عمومیکسب و کار ایرانی برتر

سرور مجازی داخل ایران

سرور مجازی ایران

خرید vps ایران

سرور مجازی ایران در موقعیت داخل ایران می‌باشند و امکان نصب سیستم‌عامل لینوکس با توزیع‌های CentOs,Debian,Ubuntu و سیستم‌عامل ویندوز در نسخه‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ در هنگام خرید سرور مجازی ایران می‌توانید OS موردنظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب هرکدام از این سیستم‌عامل‌ها کاربر می‌بایست در صورت نیاز کنترل پنلی متناسب با آن انتخاب نماید که کنترل پنل های رایج برای سرور لینوکسی سی پنل و دایرکت ادمین و برای سرور ویندوزی کنترل پنل پلسک می‌باشد. VPS  شرکت ما با ترافیک و سرعت‌بالا همراه با پشیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌شود.

سیستم عامل‌های سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران لینوکس

سرور مجازی لینوکس ایران در حقیقت سروری در موقعیت ایران می باشد که نوعی از سرورهای اشتراکی است یعنی منابع آن به صورت اشتراکی در اختیار کاربر قرار میگیرد و با سیستم عامل لینوکس ارائه می شود، و می توان این سرور را با توزیع های مختلف لینوکس همچون CentOs,Debian,Ubuntu راه اندازی کرد و امکان نصب این توزیع های لینوکس با نسخه های متفاوت وجود دارد.

همچنین کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین از محبوبیت بسیاری بین کاربران لینوکس برخوردار هستند که بر روی سرور مجازی لینوکس قابل ارائه هستند. البته باید توجه داشت به دلیل تحریم های موجود فقط امکان ارائه دایرکت ادمین در ایران وجود دارد.

CentOS-7 x64

Ubuntu18&20 x64

Debian10&11 x64

سرور مجازی ایران ویندوز

سرور مجازی ویندوز ایران که با سیستم عامل ویندوز در نسخه های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ قابل ارائه است برای افرادی که کاربرانی در موقعیت ایران دارند بهتر است از این نوع سرور استفاده کنند چرا که موقعیت این سرورها داخل ایران می باشد و مانند دیگر سرورهای مجازی از منابع اشتراکی استفاده میکنند و از کنترل پنل های نظیر وب سایت پنل و پلسک می توان بر روی آن استفاده کرد.

Windows2016&2019 Cl

Windows10

راهنمای خرید سرور مجازی ایران

برای خرید VPS ایران، ابتدا با توجه به نوع نیاز و کاربرد خود، سیستم عامل ویندوز و یا لینوکس را انتخاب کرده و متناسب با آن، سخت افزار مورد نظر را تعیین کنید.سپس از طریق پیکر بندی و سفارش وارد صفحه تنظیمات مربوطه شده و می توانید سفارش خود را نهایی کنید.

کاربرد وی پی اس ایران

ازکاربرد های سرور مجازی ایران می توان به: راه اندازی چند وبسایت بر روی یک سرور، مدیریت ایمیل سرور، در اختیار داشتن فضای ذخیره سازی آنلاین و همیشه در دسترس برای نگهداری فایل ها و مدیریت آنها،میزبانی از اپلیکیشن های پر بازدید که بیشتر کاربران داخلی دارند اشاره کرد.ازVpsایران برای فعالیت در بازار های مالی داخلی مانند بورس و ثبت نام های اینترنتی، نیز استفاده می شود که به علت پینگ مناسب و استاندارد، به عنوان یک ابزار کاربردی شناخته می شود.

مزایای خرید وی پی اس ایران

از مزایای خرید سرور مجازی ایران می توان به داشتن آی پی ثابت و اختصاصی در موقعیت ایران اشاره کرد.سرعت و آپتایم سرور های مجازی داخل کشور با قرار گیری در مراکز داده معتبر و استفاده از منابع سخت افزاری قدرتمند، بصورت قابل قبول و مناسب می باشد.

قیمت این وی پی اس ها نیز به نسبت سرویس های خارجی بسیار مناسب و اقتصادی بوده، بطوری که کاربر می تواند با توجه به بودجه خود، در هر لحظه درخواست ارتقا یا کاهش منابع سخت افزاری را برای مدیریت هزینه خود، ثبت کند.

تفاوت نسخه لینوکس و ویندوز

تفاوت عمده ای که این دو سرور با یگدیگر دارند در نوع سیستم عامل های آنها می باشد همچنین از دیگر تفاوت های این دو می توان به نحوه دسترسی آنها اشاره کرد در vps لینوکس دسترسی از طریق ssh می باشد و در vps ویندوزی دسترسی از طریق ریموت دسکتاپ می باشد و همچنین با توجه به نوع سیستم عامل کنترل پنل های مورد استفاده متفاوت می باشد در سرورهای لینوکسی از دایرکت ادمین و وب مین و در سروهای ویندوزی پلسک و وب سایت پنل می باشد.

دسترسی‌های vps ایران

دسترسی به سرور های مجازی ایران بسته به نوع سیستم عامل آنها یعنی: لینوکس و ویندوز، شامل دسترسی های:روت و ادمین می باشد.یعنی با خریدvps داخل کشور، می توانید مدیریت کامل سرور را بر عهده داشته باشید و از قابلیت هایی مانند: روشن و خاموش کردن آن، نصب یا حذف نرم افزار های دلخواه، دسترسی به پورت های مورد نیاز و سایر موارد، بهره مند شوید.این سرور ها قابلیت دسترسی از راه دور را برای کاربران در سریع ترین زمان ممکن فراهم می کند.

نحوه اتصال به vps ایران

برای وصل شدن به vps ایران، می توان از طریق نرم افزار های ریموت دسکتاپ، برای سرور های ویندوزی استفاده کرد و وارد محیط گرافیکی سیستم عامل Windows شد.وی پی اس های لینوکس ایران نیز از طریق دسترسی SSH قادر به ورود و مدیریت سرویس خود می باشند.

برای تمامی وی پی اس ها قابلیت اتصال از طریق VNC فراهم شده است که با یک کلیک می توانید به vps خود متصل شوید.نام کاربری و کلمه عبور برای اتصال نیز، پس از خرید سرورهای مجازی ایران در اختیار شما قرار می گیرد.

کنترل پنل vps ایران

مدیریت و دسترسی کامل سرور های مجازی داخل کشور، بر عهده ادمین می باشد و می تواند با استفاده از کنترل پنل های دایرکت ادمین، سی پنل، پلسک اقدامات لازم را برای تنظیمات امنیتی، مدیریت فایل ها، تغییرات در DNS و سایر موارد را انجام دهد.با توجه به لینوکسی یا ویندوزی بودن در هنگام خرید سرور مجازی ایران، کنترل پنل ها نیز بر اساس آن در اختیار شما قرار می گیرد.

سرور مجازی ایران

+‌ زیرساخت ابری یکپارچه

سرور‌ مجازی ایران به عنوان جایگزینی برای سرورهای مجازی سنتی با بهره بردن از زیرساخت‌های ابری، تکنولوژی‌های مدرن و سخت افزار قدرتمند، خدماتی با کیفیت، پرسرعت و Uptime بالا را به کاربران ارائه می‌دهد. درصورتیکه کاربران شما به طور معمول در داخل ایران هستند و یا به آی‌پی خارج از کشور نیازی ندارید، سرور مجازی(VPS) ایران گزینه مناسبی برای میزبانی خدمات شما خواهد بود.

ایروسرور با پردازنده بهینه،قوی‌ترین سرور مجازی ایران

سرورهای ابری به دو نوع سرور مجازی ابری ایران و ایروسرور با پردازنده بهینه دسته‌بندی می‌شوند. سرور مجازی ابری همان سرور مجازی یا Virtual Private Server است که با استفاده از زیرساخت ابری ایجاد و به کاربران ارائه می‌شوند.

ایروسرور با پردازنده بهینه، نسل جدید خدمات سرور مجازی ابری ایران است که با حفظ قابلیت‌های سرور مجازی، دارای هسته‌های اختصاصی می‌باشد. اختصاصی بودن هسته‌ها در این خدمات به این معناست که کاربر معادل تعداد هسته درج شده در پلن خود، امکان استفاده از Threadهای پردازنده سرور را خواهد داشت. این ویژگی‌ باعث می‌شود تا ایروسرورهای با پردازنده بهینه، قدرت و توان پردازشی یک سرور اختصاصی را با هزینه‌ای پایین‌تر و ارزان در اختیار کاربران بگذارند.

خرید سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز؟

یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که کاربران در هنگام خرید سرور مجازی ایران با آن مواجه می‌شوند انتخاب بین سرور مجازی ایران لینوکس و سرور مجازی ایران ویندوز است. پلن‌های VPS ایران، با هر دو سیستم‌عامل قابل ارائه هستند. به صورت کلی سیستم‌عامل سرور طی مراحل ثبت سفارش قابل انتخاب می‌باشد و سیستم عامل انتخاب شده طی فرآیند راه‌اندازی توسط واحد پشتیبانی بر روی سرور نصب می‌شود. نصب سیستم‌عامل رایگان می‌باشد و باعث افزایش قیمت سرور مجازی ایران نمی‌شود.

همچنین این امکان فراهم شده است تا سیستم‌عامل طی دوره استفاده از سرویس، توسط خود مشترکین قابل تغییر باشد. این قابلیت که Rebuild نام دارد امکان تغییر سرور لینوکس به سرور ویندوز و بالعکس را در اختیار کاربران می‌گذارد.

پشتیبانی و مدیریت سرور مجازی ایران

در خدمات سرور مجازی، مسئولیت مدیریت امور داخلی سرور برعهده کاربران است و در همین راستا دسترسی‌های کامل از جمله دسترسی روت سرور به مشترکین ارائه می‌شود. در مسیر مدیریت سرور کابران همواره این امکان را دارند تا جهت دریافت مشاوره در امور فنی با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشند. همچنین مشترکین خدمات می‌توانند با استفاده از خدمات مدیریت سرور، انجام امور فنی را که از عهده‌شان خارج است به تیم پشتیبانی واگذار نمایند. علاوه بر موارد ذکر شده، مانیتورینگ و پشتیبانی زیرساخت‌های ارائه خدمات جهت حفظ و بهبود پایداری سرویس‌ها به صورت مستمر توسط واحد پشتیبانی مجموعه در حال انجام است.

ارتباط با واحد پشتیبانی به صورت روزانه از طریق ارسال تیکت امکان‌پذیر است و پاسخگویی به تیکت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، طی 15 دقیقه صورت می‌گیرد. همچنین کارشناسان پشتیبانی طی ساعات اداری از طریق تماس تلفنی نیز آماده پاسخگویی به سوالات کاربران می‌باشند.

امنیت سرور مجازی ایران

در خدمات سرور مجازی ایران، کاربران خارج از لایه سرور خود به یک فایروال نرم‌افزاری دسترسی دارند. این فایروال امکان کنترل کردن ترافیک ورودی و خروجی سرور را فراهم می‌کند. باز کردن و بستن پورت‌ها و امکان محدود کردن پورت‌ها بر روی یک آی‌پی یا رنج آی‌پی خاص از دیگر قابلیت‌های این فایروال است.

همچنین امکان فعال کردن اسکنرهای امنیتی همچون Imunify360 ،CXS و MailScanner Front-End به عنوان افزونه جهت ارتقا سطح امنیتی سرور برای کاربران وجود دارد. در کنار موارد ذکر شده، مقاله‌های متعددی نیز جهت ایمن‌سازی سرورها در بخش مقالات وبسایت برای استفاده کاربران قرار داده شده است.

بکآپ گیری سرور مجازی ایران

تمامی پلن‌های سرور مجازی ایران VPS، به همراه خود دارای یک فضای بک‌آپ رایگان هستند. این مورد به مشترکین امکان می‌دهد تا از طریق پنل مدیریت سرور، از سیستم خود در فواصل زمانی منظم به صورت خودکار بک‌آپ بگیرند و در هنگام نیاز آن را بازیابی نمایند. لازم به ذکر است پشتیبان‌گیری از این طریق از کل فضای سرویس گرفته می‌شود. این فضا تنها گنجایش یک نسخه بک‌آپ را دارد و هر نسخه ایجاد شده جایگزین نسخه قبلی می‌شود.

سرور مجازی یا Virtual Private Server

سرور مجازی یا Virtual Private Server ایده آل برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و سایت‌هایی است که نیاز به منابع بیشتری برای ارائه خدمات خود دارند. سرور مجازی حد فاصل بین سرویس میزبانی وب اشتراکی و سرور اختصاصی است. در سرویس هاستینگ مشترک تعداد زیادی وب‌سایت روی یک سرور قرار می‌گیرند و در مقابل سرور اختصاصی یا Dedicated Server نیاز به صرف هزینه‌ی بیشتری دارد که بدون داشتن توجیه مالی تهیه آن به‌‎صرفه نخواهد بود. با خرید سرور مجازی یا وی پی اس امکانات و منابع بیشتری نسبت به هاست اشتراکی خواهید داشت و همچنین سرور مجازی ارزان تر نسبت به سرور اختصاصی است که به کسب و کارهای آنلاین و نوپا مانند استارت آپ‌ها این سرویس پیشنهاد می شود.

کلیه‌ی سرویس‌های ما بر روی رک‌های اختصاصی شرکت در ایران و آمریکا قرار گرفته‌اند که باعث بالا رفتن سطح کیفیت و کارایی می‌شود. سرور مجازی ایران که توسط ما ارائه می شود بیش از ۹۹.۹ درصد آپ‌تایم دارند و این موجب رضایتمندی کاربران شده و زمینه رشد تجاری شما را فراهم می‌آورد. در صورتی که بیشتر مخاطبین شما در ایران قرار دارند و می‌خواهید سایت شما سریع‌تر باز شود، بهتر است سرور مجازی ایران (داخل کشور) را انتخاب کنید. برخی از مزایای این سرور عبارتند از:

 • استفاده از مجازی‌ساز قدرتمند Vmware Esxi و کنترل پنل Vmware Vcenter
 • قرار گرفتن در دیتاسنترهای داخلی و اتصال از طریق فیبر نوری مخابرات و بسترهای دیگر
 • امکان اتصال به شبکه اینترنت یا اینترانت ملی
 • سرعت بالا در داخل ایران به‌دلیل پینگ پایین
 • مناسب برای راه‌اندازی سایت‌های داخلی، ویدئو کنفرانس‌های داخلی و سرویس‌هایی که مخاطبین داخلی دارند
 • منابع اختصاصی رم، هارد و پردازنده‌ی هر کاربر جهت بالا بردن سطح کیفیت
 • استفاده از سرورهای HP برای بالا بردن سطح کیفیت
 • امکان نصب کلیه‌ی سیستم‌عامل‌ها با توجه به انتخاب مشتری
 • امکان مشاهده وضعیت پردازنده، رم و پهنای باند به‌صورت آنلاین
 • امکان روشن، خاموش و ریستارت سرور مجازی بدون نیاز به شرکت و به‌صورت آنلاین
 • امکان نصب و راه‌اندازی مجدد سیستم عامل به‌صورت آنلاین
 • استفاده از Raid سخت‌افزاری جهت بالا بردن امنیت اطلاعات و جلوگیری از ازبین رفتن دیتا
 • استفاده از فایروال‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌منظور بالا بردن سطح امنیت
 • استفاده از سخت‌افزارهای قدرتمند جهت افزایش سطح کیفیت
 • مانیتورینگ ۲۴ ساعته و ارائه گزارش از طریق ایمیل و پیامک
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تلفن و پورتال مشتریان
 • گارانتی آپ‌تایم ۹۹٫۹%
دکمه بازگشت به بالا