواده

راهنمای اجاره خودرو در کیش

اجاره ماشین در کیش

اغلب سفرها به مقصد کیش معمولا با اهداف توریستی انجام می شود و در نتیجه در تجربه تور کیش دوست دارید در آن حداکثر لذت و هیجان را بدست آوردید. همچنین مواردی همچون پرواز راحت، هتل خوب، تفریحات متنوع و البته حمل و نقل ساده، شاید اولین نیازمندی‌ های یک سفر جذاب به جزیره کیش یا هر مقصد دیگری باشد. کرایه خودرو در جزیره کیش علاوه بر همه این موارد گفته شده، لذتی توصیف ناپذیر و فوق العاده را از تجربه رانندگی با بهترین خودروهای روز جهان در اختیار شما می‌ گذارد که پیشنهاد می کنیم در سفرتان از آن بهره ببرید. شاید اطلاع داشته باشید که به دلیل قوانین مرتبط به مناطق آزاد تجاری و تعیین جزیره کیش به عنوان یک منطقه آزاد تجاری، ورود کالاهای متنوع، از جمله خودرو به جزیره کیش مشمول مالیات گمرکی نمی ‌شود به همین منظور حمل و نقل خودروهای لوکس در این منطقه به وفور دیده می شود.

در نتیجه قیمت خودروهای روز دنیا در این جزیره کمتر از نصف آن در سایر شهرهای ایران می باشد و نیز همین ویژگی اساسی باعث شده که شما بتوانید با قیمتی عالی و مقرون به صرفه خودرویی لوکس و مدرن را برای گشت ‌های درون شهری خود اجاره کنید و تور کیش خود را هیجان انگیزتر کنید. ضمنا تجربه رانندگی با یک خودروی متفاوت و گشت و گذار در نقاط دور و نزدیک جزیره کیش، قطعا می ‌تواند سفری متفاوت را برای شما بسازد.

اجاره ماشین در جزیره کیش علاوه بر همه این موارد گفته شده، لذتی توصیف ناپذیر و فوق العاده را از تجربه رانندگی با بهترین خودروهای روز جهان در اختیار شما می‌ گذارد که پیشنهاد می کنیم در سفرتان از آن بهره ببرید.

 

 

مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش

برای اجاره ماشین در جزیره کیش، شرکت ‌های بزرگ و متفاوتی وجود دارند که این خدمات را به مسافران ارائه می ‌دهند. شما علاقه مندان به اجاره ماشین در این منطقه نمایندگی‌ های این شرکت ‌ها را تقریبا در همه جای جزیره به وفور خواهید دید. حتی نماینده برخی از این شرکت ‌ها در فرودگاه هم هستند و شما می توانید از همان جا جهت رزرو اقدام کنید. علاوه بر این شما این امکان را هم دارید که درست قبل از سفرتان، ماشین مورد دلخواهتان را رزرو نمایید، در ادامه برای این کار تنها کافیست در سایت ‌هایی که برای این موضوع ارائه خدمات دارند رفته و ثبت نام کرده و سپس هزینه رزرو را پرداخت کنید.

لازمه بدونید که بعد از رسیدن به جزیره، ماشین در فرودگاه کیش یا محل اقامت به شما تحویل داده شده و شیوه اجاره ماشین به هر شکلی که با شما هماهنگ کرده اند، باید یک سری مدارک را آماده کرده و تحویل شرکت بدهید. بنابراین برای اجاره ماشین در کیش بهتره که درست بعد از قطعی شدن زمان سفر ابتدا به یکی از سایت های معتبر این حوزه مراجعه کرده و بر اساس هزینه ای که مد نظرتان است، ماشین مورد نظر را انتخاب کنید تا بتوانید دید درستی از هزینه ها داشته باشید که شوکه نشوید. همچنین هزینه اجاره خودرو از مدلی به مدل دیگر و از شرکت به شرکت دیگر و از فصلی به فصل دیگر در این منطقه کاملا متفاوت است. بیشتر گردشگران ماشین را برای چند روزی که اقامت دارند در اینجا اجاره می کنند اما امکان اجاره ماهیانه نیز برای شما وجود دارد.

لازم به ذکر است که بعد از هماهنگی با شرکت انتخابی و پرداخت هزینه اجاره، طبق توافق صورت گرفته ماشین در فرودگاه، هتل محل اقامت و یا شرکتی که ماشین اجاره کرده اید، به شما تحویل داده می شود و نیز در زمان تحویل خوردو اجاره نامه ای بین شما و شرکت مربوطه با مضمون نام اجاره کننده، مدت زمان اجاره، مدل ماشین، مشخصات فنی، کد ملی و … امضا می شود که شما را وادار به اجرای قوانینی جهت اجازه اتومبیل مورد نظر می نماید. پیشنهاد می کنیم اجاره نامه را در هنگام رانندگی در کیش همراهتان باشد و همچنین کارت ملی و گواهینامه و یا در صورت سفر از کشورهای دیگر پاسپورت و گواهینامه بین المللی مدارکی بوده که به هنگام عقد قرارداد اجاره باید به همراه داشته باشید.

در ضمن توجه داشته باشید که یک فقره چک که مبلغ آن بسته به مدل ماشین و شرکت دهنده متفاوت می باشد هم به عنوان ضمانت نزد شرکت از شما دریافت می کنند. راستی  در صورت همراه نداشتن چک باید مبلغ ضمانت را به صورت نقدی در شرکت به امانت بگذارید ؛ البته که به هنگام تحویل خودرو چک یا مبلغ به امانت گذاشته شده عودت داده می شود. موضوعی که حائز اهمیت است این بوده که اگر در مدتی که ماشین در اجاره شماست، خلاف رانندگی مرتکب نشده باشید، مبلغ خلافی به شما پس داده می ‌شود در غیر این صورت از مبلغ کسر خواهد شد. همچنین مبلغ ضمانت بین 3 تا 10 روز کاری بعد از پایان مدت اجاره نزد شرکت اجاره‌ دهنده باقی میماند تا وضعیت خلافی بطور کامل ببرسی و مشخص شود. در صورتی که شما با ماشین تصادف کنید و مقصر هم باشید، هزینه خسارت بر عهده شما می باشد. در ادامه مدارکی که شما برای اجاره ماشین در کیش نیاز دارید، از این قرارند:

  • اصل گواهینامه رانندگی (گواهینامه باید اعتبار داشته باشد)
  • اصل کارت ملی
  • به امانت گذاشتن پول نقد یا چک (بین 2 تا 7 میلیون تومان) برای ضمانت
  • به امانت گذاشتن مبلغ 200 تا 300 هزار تومان برای ضمانت خلافی
  • واریز اجاره یک روز ماشین مورد نظر
  • میزان اجاره به نوع ماشین و شرکت اجاره ‌دهنده بستگی دارد.

قوانین اجاره ماشین در کیش

برای اینکه بعد از اجاره ماشین در جزیره با مشکلی مواجه نشوید، باید یک سری قوانین و مقررات اجاره ماشین را قبل سفر با تور کیش بدانید تا متهمل اشتباه یا هزینه های گزاف نشوید که در ادامه قصد داریم به مهمترین قوانین در این زمینه اشاره کنیم، پس همراهمان باشید.

1- شخصی که ماشین را اجاره کرده است، حق ندارد آن را به فرد دیگری اجاره دهد یا واگذار کند؛ اگر ماشین به فرد دیگری داده شود، اجاره کننده در صورت بروز خسارت، مسئول پرداخت هزینه‌ های تعمیر و همچنین خسارت کاهش ارزش ماشین بوده و از آنجایی که ماشین های اجاره ای اکثرا گران قیمت و لوکس ‌اند و قیمت اجاره‌ شان بالاست، این هزینه‌ ها نیز زیاد خواهند شد.

2- اگر ماشین خراب شود، اجاره کننده باید موضوع را به شرکت اجاره دهنده سریعا اطلاع رسانی کند ؛ شما به هیچ وجه اقدام به انتقال ماشین یا تعمیر خودسرانه ماشین نکنید.

3- در صورت تصادف نیز شرایط بالا را رعایت می کنید؛ ضمنا علاوه بر اینکه به شرکت اطلاع دهید، حتما پلیس را هم در جریان بگذارید.

4- ورود خودرو به کنار ساحل و جاده ‌های خاکی ممنوع است.

5- اگر قصد دارید ماشین را مدت زمان بیشتری در اختیار داشته باشید، باید با توافق شرکت مدت اجاره را تمدید کنید.

6- در زمان‌هایی که از ماشین استفاده نمی‌ کنید، آن را در پارکینگ بگذارید تا آسیب جدی نبیند چرا که مسئولیت ماشین با شماست.

 7- انجام حرکات نمایشی با ماشین اجاره ‌ای ممنوع است.

8- در سیستم فنی ماشین دخالت نکنید. (مثل باز کردن گاز ماشین های اسپرت)

9- ماشین را در روز تعیین شده و در ساعت مقرر باید به شرکت اجاره کننده برگردانید. برای هر یک ساعت تاخیر باید میزان 10 درصد اجاره بها را پرداخت کنید و اگر تاخیرتان به 3 ساعت برسد، باید اجاره یک روزه کامل را بدهید.

10- هنگام تحویل، داخل و خارج ماشین باید تمیز و مرتب باشد. در غیر این صورت باید 20 هزار تومان به عنوان هزینه کارواش به شرکت بدهید.

11- استعمال دخانیات در ماشین اکیدا ممنوع است. اگر با استعمال دخانیات، خسارتی به ماشین وارد شود، باید خسارت بپردازید.

هزینه‌ های اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در جزیره زیبای کیش پیچیدگی خاصی برای شما مسافلران ندارد. تنها وجود مدارک شناسایی و گواهینامه معتبر اصلی ‌ترین مدارکی هستند که همه شرکت ‌های کرایه ماشین در کیش از شما می خواهند که تحویل دهید. همچنین دریافت مبلغ نقدی حدود 200 هزار تومان بابت ضمانت جرائم رانندگی احتمالی؛ و یک چک حدودا 5 میلیون تومانی (یا معادل نقدی آن) برای ضمانت به سلامت برگرداندن خودرو، از جمله اصلی ترین و مهمترین مواردی است که برای اجاره ماشین در کیش باید مدنظرتان باشد. با وجود این مدارک شما می ‌توانید با خیال راحت بنابر نیاز و علاقه خود، خودروی مدنظر برای اجاره را انتخاب کنید و آن را در فرودگاه و یا هتل محل اقامت خود تحویل بگیرید و سفرتان را آغاز کنید.

طبیعی است که بعد از تحویل خودرو، در صورت عدم وجود خسارت و خلافی، مبالغ نقدی و ضمانت شما بازگردانده می شود پس نگران نباشید. در نهایت توجه داشته باشید که هزینه‌ های اجاره ماشین در کیش بنابر مدل و قیمت ماشین کاملا متفاوت محاسبه می شود و مبلغ ذکر شده بر مبنای اجاره یک روزه (24 ساعته) تعیین می گردد. به صورت تخمینی هزینه اجاره خودرو را از روزانه 200 هزار تومان برای خودروهای معمولی تا حدود 2 میلیون تومان برای خودروهای لوکسی مثل مازراتی، بوگاتی و… در نظر بگیرید.

راهنمای اجاره خودرو در کیش و نکاتی که باید بدانید

یکی از تفریحات پرطرفدار جزیره ی زیبای کیش، اجاره ماشین است. خودروهای اجاره ای این جزیره را لوکس ترین خودروهای جهان تشکیل می دهند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اجاره خودرو در کیش

از دیرباز همه مردم، کیش را جزیره‌ای زیبا و یکی از بهترین مکان‌ها برای استراحت و تفریح می‌دانستند. شرایط اقتصادی کنونی و هزینه‌های بالای سفرهای خارجی هرچند انتخاب‌ها را محدود کرده اما آب و هوای دلچسب، ساحل زیبا و مکان‌های لوکس همچون هتل‌هایی با معماری‌هایی خاص، مراکز خرید بزرگ و انواع تفریح‌ها و سرگرمی‌ها این جزیره دوست داشتنی را تبدیل به قطب گردشگری اکثر ایرانیان کرده است.

شرکت ما، یکی از معتبرترین شرکت های اجاره اتومبیل می باشد که در شهرهای تهران و کیش فعالیت دارد و شما می توانید جهت اجاره ماشین ، با خیال راحت به این مجموعه مراجعه کنید. همانطور که می دانید، خودروهای قابل اجاره در کیش، در هیچ شهر دیگری پیدا نمی شوند و یکی از خاص‌ترین امکانات این جزیره زیبا اجاره این ماشین‌های لوکس می باشد.

اگر قصد سفر زمینی به کیش دارید، می توانید خودروی مورد نظرتان را در تهران تحویل بگیرید و سفرتان را شروع کنید، اما اگر از طریق سفر هوایی به این جزیره سفر می کنید، می توانید با اجاره خودرو در کیش از گشت و گذار با خودروهای لوکس در این جزیره لذت ببرید.

از آنجایی که جزیره کیش، منطقه آزاد محسوب می شود، لوکس ترین خودروهای دنیا جهت اجاره در این جزیره قرار دارند. اگر شما هم به فکر رفتن به کیش و کسب اطلاعاتی جهت اجاره ماشین مدنظرتان هستید، با ما همراه باشید تا راهنمای اجاره خودرو در کیش را به طور کامل برایتان توضیح دهیم و بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش را به شما معرفی کنیم..

انتخاب خودرو در کیش

برای راهنمایی اجاره خودرو در کیش، اولین توصیه ای که به شما می کنیم، مشخص کردن نوع نیازتان می باشد. به طور مثال: آیا شما ماشینی با راننده می‌خواهید یا می‌خواهید در این چند روز سفر، ماشین کاملاً در اختیار خودتان باشد. تعداد افرادی که در سفر با شما هستند چند نفر است؟ شاید شما به یک ون نیازمند باشید و یا یک اتوبوس! شاید برای عروسی و یا ماه عسل آمده و دلتان می‌خواهد ماشین مورد نظرتان تم و تزئین مخصوص عروسی داشته باشد.

شرایط  و قوانین اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو بدون راننده در کیش

آیا می‌خواهید خودتان راننده این خودرو لوکس باشید؟اجاره بدون راننده از راه های اجاره خودرو در کیش است.

داشتن حداقل 20 سال سن شرط اول برای اجاره خودرو بدون راننده است! شرط دوم، مسئولیت‌پذیری و امانت‌داری شماست. اگر قصد شما این است که در طی اقامتتان در کیش خودتان صاحب ماشین باشید باید حواستان به میزبانتان باشد و همچون ماشین خودتان از آن مراقبت کنید.

اجاره خودرو با راننده در کیش

یکی از راه های اجاره خودرو در کیش، استفاده از خدمات با راننده است که دیگر نیاز نیست نگران هیچ چیز باشید چون نیازی به ارائه مدرک و انجام شروط خاص ندارید. کافی است خودرو دلخواهتان را در سایت ما به صورت آنلاین اجاره کنید و در کمترین زمان ممکن، راننده با خودروی مورد نظر در لوکیشن شما خواهد بود.

بیشترین مخاطبین این نوع اجاره خودرو معمولاً شرکت‌های خصوصی و دولتی هستند که همیشه همراه خود مهمان ویژه‌ای دارند و نیازمند حضور تشریفات مشخص و تعیین شده هستند که لوکس‌ترین خودروها با تمامی امکانات و رانندگانی متخصص در امور تشریفاتی و آگاه به زبان‌های انگلیسی و عربی با فرم و لباس مخصوص تمام امکانات لازم در خدمات اجاره خودرو در کیش گنجانده شده اند و بسته به نیاز مشتری به دو صورت تشریفات و اسکورت تشریفاتی به صورت پکیج در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

شرایط و قوانین اجاره ماشین عروس

شاید شما هم جزء زوج‌های خوش ذوقی باشید که به دنبال ثبت خاطرات عروسی خود در محیطی خاص و رمانتیک با بهترین امکانات هستند. اجاره خودرو در کیش، لوکس ترین ماشین عروس های ایران را شامل برایتان فراهم می کند و شما در سفرتان به کیش می‌توانید با رزرو ماشین دلخواهتان که با سلیقه شما تزئین و آماده شده یک روز خاص و به یاد ماندنی را به مدت 15 ساعت (9 صبح تا 12 شب) همراه راننده یا بدون راننده رقم بزنید.

شرایط و قوانین حاکم بر این‌گونه اجاره خودرو اگر همراه با راننده باشد همچون دیگر خودروهای همراه با راننده است. اما چنانچه شما خودرو را بدون راننده اجاره کنید داماد می‌بایست چکی به مبلغ خودرو به شرکت تحویل دهد که البته در پایان روز و تحویل خودرو عودت داده می‌شود و از اول تا پایان مراسم یک نماینده از شرکت در ماشینی دیگر شما را همراهی خواهد کرد تا در زمان مقرر خودرو را تحویل بگیرد.

شرایط و قوانین اجاره ون و اتوبوس

اگر شما جزو افرادی هستید که برنامه سفر به کیش با دوستان و یا خانواده را دارید مطمئناً به این خدمات نیازمند می‌شوید. یکی از راه های اجاره خودرو در کیش، اجاره ون است که بسته به ظرفیت شما همراه با راننده، این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت در کنار عزیزانتان بنشینید، از مناظر بیرون لذت ببرید و بدون سردرگمی و کلافگی به همه برنامه‌های سفرتان برسید. یکی از مزایای اجاره ون و یا اتوبوس، امکان اجاره ساعتی ساعتی بودن آنهاست و شما دیگر نگران پرداخت هزینه اضافه و یا ارائه مدرک خاصی نیستید.

شرایط بیمه اجاره خودرو

تمام خودروهای اجاره‌ای تحت پوشش بیمه شخص ثالث و بدنه هستند. اما اگر شما به دنبال بیمه‌ای هستید که در صورت حادثه خیالتان را از بابت هر مسئله‌ای راحت کند می توانید از بیمه های سطح بالاتر که در بهترین شرکت های اجاره خودرو در کیش ارائه می شوند، استفاده کنید.

مشکلات اجاره خودرو در کیش

یکی از مشکلات اجاره ماشین در کیش، استفاده از خودرو در جزیره کیش می باشد. به این صورت که خودروهای اجاره ای در این جزیره، اکثرا گذر موقت می باشند و تنها در شهرهای منطقه آزاد مانند کیش قابل استفاده اند. از دیگر مشکلات اجاره خودرو در کیش، قوانین سخت راهنمایی و رانندگی می باشد

شرایط و قوانین کلی اجاره خودرو در کیش

شرایط و قوانین اجاره خودرو بر اساس انتخاب نوع خودرو متفاوت است و بر این اساس مدارک مورد نیاز نیز فرق می‌کند. این شرایط و قوانین بر اساس استاندارد بین‌المللی تدوین شده است. همان‌طور که در بالا نیز ذکر شد در صورت اجاره خودرو همراه با راننده نیاز به ارائه هیچ نوع مدرکی نیست؛ و تمام مسئولیت‌ها بر عهده راننده شرکت است. حداقل زمان اجاره خودرو 10 ساعت و هزینه به صورت ساعتی محاسبه می‌گردد و اما اگر مقصدتان خارج از شهر باشد هزینه رنت خودرو شما بر اساس کیلومتر محاسبه خواهد شد.

اگر خواهان اجاره خودرو بدون راننده هستید؛ اولین شرط مسلم سن شماست که باید بالای 20 سال و حداقل شش ماه از اعتبار زمانی گواهینامه شما گذشته باشد. مدارکتان را آماده کنید؛ چون همه مدارک اجاره خودرو باید به اسم خودتان باشد!

راهنمای اجاره ماشین در فرودگاه کیش:

اگر قصد دارید تا خودرویتان را درب فرودگاه تحویل بگیرید، می توانید از ترانسفر فرودگاهی در جزیره کیش استفاده کنید. ترانسفر فرودگاهی یکی از امکاناتی است که بهترین شرکت های اجاره خودرو در کیش به مهمانان این شهر ارائه می دهند. به عنوان مثال در شرکت کافه، شما تنها کافیست تا تصویر بلیط خود را برای این مجموعه ارسال کنید و خودروی مورد نظرتان انتخاب کنید. به محض ورود شما به فرودگاه شهر کیش، خودرو درب فرودگاه منتظر شما خواهد بود.

و اما مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین دلخواهتان:

  • یک فقره چک یا مبلغ 10میلیون تومان ودیعه به عنوان ضمانت.
  • و مبلغی به عنوان ودیعه نقدی به شرکت پرداخت خواهید کرد که این مبلغ هنگام بازگرداندن خودرو عودت داده می‌شود.
  • یادتان باشد که تمام مسئولیت‌ها به عهده خودتان است پس امانت‌دار خوبی باشید! خودروهای بدون راننده دارای محدودیت کیلومتر هستند و در صورت خارج شدن از محدوده هزینه جدا محاسبه می‌شود.

شرایط و قوانین کلی اجاره خودرو در کیش برای اتباع خارجی

نگران نباشید! هیچ کدام از اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج نیازی به ارائه چک و سفته ندارند و هیچ مشکلی جهت پرداخت ودیعه نقدی با پول رایج کشور خود از جانب شرکت وجود ندارد.

هزینه های جانبی در صورت خسارت خودرو خسارت

در صورتی که به خودرویی که بدون راننده اجاره کردید خسارتی وارد شد تمام هزینه‌های خسارت بر عهده شما خواهد بود، اما نگران نباشید، تمامی خودروهای شامل بیمه بدنه و شخص ثالث می باشند. اما همانطور که در قسمت بیمه گفتیم، شرکت های اجاره خودرو در کیش، بیمه هایی با تعهد بالاتر نیز به کاربران خود ارائه می دهند.

قطعات خودرو

چنانچه در زمانی که خودرو در دست شماست متوجه مشکل و مسئله‌ای در خودرو شدید بعد از اطلاع و بررسی موضوع اگر شما خسارتی وارد نکرده باشید تمام هزینه‌ها بر عهده شرکت خواهد بود.

خلافی

تمام خلافی‌های خودرو در زمان استفاده شما به عهده خودتان است.

دکمه بازگشت به بالا