عمومی

همان کریم باقری که تخریبش کردیم!

حالا شاید وقت آن رسیده که به این موضوع تلخ اذعان کنیم که با کریم باقری در تیم ملی ناعادلانه شده است. او به عنوان یکی از ارزشمندترین سرمایه های انسانی فوتبال ایران به شمار می رود، اگرچه سهم فنی چشمگیری در تیم هایش ندارد، اما عملکرد او به عنوان حافظ نظم همیشه ستودنی و موثر بوده است.

به گزارش ترندونی دنیای اقتصادی وی نوشت: شایعات درباره اردوی تیم ملی در قطر ادامه دارد. اردوی که با بی نظمی عظیم همراه بود و بازیکنان زیادی علنا ​​با کادر فنی تیم ملی درگیر شدند. طنین این ماجرا همچنان ادامه دارد و اوضاع به حدی رسیده است که برخی می گویند ممکن است حمید استیلی شغل خود را به عنوان سرمربی تیم ملی از دست بدهد.

استیلی متهم به عدم رعایت نظم در اردوگاه است. او البته دفاع کرد و توپ را در میدان دراگان اسکوچیچ انداخت. استیلی حتی از کمیته فنی که صلاحیت مربی کروات را تایید نکرد، دفاع کرد و گفت که این کمیته متشکل از افراد متخصص و دلسوز است! در نتیجه مشخص است که شرایط در تیم ملی چگونه است و چقدر کار شده است. این در حالی است که هیچ زمزمه ای مبنی بر احتمال بازگشت کریم باقری به تیم ملی به گوش نمی رسد. دوستیاری که از مرحله بسیار سخت آماده سازی کنار اسکوچیچ ایستاده بود اما پس از قطعی شدن انتخاب تیم ملی برای جام جهانی عذرخواهی کردند و با شوخ طبعی و کمی بی احترامی رفتند. حالا می گویند اسکوچیچ آقا کریم را می خواهد. پس از ابقای دراگان، رئیس فدراسیون فوتبال گفت که یک نفر برای حفظ نظم در اردو حضور خواهد داشت و ظاهراً آن فرد کریم باقری است.

حالا شاید وقت آن رسیده که به این موضوع تلخ اذعان کنیم که با کریم باقری در تیم ملی ناعادلانه شده است. او به عنوان یکی از ارزشمندترین سرمایه های انسانی فوتبال ایران به شمار می رود، اگرچه سهم فنی چشمگیری در تیم هایش ندارد، اما عملکرد او به عنوان حافظ نظم همیشه ستودنی و موثر بوده است. باقری در راه صعود به جام جهانی هم همین تاثیر را روی تیم ملی داشت اما بعداً به یک سری اقدامات ناعادلانه متهم شد و از تیم ملی کنار گذاشته شد. آقایان گفتند چرا باقری وقتی روی نیمکت تیم ملی می نشیند باید برای هر بازی 100 میلیون تومان بگیرد؟ آره! پول زیاد نیست اما شاید تیم ملی در شلوغ ترین سالش 15 بازی نکند و قرارداد باقری به یک و نیم میلیارد تومان هم نرسد! جای خالی او در این اردوی قطر که در آن غایب بود به خوبی احساس می شود و حالا خیلی ها او را در چهار ماه مانده به جام جهانی به کادر فنی باز می گردانند. ای کاش نیروی انسانی خود را اینطور خرد نمی کردیم. خدایا، بعدا به آنها نیاز خواهی داشت!

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا