سلامت و دانشکسب و کار ایرانی برتر

دستگاه تصفیه آب cck ساخت ایران بهتره یا تایوان؟ بررسی و مقایسه

دستگاه تصفیه آب cck ساخت ایران بهتره یا تایوان؟ بررسی و مقایسه: وجود آلاینده های روز افزون به آب آشامیدنی و تاثیر آن بر سلامت انسان خرید دستگاه تصفیه آب، به یک ضرورت تبدیل کرده است. سردرگمی و تردید در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به خصوص عدم اطلاعات درست در این زمینه انتخاب را  در میان خیل عظیم برندهای مختلف موجود در بازار دشوار می کند. اما چه دستگاه تصفیه آبی بخریم تا خیالمان از کیفیت و طول عمر آن راحت باشد ؟؟ در ادامه این مطلب به بررسی و یافتن پاسخ مناسب به این سوال پرداخته ایم.

بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی یا تایوانی؟

اگر سری به بازار بردها دستگاه های تصفیه آب زده باشید قطعا دستگاه های تصفیه آب تایوانی را اولین گزینه هایی هستند که به عنوان بهترین ها به شما معرفی میشوند. حالا بهتر است به تفاوت قیمت ها و کیفیت خا نیز نگاهی بیندازید.

 تفاوت قیمت ها و کیفیت های دستگاه های تصفیه آب تایوانی  احتمالا شما را وسوسه می کند که از فروشنده ای با قیمت پایین تر خرید کنید اما بهتر است دست نگه دارید. خوب است بدانید به دلیل تحریم ها نسخه های اورجینال مونتاژ تایوان در ایران پیدا نمی شوند و اگر هم به ندرت بتوانید پیدا کنید با قیمت هایی چندین برابر نسخه های مونتاژ داخل رو به رو خواهید شد. حال آنکه دستگاه های تصفیه آب داخلی و یا مونتاژ های برند های تایوانی چیزی از دستگاه های تایوانی کم نداشته و در برخی موارد بسیار بهتر عمل می کنند.

معرفی دستگاه تصفیه اب ایرانی ادنسه

 دستگاه تصفیه آب برند ادنسه ، دارای کیفیت بسیار بالا بوده و تمامی اتصالات این دستگاه از جنس تایوانی اصل می باشند. دستگاه تصفیه آب ادنسه 7 مرحله ای مجهز به گیچ فشار بزرگ است، فشار مناسب این گیج باعث می شود سیستم اسمز معکوس که در فیلتر ممبران این دستگاه پیاده سازی شده است بهتر کار کند.

دو نوع پمپ ایرانی و تایوانی بر روی این دستگاه قابل نصب است که به انتخاب مشتری روی دستگاه سوارمیشود. خرید فیلتر تصفیه آب دستگاه تصفیه آب ادنسه دارای 6 تا 8 فیلتر تصفیه کننده آب دارد که سه فیلتر مرحله اول مسئول حذف رسوبات و ذرات درشت، بزرگتر از یک میکرون هستند.

فیلتر مرحله 4، فیلتر مممبران بوده که با روش اسمز معکوس آب را تصفیه میکند. فیلتر 5، از پوست نارگیل ساخته شده و طعم و بوی بد آب را از بین میبرد. فیلتر مرحله ششم، املاح و مواد معدنی موردنیاز را به آب می افزاید. فیلتر مرحله آخر به منظور استاندارد سازی PH آب تعبیه شده است و به آب خاصیت قلیایی بودن میدهد. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ادنسه از فراب کالا می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

مقایسه دستگاه های تصفیه آب cck تایوانی با ایرانی

دستگاه تصفیه آب تایوانیcck  از بهترین برند های موجود و مطرح در حوزه تصفیه آب است اما به شرطی که بتوان نسخه اورجینال یا مونتاژ با کیفیت ان را یافت. دستگاه های تصفیه آب cck در مدل های 6 تا 8 مرحله ای هستند و از معروف ترین ویژگی این برند القايی خاصیت قلیایی به آب است. این دستگاه از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند.

 اگر میان دستگاه های تصفیه آب ایرانی و تایوانی مقایسه ای انجام دهیم خواهید دید که برخی از برند های داخلی چون ادنسه در رقابت با دستگاه های تصفیه آب cck  چیزی کم نداشته و فرآیند تصفیه آب یکسانی نیز دارند.

با توجه به اینکه یافتن نسخه اورجینال یا با کیفیت دستگاه های تایوانی کار ساده ای نیست شاید خرید دستگاه تصفیه آب داخلی چون برند عالی ادنسه بتواند یک انتخاب به صرفه تر و با اطمینان تر باشد.با این حال خرید از مراکز معتبر دستگاه های تصفیه اب می تواند خیال شما را از بابت اصالت کالا راحت کند.

کلام آخر

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت یک دغدغه بسیار مهم است با توجه به اینکه برن دهای های تایوانی نیز اکثرا در داخل کشور مونتاژ می شوند ، خرید دستگاه تصفیه آب داخلی چون ادنسه که فربا کالا آن را عرضه و گارانتی می کند نیز می تواند گزینه خوبی باشد.

به هر حال دستگاه تصفیه آب داخلی ادنسه  از لحاظ روند کار و کیفیت آب تصفیه شده چیزی از برند های تایوانی کم نداشته و می تواند در بازار رقابت هم تراز با آن ها باشد. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از مراکز معتبری چون فراب کالا که تمامی کالاهای خود را گارانتی می کند گزینه ای بسیار قابل اعتماد در میان بازار شلوغ برند های دستگاه های تصفیه آب است.

منبع: فراب کالا

دکمه بازگشت به بالا