اقتصادیکسب و کار ایرانی برتر

کسب درآمد دلاری با بازار فارکس

کسب درآمد دلاری در این روز ها به دلیل بالا رفتن ارزش دلار نسبت به ریال از محبوبیت خاصی در بین افراد علاقه مند به بازارهای مالی می‌باشد که یکی از روش های کسب درآمد دلاری از بازارهای مالی، بازار فارکس است که به ما کمک می‌کند تا درآمد دلاری داشته و از این طریق کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم تا به صورت تخصصی به کسب درآمد دلاری از بازار فارکس بپردازیم.

کسب درآمد دلاری از بازار فارکس

همان طور که گفته شد یکی از راه های کسب درآمد دلاری در ایران، بازار فارکس است. بازار فارکس به عنوان بزرگترین بازار مالی جهان مانند یک صرافی بوده و به کشورها کمک می‌کند تا ارز مورد نیاز خود را تامین کنند. به طور مثال یک صادر کننده در ژاپن نیاز به دلار آمریکا داشته و از طریق مراجعه به بانک های ژاپن دلار مورد نیاز خود را درخواست می‌کند. بانک های فعال ژاپن در فارکس از طریق فعالیت در بازار فارکس، دلار مورد نیاز مشتری خود را تامین می‌کنند. البته بازار فارکس کاربردهای دیگری نیز داشته و به طور مثال بانک های مرکزی به دنبال پیاده سازی سیاست های مالی کشور خود از طریق فارکس هستند.

ما معامله گران فارکس نیز با هدف کسب سود در فارکس هستیم و از طریق نوسانات ارز کشورها در این بازار به دنبال کسب سود از فارکس هستیم. بازار فارکس یکی بازار 24 ساعته بوده و در طول شبانه روز و از روز دوشنبه تا پایان روز جمعه امکان معامله در فارکس داریم. این مزیت بسیار خوبی برای فارکس بوده و به ما این امکان را می دهد تا در هر مکان و زمانی که هستیم در فارکس شروع به کسب درآمد دلاری کنیم. البته تمامی این موارد برای کسب درآمد از فارکس نیاز به ثبت نام در بروکرهای فارکس را دارد. ورود به فارکس به صورت مستقیم نبوده و باید از بروکرهای فارکس برای این منظور استفاده کنید.

بروکرهای فارکس بسیار متنوع هستند و برای انتخاب آنها باید از افراد با تجربه در این زمینه سوال کرده و به صورت کامل این بروکرها را بررسی کنید. پس از انتخاب بروکر مورد نظر خود به سراغ ثبت نام آن می‌رویم. وبسایت بروکرهای فارکس دارای بخش ثبت نام بوده و پس از ثبت نام وارد پنل کاربری خود می‌شوید. در پنل بروکرهای فارکس بخشی به عنوان ایجاد حساب معاملاتی وجود دارد که برای ورود به بخش معاملات فارکس باید حساب خود را ایجاد کرده و آن را به صورت دلاری شارژ کنید. روش های شارژ و برداشت دلاری در فارکس به صورت ارز دیجیتال، وبمانی، پرفکت مانی و حتی به صورت دلاری بوده و از همه این روش ها برای برداشت درآمد دلاری خود از این موارد امکان استفاده را دارید.

پس از شارژ حساب خود در بروکرهای فارکس، به مرحله معاملات در فارکس وارد می‌شویم. در این مرحله از پلتفرم های آنلاین فارکس برای این منظور استفاده می‌کنید. در بازار فارکس پلتفرم های معاملاتی مختلف وجود داشته که محبوبترین آن نرم افزار متاتریدر می‌باشد. متاتریدر یک نرم افزار معاملاتی در فارکس است که در کنار امکان معامله در آن، نمودارهای فارکس نیز در اختیارتان قرار گرفته و از طریق روش های تحلیل در فارکس امکان استفاده از نمودارهای فارکس را خواهید داشت. این بخش مهمترین مرحله کسب درآمد دلاری از فارکس است و شما برای کسب درآمد دلاری باید امکان تحلیل جفت ارزهای فارکس را داشته باشید. البته تنها یادگیری روش های تحلیل فارکس کارساز نبود و شما به عنوان یک معامله گر فارکس برای این بازار پرنوسان باید آماده باشید. آمادگی در فارکس شامل کنترل احساسات در این بازار بوده و در هنگام انجام معاملات باید بر روی احساساتی مانند ترس و طمع کنترل داشته باشید.

کسب درآمد دلاری پایدار از بازار فارکس

مهمترین نکته در رابطه با هر روش کسب درآمدی، پایدار بودن آن است که باید به صورت دقیق آن را بررسی کرد. در بازار فارکس به دلیل نوسانات بسیار زیاد ، باید از روشی در جهت حفظ سرمایه استفاده کرد. اولین روش داشتن مدیریت سرمایه در بازار فارکس است. مدیریت سرمایه در فارکس روشی است که با بررسی میزان دقیق سرمایه، حداکثر ریسک قابل قبول را به شما یادآوری می‌کند. روش دوم مربوط به روانشناسی معامله گری در فارکس می‌باشد. روانشناسی معامله در فارکس دارای نکاتی است که با بررسی دقیق شخصیت شما، میزان احساسات شما سنجیده شده و راهکارهای کنترل احساسات را به شما آموزش می‌دهد. عدم کنترل احساسات در هنگام معاملات فارکس باعث انجام اعمال غیرارادی شده و ضررهای زیادی را برای شما بوجود خواهد آورد.

استراتژی کسب درآمد دلاری از فارکس

پس از کسب مهارت دو روش گفته شده، به سراغ طراحی استراتژی کسب درآمد دلاری از فارکس می‌رویم. یک استراتژی معاملاتی در فارکس شامل مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله گری و شیوه تحلیل و بررسی در فارکس است. با آنکه اغلب افراد مبتدی در فارکس ابتدا به سراغ روش های تحلیل می‌روند اما مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گری از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و حتما باید به این دو مهارت توجه خاصی داشته باشید.

در بخش روش های تحلیل و بررسی معامله گران فارکس از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال به صورت جداگانه یا ترکیب با هم استفاده می‌کنند. در تحلیل تکنیکال، از طریق نمودارهای فارکس تحلیل ها انجام شده و در تحلیل فاندامنتال از طریق بررسی وضعیت اقتصادی کشورها امکان تحلیل جفت ارزهای فارکس وجود دارد.

آموزش فارکس برای کسب درآمد دلاری

روش های مختلفی برای یادگیری بازار فارکس وجود دارد. یکی از این روش های استفاده از آموزش فارکس آکادمی مجیدی راد است. بخش آموزش رایگان فارکس آکادمی مجیدی راد شامل مقالات آموزشی و دوره رایگان فارکس بوده که این آکادمی با توجه رسالت آموزشی خود در زمینه فارکس آموزش های رایگانی را منتشر کرده است که دارای ارزش مادی زیادی بوده و محتوای ارزشمندی را آموزش خواهد داشت. این آموزش ها دوره فارکس توسط استاد محسن مجیدی راد ارائه شده است و ایشان با تجربه چندین ساله خود در بازار فارکس تمامی مباحث مورد نیاز برای کسب درآمد دلاری از فارکس را آموزش داده اند.

آکادمی مجیدی راد از طریق وبسایت خود دوره آموزش فارکس را برای شما عزیزان در دسترس قرار داده و امکان مشاهده ویدیویی این دوره را خواهید داشت. همچنین برای پاسخ به سوالات شما عزیزان در رابطه با آموزش های وبسایت مجیدی راد، امکان ارسال سوالات از بخش پشتیبانی آکادمی وجود دارد. سرفصل های مطالب آموزش فارکس آکادمی مجیدی راد به این ترتیب می‌باشد:

 • بازارهای مالی
 • روش قیمت گذاری در فارکس
 • عرضه و تقاضا در فارکس
 • فعالان بازار فارکس
 • اصول تحلیل تکنیکال
 • ثبت نام در بروکرهای فارکس
 • نصب متاتریدر و معرفی آن
 • پرایس اکشن
 • مدیریت ذهن و احساسات
 • اصول تحلیل بنیادی
 • منابع خبری فارکس و معامله با آن
 • استراتژی ویژه معاملاتی فارکس
دکمه بازگشت به بالا