عمومیکسب و کار ایرانی برتر

چرا خرید فالوور مهم است؟

فالوور اینستاگرام و چرایی مهم بودن تعداد آن

همانطور که گفته شد، اینستاگرام به عنوان یک رسانه تصویری محبوبیت فراوانی بین کاربران فضای مجازی برای خود ایجاد نموده است به طوری که کاربران، فعالیت‌های روزانه یا فعالیت‌های کسب و کار خود را به صورت عکس و فیلم در آن منتشر می‌کنند. از این رو کاربران ایرانی و خارجی فراوانی، زمان زیادی را در این پلتفرم محبوب فعال می‌باشند و در همین راستا اگر محتوای یک پیج اینستا را مفید ارزیابی کنند، آن را فالو یا دنبال کرده به جمع فالوورهای آن پیج می‌پیوندند. در ضمن کاربران اینستا به خوبی می‌دانند که هر چه تعداد فالوور پیج آنها بالاتر باشد، باعث بیشتر دیده شدن آن‌ها می‌شود. در همین راستا، یکی از انواع پروفایل‌هایی که از تعداد فالوور بالا را می‌طلبد تا منفعت زیادی را کسب ‌کند، پروفایل کسب و کارهای مختلف می‌باشد زیرا افزایش دنبال کنندگان باعث افزایش فروش آن‌ها می‌شود. به همین دلیل همیشه در حال یافتن روش‌های افزایش فالوور می‌باشند.

چرا خرید فالووراینستاگرام Buy instagram followers مهم است؟

از آنجا که هر چه تعداد فالوور‌های یک پیج بیشتر باشد، احتمال بازدید از ویدیوها، لایک تصاویر و مشاهده پروفایل آنها توسط کاربران نیز افزایش می‌یابد و از آنجا که این روزها اکثر کسب و کارها برای معرفی خدمات و محصولات خود و افزایش فروش  از اینستاگرام استفاده می‌کنند، جذب مخاطب و بازدید کننده یا همان فالوور از اهمیت بالایی برخوردار شده است و در همین راستا این افراد برای جذب مخاطب خود روش‌های مختلفی به کار می‌بندند. به همین دلیل خرید فالووراینستاگرام یکی از اولین گزینه‌های این گونه پیج‌ها می‌باشد تا به این طریق بتوانند هر چه سریعتر تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند.

و به این ترتیب، زمانی که تعداد دنبال کنندگان یک پیج افزایش یابد، تعداد بازدید آنها بالا رفته و این امر باعث بیشتر شناخته شدن برند آنها می‌شود زیرا می‌دانند که قابلیت‌های مختلفی که در اینستا ارائه می‌شود، آنقدر مهم و چشمگیر است که نمی‌توان از آن‌‌ برای پیشرفت کسب و کار و ایجاد محبوبیت چشم پوشید.از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده افراد زیادی از آن و همه گیری آن، امکان درآمدزایی مستقیم و افزایش ارتباط با درج استوری، امکان استفاده از اینفلوئنسرها و دیده شدن با هشتگ، ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان و امکان جذب مشتری و مراقبت از رقبا، دارای نرخ تعامل بالا و ارتباط بیشتر با دوستان و آشنایان، امکان شرایط ساخت برند و انتخاب گزینه‌های تبلیغاتی مختلف و امکان رشد کسب و کار

فالوور فعال :

تمام کاربران صفحه‌های اینستاگرام معمولا به دنبال روشی برای افزایش فالوور فعال هستند. اصطلاح فالوور فعال و واقعی برای کاربرانی فعال در اینستاگرام به کار برده می شود که نقطه مقابل آن فالوور فیک قرار دارد. فالوور فعال و واقعی اگر به درستی هدایت شود می‌تواند به خرید محصول و استفاده کننده آن تبدیل شود. بنابراین افراد باید برای اعتبار بخشی به صفحه و کسب و کار خود، اقدام به  نمایند. یک فالوور فعال باید میزان قابل قبولی فعالیت روزانه در اینستاگرام داشته باشد و این فعالیت‌ها می تواند شامل، لایک کردن پست و حتی پست‌های اکسپلور، درج کامنت در نوشته‌ها، دیدن استوری پیج‌ها و دیگران، بازدید ویدیو‌ها، عوض کردن عکس پروفایل به صورت متناوب، گذاشتن پست و استوری در حساب خودو … باشد. این گونه فالوورها را می‌توان با نام خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش از آن یاد کرد.

خرید فالوور فعال:

برخی بر این گمان هستند که خرید فالوور اینستاگرام و  ، کلا به دلیل جنبه فیک بودن آن، در افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام تاثیری نمی‌گذارد. اما فالوو‌رهایی که از طریق بعضی سایت‌ها مثل سایت https://instagrm.ir که دارای سرور اختصاصی برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان یک پیج هستند، خریداری می شود، بالای 90 درصد فعال هستند. پروفایل‌های خریداری شده از استوری‌ها بازدید می‌کنند و به دلیل اینکه لوکیشن فعالیت آنها ایران است، اینستاگرام استوری را به کاربران فعال ایرانی پیشنهاد می‌دهد. از دیگر مزایای خرید فالوور فعال از سایت‌  https://instagrm.ir می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • واقعی بودن بیشتر از 90 درصد اکانت‌ها
  • ایرانی بودن پروفایل‌های استفاده شده
  • کمک به افزایش بازدید ایرانی استوری‌ها
  • امکان افزایش لایک پست‎ها
  • بالا رفتن ویو ویدیوها
  • امکان افزایش آمار بازدید از پروفایل

خرید لایک اینستاگرام

تعامل همیشگی کاربران با یکدیگر و قابلیت مشاهده پست‌ها، لایک و ثبت کامنت در آن، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های موجود در اینستاگرام می‌باشد. از قابلیت‌های منحصر به فرد اینستاگرام می توان به تعامل عکس و ویدیو مابین کاربران اشاره نمود زیرا با ارسال ویدیو و عکس از سوی کاربر اینستاگرام، سایر کاربران این ویدیوها و عکس‌های ارسالی را مشاهده و در صورت تمایل آن‌ها را لایک نموده و یا اقدام به ثبت کامنت در زیر آن‌ها می‌نماید. در این بین معمولا کاربران پس از مشاهده یک پست و یا تصویر، اولین چیزی که توجه‌شان را جلب می کند تعداد لایک‌های موجود پای آن پست یا تصویر می‌باشد و همین امر مسبب  ورود کاربر به پروفایل آن شخص و حتی مشاهده سایر پست‌های آن پیج و در نهایت فالو آن کاربر و پیج می‌شود.  پس می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که، تعداد لایک‌های زیاد یک پست در اینستاگرام می‌تواند از جمله عوامل نشان دهنده جذابیت آن پست باشد و این یعنی صاحب پست توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب نماید.از طرف دیگر لایک، یکی از پارامترهای مهم الگوریتم اینستاگرام می‌باشد .

الگوریتم اینستاگرام در مورد لایک:

اینستاگرام براساس الگوریتم خود در ابتدای انتشار یک پست توسط کاربر، آن پست را تنها برای ۱۰ درصد از فالورهای آن پیج قابل روئت می نماید تا اگر در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ابتدایی عکس العمل این ده درصد از فالورها به پست ارسالی مثبت شد آن پست را برای فالورهای بیشتری قابل دیدن و تماشا نماید . با این توصیف همه چیز بستگی  به همان تعداد لایک و کامنتی دارد که در ۳۰ دقیقه اول انتشار پست، از طرف آن ده درصد انجام پذیرد و در صورت داشتن بازخورد مثبت برای پست ارسال شده، آن پست قابلیت نشان دادن در صفحه اکسپلور اینستاگرام را هم خواهد داشت که خود یک فرصت عالی برای دیده شدن می‌باشد. .

نکات مهم در زمان خرید لایک اینستاگرام

در هنگام خرید لایک اینستاگرام نکاتی همچون نرخ مشارکت، فعالیت در  و تجارب واقعی می‌تواند از جمله نکاتی باشد که باید کاربر متقاضی خرید لایک اینستاگرام آن را در نظر داشته باشد که در زیر به شرح مختصری از آن خواهیم پرداخت.

نرخ مشارکت چیزی نیست جز حاصل مجموع کامنت‌ها و لایک تقسیم ‌بر تعداد فالوورهای یک صفحه که به راحتی برای هر پست منتشر شده، قابل ‌محاسبه است در همین راستا هر چه بیشتر بودن فالوورهای یک صفحه می‌تواند نشان دهنده کمتر بودن این نرخ باشد که می تواند دلیل فیک بودن لایک‌ها را برای اینستاگرام قابل تشخیص نماید. بنابراین کاربران قبل از خرید لایک اینستاگرام بهتر است سعی کنند توازن را به‌درستی برقرار نمایند. از طرفی با توجه به اینکه اکثر افراد در اینستاگرام به دنبال کسب درآمد از این شبکه اجتماعی هستند، ترجیح اینستاگرام بر این است که فعالیت‌ها به‌صورت واقعی باشد تا در آن صورت پیشنهاد دهنده پیج و فعالیت‌ها به دیگران باشد.

همچنین اگر کاربری به دنبال این است که از پیج خود کسب درآمد کند بهتر است یا پست‌هایی را منتشر کند که مطابق میل مخاطبینش و بر اساس تجارب واقعی او باشد تا بتواند خیلی سریع سیلی از لایک‌های واقعی را به سمت پیج خود سوق دهد و یا از طریق سایت‌های معتبر اقدام به خرید لایک اینستاگرام نماید.

در پایان باید متذکر شد که  اگر کاربر نتواند با خرید ربات و یا لایک فالوور نرخ تعامل را تغییر دهد و توازن خوبی برقرار کند، در این صورت اینستاگرام پی برده و ممکن است علاوه بر اینکه کاربر را در صفحه اکسپلور راه ندهد جریمه‌هایی برایش در نظر ب‍‌‌گیرد که از جمله آن‌ها می تواند شامل بلاک موقت، بلاک دائم، اکشن بلاک، شدوبن و دیسیبل پیج باشد.

منبع :

mensjournal.com

influencermarketinghub.com

دکمه بازگشت به بالا