ورزش و تندرستی

طهرانچی: شهید حسینی با عزمی استوار در سنگر نظم و امنيت اجتماعی خدمت كرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی به شهادت رسیدن سيد مرتضی حسينی مدافع امنيت و دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسفراين (استان خراسان‌شمالی) را تبریک و تسلیت گفت.

در متن پيام طهرانچی آمده است: شهادت افتخار عظیم و پاداشی نيكوست که تنها نصیب دلاورمردان و بندگان خاص خدا می‌شود و افتخار دفاع از امنیت وطن توفیقی مضاعف برای شهیدان این مرز و بوم است كه با عزمی استوار در سنگر نظم و امنيت اجتماعی غرورآفرين خدمت كردند.

در این پیام اضافه شده است: به فرموده مقام معظم رهبری، شهید مظهر «ایمان صادق» و «عمل صالح» و «جهاد در راه خدا» بوده و هویت ملی را ارتقا می‌دهد؛ همچنانکه امروز فداکاری‌های شهیدان و پدران و مادران آنها موجب عظمت ملت ایران شده است.

طهرانچی در این پیام آورده است: شهادت مجاهدانه و غيورآفرين سرهنگ پاسدار سپاه اسلام سيدمرتضی حسينی که در راستای تأمین نظم و امنیت در مرز سراوان شربت شهادت را نوشيد و به خیل شهدای گرانقدر پیوست، موجب تألم و تأثر فراوان شد.

در این پیام مطرح شده است: اینجانب شهادت فرزند برومند اين مرز و بوم  و فرزند شهيد سيداسماعيل حسينی را به ساحت حضرت ولی‌عصر(عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، خانواده محترم شهيد، مردم شهيدپرور و ولایتمدار استان خراسان‌شمالی تبریک و تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال مسئلت دارم روح اين شهيد جليل‌القدر با ارواح طیبه امامان معصوم و شهدای والامقام محشور شود و ما را نيز در مسیر پیمودن راه نورانی شهدا رهنمون سازد.

به گزارش آنا، ۲۱ بهمن‌ بود که سرهنگ پاسدار سیدمرتضی حسینی حین انجام مأموریت آموزشی در منطقه مرزی سراوان به شهادت رسید.

وی از کارکنان تیپ جوادالائمه خراسان شمالی و فرزند شهید بود.

سراوان از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۴۷ کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز این استان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا