جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی برتر

مهمترین نکاتی که باید پیش از خرید IPTV به آن توجه کنید

آیا تصمیم به خرید اکانت IPTV دارید ؟

اگر میخواید اقدام به تهیه اشتراک آی پی تی وی کنید، می توانید از پروایدرهای مختلف اقدام به تهیه اکانت تست کنید و از بین ان ها بهترین تامین کننده را انتخاب کنید. با این وجود، شما می بایست قابلیت های مهم یک اشتراک با کیفیت اشنا باشید تا بتوانید از بین تامین کنندگان متفاوت اشتراک IPTV ، بهترین اکانت ایپی تیوی را انتخاب و تجربه موفقی را داشته باشید.

در صورتی که در تلاش برای خرید اکانت iptv با کیفیت هستید ، باید پارامترهای مختلفی را بررسی کنید. در این مطلب مهمترین ویژگی ها را به شما یاد می دهیم تا بتوانید با بررسی کردن ان ها از بین چندین تامین کننده ی مختلف ، بهترین را پیدا کنید.

سرعت اشتراک IPTV را چک کنید

ابتدا باید سرعت اکانت ارائه دهنده IPTV بررسی کنید . اگر سرعت باز شدن و پخش شبکه های تلویزیونی خوب نیست ، احتمالا بافرشدن مداوم را در محتوایی که ملاحظه می کنید تجربه می کنید . این مسئله می تواند تأثیر منفی در تجربه کاربرهنگام مشاهده  بگذارد. به همین سبب است که همواره باید با یک ارائه کننده سرویس IPTV اکانت خرید کنید که بتواند استریمی با سرعت پخش بالا به شما تحویل دهد.

بیشتر کاربران IPTV ، از سرعت پخش استریم شکایت دارند . به همین دلیل ، باید میزان سرعت پخش استریم را حتما چک کنید و تصمیم بگیرید اشتراک ایپی تیوی را از ان ارائه کننده بگیرید یا خیر .

کیفیت پشتیبانی تامین کننده اکانت IPTV

پارامتر خیلی مهمی که باید حتما ان را بررسی کنید ، میزان پشتیبانی از مشتریان است. شما باید اطمینان حاصل کنید که همیشه از ارائه دهنده خدمات IPTV پشتیبانی دریافت می کنید . در این صورت اگر موقع استفاده از اشتراک  IPTVبا مشکلاتی روبرو شوید ، دیگر نگران چیزی نخواهید بود . بررسی این مسئله به این دلیل است که می دانید پشتیبان برای کمک به شما برای رفع مشکلاتی که با آن روبرو هستید در دسترس است .

برای بررسی این نکته می توانید به وب سایت ارائه کننده خدمات اکانت IPTV نگاهی بیندازید و اطلاعات پشتیبانی مشتری را پیدا کنید.

سپس می توانید بررسی کنید که آیا این دسترسی برای شما وجود دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن با  پشتیبانی سایت تماس بگیرید. به عنوان مثال ، باید ببینید آیا شماره واتساپ یا ایدی تلگرامی در سایتشان وجود دارد که  بتوانید از طریق آن پیام دهید و مستقیماً با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

قابلیت اجرا توسط انواع دستگاه

شما احتمالا از دیوایس های متفاوتی برای متصل شدن به اکانت IPTV استفاده کنید . به همین جهت ، باید نگاه ویژه ای به سازگاری با دستگاه مورد نظر خود داشته باشید. پس باید به این مسئله توجه داشته باشید که ارائه اشتراک آیپی تیوی ، از دستگاه شما پشتیبانی کند . در این حالت هیچ وقت برای استفاده از اکانت آی پی تی وی احساس محدودیت نخواهید کرد.

هنگامی که چند دستگاه مختلف از جمله اندروید باکس IPTV سازگار باشد ، می توانید به طور همزمان از محتوای اشتراک ایپی تیوی دردستگاه های مختلف مانند کامپیوتر ، تلفن همراه ، تلویزیون اسمارت لذت زیادی ببرید .

پس ترجیحا هیچ گاه از تامین کننده ای که فقط از یک مدل سیستم عامل و یا فقط یک نوع دستگاه پشتیبانی می کند اکانت آیپی تیوی خریداری نکنید . زیرا این امکان هست که درموقعیتهای مختلف شما مجبورشوید از دستگاه های متفاوت برای متصل شدن  به اکانت  ایپی تیوی خود استفاده کنید .

همواره در دسترس بودن شبکه ها

همیشه باید به این مسئله توجه کنید که برای داشتن سرویس آیپی تیوی مناسب ، شبکه های تلویزیونی و محتوای مورد نظر شما همواره در دسترس باشند و اپتایم محتوای مد نظرتان بالا باشد .در صورت در دسترس نبودن محتوا در زمان های طولانی استفاده از اکانت IPTV مورد نظر تجربه خوبی را برای شما نخواهد بود .  برای نمونه پکیج بین اسپورت برای بسیاری از کاربران دارای اهمیت است که موقع مشاهده برنامه های ورزشی لازم است که با ثبات و پایدار باشد . به همین دلیل هر دقیقه در دسترس نبودن این شبکه برای کاربر بسیار ازار دهنده خواهد بود .

یکی از مهمترین ویژگی هایی که می توانید در اکانت IPTV مشاهده کنید ، این است که کانال زیادی برای انتخاب وجود دارد . در این حالت ، انتخاب کردن کانال های مورد علاقه شما ، مشکل بزرگی نخواهد بود. با این حال، بهتر است قبل از اینکه در مورد دسترس بودن شبکه مورد نظرتان با مشکل مواجه شوید ، لیست محتوای اکانت آی پی تی وی را بررسی و تأیید کنید.

میزان مشهوریت ارائه کننده

شما باید کمی بررسی کنید و در مورد بازخورد مشتریان تامین دهنده اکانت IPTV که انتخاب می کنید نیز تحقیق کاملی را انجام دهید. در واقع ، دیدگاه کاربران سرویس ایپی تیوی می تواند دید روشنی از خدماتی که  ارائه کننده اشتراک IPTV پوشش میدهد . بر این اساس ، می توانید تعیین کنید که آیا با معتبرترین ارائه کننده اشتراک IPTV روبرو هستید یا خیر .

اگر تعداد زیادی کامنت منفی در مورد سرویس ای پی تی وی مشاهده کردید ، باید به این مسئله توجه داشتید باشید که با ارائه دهنده خدمات IPTV خوبی سروکار ندارید. از این رو، باید به دنبال یک اشتراک جایگزین باشید. این به این دلیل است که شما باید همان تجربه‌ای را که در نظرات مشتریان منتشر شده مشاهده می‌کنید ، تجربه کنید.

مناسب بودن قیمت اشتراک آیپی تیوی

آخرین مختصه ،  اما نه کم اهمیت ترین ان ، این است که شما باید به قیمت اکانت IPTV توجه کنید. حتی اگر همه معیارهایی که با هم بررسی کردیم برای یافتن بهترین ارائه کننده IPTV مهم هستند، قبل از تصمیم گیری باید قیمت را هم نیز در نظر بگیرید. سپس می‌توانید در پایان انتخاب درستی داشته باشید.

نمایندگی های فروش IPTV معمولا تعرفه های مختلفی را ارائه می دهند. شما باید زمان بگذارید و این تعرفه های مختلف را بررسی کنید. حالا می توانید دریابید که از هر اکانت  در ازای مقدار مبلغی که خرج می کنید، چه چیزی به دست می آورید. بر این اساس، می‌توانید از بین تعرفه های موجود بهترین ان را انتخاب کنید.

ارائه اشتراک  IPTVتست قبل از خرید

حتما قبل از تهیه کردن اکانت اصلی ، از فروشنده مورد نظر بخواهید اکانت تست IPTV در اختیار شما قرار بدهد. به این ترتیب هم از کیفیت اشتراک ایپی تیوی اطمینان پیدا می کنید و هم به ارائه کننده اطمینان پیدا خواهید کرد.

نتیجه گیری

اگر نکات بالا را قبل از خرید کردن اکانت IPTV مورد عنایت قرار دهید ، اطمینان باشید از اشتراک IPTV مورد نظر خود لذت خواهید برد و انتخاب شما از بین گزینه های مختلف بهترین انتخاب خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا