هزینه‌های قبل عمل بینی شامل چه مواردی می‌شوند؟

هزینه عمل زیبایی بینی / هزینه‌های قبل از جراحی زیبایی بینی

هزینه عمل بینی 1402 بسته به عوامل مختلفی از جمله تخصص جراح، موقعیت جغرافیایی، پیچیدگی عمل و هر گونه هزینه اضافی مانند بیهوشی یا هزینه تسهیلات می تواند متفاوت باشد. انتخاب یک جراح پلاستیک واجد شرایط و با تجربه، حتی اگر دستمزد بالاتری داشته باشد، بسیار مهم است، زیرا تخصص او می تواند بر نتیجه عمل تأثیر زیادی بگذارد. البته هنگام در نظر گرفتن جنبه مالی جراحی بینی، بخش سلامت، ایمنی و صلاحیت جراح خود را نسبت به هزینه در اولویت قرار دهید.

عمل زیبایی بینی چیست؟

پیش از بررسی هزینه عمل زیبایی بینی باید بدانید که عمل زیبایی بینی نوعی جراحی است که بر روی بینی برای تغییر شکل، اندازه یا ظاهر کلی آن انجام می شود. از آنجا که هدف این عمل،، بهبود ظاهر بینایی بینی با رفع نگرانی هایی مانند اندازه، شکل، تقارن یا قوز برجسته است در طی جراحی زیبایی بینی، جراح ممکن است استخوان، غضروف و بافت نرم بینی را اصلاح کند تا به نتیجه دلخواه برسد. اومی تواند پل، نوک یا سوراخ های بینی را تغییر دهد، اندازه بینی را کاهش یا افزایش دهند، بینی کج را صاف کنند، یا سایر ناهنجاری های بینی را اصلاح کنند. تکنیک های خاص مورد استفاده بسته به نیاز فرد و رویکرد جراح متفاوت می‌باشد.

چه کسانی نباید عمل زیبایی بینی انجام دهند؟

جدای مسئله هزینه عمل زیبایی بینی همه افراد کاندید مناسبی برای عمل زیبایی نیستند.

شرایط پزشکی خاص

افراد با شرایط پزشکی خاص ممکن است کاندیدای خوبی برای عمل زیبایی بینی نباشند. این شرایط، شامل فشار خون بالا، بیماری قلبی، بیماری ریوی، اختلالات خونریزی و دیابت کنترل نشده است.

سن

جراحی زیبایی بینی معمولاً برای افرادی که به بلوغ جسمی و عاطفی رسیده اند توصیه می شود. رشد بینی تا اواخر نوجوانی یا اوایل دهه بیست ادامه می یابد. بنابراین، به طور کلی توصیه می شود قبل از انجام جراحی بینی صبر کنید تا رشد صورت کامل شود.

زنان باردارر

مادرانی که در کارن کلینیک حاضر باردار یا شیرده هستند باید تا پس از این دوره ها برای عمل زیبایی بینی صبر کنند.

مصرف داروهای خاص

افرادی که در کارن کلینیک حاضر داروهای خاصی مصرف می کنند که ممکن است خطر عوارض را افزایش دهد.

عمل های قبلی

افرادی که قبلا چندین عمل جراحی بینی انجام داده اند و ساختار آناتومیک محدودی برای کار باقی مانده است. تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی بستگی به هزینه عمل زیبایی بینی و مشورت با یک دکتر گوش و حلق و بینی آنلاین است که می تواند به دقت سابقه پزشکی، سلامت جسمی و آمادگی عاطفی شما را برای این عمل ارزیابی کند.

هزینه عمل زیبایی بینی در بیمارستان رازی

هزینه عمل زیبایی بینی در کارن کلینیک حاضر (سال 1402) از 15 میلیون تا 80 میلیون متغیر است و به عوامل زیادی از جمله محل انجام جراحی بستگی دارد. اگر می‌خواهید عمل زیبایی بینی را در بیمارستان رازی انجام دهید باید بدانید که در صورت داشتن بیمه تامین اجتماعی یا بیمه تکمیلی نمی‌توانید هزینه های خود را کاهش دهید زیرا این بیمه ها عمل های زیبایی را پوشش نمی‌دهند. اما قیمت نهایی بستگی به پزشکی دارد که در بیمارستان رازی انتخاب می‌کنید. می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی این کار را در یک کلینیک اختصاصی انجام دهید و مبلغ نهایی را نیز با سود 4 درصد به صورت قسطی پرداخت کنید.

هزینه عمل زیبایی بینی در بیمارستان بقیه الله

هزینه بیهوشی، هزینه جراح و هزینه خود بیمارستان سه فاکتور مهم در تعیین هزینه عمل زیبایی بینی است که این کار در بیمارستان بقیه الله نیز انجام شده و در صورت استفاده از بیمه تامین اجتماعی تنها بخش کوچکی از هیزنه ها مانند داروهای بعد از عمل تحت پوشش قرار می‌گیرند. هزینه جراحی زیبایی بینی در کارن کلینیک حاضر چیزی بین 15 تا 80 میلیون است که به توجه به موارد ذکر شده متفاوت خواهد بود اما به جای مراجعه به بیمارستان می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی درخواست وام 50 میلیونی کرده و این کار را در کلینیک خصوصی و با انتخاب پزشک متخصص خودتان انجام دهید.

هزینه‌های قبل از جراحی زیبایی بینی شامل چه مواردی می‌شود؟

هزینه عمل زیبایی بینی با توجه به چند فاکتور متغیر است و قبل از جراحی هزینه هایی وجود دارند که به نوعی جزو هزینه های نهایی عمل زیبایی بینی قرار می‌گیرند.

  • مشاوره های قبل از جراحی
  • هزینه عکاسی
  • هزینه های بیهوشی
  • هزینه های بیمارستان یا مرکز جراحی
  • آزمایش های پزشکی
  • لباس بعد از جراحی
  • نسخه های دارویی
  • حق الزحمه جراح

درباره جراحی بینی نیمه فانتزی بیشتر بدانید

هزینه عمل زیبایی بینی با بیمه تامین اجتماعی

در صورتی که بخواهید از بیمه تامین اجتماعی برای جبران بخشی از هزینه های عمل زیبایی بینی استفاده کنید باید بدانید که این کار شدنی نیست زیرا بیمه تامین اجتماعی عمل های زیبایی را پوشش نمی‌دهد و آن را خویش فرما می‌داند. بنابراین پرداخت هزینه عمل با خود شما خودهد بود و تنها ممکن است بخش از هزینه های بیمارستان پرداخت شود. اما به جای این کار می‌توانید از بخش اقساطی مجموعه کارن کلینیک (یا همان بخش سلامت در اپلیکیشن آپ) استفاده کنید و در 48 ساعت از وام سلامت بهره‌مند شوید. با این وام می‌توانید در کلینیک هایی که در اپلیکیشن و وب سایت وجود دارد با بهترین پزشکان، عمل زیبایی بینی خود را انجام داده و هزینه آن را طی یک سال پرداخت کنید.

هزینه عمل زیبایی بینی در بیمارستان رازی

بیمارستان رازی عمل زیبایی بینی را تحت پوشش بیمه‌ قرار نمی‌دهد و در صورتی که این عمل را در بیمارستان انجام دهید باید تمام هزینه را خودتان پزداخت کنید. در غیر اینصورت می‌توانید از بخش عمل بینی اقساطی در وب سایت «کارن کلینیک» یا بخش سلامت در اپلیکیشن آپ استفاده کنید و با استفاده از وام 50 میلیونی با سود 4 درصد بینی خود را عمل کنید. مدن بازپرداخت این وام بر عهده خود شما خودهد بود.

هزینه عمل زیبایی بینی با بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی مانند بیمه تامین اجتماعی هزینه عمل زیبایی بینی را تقبل نمی‌کند و شما باید در هر مرکزی که عمل جراحی زیبایی بینی را انجام می‌دهید، خودتان نیز آن مبلغ را پرداخت کنید که این مبلغ از 15 میلیون تومان شروع می‌شود. تنها ممکن است بتوانید هزینه های دارو را از بیمه تکمیلی بگیرید. البته می‌توانید این کار را از بخش اقساطی در مجموعه «کارن کلینیک» انجام دهید تا هم در یک کلینیک مجهز این کار را انجام دهید و هم هزینه عمل زیبایی بینی را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی 24 ساعته مجموعه کارن کلینیک نیز در ارتباط باشید.

نوع جراحی هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۲
عمل بینی استخوانی شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان
عمل بینی گوشتی شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان
 عمل بینی ترمیمی شروع قیمت از ۳۰ میلیون تومان
عمل انحراف بینی (سپتوپلاستی) شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان
عمل بینی با لیزر شروع قیمت از ۱۵ میلیون تومان
عمل بینی فانتزی شروع قیمت از ۲۰ میلیون تومان

عمل زیبایی بینی به صورت اقساطی

مجموعه کارن کلینیک یا همان بخش سلامت در اپلیکیشن آپ، وام 50 میلیونی را برای عمل های زیبایی و جراحی و حتی دندانپزشکی در نظر گرفته که می‌توانید در 2 روز این وام را بدون ضامن دریافت کرده و آن را برای عمل زیبایی بینی خود استفاده کنید بازپرداخت این وام یک ساله است و سود آن نیز تنها 4 درصد می‌باشد.

خوردن بستنی بعد از عمل زیبایی بینی

اگرچه ممکن است وسوسه انگیز به نظر برسد، اما توصیه های جراح خود را در مورد رژیم غذایی و مراقبت های قبل از عمل بینی و بعد از عمل را دنبال کنید. به طور معمول، بلافاصله پس از عمل، جراح ممکن است شما را از مصرف برخی غذاها و نوشیدنی ها، از جمله بستنی منع کند. بعد از عمل زیبایی بینی، ممکن است تورم، بی حسی و حساسیت در ناحیه بینی را تجربه کنید. غذاها و نوشیدنی های سرد، مانند بستنی، به طور بالقوه می توانند این علائم را تشدید کنند یا باعث ناراحتی بیشتر شوند. علاوه بر این، عمل لیسیدن یا مکیدن غذاهای سرد ممکن است به ناحیه جراحی فشار وارد کند. برای اطمینان از بهبودی مطلوب، رعایت رژیم غذایی مناسب و پیروی از دستورالعمل های جراح بسیار مهم است.

هزینه عمل زیبایی بینی در سال 1402

هزینه عمل زیبایی بینی در سال 1402 متغیر است و با توجه به چند مورد می‌تواند بسیار تغییر کند. به عنوان مثال عمل بینی فانتزی از 20 میلیون تومان به بالا و عمل بینی ترمیمی از حدود 30 میلیون تومان به بالا است. نوع بینی گوشتی یا استخوانی هم ممکن است در هزینه ها تاصیر داشته باشد اما خود پزشک و کلینیکی که در آن جراحی می‌کنید تاثیرات بیشتری دارند.

دکمه بازگشت به بالا