نکاتی که باید هنگام خرید دستگاه شیرینگ در نظر گرفت

حتماً به این فکر می کنید که هنگام خرید دستگاه های بسته بندی به چه نکاتی توجه کنید. در این مطلب قصد داریم نکات مهم قبل از خرید دستگاه شیرینگ پک را به شما یادآوری کنیم. با رعایت این نکات میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

همانطور که میدانید قابلیت های مختلفی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. دستگاه شیرینگ می تواند محصولات و کالاهای مختلف را با روکش پلاستیکی برای محافظت، زیباسازی بسته بندی محصول، چیدمان یکپارچه و غیره بسته بندی کند.

نکات مهم قبل از خرید دستگاه شیرینگ

حال می خواهیم قبل از خرید این دستگاه شیرینگ پک به اساسی ترین نکات اشاره کنیم:

توجه به نوع محصول

در ابتدا باید اطلاعاتی در مورد نوع محصول و بسته بندی مورد نیاز آن داشته باشید. شما باید با در نظر گرفتن مواردی مانند حجم محصولی که در اختیار دارید، نوع بسته بندی را تعیین کنید. با چنین اطلاعاتی می توانید به راحتی دستگاه شیرینگ پک مورد نیاز خود را خریداری و استفاده کنید. همچنین در نوع بسته بندی محصول باید به نکته دیگری نیز توجه کنید و آن انتخاب رنگ مناسب برای بسته بندی محصول خود است.

توجه به ویژگی های دستگاه شیرینگ

قبل از خرید دستگاه شیرینگ پک، باید مشخص کنید که به کدام یک از ویژگی های آن نیاز دارید و آیا یک دستگاه ساده می تواند نیازهای شما را برآورده کند یا به دستگاهی با ساختار پیچیده تر نیاز دارید. داشتن اطلاعات در مورد این مسائل به شما کمک می کند تا دستگاه مناسب برای نیازهای خود را تهیه کنید.

بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند ماشین پیشرفته‌تری بخرند تا زمانی که شرکت و کارخانه‌شان با توسعه و توسعه مواجه شد، بتوانند دوباره از آن استفاده کنند. همچنین در هنگام خرید دستگاه شیرینگ باید به مواردی از جمله چند منظوره بودن و چند منظوره بودن دستگاه توجه کرد، توجه به این موضوع حائز اهمیت است زیرا به شما نشان می دهد که می توانید از آن در یک خط تولید استفاده کنید و یا باید خطوط بیشتری داشته باشد برای آن در نظر بگیرید.

انتخاب دستگاه متناسب با محیطی که برای آن فراهم‌شده است

نکته دیگری که قبل از خرید دستگاه شیرینگ باید به آن توجه کنید میزان فضای کارخانه و کارگاه شماست. باید با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید دستگاهی را انتخاب کنید که با قرار دادن آن کل فضا پوشش داده شود. محیط اشغال نخواهد شد و کارکنان می توانند به امور خود رسیدگی کنند.

انتخاب سرعت کارکرد دستگاه شیرینگ متناسب با پهنای باند

سرعت بسته بندی را می توان یکی از عوامل موفقیت یک شرکت و کارخانه دانست، زیرا هر چه سرعت بسته بندی و همچنین کیفیت آن بهتر باشد، میزان تولید محصول و نسبت فروش آن افزایش می یابد که البته این موضوع مستلزم آن است. مدیریت صحیح و شما و کارکنان کارخانه باید بتوانند با یک برنامه ریزی مناسب از عهده این امر برآیند.

مونتاژ و نصب قطعات دستگاه شیرینگ پک

مونتاژ و نصب ممکن است در حرفه ای که شما به آن مشغول هستید نیاز باشد، بنابراین باید دستگاهی را خریداری کنید که کارایی دستگاه اصلی شما را بهبود بخشد، به عنوان مثال می توان دستگاه خرما را یکی از دستگاه هایی دانست که در کنار آن استفاده می شود.

دستگاه شیرینگ باید در انتخاب و خرید این دستگاه نهایت دقت را داشته باشید زیرا این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

توجه به داشتن خدمات پس از فروش

از آنجایی که خرابی دستگاه ها در کارخانه ها هزینه سنگینی را به همراه دارد، باید گفت که باید به دنبال دستگاه شیرینگ پک باشید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب باشد تا در صورت بروز مشکل، آن را برطرف کنید. توجه داشته باشید که نحوه استفاده و نگهداری از دستگاه باعث می شود دستگاه شما سالم تر و بهتر کار کند.

انواع دستگاه های شرینک پک

دستگاه های شیرینک پک بر اساس ظرفیت دوخت، بسته بندی و همچنین نوع سیستم به انواع مختلفی تقسیم می شوند. انتخاب نوع دستگاه با توجه به تعداد تولید ضروری است.

دستگاه شرینک تونلی

ساختار شیرینگ پک تونلی دارای هوای گرم و چرخه ای و همچنین کنترل هوشمند دما است و در جریان های AC مختلف قابل تنظیم است. در این دستگاه دو تسمه نقاله وجود دارد که یکی از تسمه تفلون و دیگری از نوع غلتکی می باشد. مواد مصرفی این نوع دستگاه برش تونلی POF و PVC می باشد.

دستگاه شرینک کابینی

شیرینگ پک کابینی در صنایع غذایی بخصوص رستوران ها و هتل ها کاربرد دارد. این دستگاه برای مصارف کارگاهی و خانگی می باشد. عملیات دوخت و بسته بندی توسط دستگاه شرینگ پک کابینی به صورت یک مرحله ای انجام می شود و برای انواع فیلم های شرینک مانند PVC، PO، PP و … مناسب است و از دستگاه شیرینگ کابین که به صورت دستی طراحی و ساخته شده است استفاده می شود در مکان های مختلف از جمله محصولات کوچک در کارگاه ها و تولیداتی که فضای کارگاهی کوچکی دارند و بیشترین کاربرد آنها در صنعت قطعه سازان است.

کوچک، تولیدکنندگان تخم مرغ، چاپخانه های کتاب و مجله و سی دی، قنادی، رستوران و آشپزخانه و به طور کلی برای مکان هایی با فضای کم که نیاز به حجم کم یا متوسط ​​تولید دارند مناسب است. قیمت دستگاه اشتراک کابین با توجه به قیمت تمام شده قطعات در بازار متفاوت است، بنابراین هر چه قیمت تمام شده قطعات بیشتر باشد، قیمت شیرینگ پک کابینی نیز بیشتر می شود و بالعکس.

فواید استفاده از دستگاه های شیرینگ پک

استفاده از فیلم شیرینگ پک باعث می شود نگران افزایش وزن محصول خود نباشید و در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی کنید. استفاده از این نوع بسته بندی از محصول شما در برابر لکه های مایع محافظت می کند.

به دلیل مقاومت بالا و ایمنی این نوع بسته بندی، خطر آسیب دیدن بسته بندی در هنگام حمل و نقل وجود ندارد.امکان چاپ طرح ها و نقش ها بر روی برخی از فیلم های شیرینگ مانند پلی اتیلن وجود دارد.

استفاده از آن دسته از فیلم های شیرینگ (فیلم کوچک پلی الفین) که با محیط سازگار هستند به جلوگیری از آسیب به محیط کمک می کند.ترکیب برخی از انواع فیلم شیرینگ مانند پلی اولفین حاوی مواد مضر نیست. زیرا دیگر لازم نیست نگران کار با آنها باشید.

دستگاه شیرینگ پک رستورانی

این دستگاه یکی از ضروری ترین تجهیزات در رستوران ها، هتل ها، پذیرایی، سالن های توزیع غذا و … می باشد که با استفاده از دستگاه رستوران شیرینگ پک می توانید انواع مواد غذایی از جمله غذای بیرون بری را در لایه ای از فیلم شیرینگ بسته بندی کنید. با این کار از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت به غذا جلوگیری می کنید.

دکمه بازگشت به بالا