آمادگی کامل پلیس کرمانشاه برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار مهدی حاجیان شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه همکاران ما در بخش‌های مختلف برای حضور در این مأموریت مهم آماده هستند، اظهار کرد: انتخابات پیش رو که هشتم تیرماه برگزار می‌شود رویداد بسیار مهمی برای کشور است.

وی افزود: حضور پرشور و حداکثری مردم می‌تواند باعث افزایش اقتدار سیاسی کشور در مجامع جهانی و بین‌المللی شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب مدت‌ها است که فعالیت تبلیغاتی خود را برای ترغیب مردم در راستای عدم مشارکت در این رویداد ملی آغاز کرده‌اند و با سیاه نمایی و دروغ قصد دارند حضور مردم را در این عرصه کم اهمیت و بی‌فایده نشان دهند.

حاجیان بیان کرد: مطمئناً این توطئه دشمنان نیز همانند انتخابات گذشته و مناسبت‌های دیگر نقش بر آب خواهد شد و ملت بزرگ و با بصیرت کشورمان با درک اهمیت موضوع حضوری قاطعانه و پرشور پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.

وی در بخش دیگری از سخنانش به فراهم شدن همه شرایط جهت برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری در این استان اشاره کرد و گفت: متولیان امر پس از شهادت رئیس جمهور خدمتگزار حضرت آیت الله رئیسی به سرعت تمهیدات لازم را فراهم کرده و به یاری خداوند متعال همه چیز آماده برگزاری این رویداد مهم ملی است.

حاجیان خاطر نشان کرد: در این میان پلیس به عنوان متولی تأمین نظم و امنیت در جامعه، مسئول مستقیم برقراری امنیت انتخابات است و برای این امر مهم در آمادگی ۱۰۰ درصدی به سر می‌برد.

وی تصریح کرد: همه همکاران ما برای برقراری امنیت انتخابات در آمادگی کامل به سر برده و آموزش‌های لازم به آنها داده شده است و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به رصد فعالیت ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه، گفت: همه این افراد باید در چارچوب مقررات حرکت کرده و ضمن تمکین به قانون از برخی بداخلاقی‌ها و تخریب وجه دیگر کاندیداها خودداری کنند.

حاجیان از مردم خواست تا در صورت مشاهده هر گونه بداخلاقی انتخاباتی از سوی ستادهای انتخاباتی، موضوع را به پلیس گزارش و مطمئن باشند حتماً رسیدگی لازم صورت خواهد گرفت.

وی در پایان سخنانش با دعوت عموم مردم به حضور در انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری، تاکید کرد: حضور حداکثری در کنار انتخابی اصلح و آگاهانه می‌تواند زمینه افزایش اقتدار بیشتر کشور و همچنین رشد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه را فراهم کند.

دکمه بازگشت به بالا