جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی برتر

خرید فالوور برای توسعه اینستاگرام

چرا مای ممبر را برای خرید فالوور اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی انتخاب کنیم؟

عدم وجود فالوورهای ارزشمند در پیج اینستاگرام سبب حذف شدن آن ها در رقابت خواهند شد. داشتن فالوور سبب جذب کاربران جدید به صفحه شما می­شوند هنگامی که فالوورهای شما کم باشد، هیچ تاثیر در فروش و دیده شدن صفحه شما نخواهد داشت، حتی اگر شما محصول و خدمات بسیار نابی را ارائه دهید. فالوورهای زیاد سبب کسب سود بسیار بالا برای شما می­شود، حال چرا مای ممبر رو برای خرید فالوور اینستاگرام  و خرید فالوور ایرانی انتخاب کنیم؟

مای ممبر با دارا بودن برنامه ریزی منظم و پاسخگویی درست ، تلاش بر این دارد که صفحه های اینستاگرامی شما را توسعه دهد ،همچنین با دارا بودن قیمت مناسب ، توانسته در بین دیگر همکاران و سایت های فروش فالوور موفق عمل کند و رضایتمندی بالایی را به همراه داشته باشد. قرار گرفتن در اکسپلور و حتی دریافت تیک آبی از اینستاگرام کار آسانی نبوده و نیازمند فالوورهای بالا و فعال می­باشد، در اینجا خرید فالوور فعال اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش می توانند راه حل مناسب برای شما محسوب شود.

قرار گرفتن در اکسپلور از خواسته تمامی افراد دارای صفحه اینستاگرامی است، از همین این رقابت بسیار تنگاتنگ بوده و نیازمند صرف زمان بالایی است. خرید فالوو واقعی فعال ایرانی به شما در قرار گیری در اکسپلور کمک فراوانی می­کند. ریزش فالوورهای واقعی فعال ایرانی بسیار کم بوده و صدمه ای به صفحه شما وارد نخواهند نمود در عین حال نیز با کامنت گذاری، لایک و اشتراک گذاری سبب بهتر دیدن شما پیج اینستاگرام شما می ­شوند.

خرید فالوور اینستاگرام از معتبرترین سایت❤️ مزایای خرید فالوور واقعی و فعال (follower)

اگر شما به این درک رسیدید برای بهبود عملکرد پیج اینستاگرامی خود و افزایش اعتبار کاری‌تان باید از سایت‎‌های معتبر فالوور اینستاگرم خریداری کنید، به شما تبریک میگویم؛ ما در این مقاله قصد داریم صفر تا صد خرید فالوور اینستاگرام را به شما توضیح خواهیم داد و بهترین و معتبر ترین سایت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا خاطره‌ به یاد ماندنی از سایت مای ممبر داشته باشید

فالوور اینستاگرام چیست؟

فالوور به معنای دنبال کننده است. برای آنکه بتوانید در اینستاگرام شناخته شوید به تعدادی فالوور احتیاج دارید. هرچه تعداد افراد دنبال کننده بیشتر باشد معروفیت شما یا بیزینس‌تان هم بیشتر خواهد شد. بسیاری از افراد یا کسب و کارها توانسته‌اند از این طریق معروفیت بسیاری در این فضا به دست آورند. برای جذب فالوور راهکارهای بسیاری وجود دارد که به کارگیری هر کدام از آنها به دانش و تجربه نیاز دارد. در ادامه به روش‌های خرید فالوور اینستاگرام می‌پردازیم.

  خرید فالوور اینستاگرام اولین راه افزایش فالوور

همانطور که در قبل هم اشاره کردیم برای دیده شدن در اینستاگرام باید تعداد فالوورهای پیج‌تان را بالا ببرید. شما می‌توانید از طریق روش‌های بسیاری تعداد فالورهایتان را افزایش دهید؛ روش‌هایی مانند: تولید محتوا در اینستاگرام، تعامل با دیگران و… اما روشی که این روزها بسیار طرفدار دارد و وقت کمتری را از شما می‌گیرد، خرید فالوور اینستاگرام است. خرید فالوور باعث می‌شود شما خیلی سریع‌تر به هدف خود برسید اما این نکته را فراموش نکنید که تنها با خرید فالوور شما به موفقیت نمی‌رسید؛ بلکه پشتکار شما است که این مسیر را هموار می‌کند. روش‌های بسیاری برای خرید فالوور وجود دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اصولاً افراد حقیقی که در اینستاگرام فعالیت دارند دارای فالوورهای واقعی هستند. برای آنکه بتوانید به درستی در اینستاگرام رشد کنید و دیده شوید احتیاج به فالوور واقعی دارید. وقتی اعضای پیجتان واقعی باشد پست‌های شما بیشتر دیده می‌شود، شما به راحتی می‌توانید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید و در اینستاگرام به موفقیت برسید. برای خرید فالوور واقعی و ارزان باید به وب سایت‌های معتبر مراجعه کنید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید. یادتان باشد تنها با خرید فالوور شما به موفقیت نمی‌رسید بلکه پشتکار شما و نگه داشتن فالوورهایتان هم نیز بسیار مهم است.

خرید فالوور فیک

فالوورهای فیک عموماً توسط نرم افزارها ساخته می‌شوند،که از این فالوورها نمی‌توان انتظار تعامل با صفحه را داشت. این اکانت‌ها هیچگونه ارزشی برای پیج نخواهند داشت مگر افزودن تعداد فالوورهای شما، پس اگر در شروع راه هستید می‌توانید برای اعتبار بخشی به صفحه و کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور کنید.

خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور خارجی اینستاگرام

برای رشد بیزینس‌تان در اینستاگرام،معمولاً بیشتر احتیاج دارید مردم کشور خودتان شما را بیشتر بشناسند. خرید فالوور ایرانی، این امکان را به شما می‌دهد تا در بین افراد جامعه خود بیشتر دیده شوید. اگر می‌خواهید کسب وکارتان در این شبکه اجتماعی رونق بگیرد، انتخاب خرید فالوور ایرانی می‌تواند برای شما بهترین گزینه باشد. گاهی هم بیزینس ها با توجه شناخت بازار هدف خود نیاز به خرید فالوور خارجی دارند.

خرید فالوور ایرانی کم‌ترین ریزش را در بین گزینه‌های دیگر دارد. در ادامه به مزایای خرید فالوور ایرانی می‌پردازیم:

 • افزایش میزان کامنت و لایک واقعی ایرانی
 • افزایش میزان نرخ تعامل
 • عدم حساسیت الگوریتم‌های اینستاگرام
 • امکان فروش بالا به دلیل ایرانی بودن کاربران
 • واقعی بودن فالوورهای افزوده شده
 • هزینه کم نسبت به میزان بازگشت سرمایه

چرا نیاز به فالوور فعال اینستاگرام دارید؟

شاید این سؤال برایتان پیش آمده باشد که برای دیده شدن در اینستاگرام چرا احتیاج به فالوورهای واقعی و فعال دارید؟ پاسخ این سؤالکاملاً واضح است. معمولاً پیج‌هایی که دارای فالوورهای واقعی هستند بیشتر دیده می‌شوند و تعامل در پیج‌شان بسیار بالاتر است. در اصل این حضور فالوورهای فعال در پیج است که به شما در بیشتر دیده شدن کمک می‌کنند، در صورتی که فالوور فیک هیچ نقشیدر رشد شما ندارد و فقط جنبه تزئینی دارند. برای آنکه بتوانید فالوور واقعی را از فیک تشخیص دهید چند نکته مهم را برایتان شرح می‌دهیم.

 • لایک کردن پست و حتی پست‌های اکسپلور
 • دیدن استوری
 • بازدید ویدیوها
 • عوض کردن عکس پروفایل
 • گذاشتن پست و استوری در حساب خود
 • راهکارهای جذب فالوور واقعی

روش‌های بیشماری برای جذب فالوور واقعی وجود دارد؛که می‌توانید با استفاده درست از هرکدام به راحتی فالوور واقعی جذب کنید. برای داشتن فالوور، باید فعالیت‌تان را چند برابر کنید و با داشتن یک ریتم منظم  در این فضا حرکت کنید؛ در غیر این صورت نمی‌توانید به موفقیتی که در انتظارش هستید برسید. در ادامه به روش‌هایی که به شما در رسیدن به موفقیت کمک می‌کند می‌پردازیم.

انتخاب پروفایل اینستاگرام مناسب

قبل از هرچیز بهتر است بدانید پروفایل اینستاگرام شما دقیقاً مانند ویترین یک مغازه است؛بنابراین سعی کنید در انتخاب پروفایلتان دقت زیادی داشته باشد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است بنابراین تصاویر حرف اول و آخر را می‌زنند. همچنین سعی کنید با انتخاب جمله‌های کوتاه، حرفه یا شعار تبلیغاتی خود، تمام قسمت‌های پروفایل‌تان را کامل کنید.

هشتگ اینستاگرامی مناسب انتخاب کنید

هشتگ‌ها نقش بسیار مهمی در دیده شدن شما دارند. اگر بتوانید از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید،به راحتی می‌توانید بازدید پیج‌تان را بالا ببرید. سعی کنید هشتگ‌های انتخابی‌تان، با موضوع پیج شما هماهنگی داشته باشد. لیستی از هشتگ‌های پرطرفدار مربوط به بیزینس‌تان درست کنید تا همیشه به آنها دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که در هر پست نباید بیشتر از 30 هشتگ استفاده شود.

 با پیج‌های پربازدید و مرتبط با کسب و کار خود تعامل کنید

یکی از بهترین کارهایی که در اینستاگرام می‌توانید انجام دهید تعامل با پیج‌های هم حوزه خودتان است. سعی کنید پیج‌هایی که با فعالیت شما هم خوانی دارند را فالوو کنید و پیگیر فعالیت آنها در اینستاگرام باشید. همچنین می‌توانید با این پیج‌ها تبادل هم داشته باشید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید. همچنین تعامل داشتن با پیج‌هایی که موضوعشان با شما هماهنگ هستند باعث می‌شود که شما در لیست suggestion قرار بگیرید و همین باعث افزایش تعداد فالوور شما می‌شود.

از تبلیغات مناسب استفاده کنید

برای تبلیغات در اینستاگرام بهتر است این کار را به متخصصین تبلیغاتی واگذار کنید تا بتوانند به نحو صحیح این کار را انجام دهند. اگر می‌خواهید تبلیغات کسب وکارتان را به یکی از پیج‌های اینستاگرام واگذار کنید بهتر است موضوع پیجتان با یک دیگر هماهنگی داشته باشد تا نتیجه بهتری کسب کنید. جذب فالوور در اینستاگرام روش‌های مختلفی دارد که آسان‌ترین راه، خرید فالوور اینستاگرام است.

افزایش 1000 فالوور اینستاگرام چه سودی برای شما دارد؟

دیجیتال مارکتینگ یک روش بسیار خوب برای کسب و کارهایی است که علاقه‌مندند در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی محصولات یا خدماتشان را به مردم معرفی کنند و آن‌ها را به صورت آنلاین به فروش برسانند برای همین شما برای رسیدن به این هدف باید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید زیرا در حال حاضر بسیاری از مردم از طریق شبکه‌های اجتماعی با محصولات جدید آشنا می‌شوند و یا ترغیب می‌شوند که محصولات جدیدی را امتحان کنند. شاید تا سال‌ها پیش برای نمانام‌های معروف حضور در شبکه‌های اجتماعی اهمیتی نداشت زیرا فکر می‌کردند به‌اندازه کافی شناخته‌شده هستند درحالی‌که امروزه تمام نمانام‌های معروف نیز سعی می‌کنند از پتانسیل شبکه‌های اجتماعی برای گسترش کسب و کارشان استفاده کنند؛ اما برای موفقیت در اینستاگرام به چه چیزی احتیاج دارید؟ آیا تولید محتوای جدید و جذاب می‌تواند به شما کمک کند؟

درست است که تولید محتوای خوب نقش بسیار مهمی در افزایش فالوورها و یا جلوگیری از ریزش فالوورها دارد اما به تنهایی کافی نیست. تعداد فالوورها نقش کلیدی برای موفقیت شما در شبکه‌های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام دارد. اگر دارای 1000 فالوور اینستاگرام باشید باید سعی کنید تا با روش‌های مختلف تعداد فالوورهایتان را به هزاران نفر برسانید؛ اما چگونه می‌توان تعداد فالوورهای اینستاگرام را افزایش داد؟ در ادامه این مطلب به بررسی روش‌های مختلفی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان پیج‌های اینستاگرامی می‌پردازیم.

افزایش 1000 فالوور اینستاگرام با خرید فالوور

با اندکی جستجو در اینترنت می‌توانید تبلیغات زیادی با عنوان خرید 1000 فالوور اینستاگرام با تحویل فوری و قیمتی ارزان را مشاهده کنید. خرید فالوور آسان‌ترین و در عین حال سریع‌ترین روش برای افزایش تعداد فالوورهایتان است؛ اما باید در هنگام خرید فالوور به این نکته توجه داشته باشید که چه نوع فالووری و به چه تعدادی می‌خواهید بخرید. اگر قصد خرید فالوور فیک برای پیجتان را دارید بهتر است تعداد زیادی فالوور فیک را به صورت یک جا خریداری نکنید زیرا ممکن است اینستاگرام نسبت به فالوورهای پیج شما مشکوک شود و مشکلاتی برای پیجتان به وجود بیاید.

فالوورهایی که در وب‌سایت‌های مختلف برای فروش گذاشته‌شده‌اند به دو دسته کلی فالوورهای فیک و فالوورهای واقعی تقسیم‌بندی می‌شوند. فالوورهای فیک، غیرواقعی هستند بنابراین پیج شما را ترک نخواهند کرد؛ اما نباید انتظار لایک کردن یا کامنت گذاشتن نیز از آن‌ها داشته باشید. فالوورهای واقعی نسبت به فالوورهای فیک ریزش زیادی دارند البته با تولید محتوای جذاب می‌توانید تا حدودی آن‌ها را علاقه‌مند به پیجتان نگه دارید. طراحی لی اوت اینستاگرام منحصر به برند کمک زیادی به شما می کند. همچنین فالوورهای واقعی فعال هستند یعنی پست‌های شما را لایک می‌کنند و کامنت می‌گذارند.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان چه مزیت‌هایی دارد؟

افزایش تعداد فالوورها نیازمند صرف هزینه است و نمی‌توان به صورت رایگان تعداد زیادی فالوور به دست آورد. شما با خرید فالوور اینستاگرام ارزان می‌توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی فالوور به پیج خود اضافه کنید. به شما توصیه می‌کنیم که از وب سایت ‌های معتبر فالوور خریداری کنید و به جای فالوور خارجی، فالوور ایرانی بخرید؛ زیرا فالوورهای ایرانی دقیقاً همان چیزی هستند که به آن احتیاج دارید. این نوع فالوورها قابلیت تبدیل‌شدن به مشتری را دارند و می‌توانند پیج شما را به دوستانشان معرفی کنند.

با این حال اغلب فالوورهایی که با قیمت ارزان در وب‌سایت‌های مختلف به فروش می‌رسند، فیک هستند. فالوورهای فیک فقط برای بالا بردن تعداد دنبال‌کنندگان یک پیج مناسب هستند زیرا این گونه فالوورها نی توانند پست‌های شما را لایک کنند یا برایتان کامنت بگذارند. همچنین همان‌طور که نامشان پیداست فالوورهای فیک وجود واقعی ندارند بنابراین نمی‌توانند از شما خرید کنند و یا شما را به دوستانشان معرفی کنند.

آیا خرید فالوور اینستاگرام ارزان می‌تواند باعث مسدود شدن پیج شود؟

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید فالوور باید به آن توجه داشته باشید این است که خرید فالوور اینستاگرام ارزان به تعداد زیاد می‌تواند باعث مسدود شدن پیج شما شود بنابراین بهتر است به صورت زمان‌بندی شده فالوور خریداری کنید. خرید تعداد زیادی فالوور به صورت یک جا می‌تواند اینستاگرام را نسبت به فعالیت‌های پیج شما حساس کند. درست است که افزایش تعداد فالوورها یکی از اهداف اصلی تمام مدیران پیج های اینستاگرامی است؛ اما باید در این زمینه کاملاً محتاط باشید تا مشکلی برای پیج شما به وجود نیاید. همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم در کنار خرید فالوور، روش‌های دیگری مانند تبلیغات را نیز برای جذب فالوورهای بیشتر انجام بدهید تا در مدت زمان کمتری بتوانید به هدفتان برسید.

آیا افزایش تعداد فالوورها می‌تواند در موفقیت کسب و کارهای کوچک تأثیرگذار باشد؟

توسعه کسب و کارهای کوچک هدف اصلی تمام کارآفرینان است به همین دلیل تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت کسب و کارشان به کار می‌گیرند و از ابزارهای مختلفی برای رسیدن به این هدف استفاده می‌کنند. دیجیتال مارکتینگ یکی از شیوه‌های کارآمدی است که می‌تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند تا مشتریان بیشتری برای محصولات یا خدماتشان پیدا کنند. حتماً می‌دانید که فعالیت در شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار مانند اینستاگرام تا چه میزان می‌تواند ابزار قدرتمندی برای تبلیغات اینفلوئنسری و معرفی برندها باشد.

اکثر افراد با محصولات جدید از طریق شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شوند، به همین دلیل نباید حضور در شبکه‌های اجتماعی را امری غیرضروری به ویژه برای کسب و کارهای کوچک تلقی کنید. شما با کمک اینستاگرام می‌توانید به راحتی با مخاطبان هدفتان در ارتباط باشید و با استفاده از پست‌ها و ویدئوهای تبلیغاتی محصولاتتان را تبلیغ کنید. البته زمانی اینستاگرام می‌تواند به شما در موفقیت کسب وکارتان کمک کند که فالوور داشته باشید پس علاوه بر تولید محتوای جذاب باید از روش‌های دیگری نیز برای جذب فالوور استفاده کنید.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام چه ویژگی‌هایی دارد؟

مقایسه این دو روش با یکدیگر شاید کار درستی نباشد زیرا هدف از هردو آن‌ها، افزایش تعداد فالوورها است؛ با این حال نمی‌توان گفت که تفاوتی بین تبلیغات اینستاگرامی و خرید فالوور اینستاگرام ارزان برای افزایش تعداد دنبال کنندگان یک پیج وجود ندارد. انجام تبلیغات برای معرفی پیج‌های اینستاگرامی هزینه زیادی به دنبال خواهد داشت، بنابراین همه پیج‌ها نمی‌توانند از تبلیغات استفاده کنند. همچنین ممکن است با صرف هزینه زیاد برای تبلیغات هم نتوانید نتیجه دلخواهتان را به دست بیاورید؛ در حالی که با خرید فالوور می‌دانید که تعداد مشخصی فالوور به پیج شما اضافه خواهد شد.

تبلیغات می‌تواند به پیج شما فالوورهای واقعی و ایرانی اضافه کند در صورتی که با خرید فالوورهای ارزان‌قیمت ممکن است فقط فالوورهای فیک پیج شما بیشتر شود؛ به همین دلیل اگر قصد خرید فالوور را دارید، بهتر است از سایت‌های معتبر فالوور خریداری کنید؛ زیرا فالوورهای فیک فقط می‌توانند تعداد دنبال‌کنندگان پیج را افزایش دهند. با این حال اگر قصد شما از خرید فالوور تنها بالا رفتن تعداد فالوورهایتان است، خرید فالوور ارزان اینستاگرام می‌تواند راه‌حل خوبی باشد زیرا با صرف کمترین هزینه شما را به هدفتان می‌رساند؛ اما اگر هدف شما از خرید فالوور، افزایش تعداد مشتریانتان یا تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها است، باید بدانید که فالوورهای فیک ارزان‌قیمت هیچ فایده‌ای برایتان نخواهند داشت.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام از نگاه دیگر

خرید فالوور یکی از راهکارهای بسیار آسان برای جذب فالوور است. در واقع شما با پرداخت هزینه، می‌توانید تعداد معینی فالوور دریافت نمایید. در حال حاضر وب‌سایت‌های زیادی در زمینه فروش فالوور اینستاگرام فعالیت می‌کنند؛ اما کدام یک از آن‌ها بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است؟ برای این که بتوانید بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را تشخیص دهید باید نکات زیادی را مدنظر داشته باشید.

 • اول اینکه صرفاً به نتایجی که از طریق جستجوی عبارت خرید فالوور اینستاگرام در گوگل به دست می‌آید اعتماد نکنید؛ زیرا ترفندهای زیادی برای قرار گرفتن وب‌سایت‌های نامعتبر در صفحه اول گوگل وجود دارد.
 • همچنین بهتر است از سایتی فالوور خریداری کنید که نظرات کاربران در مورد خدمات آن‌ها قابل مشاهده باشد؛ زیرا سایت‌های معتبر معمولاً بخشی را برای نوشتن نظرات و پیشنهادات مشتریانشان در نظر می‌گیرند.
 • نکته دیگری که می‌تواند به شما در انتخاب بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام کمک کند، این است که وب‌سایت مورد نظرتان دارای سیستم پشتیبانی و پاسخگویی بیست و چهارساعته باشد تا در صورت هر گونه مشکلی بتوانید به راحتی با آن‌ها در ارتباط باشید.

متأسفانه برخی از سایت‌های جعلی پس از دریافت هزینه به هیچ عنوان در مورد کیفیت فالوورهایشان پاسخگو نیستند و یا اصلاً فالووری به مشتریانشان تحویل نمی‌دهند. همچنین برخی از سایت‌ها با وعده‌های وسوسه‌انگیزی مانند فالوورهای ارزان‌قیمت واقعی سعی می‌کنند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند؛ اما در انتها پس از دریافت پول، فالوورهای بی‌کیفیت و فیک را به جای فالوورهای واقعی و ایرانی به مشتری تحویل می‌دهند؛ درصورتی‌که سایت‌های معتبر توضیحات واقعی و کامل را در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند تا مشتری‌ها بتوانند با توجه به هدفشان از افزایش فالوور، نوع فالووری را که نیاز دارند انتخاب کنند. به هر ترتیب توجه به تمامی این نکات می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را پیدا کنید.

آیا افزایش فالوور برای موفقیت در اینستاگرام کافی است؟

شبکه‌های اجتماعی بر پایه تعامل افراد با یکدیگر ساخته شده‌اند بنابراین برای این که بتوانید در شبکه‌های اجتماعی حضور موفقی داشته باشید علاوه بر افزایش فالوور باید به فکر تولید محتوا نیز باشید. به عنوان مثال اگرفقط 1000 فالوور اینستاگرام داشته باشید بهتر است بدانید که ممکن است سلیقه این تعداد فالوور نیز با یکدیگر بسیار متفاوت باشد پس باید در تولید محتوا شیوه‌ای را پیش بگیرید که مطابق سلیقه بخش زیادی از فالورهایتان باشد. تولید محتوا در اینستاگرام را می‌توان به دو بخش تولید محتوای متنی و تولید محتوای تصویری یا ویدئویی تقسیم‌بندی کرد. همچنین می توانید به خرید یک پیج اینستاگرامی فکر کنید.

خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

معمولاً در آغاز هر شغل و کسب و کاری باید یک بستری برای آگاهی مردم از آن را فراهم کنیم. جایی که هرچه بیشتر دیده شویم و بتوانیم به افراد بیشتری در مورد کسب و کار خودمان اطلاعات داده و در واقع مشتری بیشتری جذب کنیم. یکی از این راه‌ها خرید پیج اینستاگرام است.

اما خرید پیج اینستاگرام به تنهایی کافی نیست و در اصل باید از واقعی بودن فالوور‌ها اطمینان حاصل کنیم. خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی در واقع یک قدم برای شروع موفقیت در تبلیغات و بازاریابی است. البته این را فراموش نکنیم که افراد عادی نیز به هر دلیلی اقدام به خرید پیچ اینستاگرام می‌کنند.

خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی خیلی مهم است زیرا شما با این کار با کاربران و مخاطبان واقعی زیادی در تعامل و تبادل هستید که می‌توانید آن‌ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. البته باید بتوانید فالوور واقعی را از فالوور فیک تشخیص دهید.

اولین راه برای تشخیص این موضوع، بررسی محتوا، آمار پست‌های آن پیج اینستاگرام و همچنین آمار لایک آن پست‌ها است. با یک مقایسه بین فالوور‌ها و ویو و لایک یک پست می‌توانیم به واقعی بودن فالوور‌های پیج پی برده و اقدام به خرید آن کنیم.

سخن نهایی درباره فالوور اینستاگرام

به خاطر داشته باشید که عکس یا ویدئو در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد بنابراین باید تصاویری را انتخاب کنید که جذاب باشند و کیفیت خوبی داشته باشند. همچنین متنی که در کپشن قرار می‌گیرد باید کاربردی، مفید و کوتاه باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم از روش‌های خلاقانه‌ای برای تولید محتوا یپیجتان استفاده کنید. به کار بردن هشتگ‌ها، تگ کردن افرادی که مرتبط با پست‌های شما هستند، برگزاری مسابقات اینستاگرامی، استوری گذاشتن، فعالیت دائمی و مستمر، پاسخگویی به کامنت‌ها و… بخشی از کارهایی هستند که می‌توانند به شما در حفظ فالوورهایتان و جذب فالوورهای جدید کمک کنند به همین دلیل تنها خرید فالوور و یا تبلیغات نمی‌تواند به شما برای موفقیت در اینستاگرام کمک کند بلکه در کنار آن باید به تولید محتوا نیز توجه داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام در سال ۱۴۰۱ + معرفی بهترین سایت ها

خرید فالوور اینستاگرام؟! واقعی یا فیک؟! کدامیک؟!

اگر تا به حال سعی کرده اید که فالوور اینستاگرام بخرید، احتمالاً می دانید که روند کار چگونه پیش می رود. شما مقدار زیادی پول برای خرید هزاران فالوور خرج می کنید تا تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و بعد از مدتی متوجه می شوید که پول تان را کلاً هدر داده اید.

درست است که تعداد فالوورهای شما افزایش یافته، اما نرخ تعامل شما همچنان ثابت مانده است. علاوه بر این، شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام نشان داده  نمی شوید. این بدان معنی است که اکانت شما اساساً به همان اندازه قبل از خرید فالوور اینستاگرام فعال است! وای خدای من، شما شدوبن (shadowban) شده اید.

شدوبن یعنی داشتن برخی محدودیت ها، کاهش ناگهانی بازدید صفحه‌، کاهش میزان نمایش پست ها به کاربران، از کار افتادن هشتگ ها، نداشتن بازدید از اکسپلور و کاهش غیرطبیعی فالوورها!

می خواهید بدانید چرا؟ چون شما فالوورهای واقعی اینستاگرام را از افراد واقعی نخریده اید، بلکه آنها را فقط از ربات های جعلی خریده اید. با در نظر گرفتن این موضوع، سایت مای ممبر در این مطلب می خواهد در مورد اینکه چگونه خرید فالوورهای بی کیفیت اینستاگرام می تواند واقعاً خطرناک باشد و بهترین راه برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام کدام است، صحبت کند.

همچنین در مورد مکان و نحوه خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام در سال ۱۴۰۱ و حتی برخی از بهترین خدمات موجود در بازار که می توانند از طریق روش های طبیعی همانند هشتگ های پرطرفدار، میزان بازدید و ویوی پست های شما را افزایش دهند، صحبت خواهیم کرد. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

چه کارهایی می توان برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام انجام داد؟

در حالی که می توانید با خرید فالوور اینستاگرام، احتمالاً ۱۰ هزار فالوور دریافت کنید، اما همین ابتدای امر تأکید داریم که به غیر از خرید، به آپشن های دیگر هم فکر کنید. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای حفظ فالوور اینستاگرام و کسب بهترین نتایج انجام دهید، بهینه سازی استراتژی های اینستاگرام است.

سایت هایی که در قسمت های بعدی این مطلب ذکر خواهیم کرد، می توانند به شما کمک کنند تا فالوورهای واقعی زیادی داشته باشید! اما زمانی که به کار تولید محتوای خود ادامه دهید، مطوئن باشید که نتایج بهتری به دست خواهید آورد. حتی اگر فالوور اینستاگرام بخرید، باز هم باید استراتژی خود را بهینه کنید تا محتوای شما برای فالوورهای شما جذاب باشد تا بتوانید آنها را در طول زمان حفظ کنید و محتوای خود را به جایگاه بالاتر و اولویت بندی شده در فید خبری آنها برسانید.

اینها برخی از مواردی هستند که باید روی آنها کار کنید:

استراتژی محتوا (Content strategy)

اگر می‌خواهید مردم شما را دنبال کنند و در درازمدت با شما بمانند، باید تولید محتوا اینستاگرام را جدی بگیرید و پست های‌تان را مرتب منتشر کنید. بلاگری یکی از محبوب ترین راه های ارتباط و انتشار اطلاعات و اخبار بوده و چگونه بلاگر اینستاگرام شویم هم یکی از موضوعات ترند و پولساز این روزهای ایران و خیلی از کشورهای جهان محسوب می شود!

شما باید بدانید که دنبال کنندگان شما از چه نوع محتوایی بیشتر لذت می برند تا همان محتوا را برای آنها تولید کنید. شما همچنین بایستی از بسیاری از قالب های محتوایی که در اینستاگرام موجود است، استفاده کنید. استوری اینستاگرام، ریلزهای اینستاگرام، لایو اینستاگرام، پست های قابل خرید و سایر انواع محتوا در این پلتفرم می توانند به شما کمک کنند تا محتوای جامعی را به دنبال کنندگان خود ارائه دهید.

بله، خرید فالوور اینستاگرام برای دیده شدن محتوای‌تان مفید است، اما باید به طور مداوم محتوای جذابی تولید کنید! در غیر این صورت مردم به مرور زمان شما از دنبال کردن شما ناامید شده و شما را آنفالو خواهند کرد. در این صورت است که تعامل شما آسیب خواهد دید، این چیزی است که باید در زمان خرید فالوورهای اینستاگرام به خاطر داشته باشید.

بهینه سازی پروفایل (Optimize your profile)

همه موارد موجود در صفحه اصلی نمایه شما از جمله نام کاربری، تصویر نمایه، بیوگرافی، زیبایی شناختی فید، جلد آلبوم هایلایت استوری اینستاگرام و… را بهینه سازی نمایید تا افراد را مجذوب خود کنید.

انتخاب عناصری که بسیار مرتبط با برند شما هستند، به شما کمک می کند تا توجه افرادی را که پروفایل شما را بررسی می کنند، جلب کنید و میزان فروش در اینستاگرام خود را افزایش دهید. داشتن یک استوری اینستاگرام فعال همچنین می تواند به شما کمک کند تا افراد، زمان بیشتری را در پروفایل شما صرف کنند.

میزبانی یک هدیه (Host a giveaway)

میزبانی یک هدیه با شرایط خاص برای ورود، فالوورهای زیادی را به همراه خواهد داشت، به خصوص اگر با اکانتی شریک باشید که مخاطبان زیادی دارد. به عنوان مثال، اگر با اکانتی شریک هستید که فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارد، می‌توانید از کاربران بخواهید تا کارهای مختلفی مانند دنبال کردن هر دو حساب، لایک کردن پست شما و حتی تگ کردن دوستان یا اشتراک گذاری پست را برای ورود به قرعه کشی برای دریافت هدیه انجام دهند.

ثابت شده که این کار باعث می شود فالوور اینستاگرام به صورت رایگان افزایش یابد. اگر دنبال کننده بخرید و این کار را انجام دهید، رشد بسیار بیشتری خواهید داشت و شاید رشد خود را دو یا حتی سه برابر کنید.

کپشن نویسی (Captioning)

از فراخوان ها یا همان کال تو اکشن ها در کپشن های پست اینستاگرامی خودتان استفاده کنید یا داستانی را در زیرنویس بگویید. در کپشن ها به مردم اطلاعاتی بدهید که نمی توانند فقط از عکس به دست آورند. این کار باعث جذاب تر کردن محتوای شما و افزایش تعامل کاربران با آن می شود. در نتیجه محتوای شما بیشتر در معرض دید کاربران و دنبال کنندگان جدید قرار می گیرد و این چیزی است که برای رشد بازاریابی اینستاگرام شما بسیار ارزشمند است.

دکمه بازگشت به بالا