عمومی

انتخابات ۱۴۰۰ در استان تهران تاکنون در امنیت برگزار شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، انوشیروان محسنی بندپی جمعه شب در حوزه انتخابیه شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: “ما در استان تهران 6846 صندوق رأی داشتیم و لطف خداوند مشارکت و هوشیاری ، مراقبت و توجه مردم است. مقامات اجرای قانون و همکاری خوب بین عوامل اجرایی و نظارتی هیچ مورد خاصی را مشاهده نکردند که حاشیه هایی ایجاد کند و ایمنی و سلامت انتخابات را زیر سوال ببرد. ام.

محسنی بندپی گفت: از اولین ساعت رأی گیری که از ساعت 7 صبح و یک ساعت زودتر از سال های گذشته آغاز شده ، مردم با روشی آرام ، منظم و مطابق با پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی رای گیری کرده اند.

وی در مورد وضعیت انتخابات و حوزه های انتخابیه در شهریارا گفت: در شکریارا ، با حضور نیروهای پلیس در غرب استان تهران در همدلی با استان و عوامل اجرایی ، انتخابات مورد نظر در حال انجام است.

فرماندار تهران با اشاره به اینکه شهریارا یکی از قطب های جمعیتی بعد از تهران است ، افزود: در این شهرستان از 331 حوزه انتخابیه همه شرایط تأمین شده و تعرفه ها ، عوامل اجرایی و نظارتی کافی ، نظم و امنیت کافی است. فراهم شده برای “با درگیری نیروی انتظامی و قوه قضائیه ، این عوامل در مجموع منجر به انتخابات با نظم خاص شد.

دکمه بازگشت به بالا