ورزش و تندرستی

لزوم برنامه ریزی برای راه اندازی زیست شبانه در قزوین

به گزارش خبرگزاری ترندونی از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان قزوین با اشاره به اتفاقات شب چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: دستگاه های خدمات رسان روز گذشته زحمات زیادی را در جهت برقراری امنیت و کاهش مشکلات انجام دادند که قابل تقدیر است، البته متاسفانه به بخشی از امکانات عمومی آسیب جدی وارد شده که جای تأسف دارد و برخی از اتفاقات شب گذشته نشان داد که لازم است در این زمینه فرهنگ سازی ها جدی گرفته شود.

وی افزود: در ستاد سفر استان قزوین به دلیل همگرایی و شناخت کافی بین ارکان ستاد، آمادگی کامل برای خدمات رسانی وجود دارد و تمامی مقدمات به خوبی اجرا شده است. 

اعلایی گفت: تلاقی ماه مبارک رمضان با آغاز سال، اتفاق مبارک و فرصت خوبی برای ستاد خدمات سفر و در کل کشور است و باید برای بهره مندی مناسب از هر 2 رویداد اقدامات مختلفی را انجام داد که یکی از مهم ترین آن ها می تواند اجرای زیست شبانه برای افزایش نشاط و ایجاد ظرفیت اقتصادی و پذیرش گردشگران باشد.

استاندار قزوین تاکید کرد: لزوم برنامه ریزی برای راه اندازی زیست شبانه در قزوین

استاندار قزوین اضافه کرد: معاونت عمرانی استانداری یک اقدام فوری در راستای هماهنگی بین نیروی انتظامی، شهرداری و سایر ارکان مرتبط به وجود بیاورد و پس از کارشناسی های لازم مجوزهایی را برای ارتقا زیست شبانه ایجاد کند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه البته برای اجرای این کار باید ملاحظات امنیتی و سایر ملاحظات در دستور کار قرار بگیرد، اظهار داشت: فعالیت مجموعه های تاریخی، سینماها، رستوران ها و فضاهای عمومی تا هنگام سحر به طور قطع هم به جذب گردشگر و هم بهره وری اقتصادی کمک خواهد کرد.

انتهای پیام 

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا