بک لینک pbn (پی بی ان) چه تاثیری در افزایش رتبه سایت دارد؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]بک لینک PBN (پی بی ان) چیست؟
بک لینک های PBN ، لینک هایی هستند که به صورت لایه ای ایجاد می شوند و در چندین لایه به صورت غیر مستقیم امتداد می یابند تا اینکه در راس آن، به سایت اصلی که همان سایت شماست می رسند. این لینک ها اغلب شامل انواع مختلف هستند و شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید هم اکنون صدها متد جهت اجرای لینک سازی PBN وجود دارد که تنها تعداد کمی از آن ها تاثیر مثبتی بر روی ارتقای رتبه سایت شما خواهند داشت و بقیه متدها یا بی تاثیر بوده و یا حتی تاثیر معکوس خواهند گذاشت و ممکن است منجر به جریمه شدن سایت شما شوند.

اجرای بک لینک PBN و دقت در اجرای آن مهم است؟
بله صد در صد. حتماً می دانید که هر نوع لینک سازی به صورت دستی، چنانچه توسط گوگل قابل شناسایی باشد، منجر به ایجاد محدودیت و یا جریمه از سمت گوگل خواهد شد. بنابراین این متدها در گذشته در لیست متدهای کلاه سیاه در حوزه سئو جای گرفتند. اما به دلیل به وجود آمدن متدهای گوناگون از این روش و جلوگیری از جریمه شدن توسط گوگل، نوع این متد به کلاه خاکستری تغییر کرد. البته این در حالتی است که کلیه دانش لینک سازی را دارا باشید. چرا که کوچکترین خطا در این زمینه می تواند منجر به پنالتی شدن سایت شما گردد.

بک لینک pbn پی بی ان

چگونه بک لینک PBN بگیریم و پنالتی نشویم؟
کافیست از تجربیات اهل فن در این زمینه استفاده نمایید. پکیج هایی که در حال حاضر در آی آر سوشال جهت اجرای لینک سازی PBN ارائه می شوند دوره آزمون و خطای خود را پشت سر گذاشته اند و همین متدها بر روی بسیاری از صفحات سایت خودمان نیز اجرا شده اند و تاثیرات مثبت آن باعث گردیده است که اقدام به ارائه این خدمات به شما کاربران گرامی نمائیم تا شما نیز جایگاه های برتر گوگل را از آن خود نمائید.

نتایج دریافت بک لینک PBN (پی بی ان) پس از چند روز قابل مشاهده خواهد بود؟
معمولاً نتایج لینک سازی و دریافت بک لینک PBN پس از 10 روز الی 3 ماه قابل مشاهده خواهد بود. توجه داشته باشید که جهت دریافت بازخورد مثبت لازم است کلیه فاکتورهای سئو را در سایت خود رعایت نمائید. در غیر این صورت ممکن است هیچ نتیجه ای حاصل نگردد و حتی نتیجه عکس داشته باشد.

در این روش چند بک لینک پی بی ان (PBN) ساخته خواهد شد؟
تعداد لینک های مستقیم ساخته شده در متد فعلی لینک سازی PBN محدود بوده و صرفا در لایه اصلی از لینک هایی استفاده می گردد که هیچ گونه خطری برای سایت شما ندارند و از این جهت حداکثر امنیت برای سایت شما به ارمغان خواهند آمد و سپس در لایه های بعدی جهت قدرت بخشیدن به لایه اصلی چند صد لینک ساخته خواهند شد. نکته بسیار مهم این است که در لایه اصلی تماما از وبلاگ های پارسی زبان استفاده می گردد و این خود باعث تسریع در رشد صفحه مورد نظر شما خواهد شد.

منبع: https://irsocial.net/بک-لینک-و-لینک-سازی-pbn

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا