اقتصادی

20 روز تعطیلی به ضرر پرسپولیس تمام شد/ گل‌محمدی قبل از بازی باید برای مشکلات برنامه ریزی می‌کرد

فنونی زاده در گفتگو با آنا:

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس مقابل تراکتور خیلی بی برنامه به میدان آمد و برنامه و هدفی نداشت.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره شکست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر اظهار کرد: تراکتورسازی برای برد در این بازی آمده بود و طبق برنامه خیلی بازی کرد، تجمع کردند. در خط دفاعی و فقط جناحین باز مانده بود تا پرسپولیس فرصت کمی پیدا کرد. پرسپولیس در این دیدار بسیار بی برنامه بازی کرد، با اینکه کنترل توپ و گردش خوبی داشت اما این موارد به تنهایی به درد نمی خورد و به همین دلیل امتیازی به تیم نمی دهد.

پرسپولیس هیچ برنامه ای نداشت

وی افزود: تراکتورسازی در نیمه اول دو موقعیت خوب داشت، پرسپولیس در نیمه دوم خیلی بی برنامه بیرون آمد. این نتیجه برای پرسپولیس خوب نیست چون بازی سخت تری در پیش داریم. هفته آینده به مصاف حریف سنتی خود سپاهان خواهیم رفت. بازیکنان پرسپولیس باید بازی بدون تماشاگر را در آزادی تجربه کنند. تیم تراکتورسازی 20 تا 25 دقیقه با 10 بازیکن بازی کرد اما در عین حال پرسپولیس برنامه و تاکتیک نداشت، وقتی تیم حریف 10 بازیکن دارد باید تاکتیک را عوض کرد، متاسفانه پرسپولیس در این زمینه ضعیف بود.

ترابی حال و حوصله زدن پنالتی را نداشت

فنونی زاده گفت: پرسپولیس یک موقعیت خوب را در پنالتی از دست داد. ترابی در این بازی ضعیف عمل کرد و حتی روحیه خوبی نداشت. یک بازیکن اگر روحیه خوبی داشته باشد می تواند پنالتی را به گل تبدیل کند، معمولا مهاجمان و هافبک های دفاعی می توانند به خوبی پنالتی ها را بزنند. گل محمدی باید قبل از بازی این موارد را برنامه ریزی می کرد.

بازیکنان از نظر بدنی بسیار ضعیف بودند

وی گفت: متأسفانه تعطیلی 20 روزه گریبان پرسپولیس را گرفته است. بازیکنان این بازی از نظر بدنی ضعیف بودند و به سختی می توانستند بدود. شرایط بازی بعدی سخت شده، حالا هر 6 تیم بالای جدول از نظر امتیازی به ما نزدیک هستند. بازی هفته آینده مقابل سپاهان بسیار سخت و 6 امتیازی است. امیدوارم بازیکنان در بازی بعدی شرایط بهتری داشته باشند.

انتهای پیام/4057/

دکمه بازگشت به بالا