جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی برتر

ارزانترین کرایه ماشین در کیش

همه آنچه باید از اجاره ماشین در کیش بدانیم

اجاره ماشین در کیش بیشتر افرادی که به دنبال کرایه ماشین در کیش هستند، افراد عشقِ ماشین یا به عبارتی ماشین باز هستند که انواع و اقسام مدل های لوکس ماشین را می شناسند و برای تفریح و لذت بردن از سواری با این ماشین ها سوارشان می شوند. دسته دوم از افرادی که در کیش ماشین اجاره می کنند صرفا برای تسهیل در رفت و آمد و کاستن از هزینه های رفت و آمد در جزیره به این امر مبادرت می ورزند. شما جزو کدام دسته هستید؟

اجاره ماشین در کیش با دو هدف اساسی صورت می گیرد. بیشتر افرادی که به دنبال کرایه ماشین در کیش هستند، افراد عشقِ ماشین یا به عبارتی ماشین باز هستند که انواع و اقسام مدل های لوکس ماشین را می شناسند و برای تفریح و لذت بردن از سواری با این ماشین ها سوارشان می شوند. بعضی ها عاشق یک ماشین به خصوص مثل کروک، دوج شارژ یا کادیلاک شاسی می شوند و هر بار که به کیش می روند همان ماشین مورد علاقه شان را اجاره می کنند. دسته دیگر سعی می کنند در هر سفر، ماشین های متفاوتی را امتحان کنند. این افراد همگی جزو گروه ماشین بازها هستند که حاضرند هر گونه هزینه ای برای لذت بردن از ماشین های آخرین مدل متقبل شوند.

دسته دوم از افرادی که در کیش ماشین اجاره می کنند صرفا برای تسهیل در رفت و آمد و کاستن از هزینه های رفت و آمد در جزیره به این امر مبادرت می ورزند. برای نمونه اگر یک تور گروهی کیش به راه انداخته اید و به دنبال کاستن از هزینه ها هستید می تواند با کرایه یک ون تا حد زیادی از هزینه های رفت و آمد و کرایه دادن به تاکسی های درون جزیره کم کنید و در عین حال هر جا که دلتان خواست گروهتان را ببرید. یک خانواده بالای 4 نفر که به راحتی در تاکسی های معمولی کیش جا نمی شوند شاید با کرایه تاکسی های انگلیسی بتوانند راحت تر و به صرفه تر در کیش رفت و آمد کنند. البته اگر هزینه کردن چندان برایشان سخت نیست شاید یک لیموزین تشریفات را ترجیح دهند.

با این همه بد نیست خاطر نشان کنیم که نوع اول کرایه ماشین در کیش رواج بیشتری دارد. در واقع پیدا کردن ماشین های ارزان قیمت در کیش کمی کار سختی است. بیشتر ماشین های اجاره ای کیش لوکس و گران قیمت هستند و کرایه کردن آن ها صرفا برای کاستن از هزینه های رفت و آمد معقول نیست.

شرایط اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش شرایط سخت و خاصی ندارد ولی باید قبل از رفتن به تور کیش یک سری مدارک و مبالغی بیشتر از هزینه های اصلی سفر به همراه داشته باشید. در ادامه به صورت فهرست وار به معرفی مدارک مورد نیاز برای کرایه ماشین در کیش می پردازیم.

 1. گواهینامه : اولین شرط لازم برای اجاره ماشین در کیش داشتن گواهینامه است. بنابراین افراد زیر 18 سال که فاقد گواهینامه هستند نمی توانند اقدام به کرایه ماشین کنند. این افراد می توانند به همراه بزرگترها از ماشین استفاده کنند و سوار آن شوند ولی خودشان نمی توانند اجاره کننده ماشین باشند.
 2. کارت ملی : قطعا مدارک شناسایی از چیزهایی است که افراد در هر گونه سفری آن را به همراه می برند ولی به یادتان باشد که برای کرایه ماشین در کیش باید کارت ملی تان را به شرکت اجاره دهنده تحویل دهید. پس اگر در این مدت تمایل داشتید اقدام به همراه ببرید.
 3. چک ضمانت : اگر به دنبال اجاره ماشین در کیش هستید باید حتما یک دسته چک به همراه داشته باشید. تقریبا تمامی شرکت های کرایه ماشین در کیش پیش از سپردن خودرو به شما چک ضمانت بانکی دریافت می کنند. چک باید معادل 5 میلیون تومان باشد. در بعضی موارد به جای آن وجه نقد نیز پذیرفته می شود ولی عموما به خصوص برای ماشین های لوکس و گران قیمت هم چک و هم وجه نقد دریافت می شود. این چک ضمانتی ابرای سالم برگرداندن ماشین ست.
 4. وجه نقد : مبلغ نقدی که برای کرایه هر ماشین دریافت می شود متفاوت است. ارزان ترین ماشین های کرایه ای در کیش حدود 200 هزار تومان و گران ترین آن ها بالای 3 میلیون تومان است. این مبلغ برای هر 24 ساعت می باشد. علاوه بر مبلغی که برای اجاره ماشین در کیش می پردازید باید 200 هزار تومان هم بابت ضمانت خلافی ماشین به ودیعت بگذارید. این مبلغ به همراه مبلغ ضمانت به مدت 10 تا 20 روز نزد شرکت اجاره دهنده ماشین باقی می ماند. پس از استعلام خلافی این پول به حساب شخص اجاره کننده به شماره حسابی که در قراردادشان آمده، برگردانده می شود.
 5. حداقل 24 ساعت : ماشین های اجاره ای در کیش حداقل به مدت 24 ساعت در اختیار افراد قرار می گیرند. نمی توان برای مدتی کمتر از این به سراغ ماشین اجاره ای رفت ولی از یک روز بیشتر حتی تا مدت یک ماه می توان ماشین را کرایه کرد و هر چه تعداد روزهای اجاره ماشین بیشتر باشد تخفیف بیشتری را شامل می شود.
 6. فقط در سطح شهر : با ماشین های اجاره ای کیش نمی توان به سافاری و آفرود کیش رفت. این ماشین ها برای پیست و رالی نیست و تنه اباید رد سطح شهر با آن ها تردد نمود.

قوانین رانندگی در کیش

حالا که به موضوع خلافی ماشین ها اشاره شد شاید برایتان مهم باشد که بدانید قوانین رانندگی در کیش به چه صورت است. واقعیت این است که قوانین رانندگی در کیش با سایر شهرهای کشور هیچ فرقی نمی کند ولی در چندین مورد با قوانین بین المللی مطابقت دارد. پلیس راهنمایی و رانندگی با جدیت تمام از طریق دوربین های معابر و کنترل نا محسوس سرعت و به صورت مستقیم بر خیابان های شهر نظارت دارد. نکته مهم در جزیره این است که جریمه های رانندگی در کیش دو برابر سایر شهرهای کشور است. بنابراین یادتان باشد نکات زیر را به هیچ وجه فراموش نکنید.

1.کمربند ایمنی تان را همیشه ببندید.

2.در معابر از بوق زدن اجتناب کنید .

3.هر گونه آلودگی صوتی در جزیره کیش ممنوع است پس صدای ضبط صوت ماشین را کم کنید و هنگام گوش دادن به موسیقی شیشه ها را بالا بکشید.

 1. ریختن زباله از شیشه ماشین به خیابان ها ممنوع است و جریمه در پی دارد.
 2. حداکثر سرعت مجاز در خیابان های اصلی شهر، در نوار سیاحتی 50 کیلومتر است.

قیمت اجاره ماشین در کیش

در این بخش سعی می کنیم ارزان ترین و گران قیمت ترین ماشین های اجاره ای را که در جاهای دیدنی کیش ارائه می شود، خدمتتان معرفی کنیم ولی یادتان باشد ماشین های دیگری هم هستند که در این مقاله فرصت پرداختن به آن ها دست نداده است.

ماشین های اجاره ای بین 200 تا 600 تومان

بیشتر مدل های نیسان مثل نیسان ماکسیما، نیسان قشقایی، نیسان التیما، نیسان سانی ، نیسان ایکستریل، نیسان جوک(جاک)، نیسان سنترا و… از کمتر از 200 هزار تومان شروع می شود و تا 300 هزار تومان نوسان دارد. با یان حال مدل هایی مثل نیسان Z، نیسان اینفینیتی گاهی تا 500 هزار تومان هم برای هر 24 ساعت اجاره داده می شود.

ماشین هایی مثل هیوندا سوناتا، هیوندا توسان، هیوندا الانترا، هیوندا سانتافه، هیوندا ولستر، هوندا آکورد و هوندا CRV نیز حدود 200 هزار تومان است ولی هیوندا جنسیس تا 350 هزار تومان هم می رسد.

ماشین های کیا اسپرتیج، کیا اپتیما، کیا سراتو، کیا سراتو کوپه، کیا کارنز 7 نفره، کیا سورنتو و کیا موهاری نیز در همین رنج قیمت قرار دارند.

تویوتا کمری، تویوتا کرولا، تویوتا یاریس، تویوتا فورچونز بین 200 تا 300 هزار تومان می باشند ولی مدل تویوتا Fj Cruiser و  تویوتا پرادو تا 350 تومان هم می رسد.

مزدا 6، میتسوبیشی پاجرو، فورد اج، فورد فیوژن، فورد تاروس، دوج شارژر، شورلت سونیک لنسر، النترا، توسان، مینی کوپر، تاروس و کدنزا جزو ماشین های با قیمت مناسب محسوب می شوند.

دوج شارژر 400 هزار تومان، دوج چلنجر 490 هزار تومان، نیسان کروک 370Z با 490 هزار تومان، کادیلاک CTS  با 550 هزار تومان و FJ 690 هزار تومان است.

خودروهایی همچون کراسلر، هامر، بی ام وz4  حدود 500 هزار تومان برای اجاره در هر 24 ساعت آب می خورند و ماشین هایی همچون کادیلاک، بی ام و X6 تا 600 هزار تومان است.

گران ترین خودروهای اجاره ای کیش

در حال حاضر یکی از گران ترین ماشین های اجاره ای در کیش مازراتی کواتروپورته است که برای هر 24 ساعت سواری با آن باید 3میلیون و 200 هزار تومان پرداخت کنید. اجاره پورشه پانامرا در کیش شبی 2 میلیون تومن آب می خورد.

کرایه موستانگ کروک در کیش شبی 950 هزار تومان و اجاره کوروت هر 24 ساعت حدود یک میلیون تومان است. اجاره یک بنز GLA  حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان است.

این ماشین ها را می توانید از فرودگاه و لحظه ورودتان به هتل، از هتل و از هر زمان که خواستید تحویل بگیرید. اگر به این موضوع علاقمند هستید به زودی درباره شرکت هایی که در کیش به اجاره ماشین مبادرت می ورزند نیز سخن خواهیم گفت.

اجاره ماشین در کیش

رزرو تور کیش با قیمت های اقتصادی و پکیج های لاکچری و لوکس از طریق سایت تنها با چند کلیک صورت می گیرد.

اجاره ماشین در کیش – رزرو اینترنتی و آنلاین رنت کار و کرایه خودرو کیش با تخفیف ارزان قیمت

اجاره ماشین در کیش از خدمات معمول و ساده و از تفریحات کیش است. با ساده ترین شرایط امکان اجاره خودرو فراهم است. انواع خودروهای خارجی ساده، شاسی بلند، لوکس، کروک و اسپورت در جزیره کیش قابل اجاره هستند. شرایط اجاره ماشین در کیش بسیار ساده است. نوع و مدل اتومبیل مورد نظرتان را برای تاریخ مد نظر انتخاب کنید. سپس از طریق همین صفحه دکمه خرید را فشار دهید و فرم مشخصات را کامل کنید و پرداخت بانکی را انجام دهید. تمام شد، خودرو شما رزرو شد!

امکان تحویل خودرو در محل دفتر موسسه رنت کار و همچنین در فرودگاه یا محل اقامت وجود دارد. بسته به نوع ماشین انتخابی باید مبلغی را به عنوان ضمانت نزد شرکت اجاره خودرو به امانت بسپارید که پس از بازگرداندن اتومبیل، مبلغ ضمانت بلافاصله به حساب شما انتقال می یابد. اتومبیل به صورت کارواش شده و کاملا مرتب به مسافر تحویل داده می شود. همچنین خودرو از لحاظ فنی تضمین می شود. در صورت بروز هرگونه ایراد فنی، سریعا خودرو با اتومبیل مشابه تعویض خواهد شد. قرارداد اجاره خودرو انتخابی شما در دفتر رنت کار رسمی و مورد تایید اتحادیه مجمع رنت کاران کیش منعقد می شود.

کرایه انواع خودرو در کیش

کیش تخفیف انواع خودرو اقتصادی، شاسی بلند، سدان، کروکی و اسپورت را برای اجاره موجود دارد. این خودرو ها با مدل بالا و شرایط فنی بسیار مناسب، لحظات تفریح شما را مرفه تر خواهند کرد. اجاره ماشین در کیش خصوصا برای مسافرانی که می خواهند از وقت خود حداکثر استفاده را ببرند حتی باصرفه تر از تاکسی هم خواهد بود! هزینه بالای کرایه تاکسی برای مسیر های متعدد، گاهی از اجاره روزانه یک خودرو معمولی بالاتر خواهد رفت.

اجاره ماشین در کیش ارزان قیمت با تخفیف

کیش تخفیف مدل بالا ترین و لوکس ترین خودرو ها را با ارزان ترین قیمت به مسافران عزیز ارائه می کند.

قرارداد اجاره خودرو در دفتر رنت کار با مجوز رسمی از اتحادیه رنت کارهای کیش منعقد می شود. دقت کنید برای استفاده از حقوق قانونی حتما از طریق این نوع دفاتر اقدام به اجاره خودرو نمایید. مواردی مشاهده شده که افراد خودرو شخصی خود را برای اجاره به مسافر انتقال داده اند و هیچگونه پاسخگویی در برابر مسائل فنی و مالی بعدی نداشته اند.

انواع خودرو اقتصادی ارزان قیمت و شاسی بلند خانوادگی در این مجموعه برای کرایه روزانه موجود می باشد.

لیست اتومبیل های موجود برای اجاره

 • اجاره هامر H3 در کیش – شاسی بلند اسپورت آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف
 • اجاره دوج دورانگو در کیش – شاسی بلند ۷ نفره آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف
 • کرایه تویوتا فورچونر در کیش – شاسی بلند ۷ نفره ژاپنی – متناسب قیمت با تخفیف
 • کرایه کیا اپتیما در کیش – سواری بسیار نرم و لذت بخش – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره هیوندای سانتافه در کیش – شاسی بلند ۷ نفره – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره کیا اسپورتیج در کیش – شاسی بلند – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره فورد تاروس در کیش – پرقدرت آمریکایی با سواری نرم و لذت بخش – ارزان قیمت با تخفیف
 • کرایه هیوندای اکسنت در کیش – اتومبیل خانواده – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره کیا ریو در کیش – اتومبیل خانواده – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره کیا سراتو در کیش – اتومبیل خانواده – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره هیوندای توسان در کیش – شاسی بلند – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره دوج شارجر در کیش – اسپورت عظلانی آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف
 • اجاره دوج چلنجر در کیش – سوپر اسپورت عضلانی آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف
 • کرایه رنجروور ایووک در کیش – شاسی بلند اسپورت انگلیسی – متناسب قیمت با تخفیف
 • اجاره فورد موستانگ در کیش – سوپر اسپورت کروکی آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف
 • کرایه شورلت کامارو در کیش – سوپر اسپورت کروکی آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف
 • کرایه نیسان ایکس تریل در کیش – شاسی بلند خانوادگی – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره نیسان جوک در کیش – شاسی بلند خانوادگی – ارزان قیمت با تخفیف
 • کرایه تویوتا اف جی کروزر در کیش – شاسی بلند اسپورت – متناسب قیمت با تخفیف
 • اجاره هیوندای النترا در کیش – اتومبیل خانواده – ارزان قیمت با تخفیف
 • اجاره لینکلن ام کی زد در کیش – سواری لوکس – متناسب قیمت با تخفیف
 • اجاره بی ام و Z4 در کیش – کروکی سوپر اسپورت آلمانی – متناسب قیمت با تخفیف
 • اجاره شورلت کوروت در کیش – کروکی سوپر اسپورت آمریکایی – متناسب قیمت با تخفیف

قوانین اجاره ماشین در کیش

 • هر ۲۴ ساعت ۱ روز محاسبه می شود.
 • هزینه جریمه یا خلافی در زمانی که طبق قرارداد خودرو در اختیار اجاره کننده است به عهده وی می باشد.
 • هزینه تصادف یا خسارتی که در اثر استفاده ناصحیح برای خودرو ایجاد شود به عهده اجاره کننده است.
 • هزینه هایی که به صورت غیر عمد یا در اثر فرسودگی قطعات مثل پنچری یا موارد موتوری ایجاد شود به عهده شرکت رنت کار است.
دکمه بازگشت به بالا