عمومیکسب و کار ایرانی برتر

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان چه خصوصیاتی دارد؟

نقش طراحی سایت در اصفهان برای رشد کسب و کار

اگر کسب و کار شما تا الان بدون طراحی سایت اصفهان موفق بوده، حتما با خواندن تیتر این متن با خود فکر خواهید کرد که آیا در آینده هم نیازی به وب سایت خواهم داشت؟ اصلا دلایل داشتن سایت و مزایای وب سایت چیست؟ وقتی کسب و کار من موفق است، دلیل این که برای یک وب سایت هزینه کنم چیست؟

یک پاسخ کوتاه برای این سوالات وجود دارد: اگر وب سایتی برای کسب و کار خود داشتید، قطعا از حال حاضر خود جلوتر و پیشرفته تر بودید و دلیل آن این است که وب سایت ها طیف گسترده ای از خدمات را برای کسب و کارهای کوچک فراهم میکنند و باعث پیشرفت آنها می شوند. همچنین برای کسب و کار های بزرگ تر و پیشرفته تر نیز، وب سایت یک عامل ضروری است. در ادامه به دلایل داشتن سایت اشاره خواهیم کرد.

مروری بر دلایل داشتن سایت در دنیای مدرن امروز

·         حرفه ای به نظر برسید

بر اساس تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده توسط Themeisle، 84 درصد از خریداران کسب و کارها و مصرف کنندگان خدمات بیزینس ها اعتقاد دارند که داشتن یک وب سایت شما را نسبت به شرکت ها و کسب و کار هایی که فقط صفحاتی در شبکه های اجتماعی دارند، قابل اعتماد تر و معتبر تر جلوه می دهد. پس یکی از مهم ترین دلایل داشتن سایت ، بدست آوردن اعتماد می باشد همچنین وبسایت شما می تواند بهترین مکان برای نشان دادن موفقیت ها، لایسنس ها و مجوز های حرفه ای شما و دستاورد های کسب و کار شما به بازدیدکنندگان باشد.

همچنین فراتر از این امکانات این است که داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان، به شما این اجازه را میدهد که ایمیلی با برند خودتان (مانند mail@royanow.ir) داشته باشید.

 این نوع ایمیل نیز به عنوان یکی از قدم ها به سمت حرفه ای شدن می باشد مخصوصا اگر تا کنون از یک ایمیل شخصی یا یک ایمیل معمولی برای امروز کسب و کارتان استفاده می کردید.

·         گوگل برایتان جلب مشتری می کند

شاید از درآمد فعلی کسب و کارتان راضی باشید ولی چه کسی درآمد بیشتر را رد میکند؟ هر شرکت و کسب و کاری دارای گردش مالی مشتریان است و یکی از راه های افزایش این گردش مالی، بیشتر دیده شدن می باشد و بیشتر دیده شدن از دلایل داشتن سایت و سئو سایت در اصفهان است.

 در بازاریابی سنتی، بهترین راه دیده شدن تبلیغات بیلبورد و … است ولی در بازاریابی دیجیتال (بازاریابی که بر اساس تکنولوژی و استفاده از شبکه های ارتباط جمعی می باشد) از طریق بزرگ ترین شبکه ارتباطی دیده می شوید یعنی شبکه اینترنت! در اینترنت کسب و کار های فراوانی مانند کسب و کار شما وجود دارد که از نظر گوگل همگی در ابتدا با هم برابرند.

یکی از دلایل داشتن سایت دیده شدن بهتر در جهان اینترنت است.  سئو در اصفهان (بهینه سازی موتور جستجو SEO) به شما این امکان را می دهد که اولین انتخاب گوگل برای کلمات کلیدی جستجو شده در موتور های جستجو باشید.

برای مثال اگر شما فروشنده نوعی محصولات باشید، در صورت بالا بودن رتبه سئو شما، وبسایت شما اولین مورد ارائه شده برای کلمات جستجویی در زمینه کاری شما مانند “خرید لپ تاپ” و “خرید کفش چرم” خواهید بود. سئو به شما این امکان را میدهد که اولین انتخاب فرد جستجوگر باشید و تعداد بازدید های وب سایت شما افزایشی خواهد بود.

همچنین شما می توانید گزارشی از سئو خود داشته باشید که به شما نشان میدهد چقدر در کسب و کار به صورت آنلاین، بازدید کننده داشته اید و آیا استراتژی سئو شما مفید و کارساز بوده یا نه.

·         نمایش دقیق محصولات و خدمات ؛ چه چیزی برای ارائه دارید

یکی از مزایا و دلایل داشتن سایت این است که شما می توانید با قرار دادن عکس ها و فیلم های با کیفیت در وبسایت خود به مشتریان بالقوه خود نشان دهید که در صورت خرید از شما یا همکاری با شما، چه چیزی عایدشان می شود.  به نحوه انجام این کار در وبسایت بهیدو و شرکت ها و کسب و کار هایی که به ما اعتماد کردند دقت کنید. همچنین استفاده درست از یک قالب وب سایت می تواند ابتدایی ترین تصویر را از کسب و کارتان در ذهن بازدید کننده ایجاد کند.

یکی دیگر از امکاناتی که داشتن وبسایت به شما میدهد این است که اطلاعات مهمی در مورد محصولات و خدمات خود در وب سایت خود منتشر کنید تا مطمئن شوید که مشتریان مناسب و مورد نظر را جذب می کنید. مثالی از دلایل داشتن سایت که قشر خاصی از افراد را فقط به کسب و کار شما جذب می کند: اگر رستورانی دارید، ممکن است بخواهید مواردی را در منوی خود علامت بزنید که فاقد گلوتن هستند تا افراد مبتلا به سلیاک یا سایر بیماری هایی که گلوتن برایشان مضر است بدانند که می توانند در رستوران شما غذا بخورند.

·         داشتن یک وب سایت ؛ مشتری جذب مشتری می کند

نمایش بهترین نظرات مشتریان و یا توصیفاتی از خود به صورت برجسته در وب سایت کسب و کار شما راهی عالی برای اثبات شما از طریق خود مصرف کنندگان است. همانطور که برای همه ما پیش آمده، ترجیح می دهیم به انتقادات و نظرات مصرف کننده یک کالا توجه کنیم تا به تبلیغاتی که توسط شرکت یا دارنده کسب و کار انجام می شود و یکی از دلایل داشتن سایت ، اشتراک گذاری همین نظراتی است که مصرف کنندگان می توانند از خدمات یا محصولات شما داشته باشند.

انتشار بهترین نظرات مشتریان از کسب و کار خود در وب سایت شما همچنین در ایجاد یک آرشیو دائمی نیز به شما کمک می کند. این بدان معناست که حتی اگر سایت‌های بررسی شخص ثالث در آینده بسته شوند، شما همچنان به بهترین نظرات خود دسترسی خواهید داشت.

·         وب سایت می تواند مصرف کننده را به شما مرتبط کند

وب سایت های کسب و کار مکانی عالی برای در دسترس قرار دادن اطلاعات تماس، در دسترس مشتریان بالقوه است. حتی می توانید اطلاعات تماس خود را در تیتر یا پاورقی منتشر کنید تا در هر صفحه ظاهر شود.

شما همچنین می توانید نقشه گوگل را در وبسایت خود قرار دهید تا مشتریان راه دسترسی حضوری به شما را نیز داشته باشند. باید این مورد را هم در نظر بگیرید که افرادی که زمان زیادی در محل کار شما سپری نمی کنند ممکن است در یافتن محل کار شما دچار مشکل شوند.

·         تثبیت جایگاه شما در حرفه شما

با استناد به تحقیقات وبسایت Themeisle، تا سال 2021، 71 درصد کسب و کار های کوچک دارای وب سایت هستند و 81 درصد خریداران یک محصول، قبل از خرید محصول درباره آن به صورت آنلاین تحقیق می کنند. به عبارت دیگر،یکی از دلایل داشتن سایت این است که اگر رقبای شما آنلاین هستند و شما آنلاین نیستید، این رقبای شما هستند که اولین تعامل را با مشتری دارند.

ایجاد یک وب سایت به شما فضایی برای به اشتراک گذاشتن آنچه در مورد کسب و کارتان است، تثبیت نقش خود در حرفه خود و ارتباط با مشتریانی که به شما نیاز دارند، می دهد.

·         مدیریت وب سایت دیگر سخت نیست

مدیریت و داشتن وب سایت دیگر سخت و ترسناک نیست. در وبسایت های مدرن شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ دانش  خاصی مدیریت کنید.

·         وبسایت موفقیتی در طولانی مدت به شما خواهد داد

تا ژانویه 2021، تقریباً 4.66 میلیارد نفر (59.5٪ از جمعیت جهان) از اینترنت استفاده می کردند. در بسیاری از کشورها، این رقم حتی بسیار بیشتر نیز است. به عنوان مثال، در ایالات متحده بیش از 90٪ از مردم آنلاین هستند.

یکی از دلایل داشتن سایت این است که بدون آن، کسب و کار شما برای این افراد که پتانسیل بالایی برای مشتری یافتن در بین آنها وجود دارد، نامرئی است. با پیشرفت بیشتر به عصر دیجیتال، کسب و کار شما برای همه نامرئی خواهد شد و چیزی نمی تواند شما را نجات دهد مگر داشتن یک وب سایت. بنابراین برای رقابتی ماندن در این دنیای دیجیتالی فزاینده، کسب و کار شما باید آنلاین شود.

طراحی سایت توسط شرکت بهیدو

امیدواریم تا به حال متوجه شده باشید که سوال درست این نیست که “آیا من برای کسب و کار خود به وب سایت نیاز دارم”، بلکه باید از خود بپرسید “آیا می توانم در عصر دیجیتال یک وب سایت نداشته باشم”. و پاسخ این است: اگر می خواهید در دراز مدت به رشد خود ادامه دهید، داشتن سایت لازم است حتی ماندن بدون وب سایت تجاری غیر ممکن است.در آینده مشتریان شما آنلاین هستند، رقبای شما آنلاین هستند، و اگر شما برای مداخله در آنجا نباشید، رقبای شما و مشتریان شما با هم ارتباط برقرار می کنند و شما را پشت سر می گذارند.

دلایل داشتن سایت بسیار زیاد هستند و در اینجا تلاش کردیم که بعضی از آنها را به شما نشان دهیم.

چرا باید به طراحی وب سایت در اصفهان بپردازم؟

عبارت طراحی  وب سایت در اصفهان دو راز مهم و مفهوم بزرگ را در خود پنهان کرده است. طراحی سایت خود یک دنیای بسیار بزرگ است که می‌تواند شما را به اقیانوسی از فرصت‌ها متصل کرده و راه‌های زیادی را برای کسب درآمد در اختیارتان قرار دهد. پس اگر می‌خواهید که همواره جلوتر از رقبای خود قدم بردارید و مسیر رسیدن به موفقیت را برای خود همراه کنید، همین الان با ما در گروه بهیدو تماس بگیرید. متخصصان ما آماده هستند تا خیلی سریع نیازهای شما و مخاطب‌های هدفتان را بررسی کرده و در برداشتن گام نخست برای ورود به دنیای تجارت دیجیتال به شما کمک کنند.

اما راز دوم در کلمه اصفهان نهفته است. شاید با خودتان فکر کنید که در دنیای بدون مرز اینترنت دیگر اصفهان و تهران چه اهمیتی دارد؟ اما باید بدانید که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. در واقع بهتر است بگوییم تا زمانی که نتوانید پایه‌های خود را در یک محله، منطقه، شهر یا استان محکم کنید، نخواهید توانست به مرزهای بزرگ‌تر کشور یا حتی قاره فکر کنید. پس از همین الان باید خشت اول را استوار و محکم بگذارید تا بتوانید دیوار را هر چقدر هم که بلند باشد، صاف و استوار بنا کنید.

دقیقا به همین دلیل است که شما نیاز به یک شرکت طراح سایت در اصفهان دارید که نمونه کارهای موفقی داشته باشد و بتواند از تجربیات خود برای کوتاه کردن مسیر موفقیت شما هم استفاده کند. به این ترتیب نه تنها می‌توانید قله‌های اصفهان را فتح کنید؛ بلکه خواهید توانست رفته‌رفته مرزهای کار خود را گسترش داده و در همه شهرهای کشور و حتی جهان شناخته شوید.

مراحل سفارش طراحی سایت اصفهان

مشاوره و نیاز سنجی

اولین مرحله از طراحی سایت در اصفهان، با ارائه یک مشاوره رایگان و تخصصی توسط متخصصان ما در شرکت بهیدو انجام می‌شود. برای این کار شما باید فرم POS را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و بتوانیم نیازهای شما را بررسی کنیم. در این مرحله تلاش می‌کنیم تا با ارزیابی اهداف و نظرات شما، به یک زبان مشترک در طراحی وبسایت برسیم و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

ارائه پروپوزال و پیش فاکتور

پس از مرحله مشاوره و نیاز سنجی همکاران ما جهت تکمیل یک پروپوزال اقدام خواهند کرد. منظور از پروپوزال، فایلی است که از صفر تا صد اقدامات لازم در طول پروژه را با ذکر زمان آغاز و پایان هر فیلد، به طور کامل بیان می‌کند. پروپوزال طراحی سایت ارائه‌شده، به طور کامل بر اساس نیاز شما شخصی‌سازی می‌شود و شما می‌توانید مسیر پیش رو را با مطالعه آن متوجه شوید. علاوه بر این برای اطلاع از هزینه‌های تقریبی طراحی وبسایت، یک پیش فاکتور هم به شما ارائه خواهد شد.

تنظیم و عقد قرارداد طراحی وب سایت در اصفهان

مرحله سوم از طراحی انواع وب سایت در اصفهان، تنظیم و عقد قرارداد است. در این زمان، شما پروپوزال و پیش فاکتور را بررسی کرده و به دید خوبی نسبت به فرایند دست پیدا کرده‌اید. حال برای رسیدن به توافق درباره موارد مهم دیگر مانند نحوه پرداخت قیمت طراحی سایت در اصفهان و مشخص شدن تعهدات هر دو طرف، باید در جلسه‌ای شرکت کرده و قرارداد ببندید. برای مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت در گروه بهیدو، می‌توانید بر روی لینک درج‌شده کلیک کنید. بعد از امضا کردن قرارداد دوطرفه و واریز پیش قسط، فعالیت ما بر روی پروژه شما به صورت رسمی شروع خواهد شد.

برندینگ، طراحی و آماده سازی سایت

از زمان آغاز رسمی فرایند طراحی سایت در اصفهان توسط همکاران ما در گروه بهیدو، همه چیز بر طبق زمان‌بندی پیش خواهد رفت. در این زمان، چارچوب اصلی وبسایت شما آماده خواهد شد و چند روز زودتر از رسیدن به ددلاین قرارداد، برای شما ارسال می‌شود. به این ترتیب می‌توانید نظرات خود را بیان کرده و به ما در نزدیک‌تر شدن به اهدافتان کمک کنید. در این مدت، اگر برای برندینگ نیاز به اقدامات اضافه‌ای مانند طراحی لوگو داشته باشید، کارشناسان ما به شما اطلاع خواهند داد. در نتیجه می‌توانید مسیر آغاز کسب و کارتان را با گام‌های محکم‌تری برداشته و از همان ابتدا سنگ بنای برندتان را بر پایه مستحکمی پایه‌گذاری کنید.

تکمیل و بازنگری

حالا زمان آن فرا رسیده که شما به بهیدو کمک کنید تا بتواند راحت‌تر مسیر رسیدن به اهداف شما را ترسیم کند. به این معنا که نظرات خود را درباره وبسیات طراحی شده بیان کنید. ما هم به شما کمک می‌کنیم که تا حد امکان بتوانید نظراتتان را بر روی سایت پیاده‌سازی کنید. اما در مواردی که ممکن است انجام یک کار به ضرر کسب و کار شما تمام شود، قطعا با شما در میان خواهیم گذاشت و به این صورت دست در دست شما به قله‌های موفقیت نزدیک‌تر خواهیم شد. نکته مهم اینجا است که زمان بین تحویل اولیه وبسایت و اعلام نظرات شما به طور دقیق در مفاد قرارداد ذکر شده و کاملا بر اساس آن عمل می‌شود.

تحویل، آموزش و پشتیبانی طراحی وب سایت

برخی از کارفرمایان ما از صفر تا صد طراحی و سئو سایت خود را به ما و یا هر شرکت طراحی سایت در اصفهان دیگر می‌سپارند؛ در نتیجه همکاری ما پس از طراحی وبسایت هم در شکل جدیدی ادامه پیدا خواهد کرد. اما برخی می‌خواهند که مدیریت پنل پیشخوان را خودشان به دست بگیرند؛ به همین دلیل نیاز به آموزش دارند تا خودشان و یا همکارانشان به پشتیبانی بپردازند.

 از آن جا که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی قادر به آموزش حضوری نیستیم؛ یک ویدئو ۲۰ دقیقه‌ای در ابتدای همین صفحه قرار داده‌ایم که به شما در مدیریت پنل کمک خواهد کرد. در این قسمت به توضیح تمامی موارد و آموزش‌های لازم کارفرما برای مدیریت پنل پشخوان پرداخته‌ایم. لطفا با انتقادات و پیشنهادات خود در قسمت نظرات ما را در پیشرفت و هرچه بهتر شدن یاری نمایید.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار آن‌قدر زیاد است که هرچه برای پیدا کردن یک شرکت متخصص و حرفه‌ای وقت بگذارید ضرر نکرده‌اید. برای شناخت شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان، کافی است به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کرده و لیست شرکت‌هایی که خدمات طراحی وب سایت در اصفهان را ارائه می‌دهند، استخراج کنید. با تماس با این شرکت‌ها می‌توانید نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و از میزان رضایت صاحبان دیگر پروژه‌ها مطلع شوید.

اما این روش، روشی کاملا سنتی است. راه‌حل بهتر این است که عبارت «طراحی وب سایت در اصفهان» را در گوگل سرچ کرده و رتبه‌های یک تا پنج را آنالیز کنید. با مراجعه به سایت این شرکت‌ها می‌توانید رزومه و نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و یکی را برای کار خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که ظاهر سایت همه چیز نیست. شما نمی‌توانید از روی ظاهر درباره خوب یا بد بودن آن تصمیم بگیرید. برای تصمیم‌گیری بهتر در این خصوص پیشنهاد می‌کنیم از متخصصان فعال در زمینه طراح سایت در شهر اصفهان مشاوره بگیرید.

تحلیل و آنالیز سایت

از آن جایی که قصد داریم تا با طراحی سایت خود فروش خود را بیشتر کنیم، نیاز به تحلیل و آنالیز سایت خود و رقبای خود داریم. همانطور که تا اینجای کار از اهمیت داشتن یک وب‌سایت خوب برای کسب و کارتان مطلع شدید، باید این نکته را نیز بدانید که تحیل و آنالیز ‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به درستی توسط شرکت طراحی وب سایت در اصفهان انجام شود.

یک شرکت متخصص طراحی سایت یا فرد خبره زمینه های مختلفی را برای تحلیل و آنالیز سایت شما به کار خواهد گرفت. داشتن یک استراتژی دقیق و کاربردی در طراحی منجر می شود که در سئو سایت شما نیز تاثیرگذار باشد و کسب و کار اینترنتی شما را به بالاترین بازدهی برساند. بهیدو در زمینه طراحی سایت و آنالیز آن در اصفهان فعالیت دارد، برای مشاوره تخصصی و رایگان با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت ارزان در اصفهان

از قدیم شنیده‌ایم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست این جمله برای انتخاب شرکت طراحی سایت ارزان در اصفهان نیز صدق می‌کند. زیرا با انتخاب شرکت  نامعتبر و طراحی اشتباه نه تنها سرمایه خود را از دست می‌دهید، بلکه زمان رسیدن به هدف را که مهم‌ترین مولفه است از دست خواهید داد. همان طور که در بالا گفتیم شرکت طراح خود را با توجه به رزومه، رضایت مشتریان و نمونه کار آن شرکت انتخاب کنید.

اگر کسب و کار‌ی نوپا به دنبال ورود به عرصه دیجیتال هستید و به دلیل محدودیت بودجه و هزینه در گوگل به دنبال عباراتی مانند “….. ارزان در …..” می‌گردید، در این جا پیشنهاد می‌کنیم با CMS های آماده‌ای چون وردپرس سایت خود را راه اندازی کنید تا هزینه های خود را کاهش دهید. گرچه طراحی سایت وردپرسی نیز یکی از قدرتمندترین و به روزترین CMS ها می‌باشد و حتی شاید تا ابد نیازی به تغییر زبان برنامه نویسی سایت خود نداشته باشید.اما در صورت لزوم می‌توانید به صورت اختصاصی سایت خود را طراحی کنید.

پشتیبانی سایت در اصفهان

تنها طراحی و توسعه سایت مسئله نیست، گاهی به دلیل عدم تمدید قرارداد یا نیاز به تغییر پیمانکار یا فرد طراح نیاز داریم تا خدمات و پشتیبانی سایت خود را به گروه یا شرکتی بسپاریم. در این جا نیاز است تا تیم قوی برای پشتیبانی سایت خود انتخاب کنیم تا از مسیر و هدف عقب نمانیم. بیشتر شرکت‌های طراحی وب سایت در اصفهان بعد از طراحی سایت خدمات پشتیبانی برای کارفرما خود در نظر نمی‌گیرند و این موضوع سبب می‌شود تا بعد از مدتی سایت از دسترس خارج شود.

حتما شنیده‌اید که “پیشگیری بهتر از درمان است” پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام طراحی سایت خود در اصفهان یا هر شهر دیگری، از ابتدا به فکر پشتیبانی آن باشید. پشتیبانی سایت در اصفهان شامل : خدمات طراحی صفحات، اضافه کردن محصولات، تغییر و به روزرسانی قیمت، به روزرسانی و رفع عیب، تهیه بک آپ، افزایش سرعت سایت، نصب گواهی ssl و سئو سایت می‌باشد.

گروه بهیدو در زمینه پشتیبانی سایت در اصفهان فعالیت دارد، در صورت نیاز به مشاوره و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. در بالا یک فیلم 20 دقیقه‌ای برای آشنایی و آموزش کارفرمایانی که قصد دارند تا پشتیبانی سایت خود را به دست بگیرند، قرار داده‌ایم. خوشحال می‌شویم بعد از مشاهده این ویدیو در صورت انتقاد یا پیشنهاد ما در پایان همین صفحه مطلع کنید.

دکمه بازگشت به بالا