ورزش و تندرستی

عربستان رونالدو را می‌آورد، ما دنبال سقف بودجه هستیم!

به گزارش خبرگزاری ترندونی؛ احمدرضا نیک‌کار اصفهانی، عضو سابق هیئت رییسه فدراسیون فوتبال با انتقاد از عملکرد مدیران فدراسیون فوتبال خواستار دخالت نهادهای بالادستی و مجمع فدراسیون برای برکناری رئیس فدراسیون فوتبال شد.

نیک‌کار اصفهانی گفت: متاسفانه حال فوتبال کشور خوب نیست و برای خارخ شدن از این وضعیت ناگوار باید مجمع فدراسیون باید واکنش نشان دهند و پیش از این که اوضاع از این بدتر شود عزل تاج هرچه سریعتر انجام شود.

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال افزود: متاسفانه الان اوضاع فوتبال و باشگاه های خوب نیست. چرا باید اختلافات پرسپولیس و سپاهان و استقلال به اوج برسد و البته این مشکلات موجب تضعیف فوتبال ایران می شود.

وی افزود: این قوانین من درآوردی از کجا آمده است؟ امروز بازیکن محروم می شوند فردا لغو می شود، شب قبل بازی سپاهان بازیکن محروم می شود. بعد هم کسر امتیاز از پرسپولیس و سپاهان , دوباره امتیاز برمیگردد اصلا معلوم نیست چه خبر است؟

نیک‌کار اصفهانی در ادامه گفت: شما ببینید عربستان رونالدو رو می آورد و از این راه کسب درآمد می کنند اما ما دنبال سقف بودجه هستیم، البته ما باید مشکل باشگاه ها راحل کنیم چرا باید باشگاهها ما پرسپولیس و استقلال هنوز دولتی باشند؟ البته این دو باشگاه باید به معنای واقعی خصوصی شوند ما شرکت هایی داریم که مراودات تجاری خارجی داریم اگر این باشگاه ها در اختیار این شرکت ها باشند به راحتی می توانند مربیان خارجی و بازیکنان مطرح دنیا را بیاورند
دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال گفت: الان باشگاه ها ما مدعی هستند که حق پخش به آنها تعلق نمی گیرد در حالی که باشگاهها ما دولتی هستند ضمن اینکه آنها تلویزیون خصوصی دارند اما ما تلویزیون خصوصی هم نداریم

وی افزود: آقای تاج مدعی است که چون نایب رئیس کنفدراسیون است خیلی کار کرده، ما منتظریم ایشان بیایید در رسانه ملی بگوید چکار کرده است. ما تمام مجامع بازنده بزرگ هستیم.

او در پایان درباره داوری ها گفت: قضاوت برخی داوران صدای همه را درآورد است اما گوش شنوایی نیست و نه شاهد تغییر در راس کمیته داوران هستیم نه کسی به داد تیم ها می رسد. متاسفانه باشگاه‌های ریشه دار ملوان و سپاهان هم متضرر شدند.

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا