برون مرزی

زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور حدود سال 1401 با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا مصاحبه می کند. دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران سه ایده در مورد چگونگی توسعه این رویداد دارد: یک تیم تحقیقاتی که سرپرست آن روی این رویداد کار خواهد کرد. .

وی در تشریح فعالیت های فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته گفت: برپایی نمایشگاه عکس در سردار دهلی، برگزاری مراسم حوزوی و وحدت دانشگاه از برجسته ترین فعالیت های فرهنگی این دانشگاه است. “دکتر. مفتح” و اعزام کارکنان دانشگاه به راهیان نور. شهرانی و برنامه های فرهنگی یگان دهلران امسال قدردان رشادت های سرلشکر شهید چاغروند و گام دوم انقلاب در سال 1401 است. ژوئن


بیشتر بخوانید:

حوزه تجهیزات نفتی در دانشگاه آزادو دهلران راه اندازی می شود


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در دهه 1400 با بیان اینکه برجسته ترین فعالیت های علمی، فناوری و نوآورانه این دانشگاه بوده است، گفت:

50 هکتار زمین کشت گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

این مسئول ادامه داد: طرح توجیهی ایجاد درآمد برای افراد غیر شهروند با توجه به ظرفیت بوم گردی شهرستان دهلران جهت تایید به سازمان مرکزی ارسال و سه ایده به همراه تیم پژوهشی تهیه و برای شرکت در مرحله دوم رویداد دانشگاهی ارسال شد. کتاب درسی 10 دوره آموزشی کوتاه مدت برای صدور مجوز به سازمان مرکزی ارسال شده و منتظر صدور مجوز برای برگزاری این دوره ها هستیم.

انصاری پور از فعالیت های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی دهلران تقدیر کرد و گفت: جذب دانشجو در حوزه های تفاهم استانی، فعالیت های آموزشی شامل پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در ترم سال گذشته، پذیرش بیش از 200 دانشجو در نیمسال اول سال گذشته است که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. یکی از برنامه های واحد 1401 دهلران جذب دانشجو برای تحصیلات تکمیلی بدون کنکور می باشد.

وی گفت: وام های مختلف دانشجویی که در سال گذشته باعث جذب دانشجو شد، یکی از نکات قابل توجه سال گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران بود و مهمترین اتفاق این دانشگاه، تصویب دوره کارشناسی ارشد فراگیر بود که باعث جذب دانشجو می شود. در آینده ی نزدیک”.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا