ورزش و تندرستی

شرمنده هواداران شدیم/ امیدوارم برابر شمس آذر ما را تنها نگذارند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، ساکت الهامی در رابطه با تساوی نساجی برابر صنعت نفت آبادان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: نسبت به هوادارانمان احساس گناه می‌کنم و در مقابل آنها شرمنده هستم. بازیکنان در این بازی سنگ تمام گذاشتند و تا مرز پیروزی هم پیش رفتیم و به نظرم اگر داور قضاوت بهتری داشت و خطای محوطه جریمه را پنالتی اعلام می‌کرد و یا ما از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم پیروز از زمین خارج شویم.

او ادامه داد: این قول را به هواداران می‌دهم که در بازی‌های آینده نتیجه بهتری کسب خواهیم کرد. از هواداران می‌خواهم که در بازی با شمس آذر ما را تنها نگذارند، نقش هواداران در کسب موفقیت تیم بیشتر از من است و امیدوارم با همدلی بتوانیم یک پیروزی شیرین کسب کنیم. تیم نساجی در برابر صنعت نفت بازی خوبی را از خود نشان داد اما برای بهتر شدن نیاز به تمرینات بیشتری داریم.

الهامی در پایان گفت: در پایان بازی بازیکنان در رختکن بابت نتیجه به دست آمده، اشک ریختند و امیدوارم هواداران احساس شرمندگی مرا بپذیرند و انشاالله روز چهارشنبه ۲۳ اسفند جواب محبت‌های آنها را با کسب نتیجه خوب خواهیم داد.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا