مهمترین نکات در زمان سفارش تندیس

تندیس ها امروزه به یکی از محصولات بسیار پر کاربرد در شرکت ها و سازمان های مختلف تبدیل شده اند. اما واقع تندیس په کارایی دارد؟ امروزه خیلی از شرکت ها برای تقدیر از کارمندان خود، به سراغ تندیس های مختلف می روند. این گونه تقدیر ها امروزه خیلی باب شده است و می تواند لوح یادبود خوبی برای هر فردی باشد. علاوه بر سازمان ها، شرکت ها و برندهای زیادی هم هستند که با سفارش تندیس مخصوص خود، سعی دارند دل مخاطب را به دست آورند. اما خیلی از برندهایی که قصد سفارش تندیس را دارند، هیچ اطلاعاتی در این باره ندارند. در ادامه این پست قرار است در مورد مهم ترین نکات در زمان سفارش تندیس صحبت کنیم تا شما عزیزان بتوانید یک تندیس خوب با طراحی شیک برای برند خود سفارش دهیم.

هنگام سفارش تندیس چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم؟

دقت داشته باشید که یک تندیس خوب، یکسری ویژگی هایی دارد که حتما باید آنها را مد نظر قرار دهید. اگر تندیسی که سفارش می دهید، این ویژگی ها را نداشته باشد، فقط بودجه خود را به هدر داده اید. یکسری نکات مثل کیفیت، ابعاد مناسب، رنگ و قیمتی که باید برای آن هزینه کنید، وجود دارند که می توانند در طراحی یک تندیس موثر باشند. در ادامه برخی از این نکات را برایتان شرح داده ایم:

  1. کیفیت و جنس ماده اولیه مورد استفاده

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام سفارش تندیس باید به آن توجه کنید، کیفیت یک تندیس است. در صورتی که تندیس شما از کیفیت خوبی بهره مند نباشد، علاوه بر این که ماندگاری کمی خواهد داشت، نمی تواند زیبایی مد نظر شما را ارائه کند. علاوه بر کیفیت نیز، باید به ماده اولیه ای که برای ساخت آن استفاده می شود، دقت کنید. به عنوان مثال، تندیس های پلکسی نسبت به تندیس های شیشه ای از کیفیت و ماندگاری بالاتری برخوردار اند. قبل از سفارش یک تندیس، حتما با انواع تندیس موجود در بازار نیز آشنا شوید.

  1. قیمت تندیس

یکی از نکات دیگری که هنگام سفارش تندیس باید به آن توجه شود، هزینه نهایی آن است. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، شرکت سازنده ای که در این زمینه فعالیت دارد، می تواند هزینه آن را تعیین کند. به علاوه، کیفیت و زیبایی که تندیس دارد، در قیمت نهایی آن بسیار تاثیر گذار است. این موضوع را هم به خاطر بسپارید که همیشه تندیس های گران قیمت تر، نمی توانند شما را به هدفتان برسانند. به عنوان مثال، تندیس های پلکسی نسبت به تندیس های ساده از قیمت خیلی بالاتری برخوردار اند؛ اما همین تندیس های ساده، علی رغم سادگی بسیار شیک هستند و می توانند نظر مشتری را به خود جلب کنند.

  1. انتخاب رنگ مناسب

یکی از مهم ترین عواملی که در زیبایی یک تندیس تاثیرگذار است، رنگ انتخاب شده برای آن است. توجه داشته باشید که رنگ مورد استفاده برای رنگامیزی یک تندیس، باید براساس یکسری عواملی انتخاب شود. به عنوان مثال، بسته به گروه سنی مشتریان هر برند، باید یکسری رنگ های خاص برای تندیس های آن برند استفاده شود. یک رنگ جذاب برای یک گروه مخاطب، می توانند میزان فروش محصولات شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

  1. زیبایی و شیکی

از جمله نکاتی که باید هنگام تهیه یک تندیس برای برند خود به ان توجه کنید، شیکی تندیس است. در صورتی که طراحی تندیس زیبا و شکیل نباشد، نمی تواند نظر مشتریان شما را به خود جلب کند. به همین دلیل هم به سراغ شرکت هایی بروید که کارهای بسیار شیکی تحویل شما می دهند. مجتمع تبلیغاتی نو نگاه در این زمینه فعالیت گسترده ای انجام داده است و می تواند تندیس های اختصاصی برای برند شما طراحی کند.

چگونه باید یک تندیس را سفارش داد؟

برای این که یک تندیس برای برند خود سفارش دهید، می توانید یک شرکت تخصصی تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. البته قبل از سفارش می توانید به سایت رسمی هر شرکت مراجعه کرده و با بررسی نمونه کارهای هر شرکت، بهترین شرکت را برای طراحی تندیس انتخاب نمایید.

چرا برای طراحی تندیس، به مجتمع تبلیغاتی نو نگاه اعتماد کنیم؟

مجتمع تبلیغاتی نو نگاه سال هاست در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است. به همین دلیل هم می تواند نمونه کارهای بسیار خوبی به شما ارائه کند. دقت داشته باشید که این شرکت برای خیلی از برندهای مطرح تندیس طراحی کرده است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت، تمامی فعالیت های این شرکت را مورد بررسی قرار دهید.

به علاوه، باید به این نکته توجه داشت که ساخت تندیس توسط یک شرکت، باید در انواع مختلفی صورت بگیرد. مجتمع تبلیغاتی نو نگاه در این سال ها از همه انواع تندیس چندین نمونه آماده کرده است و به همین دلیل هم می تواند هر نوع تندیسی برای شما طراحی کند. یکی دیگر از دلایلی که می توان این شرکت را به عنوان یک گزینه ایده آل برای سفارش تندیس در نظر گرفت، استفاده از جدیدترین تکنولوژی برای ساخت تندیس است. همان طور که می دانید، خیلی از تندیس های امروزی، برای این که طراحی ظریف و شیکی داشته باشند، باید با استفاده از بهترین تکنولوژی ها ساخته شوند. این شرکت با استفاده از این نوع تکنولوژی و همچنین تکنسین های بسیار ماهر، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

مجتمع تبلیغاتی نو نگاه بهترین طراحی ها را با به صرفه ترین قیمت ممکن ارائه می دهد تا مشتری بتواند با بودجه محدود خود، این چنین تندیس هایی برای خود تهیه کند.

دکمه بازگشت به بالا