برون مرزی

محدودیت‌های ترافیکی از ۹ تا ۱۲ اسفند در محورهای مواصلاتی کشور

محدودیت‌های ترافیکی از ۹ تا ۱۲ اسفند در محورهای مواصلاتی کشور

مرکز مدیریت راه‌ها، محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه نهم تا شنبه ۱۲ اسفند ماه در سطح برخی از محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم وفناوری آنا از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها، تردد موتورسیکلت‌ها به استثناء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۹ اسفند تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۲ اسفند از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

بر این اساس در محور کندوان و در صورت پر حجم بودن تردد و اعلام ماموران در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۹ اسفند از مرزن‌آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این روز از پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز) به مقصد چالوس یک‌طرفه خواهد بود.

با اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور مبنی بر اعمال محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور، از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۱ اسفند محدودیت تردد در مسیر آزادراه تهران – شمال برای خودرو‌های به مقصد چالوس اعمال می‌شود.
این گزارش حاکی است از ساعت ۱۵ و از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) محور به طور کامل مسدود و از ساعت ۱۷ از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود.

گفتنی است از ساعت ۲۳ روز جمعه ۱۱ اسفند این طرح اتمام یافته و تردد از پل زنگوله تا مرزن‌آباد در مسیر دو طرفه انجام می‌شود، همچنین تردد از مسیر جاده قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است.
بر مبنای این گزارش در محور هراز و در صورت افزایش حجم ترافیک و اعلام ماموران پلیس راه، در روز جمعه ۱۱ اسفند محدودیت یک‌طرفه مقطعی از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس به صورت رفت و برگشت اعمال خواهد شد.

شایان ذکر است تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد خودرو‌های تریلر از محور هراز ممنوع خواهد بود.

لازم به ذکر است، تردد خودرو‌های کامیون و کامیونت به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۹ اسفند و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه (۱۰ و ۱۱ اسفند) از محور هراز ممنوع خواهد بود.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا