اقتصادی

اختصاص خط ویژه تسهیلات بانکی برای مرغداران خوزستانی

ترندونی/خوزستان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی از اختصاص خط خدمات بانکی ویژه مرغداران خوزستانی خبر داد و گفت: درصدد رفع مشکلات مرغداران و مرغداران خوزستانی هستیم.

عبدالامیر نیرومندس در گفت وگو با ترندونی، به تشریح برنامه های حمایتی جهاد کشاورزی از مرغداران خوزستانی پرداخت و اظهار کرد: با توجه به مشکلاتی که مرغداران و مرغداران با آن مواجه هستند و حمایت از تولیدکنندگان، کمیته ای برای انجام اقدامات بیشتر تشکیل شد. مشکلات تولیدکنندگان و بسیاری از مشکلات آنها در حال حل شدن است.

وی از اختصاص ردیف بانکی ویژه مرغداران خوزستانی در سامانه سیتا خبر داد و افزود: تمامی فعالان این حوزه پس از ثبت نام اولیه و تایید در سامانه می توانند با مراجعه به شعب بانک کشاورزی و دریافت تسهیلات به پوشش کمک کنند. هزینه های جاری و خرید غذا، تهیه مرغ و…

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه درصدد رفع مشکلات مرغداران و مرغداران خوزستانی هستیم، گفت: هیچ کمبود و مشکلی در تامین منابع دامی مورد نیاز مرغداران و مرغداران وجود ندارد. همه مرغداران که مرغ پرورش می دهند در سیستم ثبت می شوند با توجه به تعداد جوجه ریزی ها به آنها ورودی داده می شود.

نیرومند ادامه داد: خرید مرغ مازاد از دیگر برنامه های حمایتی سازمان جهاد کشاورزی از مرغداران است. در این راستا شرکت پشتیبانی امور دام مسئولیت خرید مرغ را بر عهده دارد و تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.

وی افزود: برای حمایت از انتقال توسط تولیدکنندگان، همه تشکل ها، مرغداران و کشتارگاه ها می توانند با شرکت پشتیبانی تماس گرفته و مرغ مازاد خود را تحویل دهند.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تلاش می کنیم با برنامه ریزی های صورت گرفته تمامی مشکلات حوزه تولید به ویژه در زمینه مرغداران را برطرف کنیم تا جوجه ها پرورش دهند و نیازهای خود را تامین کنند. بازار استانی در دوره های خاص

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا