عمومیکسب و کار ایرانی برتر

بررسی نکات مهم درمورد انتخاب موضوع پیج اینستاگرام

اینستاگرام یکی از جذاب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که این روزها افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. برخی افراد در این شبکه به صورت شخصی فعالیت می‌کنند و بعضی دیگر در آن با راه‌اندازی پیج‌های کاری قصد کسب درآمد دارند. اما باید بدانید که برخی موضوعات اینستاگرام برای کاربران این پلتفرم جذاب‌تر هستند .

در صورتی که بتوان پیجی مناسب و جذاب در خصوص این موضوعات درست کرد، احتمال رسیدن به موفقیت در زمان کوتاه‌تر، بیشتر می‌شود. در این مطلب از ما قصد داریم نمونه‌هایی از جذاب‌ترین موضوعات اینستاگرام را با هم مرور کرده و در خصوص آن‌ها مطالبی را بیان کنیم. و همچنین اگر قصد خرید ذخیره پست اینستاگرام را دارید و میخوایید با روش های ان اشنا شوید با ما تا انتها همراه باشید.

برای راه‌اندازی یک پیج ابتدا باید موضوع و حیطه کاری پیج را مشخص کرد. به همین دلیل بد نیست که ابتدا با برخی از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام آشنا شوید. این موضوعات عبارتند از:

  • پیج‌های شخصی
  • پیج‌های آموزشی
  • پیج‌های سرگرمی
  • پیج‌های تبلیغاتی
  • پیج‌های فروشگاهی

البته باید بدانید که این موضوعات به صورت کلی بیان شده و هر کدام شاخه‌های بسیاری دارند. اما انتخاب یکی از این موضوعات باعث می‌شود تا مسیر مشخص‌تری برای ساخت پیج داشته باشید.برخی موضوعات اینستاگرام برای کاربران این پلتفرم جذاب‌تر هستند و پیج‌هایی که محتوای مناسب در این خصوص تولید می‌کنند، زودتر به موفقیت می‌رسند.

بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام

هیچ فردی نمی‌تواند بگوید که یک موضوع بهترین موضوع در میان تمام موضوعات اینستاگرام است. با توجه به تنوع سلیقه افراد مختلف، هر کدام به موضوع متفاوتی علاقه دارند. به همین دلیل افراد باید بیشتر به علاقه و دانش خود توجه کنند. اما توجه به برخی نکات باعث می‌شود تا بتوانید بهترین نسخه از پیجی را بسازید که در ذهن دارید. توجه به این موارد باعث می‌شود تا سریع‌تر فالوئر جذب کنید و به تعداد مناسب دنبال‌کننده برسید. این موارد عبارتند از:

1- استفاده از ایده‌های خلاقانه

یکی از مهم‌ترین نکاتی که پس از انتخاب یکی از موضوعات اینستاگرام که باید به آن توجه کنید، خلاقیت است. برخی از پیج‌ها شاید موضوعی یکسان داشته باشند اما می‌توانید مشاهده کنید که پیجی که در آن خلاقیت بیشتر است، فالوئرهای بیشتری دارد. این خلاقیت می‌تواند در موارد بسیاری باشد. از این موارد می‌توان به نگاه متفاوت به یک موضوع، استفاده از عکس، کپشن یا ویدیوهای جذاب، متفاوت و خلاقانه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

2- داشتن استراتژی

اگر به پیج‌های موفق نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که در کنار استفاده از جذاب‌ترین موضوعات اینستاگرام، استراتژی خاصی برای انتشار محتوای خود دارند. این استراتژی را باید با توجه به موضوع پیج مشخص کرد. هر چه استراتژی انتخاب شده توسط شما بهتر و مناسب‌تر باشد، افراد بیشتری جذب پیج شما می‌شوند و آن را فالو می‌کنند.

3- استمرار در کار

یکی از عوامل موفقیت پیج‌هایی با موضوعات متفاوت در اینستاگرام، استمرار در کار است. پیج‌های موفق به صورت مداوم اقدام به انتشار محتواهای گوناگون می‌کنند. همین امر سبب می‌شود که دنبال‌کننده‌های آن‌ها افزایش یابند. پیج‌هایی که برای مدتی طولانی پست منتشر نمی‌کنند به مرور دنبال‌کننده‌های خود را از دست می‌دهند.

4- تعامل با مخاطب

تعامل با مخاطبان مانند پاسخ دادن مناسب به کامنت‌ها و پیام‌های شخصی آن‌ها می‌تواند سبب شود تا افراد بیشتری به پیج شما علاقه‌مند شوند. پس باید بگوییم که علاوه بر انتخاب مناسب میان موضوعات اینستاگرام، تعامل با مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار است.

Checking the important points about choosing the theme of the Instagram page

موضوعات برتر اینستاگرام

همان‌طور که گفتیم علاوه بر انتخاب از میان پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام، باید به نکاتی برای پیشرفت اشاره کرد. اکنون زمان آن رسیده تا برخی از موضوعات برتر اینستاگرام را با هم مرور کنیم. مواردی که در ادامه گفته می‌شود را باید از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام دانست.

1- موضوعات طنز

طنز همیشه جایگاه خود را در میان مردم دارد. بسیاری از مردم دوست دارند که در اوقات فراقت خود محتوای طنز مشاهده کنند تا وقت خود را بهتر سپری کنند. به همین دلیل پیج‌های طنز طرفداران بسیاری دارند و در دسته پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام قرار می‌گیرد.

2- موضوعات آموزشی

همه افراد دوست دارند با یادگیری نکات جدید، پیشرفت کنند. به همین دلیل موضوعات آموزشی نیز طرفداران بسیاری دارد. این آموزش می‌تواند در خصوص موضوعات متفاوتی باشد. از این موارد می‌توان به بازارهای مالی، آشپزی، آرایشگری و زبان‌های متفاوت اشاره کرد.

3- اخبار و حواشی

اخبار و حواشی یکی دیگر از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام است. پیج‌های بسیاری در این خصوص وجود دارند که از میان آن‌ها پیج‌های اخبار و حواشی تیم‌های ورزشی و افراد مشهور طرفداران بیشتری دارند. این‌گونه پیج‌ها هر چه اخبار جذاب‌تری منتشر کنند، زودتر پیشرفت خواهند کرد و به فالوئرهای بالاتری می‌رسند.

4- فروش محصولات

این روزها افراد بسیاری در اینستاگرام اقدام به ساخت پیج‌های آنلاین شاپ کرده‌اند. آن‌ها محصولات متفاوتی را در این پیج‌ها به فروش می‌رسانند. بنابراین اگر محصولات جذابی برای ارائه به مخاطبین دارید، می‌توانید از میان موضوعات اینستاگرام، موضوع فروش آنلاین را انتخاب و در آن فعالیت کنید. یکی از مزیت‌های پیج‌های آنلاین شاپ درآمد مناسب در کنار استفاده از دریافت هزینه برای تبلیغات است.

5- مالی و اقتصادی

این روزها بسیاری افراد دوست دارند که در بازارهای مالی متفاوت فعالیت کنند تا بتوانند درآمد کسب کنند. به همین دلیل باید گفت که این روزها یکی از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام، پیج‌هایی است که مطالب مختلفی را در خصوص بازارهای مالی و اقتصادی منتشر می‌کنند. هر چه میزان صحت این اطلاعات بالاتر باشد و بتواند اطلاعات بهتری را در اختیار مخاطب قرار دهد، افراد بیشتری آن‌ها را فالو می‌کنند و به سرعت به اعداد بالای فالوئر می‌رسند.

6- پیج‌های شخصی

یکی دیگر از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام، زندگی شخصی افراد است. افراد متفاوتی در خصوص سفرهای خود، تجربیات، خاطرات، دورهمی‌ها و بسیاری موارد دیگر محتوا تولید و منتشر می‌کنند. هر چه میزان خلاقیت شما در این موضوع بیشتر باشد، افراد بیشتری پیجتان را دنبال خواهند کرد.

7- آشپزی

همان‌طور که در بخش پیج‌های آموزشی به آن اشاره کردیم، آشپزی یکی از جذاب‌ترین موضوعات اینستاگرام است. البته باید بدانید که پیج‌های آشپزی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. آموزش آشپزی، معرفی رستوران‌ها و کافه‌های متفاوت، رسپی‌های متفاوت برای پخت غذا و تست غذاهای متفاوت از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام در زمینه آشپزی هستند. پیج‌های آشپزی یکی از آن پیج‌هایی است که افراد نمی‌توانند به سادگی از کنار آن بگذرند. به همین دلیل می‌توانید با کمی خلاقیت پست‌های آشپزی جذابی را تولید و منتشر کرده تا طرفداران خود را پیدا کنید.

8- پیج‌های آرایشی

تقریباً تمام بانوان به موضوعات مربوط به آرایش علاقه دارند. افرادی که تخصصی در خصوص آرایشگری دارند، می‌توانند پیج‌های متفاوتی در این خصوص بسازند. معرفی لوازم آرایشی متفاوت، برندهای متفاوت، نحوه‌های متفاوت آرایش کردن، میکاپ و خودآرایی از مهم‌ترین موضوعات پیج‌های آرایشی است که طرفداران بسیاری دارند.

9- فن پیج

فن پیج یکی از موضوعات اینستاگرام است که به تازگی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. این پیج‌ها در حقیقت پیج طرفداران افراد، تیم‌ها، اشخاص خاص و برنامه‌های متفاوت هستند و پست‌هایی در خصوص آن‌ها منتشر می‌کنند. از مهم‌ترین فن پیج‌ها می‌توان به فن پیج تیم‌های ورزشی مخصوصاً تیم‌های فوتبال، ورزشکاران، بازیگران، خواننده‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و اشخاص معروف اشاره کرد. هم یکی از شیوه‌های بازاریابی است که به رشد پیج کمک می‌کند.

10- گردشگری

همه افراد به سفر علاقه دارند و به همین دلیل گردشگری را باید یکی دیگر از جذاب‌ترین موضوعات اینستاگرام دانست. بسیاری افراد با انتشار عکس، ویدیو و محتوا در خصوص مکان‌های متفاوت و جذاب، فالوئر جذب می‌کنند. برخی از این پیج‌ها شخصی هستند و افراد متفاوت تجربه‌های خود را در آن منتشر می‌کنند. برخی دیگر از این پیج‌ها را کسب‌وکارهای فعال در زمینه گردشگری ساخته‌اند تا بتوانند از طریق آن گردشگر بیشتری جذب کنند و سود خود را افزایش دهند.

11- مد و لباس

شاید بتوان گفت که هیچ فردی نیست که دوست ندارد استایل خوبی داشته باشد و لباس‌های زیبایی بپوشد. به همین دلیل پیج‌های مد و لباس نیز طرفداران خاص خود را دارند. پس باید سوژه مد و لباس را در میان جذاب‌ترین موضوعات اینستاگرام قرار داد. پیج‌های مد و لباس نیز تنوع بالایی دارند. از مهم‌ترین موضوعات مد و لباس می‌توان به نحوه ست کردن لباس‌های متفاوت، فروشگاه‌های فروش لباس آنلاین و موارد دیگر اشاره کرد.

12- عکاسی

از جمله پیج‌های پرطرفدار در اینستاگرام، صفحاتی هستند که عکس‌هایی زیبا، جذاب و متفاوت منتشر می‌کنند. افراد زیادی به عکاسی علاقه دارند و عکس‌های خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند. در صورتی که این عکس‌ها از جذابیت کافی برخوردار باشند، پیج‌ آن‌ها به سرعت رشد می‌کند و دنبال‌کننده زیادی کسب خواهند کرد. پیج‌های عکاسی موضوعات متفاوتی دارند.

از این موضوعات می‌توان به عکاسی از طبیعت، حیوانات، عکاسی شهری و پرتره اشاره کرد.موضوعاتی مانند آشپزی، آرایشی، سفر و گردشگری، عکاسی، فن پیج، آموزشی، مالی و اقتصادی، مد و لباس از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام محسوب می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا