اقتصادی

وزیر کار با هدف بررسی تخصصی موضوعات حوزه کار و اشتغال وارد هرمزگان شد

ترندونی/هرمزگان همزمان با دور دوم سفر ابراهیم رئیسی به استان هرمزگان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی جمعی از اعضای هیئت دولت وارد بندرعباس شد.

سیدصولت مرتضوی امروز (دوازدهم بهمن‌ماه)، با استقبال مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و مدیران سازمان‌های تابعه وارد بندرعباس شد.

مرتضوی در این سفر دو روزه علاوه بر بازدید از کارخانه تن ماهی، شرکت تعاونی فرش دستباف، پالایشگاه بندرعباس و شرکت صبا فولاد، در نشست افتتاحیه بیمارستان کودکان، شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور می یابد.

وزیر کار همچنین در شورای اداری استان هرمزگان با حضور رئیس جمهور آخرین روند کاهش نرخ بیکاری استان و اجرای طرح‌های توسعه‌ی هرمزگان را تشریح می‌کند.

در سفر ۲ روزه رئیس جمهور و هیات دولت به استان هرمزگان، یک‌هزار و ۳۲ طرح در قالب ۲۲ بسته به ارزش یک‌هزار و ۵۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد و ساخت ۳۸۵ طرح با اعتبار یک‌هزار و ۶۰۰ هزار میلیارد ریال نیز آغاز می‌شود.

 سید ابراهیم رئیسی روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن در هرمزگان خواهد بود و علاوه بر بررسی روند پیشرفت و تحقق مصوبات سفر نخست، با نخبگان، دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم دیدار می‌کند. دور نخست سفر رئیس جمهور و هیات دولت به هرمزگان در ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ افزون‌بر ۴۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات در قالب ۱۸۰ مصوبه برای استان هرمزگان به تصویب رسید.

هیات وزیران و تعدادی از معاونان، رئیس جمهور را در این سفر همراهی می‌کنند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا