10 سریال خارجی که در سال 2020 جنجالی شدند

سریال‌های کشورهای مختلف در همه جای دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. در سال 2020 نیز این سریال‌ها ادامه دارند. ما در این مطلب می‌خواهیم به 10 سریال خارجی سال 2020 بپردازیم که پرطرفدار هستند. بعضی از بینندگان سریال دوبله را می‌پسندند ولی برخی دیدن با زیرنویس آنها را ترجیح می‌دهند. به هر جهت ما در این مقاله به مجموعه‌هایی می‌پردازیم که یا تاریخ انتشار رسمی در سال 2020 را دارند و یا قرار است که در این سال منتشر شوند. در ابتدا نگاهی اجمالی به سریال‌های مهم این سال می‌اندازیم.

نگاهی به مجموعه‌های سال 2020

همانطور که اشاره کردیم برخی از سریال‌های خارجی قرار است که در سال 2020 انتشار پیدا کنند و بعضی دیگر تاریخ انتشار رسمی خود را اعلام کرده‌اند. تعدادی از مجموعه‌های بسیار پرطرفدار و جذاب مانند وایکینگ‌ها، خانواده مدرن، سوپرنشنال و دارک نیز که چندین سال تماشاگران مختلفی را به سوی خود جذب کرده بودند؛ در این سال به پایان رسیدند که به نوعی جنجالی‌های سال 2020 به حساب می‌آمدند.

تعدادی از مجموعه‌ها مانند لوسیفر، لیست سیاه، مردگان متحرک، چیزهای عجیب‌تر، تاج، پیکی بلایندرز، فلش، بروکلین 9-9، کشتن ایو، خدایان آمریکایی، دروغ‌های کوچک و بزرگ و چندین سریال دیگر با ژانرهای گوناگون هنوز در حال پخش هستند. حال به برخی از سریال‌هایی که قرار است در این سال منتشر شوند می‌پردازیم.

اول: The outsider (بیگانه)

یکی از 10 سریال خارجی که در سال  2020 آغاز شد، مجموعه بیگانه است. این سریال که ژانری رازآلود و جنایی دارد، اقتباسی از رمانی با همین نام است. این مجموعه دارای امتیاز بالایی از نظر بینندگان است. در این داستان شخصی قصد دارد درباره جسد پوسیده شده یک پسر 11 ساله تحقیق کند که در یکی از جنگل‌های آمریکا پیدا شده است.

رازآلود بودن این پرونده جنایت باعث می‌شود که پدر مقتول، کاراگاه خصوصی را برای این پرونده استخدام کند. این کاراگاه که دارای توانایی‌های بسیاری است در سر راه حل این پرونده، به مشکلات مختلفی برخورد می‌کند.

دوم: پیشتازان فضا: پیکارد

ژانر مجموعه پیشتازان فضا: پیکارد اکشن و ماجراجویانه است. این سریال خارجی دارای امتیاز بالای بینندگان می‌باشد. این سریال خارجی محصول کشور آمریکاست و داستان آن مربوط به دوران بازنشستگی یک کاپیتان می‌باشد. در این بین جوانی که دارای قدرت‌های خاصی است، وارد داستان می‌شود که برای کهکشان ایجاد خطر می‌نماید و تقابل کاپیتان و آن جوان به وجود می‌آید.

سوم: مجموعه قفل و کلید

سریال قفل و کلید که در ژانر وحشت و فانتزی نوشته شده است، درباره زندگی سه خواهر و برادر است. این سه نفر بعد از قتل پدرشان وارد خانه اجدادی می‌شوند. قهرمان‌های داستان به کلیدهایی دسترسی پیدا می‌کنند. در ادامه ماجرا موجودی وحشتناک سعی دارد کلیدها را به دست آورده و از آنها نیروهایی کسب کند.

چهارم: راگناروک

سریال راگناروک محصول کشور دانمارک است. این مجموعه که دارای ژانری درام و فانتزی بوده، داستان آن درباره شهری کوچک در نروژ است. راگناروک به زبان نروژی باستان به معنای پایان کار دنیا است. شهر کوچک مورد نظر در این مجموعه، زمستان‌هایی گرم همراه با بارندگی‌های شدید را می‌گذراند. گمان می‌رود که این شهر به سمت راگناروک پیش می‌رود. نجات شهر و مردم آن، مگر با دخالت شخصی در زمان خاص امکان‌پذیر باشد.

 پنجم: شکارچیان

یکی دیگر از 10 سریال خارجی که در سال 2020 آغاز شد، مجموعه “هانتر” است. داستان سریال شکارچیان که سوپر استاری معروف به نام “آل پاچینو” در آن هنرنمایی می‌کند، مربوط به شکارچیان نیویورکی در سال 1977 است. پس از مدتی شکارچیان متوجه می‌شوند که افسران نازی بسیاری در بین آنها زندگی می‌کنند. این افسران در حال توطئه چینی برای به وجود آوردن رایش چهارم در آمریکا هستند. داستان این مجموعه که بر اساس رویدادی واقعی ساخته شده است، دارای امتیاز 1/7 از بینندگان می‌باشد.

ششم: سریال “من با این وضعیت خوب نیستم”

اگر به دنبال ژانری کمدی در بین سریال‌ها می‌گردید، به شما دیدن مجموعه جدید “من با این وضعیت خوب نیستم” را پیشنهاد می‌کنیم. روایت این سریال مربوط به دختری نوجوان است که در برخورد با مصائب مدرسه، امیال جوانی، پیچیدگی‌های خانواده و قدرت‌های شگفت‌انگیز خویش سنجیده می‌شود. در برخورد با این چالش‌ها ماجراهایی به وجود می‌آید که دیدنی و جذاب است.

هفتم: پاپ جدید

مجموعه پاپ جدید که دنباله پاپ جوان است، محصول کشورهای ایتالیا، فرانسه و اسپانیا ست. در این سریال که بازیگر معروف هالیوودی به نام “جود لاو” ایفای نقش می‌کند، دارای امتیاز 2/8 در بین تماشاگران است. داستان آن درباره پاپ پیوس سیزدهم و پاپ جان پل سوم است.

هشتم: مجموعه جناح اکتبر

یکی دیگر از 10 سریال خارجی که در سال 2020 شروع شد، سریال جناح اکتبر است. این مجموعه که دارای ژانری درام و علمی _ تخیلی است، بر اساس مجموعه‌های طنز ناشناس دیمین کرم و نیلز ساخته شده است. داستان درباره ماجراجویی‌های یک شکارچی هیولا به همراه فرزندان جادوگرش است.

نهم: جهان غرب

سریال West World که فصل 3 آن در 2020 پخش شد، یکی از بهترین‌های آثار کریستوفر نولان است. این مجموعه که در زمره ژانر روانشناختی و رمزآلود قرار می‌گیرد، داستانی پر از معماست. این سریال با میخکوب کردن شما، ذهنتان را نیز به بازی می‌گیرد. ذهن شما دائما در حال شوکه شدن از معماهای جدید است. در طول داستان این سریال، تنها به بخشی از سوالات شما پاسخ داده می‌شود.

این مجموعه به دلیل اینکه صرفا با پخش یک فصل 10 قسمتی آن به عنوان پربیننده‌ترین و بهترین سریال خارجی تاریخ سینما قرار گرفت، در این بخش به آن پرداخته شد.

دهم: The Stranger (غریبه)

اگر به ژانر وحشت و رازآلود علاقه‌مندید، در سال 2020 مجموعه The Stranger آغاز شده است. این مجموعه که بر اساس یک رمان با همین نام ساخته شده، به داستان یک خانواده ساده می‌پردازد که با آمدن یک غریبه، رازهای آنها آشکار می‌شود. سریال غریبه امتیاز 4/7 را از تماشاچیان گرفته است.

دانلود فیلم خارجی و سریال‌های مختلف در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان یک تفریح و سرگرمی مفرح و دلپذیر شناخته می‌شود. ما در این مطلب به 10 سریال خارجی که در سال 2020  جنجالی شدند پرداختیم.

دکمه بازگشت به بالا