اقتصادیکسب و کار ایرانی برتر

مزیت های استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه چیست؟

در مقاله ای که پیش رو دارید قصد داریم بدانیم مزیت های استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه چیست، اگر می خواهید اطلاعات خود را در این باره بیشتر کنید پس ادامه ی مطالب را از دست ندهید چرا که خالی از لطف نیست.

همانطور که می دانید امروزه بیشترین چیزی که مورد استفاده همگان قرار می گیرد و بسیار کارآمد است، تلفن همراه می باشد، پس می توان از این موضوع در جهت مثبت استفاده کرد و کسب و کار خود را به دیگران معرفی کرد، یکی از راه هایی که به راحتی و با هزینه ی مناسب می توان به معرفی خدمات یا محصولات خود پرداخت استفاده از پنل های ارسال پیامک انبوه است، در ادامه هر آن چه که باید راجع به مزایای پنل ارسال پیامک انبوه بدانید را به شما خواهیم گفت.

 • پنل پیامکی چیست؟

نرم افزارهای تحت وبی که برای ارسال پیام به مخاطبان طراحی شده اند پنل پیامکی نام دارند، در واقع همان پیام هایی که هر از چند گاهی به تمامی تلفن های همراه ارسال می شود و جنبه ی تبلیغی یا معرفی محصولات دارد توسط پنل های پیامکی ارسال می شود، که انواع خاصی دارد پنل پیامکی ارسال انبوه نوع خاصی از آن است.

هر یک از پنل ها می توانند بر اساس نیاز مخاطب تنظیم شوند به طور مثال برخی از کسب و کارها مشتریان خود را بر اساس سن انتخاب می کند پس این پنل باید از ارسال پیام بر اساس سن برخوردار باشد.

 • پنل ارسال پیامک انبوه چیست؟

همان پنل ارسال پیام است با این تفاوت که در تعداد بسیار زیاد به مخاطبان ارسال می شود، مزیتی که این پنل دارد این است که می توان به طور همزمان به دسته ی خاصی از مخاطبان پیامی ارسال کرد، به طور مثال اگر شخصی تولید کننده یا فروشنده ی برند خاصی از محصولات آرایشی است می تواند در رابطه با آگاهی خانم ها از یک محصول به تعداد زیادی از آن ها پیامک ارسال کند این کار با استفاده از تفکیک پیام صورت می گیرد.

 • مزیت های استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه چیست؟

مزیت هایی که می توان برای این نوع از پنل بیان کرد به شرح زیر هستند:

 • گسترش سریع

این تکنولوژی به قدری سرعت بالایی در ارسال پیام دارد که می تواند یک پیام خاص را در طیف وسیع جغرافیایی به دست مخاطبان خود برساند، از آن گذشته بر اساس آمار به دست آمده از پیامک های تبلیغاتی به مشتریان، چیزی حدود 95 درصد از آن ها مورد توجه قرار می گیرند یعنی مخاطبان آن ها را می خوانند.

 • پیام هدفمند

حتما برای شما پیش آمده که یک پیام تبلیغاتی را باز می کنید اما به محض دیدن متن یا موضوع آن میلی به خواندن باقی متن نداشته و اقدام به حذف پیام می کنید، در واقع دلیل حذف شدن پیام این است که به مشتریان متناسب ارسال نشده، مزیتی که استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه دارد این است که به مشتریان مربوطه ارسال می شود که نتیجه ی آن فروش چند برابری خواهد بود.

 • سهولت ایجاد و تحویل

مزیت دیگری که دارد این است که یکبار نوشته می شود اما آن را می توان برای افراد زیادی ارسال کرد، این در حالیست که اگر بخواهید یک پیام 160 کاراکتری را نوشته و به طور مجزا برای تمام مخاطبانتان ارسال کنید زمان زیاد را از شما می گیرد پس اگر زمان برای شما بسیار اهمیت دارد توصیه می کنیم این پنل را خریداری کنید.

 • موانع کمتر

فضای مجازی دنیای بسیار پیچیده ای است و شبکه های اجتماعی مختلفی نیز دارد که بسیاری از آن ها با مشکلی به نام فیلترینگ مواجه اند یعنی شما اگر بخواهید یک پیام ارسال کنید باید حتما از وی پی ان استفاده کنید در غیر این صورت قادر به ارسال پیام نیستید این در حالیست که پیام هایی که با پنل ارسال انبوه به مخاطبان فرستاده می شوند با چنین مشکلاتی روبه رو نیستند، در نتیجه شما می توانید به هر سازمان، نهاد یا مخاطبی که می خواهید پیام خود را بفرستید.

 • هزینه کم

اگر با روش هایی که با استفاده از آن بازاریابی انجام می دهند آشنا باشید می دانید که چه هزینه های سرسام آوری باید پرداخت شود تا مخاطبان با محصول جدید یا نوع خدمات آشنا شوند، از جمله راه های پرهزینه ای که با استفاده از آن ها بازاریابی صورت می گیرد می توان به بروشور، کارت ویزیت، بنر، تابلوهای شهری و… اشاره کرد که شاید همه به آن ها توجه نکنند، این در حالیست که شما یک بار پنل ارسال پیامک را خریداری می کنید و پس از آن تنها هزینه ی ارسال پیام ها محاسبه خواهد شد، در واقع هزینه ای که این نوع از تبلیغ به همراه دارد در برابر سایر روش های موجود بسیار ناچیز به حساب می آید.

 • آیا پنل ارسال پیامک انبوه می تواند به کسب و کارها کمک مفیدی داشته باشد؟

اگر تا به این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید می دانید که پنل ارسال پیامک انبوه مزیت های زیادی دارد اما این سوال برای برخی از کاربران به وجود می آید که آیا این پنل می تواند به صورت هدفمند به کسب و کارها کمک کند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که بله قطعا می تواند به کسب و کارها کمک کند البته باید یکسری قوائد رعایت شود در غیر اینصورت نباید انتظار داشت که به نتیجه ی مطلوب رسید. از سری مواردی که اثبات می کند پنل ارسال پیامک انبوه می تواند به کسب و کارها کمک کند عبارتند از:

 • تا 21 درصد از ترافیک سایت پس از ارسال پیام کاهش می یابد.
 • تنها یک بار نیاز به خریداری پنل پیامکی خواهد بود و پس از آن تنها باید هزینه ی ارسال پیامک پرداخت شود.
 • می توان با استفاده از پنل پیامکی کسب و کار را در مدت زمان کوتاهی به برند تبدیل کرد.
 • پنل های پیامکی می توانند به عنوان نظر سنجی استفاده شده و کسب و کار را گسترش دهند.

از این که تا انتهای مطالب با ما همراه بودید سپاس گزاریم، هدف ما از ارائه مطالب فوق آشنایی هر چه بیشتر شما با مزیت های استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه بود امیدواریم که رضایت مند بوده باشد.

دکمه بازگشت به بالا