جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی برتر

بهترین استایل برای پاییز

استایل پاییزی چند لایه

وقتی صحبت از تغییر فصل به میان می‌آید، پاییز می‌تواند آب و هوای غیرقابل پیش‌بینی ایجاد کند، بنابراین ظاهری چند لایه که بتوانید حجم آن را کم و جدا کنید، سودمند است. لباس های سبک کلاسیک و خرید کاپشن پافر این نوع استایل پاییزی خواهند بود، که از بارونی (کت ترنج) شروع می شود. شما می‌توانید خرید کاپشن پافر را با کمربند و یا استایل آزاد استفاده کنید که بهترین استایل پاییزی برای استایل غیر رسمی یا کژوال است.

به عنوان مثال یک پیراهن راه راه با دکمه‌های باز و یک تی شرت سفید در زیر کاپشن بادکنکی عالی به نظر می‌رسد. این سبک را در زمستان نیز می‌توانید استفاده کنید اما به‌دلیل سرد بودن هوا و افزایش لایه‌ها در انتخاب آن‌ها باید لباس‌هایتان را به‌درستی انتخاب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشید. پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی را مطالعه کنید.

پالتو پاییزی

برای روزهایی که عجله دارید و یا دورهمی‌های دوستانه و استایل های غیر رسمی پالتو پاییزی و خرید کاپشن پافر یکی از گزینه‌های مناسب برای استایل پاییزی است. به‌عنوان مثال یک شلوار جین با تاپ و یا تی شرت و کفش راحتی کالج و در نهایت یک کت و پالتوی پاییزی ترکیب خوبی به‌نظر می‌رسد. برای قسمت نیز می‌توانید از کیف استفاده کنید اما باید دقت کنید که سایز کیف مناسب استایل پاییزی شما باشد.

کت بلیزر

با توجه به بازگشت بسیاری از افراد به دفتر کار، نوبت به استایل پاییزی رسمی رسیده است. بهترین لباس پاییزی رسمی یک کاپشن بادکنکی است. این استایل طرفداران زیادی دارد که از بین آنها می‌توان به  اشاره کرد. خرید کاپشن پافر نه تنها استایل رسمی مناسب پاییز را برای شما به‌وجود می‌آورد، بلکه شما می‌توانید در زمستان نیز از آن استفاده کنید. رنگ مشکی، پایه و اساس یک کمد لباس برای کار با فشن را تشکیل می‌دهد و می‌توانید ترکیب‌های بی‌نظیری داشته باشید.

به‌عنوان مثال یک کت مشکی با لباس طرح‌دار استایل پاییزی جذابی را برای شما ایجاد می‌کند. پیراهن‌های طرح‌دار بلند و یا تی شرت و شلوار با بوت‌های چرمی یک ترکیب جذاب را تشکیل می‌دهد.

بهترین استایل برای پاییز
بهترین استایل برای پاییز

استایل پاییزی کژوال

وقت آن است که از لباس‌های بافتنی و خرید کاپشن پافر  به چرخه‌ی استایل خود استقبال کنیم. بافتنی‌های سنگین جای خود را در کمد لباس‌های شما دارند، اما برای اینکه چیزهای ساده و شیک‌تری مانند کاپشن بادکنکی داشته باشید، بافتنی سبک‌تر را انتخاب کنید که حجم کمتری دارد. هوا هنوز خیلی سرد نیست،

بنابراین از هوای معتدل نهایت استفاده را ببرید و همه چیز را سبک نگه دارید. محصولات جدیدی از ژاکت های کشباف پشمی در هفته‌های مد پاییزی در فشن شوها وارد شدند. این لباس پاییزی یک جایگزین راحت برای کت است.

یک ژاکت کشباف پشمی با یقه‌ی بلند انگلیسی باعث می‌شود استایل راحت و کژوال پاییزی داشته باشید که به راحتی در هر جایی بتوانید آن را بپوشید. تنها با اضافه کردن چند اکسسوری شیک می‌توانید اعتماد به نفستان را افزایش دهید و احساس خوبی نسبت به لباس پاییزی خود داشته باشید. راز مدرن کردن ژاکت کشباف پشمی در تضاد آن با یک اکسسوری جسورانه است. به‌عنوان مثال یک نیم بوت چرم با شلوار جین و یا شلوار راسته‌ی کوتاه ترکیب مناسبی است و می‌توانید یک استایل پاییزی بی‌دردسر داشته باشید.

استایل پاییزی با پانچو و خرید کاپشن پافر

فصل پاییز بهترین زمان برای پیاده‌روی و یا پیک‌نیک با خانواده و یا دوستان است. و از تغییر رنگ برگ‌ها و هوای معتدل می‌توان لذت برد. شنل یا پانچو یکی از بهترین گزینه‌ها برای استایل پاییزی است. این لباس پاییزی به صورت تک رنگ، رنگی پررنگ یا هر دو، برای جلوگیری از سرما بسیار مناسب است.

به‌عنوان مثال برای راحتی بیشتر می‌توانید لباس‌های سبک زیر شنل بپوشید و با شلوار جین و اسنیکر بهترین لباس پاییزی کژوال و راحت خود را داشته باشید. برای شیک‌تر کردن ظاهر خودتان می‌توانید از کمربند و نیم‌بوت استفاده کنید.

استایل پاییزی با چرم

هرگز قدرت چرم را برای درخشش در ظاهر و استایلی شیک به فصل جدید دست کم نگیرید. چرم اگر به‌خوبی از آن مراقبت شود همیشه ماندگار است. استفاده از رخت‌آویز عریض و باکیفیت، همچنین نگهداری آن در مکانی با تهویه مناسب و استفاده از نرم‌کننده چرم در افزایش طول عمر آن موثر است. کت کوتاه و یا پالتوی چرم همراه با پیراهن ساده به‌راحتی می‌تواند ظاهرتان را به سطح لوکس ارتقا دهد.

به‌عنوان مثال یک شلوار جین کوتاه، پیراهن سفید وقتی با یک کت چرم ترکیب می‌شوند، بهترین استایل پاییزی لوکس را برای شما به‌وجود می‌آورد. نکته کلیدی این است که چرم نرم و لطیف گزینه‌ی مناسبی نسبت به چرم‌های سفت هستند.

پیراهن بلند

پیراهن بلند این روزها حسابی پرطرفدار است. اگر در جای گرمسیری زندگی می‌کنید در فصل پاییز می‌توانید از پیراهن‌های نخی استفاده کنید ولی اگر آب‌وهوا در محل زندگی شما سرد است می‌توانید از پیراهن‌های پشمی استفاده کنید. گاهی می‌توانید در هوای سرد پیراهن‌های نخی را با کت بپوشید.

پیراهن‌های بلند طرح‌دار ظاهری زیبا در لباس پاییزی شما به‌وجود می‌آورند. لباس‌های طرح‌دار با پالت رنگ بازی می‌کنند و انتخاب‌های بیشتری را به شما می‌دهند.

پارچه‌ی پیراهن‌های بلند با پس‌زمینه‌های تیره و با طرح‌هایی روشنی از گل، حالتی مانند استایل بوهو به خود می‌گیرند، به‌ویژه زمانی که با بوت‌های بالا زانو و کمر ترکیب شوند.

لباس های تونال برای استایل پاییزی

با استفاده از یک پالت خنثی از رنگ‌های سفید گرم و بژ و ترکیب آن با رنگ‌های پررنگ‌تر مانند آبی آسمانی یا کارامل، یک استایل پاییزی شیک و جذابی می‌توانید داشته باشید. این کار باعث می‌شود در تایم خود صرفه‌جویی کنید و برای زمانی که عجله دارید بهترین گزینه است. ر

نگ‌های روشن‌تر جایگزین بهتری برای رنگ‌های تیره‌تر هستند. به عنوان مثال لباس‌های با رنگ خنثی با شلوار جین سفید، می‌تواند هوشمندانه‌ترین خرید شما برای پاییز باشد.

شال گردن مناسب با لباس پاییزی

اگر قبلاً از طرفداران پروپاقرص شال گردن نبودید، به‌زودی از طرفداران آن خواهید شد. این اکسسوری‌ها در پاییز امسال از گزینه‌های شیک‌تر کردن استایل پاییزی هستند. و همچنین ظاهر ساده شما را به‌روز می‌کند. از این اکسسوری همه‌کاره می‌توانید مناسب با لباس پاییزی خود در طرح‌های مختلف و یا ساده استفاده کنید.

کفش

به همان اندازه که انتخاب لباس شما مهم است انتخاب کفش مناسب نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. نیم‌بوت و یا بوت باتوجه‌به شرایط آب‌وهوا و لباس پاییزیتان می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند. به‌عنوان مثال یک کفش با رنگ روشن‌تر ممکن است نسبت به رنگ مشکی کاربرد کمتری داشته باشد، اما باتوجه‌به رنگ‌های کم‌رنگ‌تر برای پاییز و تمرکز بر روی لایه‌بندی رنگ‌ها، در واقع خلاف آن را ثابت می‌کند.

و می‌تواند بهترین گزینه باشد. اگر استایل تک‌رنگ استفاده می‌کنید رنگ مشکییک خانم یا آقای شیک‌پوش و مدرن همیشه به پوشش خود اهمیت می‌دهد و با ایجاد استایل‌های متفاوت و جدید در هر موقعیتی می‌تواند لاکچری بودن خود را به راحتی ثابت کند.

در فصل پاییز شما می‌توانید با پوشش‌های گوناگون استایل‌های جدید و خاصی را برای خود به وجود بیاورید، فصل پاییز شاهکار استایل پاییزی شیک و مدرن نیز شناخته می‌شود، شما به کمک استایل‌های منحصربه‌فرد در هر موقعیتی می‌تواند به روز بودن خود را ثابت کرده و در موقعیت‌های اجتماعی جایگاه بهتری را کسب کنید.

استایل های پاییزی شیک و بدون نقص از جزئیات مختلفی تشکیل شده است و شما با انتخاب جزئیات کاربردی در استایل پاییزی می‌توانید فصل جدیدی از شیک پوشی را تجربه کنید. استایل‌های پاییزی دارای تنوع بی شماری هستند و شما با انتخاب هر یک از استایل‌ها می‌توانید زیبایی بیشتری را در پوشش خود به وجود بیاورید.

ایده استایل پاییزی دخترانه و پسرانه

استایل های پاییزی با کت بارونی :

یکی از مهم‌ترین اجزای استایل پاییزی بارونی می‌باشد، شما با بهره‌گیری از انواع بارونی کوتاه و بلند به همراه یک شلوار جین و بوت کوتاه می‌توانید بهترین استایل را برای خود ایجاد کنید. جنس بارونی که شما در استایل خود استفاده می‌کنید، در تعیین سایر جزئیات نقش بسیار پررنگی دارد، درصورتی‌که در استایل های پاییزی خود از بارونی چرم استفاده کرده‌اید، حتماً برای تکمیل استایل خود و ایجاد هماهنگی بیشتر را فراموش نکنید.

استایل شما به‌واسطه بارونی چرم و کیف چرم زیبا و بی بدیل خواهد بود. در ایجاد یک استایل پاییزی شیک و زیبا می‌توانید از استایل‌های مونوکروم نیز استفاده نمایید برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع استایل مقاله ” ” را بررسی نمایید.

استایل پاییزی دخترانه با لباس‌های تدی:

لباس‌هایی از جنس پارچه تدی در لیست بهترین پوشش‌ها برای استایل پاییزی قرار دارند اگر قصد هدیه دادن داید این لباس‌ها می‌توانند جذابی باشند. شما به کمک لباس‌های تدی علاوه بر ایجاد یک استایل متفاوت در روزهای سرد پاییزی به‌هیچ‌عنوان احساس سرما نخواهید کرد، لباس‌های تدی خود را با شلوارهای کتان در تناژ گرم و کیف دستی چرم می‌توانید ست کنید، تحت چنین شرایطی استایل شما همانند یک الماس خواهد درخشید.

استایل مناسب پاییز با هودی:

از دیگر پوشش‌های مناسب در فصل‌های سرد سال نظیر پاییز هودی می‌باشد که با هر لباس دیگری به‌راحتی ترکیب می‌شود و شما در استایل‌های روزانه و غیررسمی خود می‌توانید از هودی استفاده کنید.

ترکیب هودی، پافر و شلوار جین مام استایل بسیار زیبا می‌شود، این استایل برای هر رنج سنی زیبایی فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد حتی از ان برای نیز می توان استفاده کرد، همچنین در این استایل پاییزی شما علاوه بر تجربه شیک‌پوشی میزان راحتی بیشتری را تجربه خواهید کرد. برای خاص‌تر کردن استایل خود با هودی می‌توانید از انواع اکسسوری‌ها و بدلیجات مختلف نیز استفاده کنید.

هودی برای ایجاد استایل‌های ورزشی در فصل پاییز نیز بهترین گزینه به شمار می‌آید، تمامی آن چیزی را که شما از راحتی و شیک‌پوشی می‌توانید تصور کنید، را به کمک هودی در استایل خود می‌توانید معنا ببخشید. به این مدل استایل‌ها هم می‌گویند که به تازگی خیلی از دختران از این سبک برای پوشش ظاهری خود استفاده می‌کنند.

استایل پاییزی زنانه با وست :

یکی از پوشش‌هایی که در فصل پاییز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، وست است، در سال‌های گذشته در دنیای مد و فشن بیشتر از وست برای ایجاد استایل‌های گوناگون کمک گرفته می‌شود، وست خود را می‌توانید با انواع پلیورهای پشمی، شلوارهای چرم و حتی کلاه‌های خاص پاییزی ست کنید. اما یکی از بهترین اکسسوری‌ها برای این استایل پاییزی می‌باشد، این کیف دوشی حتی ساده‌ترین استایل‌های شما را زیبا و لاکچری می‌کند.

استایل شیک پاییزی با کت چارخونه :

ژکت یا کت‌های چارخونه برای استایل‌های پاییزی گوناگون مثل یک معجزه عمل می‌کند، شما به کمک کت چارخونه می‌توانید استایل پاییزی خود را کژوال و ساده‌تر کنید. در این استایل برای ایجاد تفاوت بیشتر حتماً از شلوارهای ساده و مام فیت استفاده کنید.

سایر اجزای استایل شما باید کاملاً ساده و بدون طرح باشد، در غیر این صورت استایل شما زیبایی خود را از دست خواهد داد، استفاده از انواع اکسسوری‌های جذاب را فراموش نکنید. به کمک انواع اکسسوری جدید و یک کت چارخونه استایل خود را می‌توانید متفاوت و لوکس کنید.

در انتخاب کفش برای این استایل دقت بسیار زیادی به خرج دهید، بهترین کفش برای چنین استایلی بوت‌های چرم کوتاه و بلند هستند.

استایل پاییزی شیک با کت چرم :

یک استایل پاییزی زمانی لوکس و متفاوت خاص بود که شما در پوشش خود از کت چرم کمک بگیرید، در واقع این کت در عین سادگی می‌تواند زیبایی خاصی را در استایل شما به وجود بیاورد. استایل با کت چرم را در هر موقعیتی می‌توانید بپوشید، برای تکمیل استایل خود به کمک کت چرم می‌توانید از انواع شلوارهای چرم، کلاه‌های چرمی و کمک بگیرید.

استایل خلق شده جدید شما توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند، در این استایل شما خود را بسیار متفاوت حس خواهید کرد و همچنین بهره‌گیری از انواع شال‌گردن‌های ساده و بافت نیز می‌توانید استایل مناسب فصل پاییز شما را بیشتر تکمیل کند. رؤیای ایجاد یک استایل متفاوت و به روز را به کمک کت چرم و کیف اداری چرم زنانه می‌توانید به واقعیت تبدیل کنید.

یک گزینه‌ی عالی است و با همه چیز ست می‌شود.

این 10 مدل لباس پاییزی یک راهنمای جامع و کاربردی برای داشتن استایل پاییزی جذاب است. شما می‌توانید باتوجه‌به کالکشن پاییزی برندها استایل خودتان را بسازید. برای بررسی کالکشن‌ها می‌توانید مقاله‌های بخش را بخوانید. برای دسترسی سریع‌‌تر و دریافت خبرنامه می‌توانید در سایت عضو شوید. اگر استایل‌های دیگری را امتحان کردید حتما نظرتان را برای ما بنویسید.

با شروع فصل پاییز، کم‌کم ویترین فروشگاه‌های لباس، رنگ و لعاب دیگری به خود می‌گیرد. لباس‌های گرم‌تر وارد بازار می‌شوند و تغییرات پاییزی را حتی در رنگ لباس‌ها هم می‌توانید مشاهده کنید. اگر دوست دارید همیشه ظاهری شیک و زیبا داشته باشید و متناسب با فصل، از ترندهای دنیای در استایل خود استفاده کنید، این مطلب در مورد استایل پاییزی را از دست ندهید.

استایل پاییزی چه ویژگی‌هایی دارد؟

پوشاک هر فصل معمولا با شرایط آب‌وهوایی آن تغییر می‌کند و این مهم‌ترین ویژگی استایل‌های فصلی است. در پاییز، رنگ و طرح و حتی بافت لباس‌ها هم تغییر می‌کنند. یک استایل پاییزی جذاب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد.

جنس لباس‌ها

مهم‌ترین تغییر لباس‌ها در پاییز، جنس لباس است. در این فصل لباس‌های گرم‌تری در بازار می‌بینید که جنس آن‌ها از نخی به پشمی تغییر می‌کند. انواع بافت را می‌توانید به تیپ پاییزی خود اضافه کنید که هم جنس آن برای فصل مناسب است و هم طرح و بافت خاصی به ظاهر شما می‌دهد.

رنگ لباس‌ها

یکی دیگر از تغییراتی اساسی در تیپ پاییزی تغییر رنگ است. در این فصل معمولا رنگ لباس‌ها به سمت رنگ‌های گرم‌تر و تیره‌تر تغییر می‌کند. البته ضرورتی برای استفاده از رنگ‌های تیره نیست. برای رنگ‌های روشن هم معمولا رنگ‌های گرم‌تر طرفدار دارند.

انواع اکسسوری زنانه و مردانه

فصل پاییز فرصت خوبی است تا از انواع متناسب با فصل استفاده کنید. مثلا سعی کنید از کمربندهای شیک با رنگ‌های پاییزی همراه با شلوارهای جین خود استفاده کنید. یا انواع اکسسوری مناسب فصل مثل شال‌‌گردن‌های پاییزی را امتحان کنید. اگر لبا‌س‌های ساده با رنگ‌های خنثی می‌پوشید، انواع زیورآلات به‌خصوص زیورآلات رنگارنگ برای این فصل مناسب است.

انواع سرپوش زنانه و مردانه

با توجه به سرد شدن هوا در پاییز خصوصا در ماه‌های آخر فصل، یکی از بخش‌های جدانشدنی تیپ پاییزی، انواع است. پوشیدن کلاه نه‌تنها ظاهر شما را خراب نمی‌کند بلکه روش خوبی برای اضافه کردن رنگ و طرح به تیپ‌هایی است که غالبا رنگ‌های ساده و خنثی دارند.

دکمه بازگشت به بالا