برون مرزی

حمله پهپادی به پایگاه آمریکایی «حریر» در شمال عراق

گروه‌های مقاومت عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که در ادامه مقابله با نیروهای اشغالگر در این کشور و منطقه و نیز در پاسخ به قتل عام فلسطینی‌های غزه توسط رژیم صهیونیستی، پایگاه اشغالی «حریر» را در اربیل واقع در شمال عراق با پهپاد هدف قرار داده‌ است.

پس از حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه که سه ماه از آن می‌گذرد، محور مقاومت عراق در حمایت از مقاومت فلسطین و مردم نوار غزه، پایگاه‌های آمریکا را در سوریه و عراق بی‌وقفه مورد حمله قرار می‌دهد.

اخیرا یک مسئول آمریکایی به روزنامه واشنگتن پست گفت: نیروهای ائتلاف بین‌المللی از ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳ در معرض ۱۱۸ حمله در خاورمیانه قرار گرفته‌اند.

گروه‌های مقاومت اسلامی عراق همچنین اعلام کردند پایگاه اشغالی آمریکا «هیمو» در غرب فرودگاه القامشلی سوریه را با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

منابع ویژه گفتند پایگاه هیمو پایگاه جاسوسی آمریکا است و برای نخستین بار از آغاز جنگ علیه غزه هدف حمله مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته است.

310310

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا