ورزش و تندرستی

تلاش‌های گلزن دربی در چند کیلومتری ورزشگاه آزادی

به گزارش خبرگزاری ترندونی؛علی قربانی مهاجم تیم پیکان در دو بازی اخیر روند موفقی داشته و دو گل و یک پاس گل برای پیکان به ثمر رسانده و در بازی با ملوان امید اصلی گلزنی این تیم به شمار می‌رود.

در گزارش ورزش سه آمده است: علی قربانی که سابقه حضور و گلزنی در دربی پایتخت را هم در کارنامه دارد یک ساعت پیش از شوت سروع دربی 103 با پیراهن پیکان مقابل ملوان به میدان خواهد رفت و با فاصله اندک از ورزشگاه آزادی در استادیوم پاس قوامین تلاش خود را برای باز کردن دروازه ملوان انجام می‌دهد.

مهاجم بلند قامت پیکان پس از سپری کردن دوران طولانی مصدومیت و دوری از میادین بازگشت خوبی داشت و زیر نظر رضا عنایتی مججد به عنوان یک مهاجم گلزن نام خود را در سطح لیگ ایران مطرح کرد.

پیکان هفته گذشته سپاهان را شکست داد و امروز در حالی به مصاف ملوان خواهد رفت که شاگردان مهدی تارتار با عملکرد خوبی که داشتند به عنوان یکی از پدیده های لیگ شناخته شده اند و اگر پیکان در این مسابقه به پیروزی برسد می‌تواند تا حدود زیادی از قعر جدول فاصله گرفته و با ادامه دار شدن روند امتیازگیری‌شان ادامه فصل را با اعتماد به نفس و آرامش بیشتری به میدان بروند.

دیدار پیکان و ملوان ساعت 18:45 امروز در ورزشگاه پاس قوامین برگزار خواهد شد.

251 251

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا