ژل شستشو گارنیر پوست چرب

ژل شستشوی 3 کاره گارنیر مدل پیور اکتیو شوینده روزانه، ماسک و اسکراب لایه بردار مناسب پوست های چرب و جوشدار می باشد. ژل شستشوی پوست چرب گارنیر حاوی خاک رس، دانه های لایه بردار، ذرات مینرال و اکالیپتوس جهت پاکسازی بهینه، حذف سلول های مرده و تسکین التهابات پوست های جوشدار می باشد. استفاده روزانه از ژل شستشوی صورت درخت چای علاوه بر پاکسازی موثر پوست از چربی و آلودگی ها، باعث رفع انسداد منافذ باز و حذف جوش های سر سیاه می شود.

ژل شستشوی صورت گارنیر

ژل شستشوی 3 در 1 گارنیر با باز کردن منافذ پوست، نقاط سیاه و مواد زائد داخل منافذ، روزنه ها و پرزهای صورت را کاملا تمیز کرده، از بین برده و از به وجود آمدن دوباره آن ها جلوگیری می کند. از آنجایی که در “کرم گارنیر”، ذرات طبیعی پیلینگ موجود می باشد، پوست شما را از ته مانده های آرایش و تمامی نقاط سیاه رها خواهد کرد.

نتایج بالینی

99 درصد پاکسازی پوست از چربی ها

100 درصد پاکسازی منافذ

100 تنظیم لایه شاخی

1_ به عنوان ژل شستشوی صورت
ژل گارنیر را بر روی پوست مرطوب صورت مالیده و به آرامی ماساژ دهید و سپس با آب نیم گرم (ولرم) آبکشی نمایید. بهتر است این کار را هرشب و یا یک شب در میان انجام دهید.

2_ به عنوان اسکراب ضد جوش و لایه بردار
مقداری از کرم گارنیر را بر روی نقاطی از پوست که دارای جوش هستند مالیده و چند دقیقه بصورت دایره وار ماساژ دهید تا دانه های پیلینگ اثر خود را گذاشته و جوشها را از بین ببرند. این کار را چند روز یک تکرار کنید.

3_ به عنوان ماسک صورت
کرم گارنیر را مثل یک لایه بر روی تمام صورت ( غیر از اطراف چشم ، لبها و زیر بینی ) پخش کرده بصورتیکه کاملا پوشیده شود. بگذارید بمدت 10 دقیقه روی صورت بماند ، سپس با آب ولرم شستشو نمایید. اینکار را هر 10 روز یکبار انجام دهید. ماسک صورت زیتون  باعث پاکسازی کامل پوست های چرب و مستعد آکنه می شود

علت محبوبیت این برند در وهله اول به خاطر ارگانیک بودن گیاهان مورد استفاده در محصولات ایوروشه است. این گیاهان در مزارع لاگاسیلی ایوروشه کاشت و برداشت می شوند. علت دوم نیز قیمت نسبتا مناسب تعیین شده برای محصولات آن است. لذا ایوروشه در اکثر کشورهای جهان نمایندگی فعال دارد. نمایندگی رسمی را داراست و  را در ایران عرضه و پخش می کند.

شرکت اولین برند در زمینه تولید می باشد که از کمپلـکس فعال حیات سلولی حاوی ۵۶ ماده موثر فعـال مورد نیاز پوست اسـتفاده نموده است . معمولا در یک محیط آزمایشگاهی این ترکیبات فعال بیولوژیک قادر به ساخت یک پوست جدید هستند. آزمایشگاه های تحقیقاتی گینو برای حفظ جوانی و شادابی پوست شما از آخرین تکنیکها، بیشترین و بهترین استفاده را می نمایند. نمایندگی رسمی را داراست و  را در ایران عرضه و پخش می کند. اولین مارک مراقبت پوستی و آرایشی است که برای پیشگیری و درمان پیری پوست ساخته شده است. فلسفه درمدن منحصر به فرد است.

اولین قدم در حفظ زیبایی، مبارزه با اولین علت پیری پوست یعنی تاثیر روزانه اشعه UV است. کمپانی درمدن محصولات پیشرو برای مراقبت از انواع پوست را ارائه می کند. محصولات شامل کرم های پیشگیرانه و ترمیم کننده روزانه و مراقبت شبانه با خاصیت ضد پیری می شود.

محصولات آرایشی ویتابلا مشهور شامل محصولات آرایش صورت، چشم، ابرو، لب ها، عطر مو ویتابلا و ادکلن و محصولات بهداشتی آن شامل محصولات مراقبت از بدن، استحمام و مراقبت از مو هستند. سایز بندی این محصولات نیز برای کاربرد های مختلف فرق دارد، محصولات ایوروشه در سایزبندی خانواده، برای استفاده روزمره و اندازه سفر، برای بسته بندی سبک در طول سفر در دسترس هستند.

در سال ۱۹۹۷ پا را یک قدم فراتر گذاشت و در زمینه تخصص پوست و مو و درماتولوژی تمرکز خود را افزایش داد. در همین راستا با برندهای جهانی همکاری کرده و در کنفرانس های علمی شرکت کرد و حاصل تحقیقات خود را ارائه می دهد. همکاری و همگامی با برترین متخصصین پوست و مو منجر به بهبود هر چه بیشتر محصولات هگور شد. شامپوها و در درمان شوره، شپش و ریزش مو بی همتا هستند.

امروزه هگور برای انواع پوست و مو و متناسب با نیاز خاص آن نوع پوست و مو محصولات تخصصی و درمانی دارد. این محصولات و فرمولاسیون آنها در حال حاضر بی نظیر هستند و روز به روز نیز در حال پیشرفت و ترقی هستند.

مراقبت از زیبایی و رفاه حال پوست های حساس، نگرانی اصلی در است. به عنوان پیشگامان پژوهش های پوستی در سوئیس، محققان اسکین کد در تلاش برای توسعه فرمول هایی با کارایی بالا است. محصولات درمانی و دارویی که نه تنها نتایج قابل ملاحظه ای را نشان دهد، بلکه باعث افزایش مقاومت پوست در برابر عوامل خارجی شود و سطح بهداشت، ایمنی و زیبایی را نیز ارتقا دهد.

اسکین کد درک می کند که چگونه امروزه حساسیت پوست  انسان ها به علت افزایش حساسیت و تحریک از طریق آلودگی محیط زیست، استفاده گسترده از مواد شیمیایی، اشعه ماوراء بنفش و عوامل گوناگون بیشتر از گذشته است. محصولات بی بدیل اسکین کد انعکاسی خالص از اصول سختگیرانه و نیازهای زنان (و مردان) در سراسر جهان است.

برای ، درک پوست، کلید اصلی برای هر پروژه و تلاش است. هر نوع پوست متفاوت است، نیاز های متفاوتی دارد و همچنین در معرض عوامل متفاوت قرار می گیرد. بنابراین تحقیقات وسیع کمپانی اوسرین مبتنی بر چگونگی عملکرد، تغییر و واکنش پوست است. گام بعدی در همین راستا، نحوه ترجمه این یادگیری و تحقیقات به محصولات مؤثر و بسیار هدفمند لوازم آرایشی و بهداشتی است. این تحقیقات پایه ای محکم برای تعهد علمی بی نظیر ® است.

موضوعات اصلی مورد تمرکز در زمینه های زیر هستند:

  • انواع  پوست و نیازهای اصلی متناسب با هر نوع پوست
  • ساختار و عملکرد پوست
  • پیری پوست
  • عوامل موثر بر پوست و عوامل آسیب زننده بر پوست
  • نحوه تحریک شدن پوست
  • شرایط پوستی خاص

اوسرین برندی است که توسط متخصصین پوست توصیه می شود و بر اساس یک رویکرد بی نظیر نسبت به علم شکل گرفته است. Eucerin پوست را بازسازی کرده و حفظ می کند و به شما اطمینان می دهد که پوستی سالم داشته باشید، پوستی که همواره شاداب به نظر می رسد.

آرایش و مراقبت از چشم ها و مژه ها

نامی است که بیانگر برتری، اعتبار و پرستیژ در موسسات زیبایی و اسپا در سراسر جهان است. این برند جهانی همراه با احساسات بی الایشی که به ارمغان می آورد در دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی به یک افسانه تبدیل شده است.

دکمه بازگشت به بالا