عمومیکسب و کار ایرانی برتر

تأثیرگذاری بالای چاپ پرچم های سفارشی

در زمانی نه چندان دور ، تبلیغات عمدتا با پرچم ها صورت می گرفتند و بسیاری از کسب و کارها از روش چاپ پرچم سفارشی برای ارائه تجارت و برند خود به افراد استفاده می کردند. با ظهور تکنولوژی روش های تبلیغاتی دچار تحول شد ، اما این موضوع نتوانست اثر تبلیغات با تولید و خرید پرچم اختصاصی را از بین و یا حتی کمتر کند ! در ادامه این مطلب به معرفی پرچم های سفارشی و چگونگی استفاده از آن ها برای تبلیغات کسب و کارها می پردازیم.

پرچم های سفارشی و تبلیغات

پرچم های سفارشی برای تبلیغات با تأثیر و بازدهی بالا ، ایده آل هستند چرا که با رنگ و حرکت خاص خود توجه ها را به خود جلب می کنند. می توانید پیام تبلیغاتی خود را بالاتر از جاده ها ، تابلوها ، ویترین فروشگاه یا نمایشگاه تجاری با پرچم های تبلیغاتی در ارتفاعات و سبک های مختلف در معرض دید افراد قرار دهید. پرچم های سفارشی تبلیغاتی برای انواع  غرفه ، ویترین فروشگاه یا برپایی رویدادهای مختلف مناسب هستند و نظرها را در کمترین زمان ممکن به خود جلب می کنند.

چاپ پرچم های سفارشی در دنیای پرچم !

چاپ پرچم در یکی از با سابقه ترین شرکت های تولیدی و ارائه دهنده پرچم می باشد که طیف گسترده ای از پرچم های چاپی سفارشی را ارائه می کند ، بنابراین شما می توانید سبک ، اندازه ، ارتفاع و پایه متناسب با نیازهای داخلی و خارجی خود را از بین صدها محصول دنیای پرچم انتخاب کنید. هر پرچم انتخابی شما از دنیای پرچم ، پرچمی سفارشی مقرون به صرفه و مناسب برای بودجه برای استفاده موقت یا طولانی مدت خواهد بود. علاوه بر آن می توانید متناسب با مکانی که پرچم خود را قرار می دهید ، شکل ها و اندازه های مختلفی از پرچم های سفارشی تبلیغاتی خود را داشته باشید.

چاپ پرچم متناسب با طرح دلخواه شما

پرچم های با اشکال مختلف ارائه می شوند تا بتوانید دقیقاً آنچه که شما نیاز دارید را از پرچم ها بدست آورید بنابراین می توانید انواع مختلف سبک را انتخاب کنید یا پرچم ها را در اشکال محدب ، مقعر ، زاویه دار یا مستقیم سفارش دهید. دنبال طرح های متفاوتی هستید؟ شکل هایی را برای پرچم های سفارشی به متخصصان دنیای پرچم ارائه کنید که کاملاً از لوگو یا طرح شما پیروی می کنند.

پرچم های سفارشی با کیفیت بالا

چاپ بنرهای سفارشی ما همیشه استاندارد هستند و از روش های به روز برای تولید و چاپ پرچم مانند چاپ رنگی دیجیتال استفاده می شود. این روش چاپ با کیفیت خواهد بود و تضمین می کند که شما با پرچم های سفارشی خود جزئیات و رنگ های کاملی را برای تبلیغاتی مفیدتر خواهید داشت. پرچم های تبلیغاتی شما که روی نایلون سبک و محکم چاپ شده اند ، در برابر پارگی مقاوم بوده و برای دوام ساخته می شوند ، بنابراین پرچم سفارشی شما لازم نیست یکبار مصرف باشد. از آنجا که سخت افزارهای تولید پرچم در دنیای پرچم به روز است ، شما همچنین می توانید برای انواع رویداد ، پرچم های اختصاصی داشته باشید و تبلیغات خود را با استفاده از روش تبلیغات با پرچم دنبال کنید که می تواند هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت تاثیر شگرفی در فروش خدمات و محصولات کسب و کار شما داشته باشد.

چاپ پرچم ها در شکل های مختلف

پرچم های عمودی سفارشی گزینه بسیار خوبی برای جلب توجه در داخل یا خارج کسب و کار شما هستند ، زیرا آنها به ارتفاعات چشمگیر می رسند – تقریباً 5 متر برای پرچم تبلیغاتی اندازه بزرگ. و از آنجا که این پرچم های سفارشی از جنس های مقاومی مانند آلومینیوم ساخته شده اند ، شما یک پرچم بادوام خواهید داشت که حتی برای استفاده طولانی مدت می توانید روی آن حساب کنید. آلومینیوم همچنین ساختاری سبک را ایجاد می کند ، بنابراین حمل و نصب پرچم تبلیغاتی برای  شما آسان خواهد بود.

برای ایمن سازی و تثبیت پرچم سفارشی خود در دو محیط داخلی و خارجی ، می توانید از سه پایه – پایه زمینی ، پایه ضربدری با پایه فلزی مربعی استفاده کنید. و دقیقاً مانند پرچم های سفارشی دیگر ، پرچم های عمودی به شما یک فضای قابل چاپ بزرگ برای نشان دادن آرم یا پیام خود را با رنگ و جزئیات کامل ، در یک چاپ یا دو طرف چاپ ارائه می دهند.

خرید پرچم های رومیزی

یکی از انواع پرچم های متداولی که امروزه تقریبا بر روی میز کارهای اکثر کسب و کارها و برندها وجود دارد ، پرچم های رومیزی می باشد . همانطور که از اسم این پرچم ها پیداست ، از این پرچم ها برای نمایش لوگو و یا آرم کسب و کارها در مقیاس کوچک رومیزی استفاده می شود. علاوه بر اینکه پرچم های رومیزی ، زیبایی خاصی به محیط کاری شما می بخشد ، کاربرد تبلیغاتی خاص خود را هم دارد و معمولا افراد با وارد شدن به اتاق برند و یا به دنبال این پرچم ها هستند .

اهمیت کیفیت پرچم های رومیزی

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم ، کیفیت پرچم ، از مهمترین عواملی است که هنگام خرید پرچم باید به آن توجه داشته باشید. اگر کیفیت پرچم خریداری شده ، از کیفیت بالایی برخوردار نباشد می تواند در کمترین زمان ممکن نیاز به تعویض پرچم حس شود. از آنجایی که مقیاس چاپ پرچم های رومیزی نسبت به سایر پرچم ها مقدار کمتری است ، کیفیت آن اهمیت بیشتری خواهد داشت چرا که در صورتی که پرچم تولید شده کیفیت لازم را نداشته باشد ، با کوچکترین خراش و یا آسیب دیدگی می تواند جلوه خود را از دست بدهد و کارایی لازم را در ادامه نداشته باشد .

چرا باید به تجهیزات پرچم ها در حین خرید توجه داشته باشیم ؟

علاوه بر کیفیت پرچم ها ، تعداد تجهیزات و همچنین کیفیت آن ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. با استفاده از تجهیزات خاصی که متناسب با نوع پرچم خود دریافت می کنید ، می توانید به قابلیت حمل و انعطاف پذیری پرچم خود اضافه کنید و حتی پرچم ها را در نقاط غیرقابل دسترسی نصب کنید .

چرا چاپ پرچم خود را به دنیای پرچم بسپاریم ؟

دنیای پرچم از با سابقه ترین شرکت های تولید و فروش پرچم و تجهیزات آن می باشد که توانسته است ، به مشتریان بسیاری خدمات خود را ارائه کند و نظر آن ها را جلب کند. پرچم های تولید شده در دنیای پرچم از مرغوب ترین مواد اولیه طراحی و ساخته می شوند تا نیاز به تعویض پرچم برای مدت های طولانی نباشد. علاوه بر این ها دنیای پرچم برای جلب نظر هرچه بیشتر مشتریان خود ، تجهیزات مناسب و کافی در کنار پرچم ها در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند هرچه بیشتر از پرچم های خود بهره مند شوند .

اگر نیاز به مشاوره در مورد طراحی و ساخت انواع پرچم دارید ، متخصصان دنیای پرچم آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستند و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن پرچم های تولید شده از مرغوب ترین موابرای اغلب شرکت ها، مراکز خصوصی و دولتی، ابزاری مفید و یکی از پر کاربرد به شمار می آید. چاپ پرچم رومیزی، پرچم ایستاده و پرچم اهتزاز و در آخر چاپ پرچم تشریفات از پر فروش ترین انواع پرچم ها خصوصا در نمایشگاه ها به شمار می آیند . قیمت چاپ پرچم تبلیغاتی در کنار هدایای تبلیغاتی دیگر مانند ، ، و ، از هدایای بصرفه به حساب آمده و قیمت نهایی آن به عواملی مانند پایه پرچم تبلیغاتی، پارچه پرچم تبلیغاتی، نوع چاپ آن بر میگردد. حداقل سفارش چاپ پرچم تبلیغاتی در صورت چاپ دیجیتال پرچم تبلیغاتی می تواند در تعداد 10 عدد باشد.

چاپ پرچم چه مزایای برای کسب و کارها دارد ؟

چاپ پرچم از بهترین ابزارهای تبلیغاتی برای دیده شدن هویت و نماد کسب و کار شما است که خوشبختانه دارای تنوع بالایی می‌باشد. شما با استفاده از چاپ پرچم، انتخاب رنگ، اندازه، جنس و… می‌توانید برند خود را به افراد بسیاری نشان دهید. آیا از کاربردها و مزایای چاپ پرچم اطلاعی دارید؟ از مدل‌ها و نحوه چاپ پرچم چیزی می‌دانید؟ برای یافتن پاسخ به این دسته از سوالات با ما همراه باشید.
چاپ روی پرچم به علت مزایا و کارایی‌‌های فوق العاده که دارد، همواره مورد توجه صاحبان کسب و کارها و شرکت‌های تبلیغاتی می‌باشد. اما علت محبوبیت چاپ روی پرچم چیست؟ با ما همراه باشید تا شما را با مزایای چاپ پرچم آشنا کنیم.
صاحبان کسب و کار برای اینکه به جایگاه بالایی برسند نیاز به تبلیغات و دیده شدن دارند. این افراد خوب می‌دانند که بدون بازاریابی و تبلیغات دسترسی به این جایگاه‌ها کمی دور از انتظار است بنابراین؛ از چاپ طرح، برند و نام تجاری خود بر روی انواع پرچم‌ها برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند.
یکی از مزیت‌های چاپ پرچم جهت تبلیغات، هزینه‌های مناسب آن برای تبلیغات است که از لحاظ اقتصادی بار سنگینی را بر دوش صاحبان کسب و کارها نمی‌گذارد. همچنین با استفاده ازز پرچم‌های رومیزی و پرچم‌های تشریفاتی شما می‌تواند تا حد زیادی در کاهش هزینه‌ها نقش داشته باشید.

حداقل سفارش چاپ پرچم تبلیغاتی چقدر است ؟

حداقل سفارش چاپ پرچم تبلیغاتی اغلب به نوع چاپ آن و نوع پارچه پرچم و ساختار پرچم بستگی دارد. بصورت معمول چاپ پرچم 3 تا 5 روز کاری زمان می برد، البته می توان چاپ 1 روزه پرچم را نیز انجام داد.

چقدر زمان می برد تا پرچم تبلیغاتی آماده شود؟

چاپ پرچم تبلیغاتی 1 روزه هم امکان پذیر است. اما باید ترافیک کاری و کیفت و نوع چاپ پرچم تبلیغاتی را نیز در نظر گرفت. ب

قیمت چاپ پرچم تبلیغاتی چقدر است ؟

قیمت پرچم تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل کیفیت بالای پرچم تبلیغاتی است .

ارسال پرچم تبلیغاتی در تهران یک روز کاری امکان پذیر است. البته باید شرایط و ترافیک کاری را نیز در نظر گرفت .

کاربردهای چاپ پرچم چیست؟

پرچم‌ها یکی از کالاهای مورد استفاده در بسیاری از اداره‌ها، مکان‌ها، کسب و کارها و… است که مهم‌ترین کاربرد آن را می‌توان به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی معرفی کرد. با چاپ پرچم ،شما برند و لوگو  کسب و کار خود را تبلیغ می‌کنید. می‌توان گفت تنها کاربرد چاپ پرچم، همین شناساندن نام تجاری برند و کسب وکار به سایرین است.

انواع پرچم کدام است ؟

پرچم‌ها انواع گوناگونی دارند که هر یک از آن‌ها مناسب مکان و شرایط خاصی برای استفاده هستند. به طور کلی پرچم‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه این سه مورد را بررسی می‌کنیم.

از این نوع پرچم‌ها که سایز آن‌ها معمولا ۲۰ در ۳۰ است برای روی میز استفاده می‌شود. پرچم‌های رومیزی در انواع جنس‌ها و مدل‌های مختلف مانند پرچم رومیزی ساتن، لیزری، تی شکل، یاد بود و … وجود دارند که هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خود را دارند.  معمولا برای چاپ تبلیغاتی از این نوع پرچم‌ها و به صورت تک رو بهره می‌برند.

این نوع از پرچم‌ها هم روی میز قرار می‌گیرند و در انواع مدل‌های چرم تشریفاتی ساتن، جیر و لمینت وجود دارند. چاپ در این نوع پرچم‌ها به صورت یک رو و در ابعاد ۱۵۰ در ۹۰ انجام می‌گردد. در میان پرچم‌های تشریفاتی، نوع جیر آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. همچنین نوع لمینت پرچم‌های تشریفاتی قابلیت چاپ تمام رنگی روی آن‌ها نیز وجود دارد.

پرچم‌هایی که در ورزشگاه‌ها، سطح شهر، جشن‌های ملی، جشن‌های مذهبی و … مشاهده می‌کنید همگی جز پرچم‌های اهتزاز هستند. معمولا به علت قرار گرفتن در معرض باد، از پارچه‌های ضخیم در ساخت آن‌ها استقاده می‌شود. چاپ این نوع از پرچم‌ها به روش اسیدی و گلدوزی با طرح‌های دلخواه انجام می‌پذیرد. همچنین پرچم‌های ساحلی و بادبانی نیز جز پرچم‌های اهتزاز هستند.

یکی از مزایای مفید در مورد پرچم های ساحلی این است که آن ها در اندازه های بزرگ هستند، بنابراین برای یک تیتر جسورانه که به راحتی قابل توجه است، عالی است. باید به اندازه آن مقالاتی که هنگام حضور در وب ظاهر می ‌شوند، وسوسه ‌انگیز باشد، می‌ دانید: «چگونه در یک ماه یک بسته شش گانه به دست آوریم» یا «کاهش وزن به روشی بسیار ساده». صرف نظر از محتوای این مقالات، شما می توانید این عناوین را در کمتر از سه ثانیه ببینید، و در حال حاضر به تخیل شما ضربه می زند و شما را متقاعد می کند که کلیک کنید.

اگر قصد دارید محصولات و خدمات خود را در نمایشگاهی که پیش رو دارید، به نمایش بگذارید، چاپ پرچم نمایشگاهی می تواند مزیت تبلیغاتی شگفت انگیزی را برای شما فراهم کند

می‌توانید پرچم T خود را در نمایشگاه‌ ها روی غرفه خود قرار دهید، اما راه‌ های خلاقانه دیگری نیز وجود دارد که می‌ توانید شرکت خود را با استفاده از پرچم تی در کانون توجه قرار دهید.

مبارزات سیاسی نقش مهمی در فرآیندهای دموکراتیک و انتخاباتی دارد. این کمپین ‌ها در کنار تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن رأی‌ دهندگان برای قرار دادن رأی خود در روز رأی‌گیری، همه اطلاعاتی را که مردم برای انتخاب آگاهانه در رأی دادن به حزبی که ارزش‌ های آن با ارزش ‌های خودشان بیشتر است، مورد نیاز است، در اختیار مردم قرار می ‌دهند. پرچم ‌های انتخاباتی سفارشی به نمایش وابستگی ‌های سیاسی کمک می کنند.

یک ابزار بازاریابی قدرتمند تمام چیزی است که برای بزرگنمایی از رقبای خود و تعیین یک معیار در چشم انداز کسب و کار لازم است. رسانه ارتباطی عالی به شما امکان می دهد سرنخ های بالقوه خود را تبدیل کنید و آن ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. یکی از این ابزارهای تبلیغاتی موثر، پرچمی است که در بین مشتریان درباره برند، محصولات و خدمات شما کنجکاوی ایجاد می کند.

پرچم پایه سنگی

پرچم پایه سنگی چه کاربردی دارد ؟

چرچم پایه سنگی چه کاربردی دارد ؟

پرچم و شال انتخاباتی

پرچم ایران برای انتخابات

زمان تحویل چاپ پرچم چقدر است ؟

زمان تحویل چاپ پرچم با توجه به نوع چاپی که برای آن انتخاب می‌شود متغییر است. عوامل متعددی در زمان تحویل چاپ پرچم تاثیر گذارند که این عوامل عبارتند از:

 • تعداد چاپ
 • طرح انتخابی شما
 • ابعاد چاپ
 • روش چاپ پرچم
 • تعداد رویه چاپ
 • سرعت عمل مجموعه‌ای که برای چاپ انتخاب کرده‌اید

هر یک از عوامل نام‌ برده در زمان تحویل چاپ پرچم تاثیر گذارند؛ به عنوان نمونه برخی از طرح‌های انتخابی برای چاپ روی پرچم از پیچیدگی بیشتری برخوردارند که برای طراحی و چاپ آن به زمان بیشتری نیاز است بنابراین؛ زمان تحویل چاپ ممکن است طولانی شود.

حداقل سفارش چاپ پرچم در هر مجموعه متفاوت است، برخی از چاپ پرچم‌ها تنها یک عدد چاپ می‌شوند و برخی دیگر تعدادهای فراوانی چاپ می‌شوند. به طور کلی تعداد سفارشات چاپ پرچم متغییر است.

چاپ پرچم چگونه انجام می شود؟

چاپ پارچه پس از طی شدن مراحلی انجام می‌شود که ابتدا شما باید نوع استفاده از پرچم را بدانید، به عنوان مثال آیا شما پرچم را برای نصب در محل ‌هایی مانند ورزشگاه‌ها، سالن‌ها می‌خواهید یا برای قرار دادن روی میز؟ پس از مشخص شدن محل استفاده از پرچم، حالا نوبت به انتخاب جنس پارچه پرچم می‌رسد.

قدم بعدی برای چاپ چرم انتخاب روش مناسب برای چاپ پرچم و انتخاب نوع میله، پایه، ریشه و… است که تمامی این موارد در مجموعه‌های چاپ معتبر با توجه به نوع استفاده از پرچم و زیر نظر افراد متخصص انجام می‌گیرد.

روش های چاپ پرچم چیست ؟

صنعت چاپ در طول گذر زمان، پیشرفت‌های قابل توجه‌ای داشته، که برای چاپ پرچم نیز روش‌های متعددی وجود دارد. در ادامه به معرفی این روش‌های چاپ پرچم اشاره می‌کنیم.

 • بهره گیری از قالب‌های برجسته
 • چاپ به روش اسنتسیل
 • چاپ به روش حرارتی
 • چاپ به روش سیلک اسکرین

روش‌های نام برده هر یک برای یک نوع چاپ مناسب هستند.

قیمت چاپ پرچم چقدر است ؟

به طور کلی نمی‌توان قیمت دقیقی را برای چاپ پرچم در نظر گرفت اما عوامل متعددی بر تغییر قیمت چاپ تاثیر می‌گذارند، در ادامه به بررسی این عوامل و تاثیرات آن‌ها بر قیمت چاپ پرچم می‌پردازیم.

 • نوع پرچم
 • ابعاد پارچه پرچم
 • نوع پایه پرچم
 • رنگ ریشه
 • روش چاپ

علاوه بر موارد گفته شده جنس پارچه انتخابی برای چاپ عامل مهمی در افزایش و کاهش قیمت نهایی می‌باشد. جنس پارچه پرچم از تنوع زیادی برخوردار است که در انواع جنس‌های ساتن، نخی، کتان و غیره ارائه می‌شوند.

هر یک از این پارچه‌ها مزیت‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارند که با توجه به همین ویژگی‌ها در تغییر قیمت چاپ تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال چنان‌چه شما جنس ساتن را برای چاپ پرچم انتخاب کنید؛ قیمت چاپ افزایش می‌یابد چون این نوع پارچه بهترین جنس برای چاپ روی پرچم است.

خرید چاپ پرچم تبلیغاتی از کجا ؟

به طور کلی چاپ پرچم به عنوان یک ابزار عالی و کم هزینه برای تبلیغات کسب و کارها مورد استفاده بسیاری از افراد در سراسر دنیا قرار گرفته است. چاپ پرچم از تنوع بسیاری در روش، رنگ، اندازه، شکل و … برخوردار است که همین تنوع زیاد باعث پاسخگویی به نیازهای مشتریان می‌گردد. اگر شما هم قصد معرفی برند خود و نمایش آن را دارید بهتر است از چاپ روی پرچم استفاده کنید.

چرا چاپ پرچم برای اغلب کسب و کارها ضروری است ؟

چاپ پرچم برای جلب توجه مشتریان و هدایت چشم های آن ها به سمت برند شما یک راه بسیار ساده و مقرون به صرفه می باشد. پرچم ها در انواع داخلی و خارجی مانند رومیزی، ایستاده و غیره وجود دارند که با توجه به مکان و هدف استفاده انتخاب می شوند. پرچم های رومیزی برند شما را حرفه ای نشان داده و اعتبار شرکت شما را بالا می برند. چاپ آن ها مقرون به صرفه بوده و می تواند تا سال ها باقی بماند. پرچم ها را می توان در تعداد کم نیز سفارش داد.

حداقل تعداد سفارش برای چاپ پرچم چقدر می باشد؟

انواع پرچم کدام است؟

چاپ پرچم بر روی چه نوع جنسی انجام می شود؟

نوع چاپ روی پرچم چیست؟

نحوه ی ارسال پرچم چگونه است؟

قیمت چاپ پرچم به چه صورتی می باشد؟

چاپ پرچم در چه مکان هایی استفاده می شود؟

پرچم ‌ها را می ‌توان در همه مکان ‌ها، هم در فضای باز و هم در فضای داخلی استفاده کرد. از پرچم‌ ها برای تبلیغ کسب‌ و کارتان در جشنواره ‌ها، نمایشگاه‌ ها، کنسرت‌ ها، نمایشگاه‌ های تجاری، معرفی محصولات و کنفرانس ‌ها استفاده کنید. هر جایی که می‌ خواهید توجه را به خود جلب کنید. اگر در حال برنامه ریزی برای یک جشن یا رویداد هستید، می توانید پرچم های شخصی سازی شده برای دکوراسیون منحصر به فرد در محل پذیرایی داشته باشید.

چگونه از پرچم خود مراقبت کنیم؟

آن ها را می توان در آب سرد با مواد شوینده ملایم با چرخه ملایم و بدون سفید کننده شستشو داد. برای جلوگیری از چروک شدن پارچه، خشک کنید و در صورت لزوم بخار دهید تا چین و چروک ها از بین بروند.

چرا باید از چاپ پرچم برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کرد؟

اگر به دنبال راهی سریع، ساده و مقرون به صرفه برای متمایز کردن کسب ‌و کارتان از سایرین هستید، پرچم ‌های سفارشی همان چیزی است که نیاز دارید. برای جذب مشتری، تبلیغ یک هدف یا هدایت بازدیدکنندگان به غرفه رویداد عالی است، پرچم های تبلیغاتی چشم نواز مطمئنا توجه مردم را به خود جلب خواهند کرد.

با چاپ پرچم ضربه بزنید

یک پرچم با طراحی خوب می تواند پیام شما را فوراً به مخاطبان هدف شما برساند. در نظر بگیرید که پرچم ‌های شما در کجا قرار می ‌گیرند و مخاطبان شما چقدر دور خواهند بود. به عنوان مثال، اگر قصد دسترسی به کاربران جاده‌ ای در حال عبور را دارید، مطمئن شوید که آرم به اندازه ‌ای بزرگ است که به وضوح قابل مشاهده باشد و کلمات از فاصله مربوطه خوانده شوند. اگر افرادی را دارید که با پای پیاده از نزدیک پرچم شما عبور می کنند، می توانید جزئیات بیشتری را با فونت کوچکتر اضافه کنید. هنوز مهم است که به یاد داشته باشید که طراحی را بیش از حد پیچیده نکنید. عرضه‌ کننده پرچم سفارشی شما می ‌تواند به شما در مورد بهترین اندازه برای لوگو و متن و راهنمایی در مورد رنگ‌ ها و پس‌ زمینه‌ ها راهنمایی کند.

پرچم ها تطبیق پذیری خوبی دارند

پرچم های تبلیغاتی دید شما را برای جذب مشتریان به کسب و کار خود در هر کجا که هستید ارائه می دهد. چه بخواهید یک نمایش دائمی داشته باشید، برای مثال برای جلوی یک نمایشگاه اتومبیل، یا تبلیغات برای یک رویداد، پرچم های سفارشی راه حل ایده آلی هستند. اگر فضا بسیار محدود است، می ‌توانید از یک پرچم واحد استفاده کنید، یا از یک ردیف پرچم برای جلب توجه در یک مکان بزرگتر استفاده کنید. اگر چندین پرچم دارید، می‌ توانید انتخاب کنید که همه آن ها با طرح یکسان چاپ شوند یا پیام ‌های متفاوتی به ترتیب قرار گیرند. استفاده از یک سری پرچم های مختلف بسیار بهتر از تلاش برای قرار دادن اطلاعات بیش از حد در یک طرح است.

پرچم ها حمل و نقل آسانی دارند

برخلاف برخی از بنرها و غرفه ها، بسیاری از پرچم ها را می توان در چند لحظه مونتاژ یا برچید. برای حمل بیشتر پرچم‌ ها حتی به وسیله نقلیه بزرگی نیاز ندارید، زیرا می ‌توان پایه‌ ها و میله ‌ها را از هم جدا کرد تا در یک فضای فشرده قرار گیرند. برخی از میله‌ های پرچم با کیف حمل مخصوص به خود عرضه می‌ شوند تا حمل و نقل آن ها را آسان ‌تر کند.

سفارشی سازی کامل پرچم ها امکان پذیر است

طراحی پرچم شما مطابق با نیازهای دقیق شما سفارشی می شود. وقتی نوبت به طراحی پرچم می رسد، می توانید هر چقدر که دوست دارید، خلاق باشید. فناوری چاپ مدرن به این معنی است که آثار هنری شما به راحتی می توانند به طرحی متناسب با یک پرچم، با استفاده از رنگ های مورد نیاز برای حفظ یکپارچگی برند خود تبدیل شوند. شما همچنین دارای طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها برای انتخاب مناسب برای کسب و کار یا رویداد خود هستید.

چاپ پرچم کم هزینه می باشد

پرچم‌ های سفارشی ارزش بسیار خوبی برای صرف هزینه دارند و در مقایسه با هزینه برخی از کانال ‌های دیگر، تبلیغات بسیار قابل مشاهده  ای را برای سرمایه‌ گذاری نسبتا کمی ارائه می‌ دهند. از آنجایی که پرچم‌ ها ارزان هستند، حتی برای رویدادهای یکباره نیز گزینه ‌ای عالی می باشند. با این حال از آنجایی که بسیار بادوام هستند، بسیاری از کسب ‌و کارها طرح‌ هایی را انتخاب می ‌کنند که می‌ توانند بارها مورد استفاده قرار گیرند.

چاپ پرچم سریع تولید می شود

زمان چرخش به نوع پرچم و طرحی که انتخاب می‌ کنید بستگی دارد، اما پرچم ‌های چاپ دیجیتال معمولاً در عرض چند روز قابل انجام هستند. برخی از پرچم ها را می توان در همان روز برای تحویل روز بعد تولید کرد. اگر با یک ضرب الاجل بسیار فشرده کار می کنید، ممکن است متوجه شوید که پرچم ها بهترین گزینه شما برای مواد تبلیغاتی لحظه آخری هستند.

پرچم ها بادوام هستند

پرچم های با کیفیت خوب می توانند سال ها دوام بیاورند. آن ها برای مقاومت در برابر انواع شرایط آب و هوایی طراحی شده اند. حتی اگر مستقر هستید یا نیاز به بردن پرچم ‌های خود به رویدادی در مکانی در معرض دید دارید، می‌ توانید پرچم ‌هایی را به اندازه کافی قوی کنید که باد و باران را تحمل کنید و پیام خود را به طور گسترده مشاهده کنید.

ممکن است بخواهید پرچم ‌های سفارشی را ایجاد کنید که فقط برای یک رویداد خاص هستند، در این صورت می‌ توانید اطلاعات حساس به زمان را اضافه کنید. در غیر این صورت، می توانید از درج هرگونه اطلاعاتی که به احتمال زیاد قدیمی می شود خودداری کنید تا پرچم های شما منسوخ نشود. پرچم ‌های با کیفیت خوب را انتخاب کنید که محو نمی ‌شوند، همراه با پایه‌ های محکم که سال‌ ها خدمات را ارائه می ‌کنند.

در دنیای امروزی که اغلب بر بازاریابی دیجیتال تاکید می شود، مهم است که قدرت روش های بازاریابی سنتی را به خاطر بسپاریم. اگر می خواهید توجه فوری مخاطبان محلی را به خود جلب کنید، چه در یک مکان دائمی و چه در یک رویداد، یک ردیف از پرچم های تبلیغاتی جسورانه به سختی شکست می خورد.

مزایای منحصر به فرد استفاده از چاپ پرچم چیست؟

چاپ پرچم سفارشی یکی از کارآمدترین روش های تبلیغاتی است. آن ها را می توان تقریباً در هر مکانی برای استفاده داخلی یا خارجی قرار داد. آن ها همچنین به عنوان پرچم های تبلیغاتی شناخته می شوند، به راحتی قابل حمل هستند و می توانند برای تبلیغ افتتاحیه بزرگ یک تجارت، یک محصول یا خدمات جدید، رویداد ویژه یا یک رویداد ورزشی استفاده شوند.

آن ها یک حالت همه کاره برای تبلیغات هستند. پرچم های تبلیغاتی یک راه عالی برای جلب توجه مردم و به دست آوردن مشتریان بالقوه است. آن ها به خوبی کار می کنند، زیرا می توانند لوگو و اطلاعات شرکت شما را در بر گیرند که می تواند به مشتریان بالقوه کمک کند تا بفهمند تجارت شما چیست. شما می توانید از بین دو نوع پرچم داخلی و خارجی انتخاب کنید. آن ها مزایای زیادی دارند که چاپ پرچم سفارشی عبارتند از:

یکی از مزایای آن ها رنگ است. رنگ یک ارائه جذاب ایجاد می کند که توجه را به خود جلب می کند. شما می خواهید بتوانید بیشترین توجه را به خود جلب کنید که نام برند شما را در ذهن مردم جلب کند. گنجاندن رنگ های متنوع راهی عالی برای مشتریان بالقوه است تا آن ها در مورد کسب و کار یا رویداد شما صحبت کنند.

محدودیت کمتری دارند به این معنا که می توانید آن ها را در هر جایی قرار دهید. پرچم برای ثابت نگه داشتن آن نیازی به اتصال دائمی ندارد. شما می توانید سخت افزار اضافی مانند پایه زمین، برای استفاده در فضای باز یا پایه متقاطع برای استفاده در فضای داخلی خریداری کنید. پس از نمایش، همه چیز تمام است.

پرچم های تبلیغاتی داخلی و خارجی ابزارهای بازاریابی مقرون به صرفه ای هستند. هنگامی که آن ها را چاپ کردید، برای مدتی نیازی به خرید جدید نیست. آن ها بر روی پارچه ساتن، مخمل، پلی استر یا لمنت بادوام چاپ می شوند.

پرچم ها در اندازه های مختلف برای رفع نیازهای تبلیغاتی شما موجود است. نام تجاری شما از این که لوگو و بیانیه چشم انداز به طور جسورانه برای دیدن همه ترسیم شود، بیشترین نمایش را دریافت می کند. یک پرچم سفارشی به کسب و کار شما دید کافی می دهد تا کنجکاوی مشتریان بالقوه را برانگیزد.

چرا چاپ پرچم های رومیزی را باید در برنامه های خود قرار دهید؟

چاپ پرچم در هر رویداد دید ایجاد می کند. پرچم ‌های رومیزی، پرچم ‌های زیبایی هستند که می‌ توانند در غرفه نمایشگاهی شما قرار بگیرند تا دید ایجاد شود. برای افزایش دید، می توان پرچم های رومیزی را با آرم و نام شرکت شما چاپ کرد.

از آنجایی که آن ها فضای محدودی را اشغال می کنند، می توانید به راحتی هر جا که می روید پرچم های رومیزی را با خود ببرید و هرگز برای یافتن فضای کافی برای میز دچار مشکل نخواهید شد. پرچم های رومیزی را می توان با متن و تصویر دلخواه چاپ کرد. به این ترتیب، می توانید روشی را انتخاب کنید که در آن برای شرکت شما دید ایجاد می کند طرح ها را می توان طوری تنظیم کرد که سبک منحصر به فرد شرکت شما را منعکس کند. با تشکر از دستورالعمل‌ های ساده، سفارش پرچم ‌های رومیزی شخصی یک فرآیند شگفت‌ آور ساده است.

پرچم ‌های رومیزی روشی کوچک اما بسیار مؤثر برای تبلیغ کسب ‌و کار یا برند شما به ‌عنوان یک نمایشگر در هر رویداد یا تابلویی در دفتر کار هستند. پرچم ها روی پایه سنگی یا فلزی نصب می شوند. پرچم ‌های رومیزی روی منسوجات پلی ‌استر سبک چاپ می‌ شوند.

پرچم های رومیزی راهی عالی برای زیباتر کردن میز اداری، میز کامپیوتر یا هر منطقه کاری شما هستند. میهن پرستی خود را با یکی از طیف فوق العاده پرچم های رومیزی نشان دهید. این پرچم‌ های رومیزی کوچک با ارزش عالی برای نشانگر روی میز در عروسی‌ ها یا رویدادهای شرکتی نیز ایده ‌آل هستند و پیدا کردن صندلی ‌های خود را برای دوستان یا همکارانتان آسان می ‌کنند.

چگونه با چاپ پرچم رومیزی تبلیغ کنید؟

می ‌توانید پرچم ‌های رومیزی خود را در نمایشگاه ‌ها روی غرفه خود قرار دهید، اما راه‌ های خلاقانه دیگری نیز وجود دارد که می ‌توانید شرکت خود را با استفاده از پرچم رومیزی در کانون توجه قرار دهید. برای مثال، آیا برای یک مهمانی شام با همکاران خود برنامه ریزی می کنید؟ پرچم رومیزی شرکت خود را از قبل در اختیار رستوران قرار دهید تا بتوانند آن را در کنار تابلوی کلاسیک رزرو شده، قرار دهند. همچنین می توانید یک پرچم رومیزی با لوگو خود روی میز پذیرش شرکت خود قرار دهید. همینطور در یک رویداد بر روی میز سخنرانان می توانید پرچم رومیزی خود را قرار دهید. یک پرچم رومیزی شخصی سازی شده، دید بیشتری را برای کسب و کار شما ایجاد می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که همیشه پرچم های رومیزی در انبار دارید تا هر زمان که شما نیاز به استفاده از آن ها داشتید، مفید باشند.

سفارش پرچم های رومیزی برای افزایش دید انجام می شود. پرچم رومیزی یک آیتم ساده برای افزایش دید شرکت شما در هر رویداد تجاری است. شما می توانید پرچم های رومیزی را به سادگی و با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت سفارش دهید.

مزایای چاپ پرچم چیست؟

چاپ پرچم قابلیت های طراحی بی پایانی دارد

یکی از محبوب ترین مزیت های چاپ پرچم داشتن قابلیت های بی پایان طراحی است. هنگام چاپ پرچم ها از چاپگرهایی با وضوح بالا و با کیفیت بالا برای تولید طرح ها استفاده می کنیم. فن آوری چاپ مدرن اجازه می دهد تا سطحی از جزئیات را به دست آورید که در گذشته دست نیافتنی بود. اگر پروژه شما دارای لوگو با جزئیات زیاد است، انتخاب یک پرچم سفارشی چاپ شده می تواند راه حلی برای شما باشد.

چاپ پرچم مقرون به صرفه است

چاپ پرچم به زمان تولید بسیار کمتری نسبت به روش های دیگر نیاز دارد که منجر به محصول مقرون به صرفه تری می شود. چاپ پرچم ‌های سفارشی به زمان طراحی روی رایانه نیاز دارد، اما نیازی به زمان کار فشرده پرچم ‌های کاربردی ندارد. این همچنین به این معنی است که پرچم های چاپ شده را می توان یک بار طراحی کرد و سپس به تعداد دفعات مورد نیاز بدون هزینه اضافی تکرار کرد.

چاپ پرچم تطبیق رنگ دقیقی دارد

آخرین مزیت چاپ سفارشی تطبیق دقیق رنگ است. با فناوری چاپ و طراحی مدرن، تولید کنندگان پرچم می توانند طرح های رنگی دقیقی را تولید کنند که با طرح های شما مطابقت داشته باشد. با ارائه اعداد دقیق سیستم تطبیق پنتون (PMS) می توان دقیقاً رنگ را مطابقت داد. این منجر به برندسازی یکپارچه بین پرچم های شما و بقیه ابزارهای بازاریابی شما می شود.

چاپ پرچم های رومیزی در چه مواردی کاربرد دارد؟

این نمایشگرهای کوچک که به عنوان پرچم ‌های رومیزی شناخته می ‌شوند، کپی ‌های کوچکی از یک پرچم با اندازه کامل هستند که برای حمل همان ایده یا پیام، فقط در یک بسته کوچکتر و قابل حمل ‌تر طراحی شده ‌اند. اغلب این پرچم‌ های کوچک را در طول رویدادهایی مانند نمایشگاه‌ ها، کنفرانس ‌ها یا رویدادهای دیگر که در آن افراد سعی می ‌کنند شما را به غرفه ‌شان بکشانند، می ‌بینید.

حتی اگر استفاده اصلی آن ها در داخل ساختمان در نمایشگاه‌ ها و همایش ‌ها است، پرچم‌ های رومیزی با در نظر گرفتن استفاده داخلی و خارجی ساخته شده ‌اند. آن ها فقط به پرچم‌ های کشور کوچک محدود نمی ‌شوند، پرچم های رومیزی و پرچم ‌های فضای باز با چاپ سفارشی به عنوان یک گزینه ارائه می ‌شوند تا بتوانید آثار هنری و گرافیک خود را روی آن ها چاپ کنید.

چاپ پرچم با چاپ آثار هنری سفارشی شما، هدایا، یادگاری ها یا کالاهای بزرگی می سازند. از آن ها به عنوان بخشی از کمپین های بازاریابی خود نیز استفاده کنید: لوگو شرکت خود یا یک گرافیک بازاریابی مناسب را روی پرچم های رومیزی، همراه با جزئیات مربوطه چاپ کنید.

چاپ پرچم های رومیزی سفارشی به عنوان راهی برای جلب توجه مشتری به مناطق خاصی از فروشگاه یا غرفه نمایشگاه تجاری شما عالی عمل می کند. برای اطمینان از اینکه مشتریان شما به جایی می ‌روند که می ‌خواهید بروند، از کلماتی مانند تجهیز یا فروش استفاده کنید، چیزی که در نمایشگاه‌ های تجاری بسیار ارزشمند است.

اگر به دنبال راه دیگری برای جذب مردم به غرفه نمایشگاه تجاری خود هستید، چاپ لوگو شرکت خود بر روی پرچم های رومیزی یک راه عالی برای تبلیغات است. آن ها را به صورت رایگان در غرفه نمایشگاه تجاری خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید به راحتی اطلاعات کسب و کار و خدمات آن را منتشر کنید.

چگونه چاپ پرچم تفاوت ایجاد می کند؟

یکی از بهترین راه‌ ها برای استفاده از پرچم ‌های رومیزی سفارشی برای ایجاد تفاوت، استفاده از آن‌ ها به عنوان راهی برای منحصر به ‌فرد کردن همه مناسبت ‌هایتان است. خیابان خارج از کسب ‌و کارتان را با یک سری پرچم‌ های کوچک خط بکشید تا آن را برای هر کسی که رانندگی می ‌کند یا از آنجا عبور می‌ کند، تبلیغ کنید. آن ها را با یک بنر سفارشی ترکیب کنید و یک نمایشگر عالی برای جلب توجه مشتری ایجاد کرده اید.

پرچم ها راه بسیار خوبی برای جلب توجه به شرکت شما هستند. چه یک استارت ‌آپ کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، پرچم‌ ها و بنرها می ‌توانند یک ابزار بازاریابی عالی باشند. آن ها رنگارنگ، چشم نواز و جذاب هستند و می توانند اطلاعات مهم شرکت شما را به مشتریان بالقوه منتقل کنند. پرچم ها می توانند با افتخار در دفتر مرکزی شرکت، کارخانه آن ها و در هر مکان خرده فروشی نمایش داده شوند. این می تواند آگاهی از برند را افزایش دهد و مشتریان جدیدی را جذب کند. یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد پرچم ها این است که آن ها بسیار مقرون به صرفه هستند.

دلایل استفاده از چاپ پرچم برای شرکت ها چیست؟

پرچم ها ابزارهای نام تجاری قابل حمل و نقل هستند

پرچم ‌ها را با نام شرکت و با رنگ ‌ها، لوگو و پیام بازاریابی چاپ کرد و آن‌ ها را می ‌توان به هر مکانی منتقل کرد. آن ها را می توان در رویدادهای افزایش آگاهی برند، نمایشگاه های تجاری، جشنواره ها، نمایشگاه ها یا هر مکان دیگری که شرکت می خواهد حضور خود را نشان دهد، نمایش داده شود. حمل و نقل و راه اندازی این ابزارهای برندسازی سبک وزن و چشم نواز بسیار آسان است. در عرض چند دقیقه، می ‌توانید پرچم ‌های شرکت خود را به اهتزاز درآورید تا حضور شما را مشخص کند و اطلاعات کلیدی بازاریابی در مورد برند، شرکت، محصولات یا خدمات شما ارائه دهد.

پرچم ها در داخل و خارج از شرکت موثر می باشند

هنگامی که به دنبال یک ابزار بازاریابی همه کاره هستید، باید از بنرها و پرچم ها استفاده کنید. چه بخواهید در فضای باز و چه در داخل شرکت توجه مردم را به خود جلب کنید، بنرها و پرچم ها یک انتخاب عالی هستند. آن ها را می توان در بالا در هوا قرار داد تا به افراد کمک کند شرکت شما را پیدا کنند یا در سطح چشم برای جلب توجه افراد در حین قدم زدن. این نوع تطبیق ‌پذیری، پرچم‌ ها را به سرمایه‌گذاری عالی برای هر کسی که سعی در تبلیغ برند خود دارد، تبدیل می‌ کند. بسیاری از انواع تبلیغات تنها زمانی می توانند موثر باشند که در داخل یا خارج از شرکت استفاده شوند، شرکت ها استفاده از پرچم ها و بنرها را دوست دارند، زیرا در هر نوع مکان موثر هستند.

چاپ پرچم مقرون به صرفه می باشد

شرکت‌ هایی که بودجه بازاریابی محدودی دارند و آن‌ هایی که پول زیادی برای بازاریابی دارند، هر دو زمانی که می ‌خواهند بیشترین سود را داشته باشند، از پرچم‌ ها و بنرها به عنوان بخشی از تلاش ‌های بازاریابی خود استفاده می‌ کنند. بنرها و پرچم ها نه تنها قیمت مقرون به صرفه ای دارند، بلکه بازده سرمایه گذاری عالی را نیز به همراه دارند. اگر به دنبال راهی برای افزایش بودجه بازاریابی خود هستید و در عین حال قادر به جذب هرچه بیشتر مشتریان هستید، صرف مقداری پول برای چاپ پرچم ‌ها و بنرها برای تبلیغ برند خود راه خوبی است. آن ها می توانند به شما کمک کنند تا با هزینه بسیار کمی توجه مشتریان را به یک برند جلب کنید.

پرچم ها در انواع شکل ها و اندازه ها موجود هستند

یکی دیگر از دلایلی که پرچم ها ابزارهای بازاریابی عالی هستند، این است که در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها در دسترس هستند. آن ها را می توان به شکل مربع، مستطیل یا مثلث تک یا دوتایی ساخت. بعلاوه پرچم ‌ها را می ‌توان به اندازه ‌ای کوچک ساخت که روی میز یا آنتن ‌های ماشین نمایش داده شوند یا به اندازه ‌ای بزرگ باشند که از میله پرچم به پرواز درآیند یا بیانیه ‌ای با صدای بلند ایجاد کنند و توجه آویزان از نمای یک مکان خرده ‌فروشی را به خود جلب کنند. استفاده از ترکیبی از شکل و اندازه پرچم‌ ها در رویدادهای بازاریابی، رویدادها، نمایشگاه‌ های تجاری و مکان‌ های خرده ‌فروشی می ‌تواند به برند شما در معرض دید و جذابیت گسترده‌ تری برای مصرف‌کنندگان بیشتری ببخشد.

با چاپ پرچم کاری کنید که مردم شما را به خاطر بسپارند

هنگامی که به دنبال راهی خوب برای تقویت برند تجاری خود و حفظ نام تجاری خود در آگاهی هر چه بیشتر مصرف کنندگان هستید، می توانید از تأثیر فوق العاده ای که پرچم ها و بنرهای شرکتی می توانند داشته باشند، استفاده کنید. آن ها یک راه زیبا برای یک شرکت برای نمایش پیام های خود و ارتباط با گروه بزرگتری از مشتریان بالقوه هستند. پرچم ها را می توان با هر مجموعه ای از مشخصات منحصر به فرد که می خواهید، طراحی کنید و شامل لوگو، رنگ ها و برند تجاری شرکت شما باشد. این کار می تواند به تقویت آنچه برند شما برای ارائه به مشتریان دارد کمک کند.

داشتن پرچم‌ های خاص که با استفاده از تکنیک‌ های برتر تطبیق رنگ با استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات ساخت روز طراحی و تولید می ‌شوند، می ‌توانند شرکت شما را زیبا جلوه دهند. چاپ پرچم های سفارشی با رنگ های شرکت شما و پیام بازاریابی منحصر به فرد می توانند به برند شما کمک کنند تا در بازار برجسته شود و با کیفیت مرتبط شود. نمایش این پرچم ‌ها و بنرهای رنگارنگ سفارشی در کسب ‌و کارتان یا در رویدادهای بازاریابی، فرصتی عالی است که می ‌تواند برند و پیامی را که می‌ خواهید تبلیغ کنید، تقویت کند.

با چاپ پرچم رهگذران بیشتری را جذب کنید

هنگامی که پرچم ‌ها و بنرهای رنگارنگ را در طیف وسیعی از اندازه‌ ها و شکل ‌ها در خارج از مکان ‌های خرده ‌فروشی خود نمایش می ‌دهید، مطمئناً توجه مشتریان بالقوه را در حین راه رفتن یا رانندگی به خود جلب می ‌کنید. بسیاری از شرکت ها می گویند این یک روش بازاریابی است که به طور مداوم مشتریان بیشتری را وارد مؤسسات آن ها کرده است. پرچم ها زمانی که تقریباً در هر جایی در داخل یا خارج از یک کسب و کار نمایش داده می شوند، بسیار مؤثر هستند. ترکیب رنگ ها، شکل ها و پیام های بازاریابی جذاب آن ها را برای مصرف کنندگان بسیار جذاب می کند. مردم آن ها را غیرقابل مقاومت می دانند و به سمت آن ها کشیده می شوند.

چاپ پرچم های تجاری ارزان تر از بیلبوردها هستند

استفاده از پرچم ها برای بازاریابی برند شما به اندازه استفاده از بیلبورد موثر است، اما هزینه آن ها بسیار کمتر است. آن ها یکی از ارزان ترین انواع تبلیغات در فضای باز هستند که امروزه در دسترس هستند. این کار می تواند به ویژه برای شرکت های کوچک تا متوسط ​​با بودجه بازاریابی محدود مفید باشد. پرچم ها شرکت ها را قادر می سازند تا با هزینه کمتری نسبت به اجاره بیلبورد، برند خود را به مشتریان بیشتری نشان دهند. هزینه کم آن ها شرکت ها را قادر می سازد تعداد بیشتری از آن ها را در مکان های بیشتری قرار دهند و به مخاطبان بسیار زیادی دست یابند. این کار همچنین به برندها کمک می کند تا با طیف متنوع تری از مشتریان از گروه های جمعیتی مختلف ارتباط برقرار کنند.

چاپ پرچم برای تغییر تبلیغات نمایشی آسان است

یکی دیگر از مزایای استفاده از پرچم ‌های کم‌ هزینه به عنوان بخشی از کمپین بازاریابی یک برند، تغییر آسان و کم هزینه آن ‌ها و هدف قرار دادن آن ها به سمت یک گروه جمعیتی خاص است. وقتی می خواهید پیام خود را تغییر دهید، پرچم ها به شما این امکان را می دهند که این کار را سریع و کم هزینه انجام دهید. با پول یا تلاش بسیار کم، می توانید بخشی از بازار را که از برند شما آگاه شده و به سمت آن جذب می شود، گسترش دهید. هنگامی که مصرف کنندگان یک تبلیغ را بارها می بینند، کارایی خود را از دست می دهند. با هزینه کم پرچم ها، شرکت ها می توانند به طور مرتب تبلیغات نمایشی خود را تغییر دهند و مشتریان جدید بیشتری را با آن ها جذب کنند.

پرچم ها برای رویدادهای خاص مناسب هستند

تطبیق پذیری و مقرون به صرفه بودن پرچم ها به این معنی است که می توانند برای تبلیغات یا فروش ویژه مفید باشند. می توان آن ها را به صورت هفتگی تغییر داد تا اعلام شود کدام اقلام قیمت پایین تری دارند و ارزش بالایی دارند. مصرف کنندگان ممکن است عادت داشته باشند که به پرچم ها نگاه کنند تا ببینند برند در آن هفته چه معامله ای ارائه می دهد. بعلاوه آنها را می توان به مکان هایی منتقل کرد که افراد علاقه مند به محصول ارزش افزوده بیشتر آنها را ببینند و به آنها پاسخ دهند. پرچم ها همچنین می توانند مجدداً استفاده شوند، اگر برند از الگوی چرخه ای در محصولات ویژه ای که به مصرف کنندگان ارائه می دهد، پیروی کند.

پرچم ها مقاوم در برابر آب و هوا و ضمانت مادام العمر هستند

یکی از نقاط قوت استفاده از پرچم‌ های شرکتی برای اهداف بازاریابی این است که آن ها با چاپ یا دوخت بسیار باکیفیت ساخته می ‌شوند که برای رنگ ‌های پر جنب و جوش که محو نمی ‌شوند، پوسته نمی ‌شوند و یا خراشیده نمی ‌شوند، از بین نمی روند. این مزیت می تواند در شهرها و مناطق کشور با تغییرات چشمگیر آب و هوا و دما بسیار مفید باشد. و نیز می تواند تفاوت چشمگیری در شادابی پرچم ها ایجاد کند و میزان توجه و مصرف کنندگانی را که می توانند جذب کنند، افزایش دهد.

با چاپ پرچم شناخت برند را افزایش دهید

برای کسب و کارهای کوچکتر، یافتن راه های مقرون به صرفه برای افزایش شناخت برند برای موفقیت حیاتی است. پرچم های سفارشی می توانند در این مورد کمک کنند. آن ها می توانند به طور مداوم با رنگ های شرکت ساخته شوند. بعلاوه، نام و لوگو برند را می توان روی آن ها نقش بست. در طی یک دوره زمانی، هنگامی که مصرف کنندگان رنگ ها یا لوگو را می بینند، ذهن آنها بلافاصله افکار و تصاویر برند و محصولات و خدماتی را که ارائه می دهد، تداعی می کند. برای هر شرکتی، این نوع شناخت برند ارزشمند است. برای شرکت های کوچکتر با بودجه بازاریابی محدود، می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست باشد.

امکان چاپ یک طرفه یا دو طرفه وجود دارد

کسب ‌و کارها این گزینه را دارند که پرچم ‌ها را در یک یا هر دو طرف چاپ کنند. حتی می توان پرچم های سفارشی با پیام و گرافیک متفاوت در هر طرف داشت. این می تواند آن ها را قادر سازد تا تأثیر بیشتری بر مصرف کنندگان و مشتریان بالقوه داشته باشند. پرچم های دو طرفه می توانند یک محصول را در یک طرف و محصولی دیگر را در طرف دیگر تبلیغ کنند. این کار به ویژه هنگامی که مردم در حال جستجو در داخل یک فروشگاه به دنبال معاملات یا موارد خاص هستند، خوب عمل می کند. چاپ دو طرفه همچنین می تواند در هزینه های بازاریابی شرکت ها صرفه جویی کند.

پرچم ها یک سرمایه گذاری عالی می باشند

پرچم های شرکتی یک سرمایه گذاری عالی برای هر شرکتی با اندازه هستند. آن ها ارزان، مقرون به صرفه، جذاب، بسیار قابل مشاهده و در جلب توجه مصرف کنندگان بسیار موثر هستند.

د اولیه خود را از دنیای پرچم تحویل بگیرید و از آن برای انواع هدف مانند تبلیغات ، افزایش آگاهی از برند ، زیبایی و… استفاده کنید .

چاپ پرچم ساحلی ریشه دار جز پر طرفدار ترین و پرمصرف ترین پرچم های قابل چاپ در این مجموعه و بازار می باشد

دکمه بازگشت به بالا