جامعه و خانوادهکسب و کار ایرانی برتر

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه آیا واقعا موثر است؟

بازکردن لوله فاضلاب با نوشابه یکی از ساده ترین روش هایی است که در منزل می توانید گرفتگی های بسیار سطحی را رفع کنید. اما در استفاده از نوشابه برای رفع گرفتگی نکاتی وجود دارد که در ادامه به طور کامل به آن پرداخته شده است. برخی به علت آشنا نبودن با مسائل فنی می توانند به عنوان ساده ترین و بهترین راه حل به مراجعه کرده تا بتوانند از خدمات شبانه روزی استفاده کنند. سایت آقای لوله بازکن تمامی کارهای خود را به صورت تضمینی انجام می دهد. اما اگر قصد باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه را دارید حتما تا انتها این محتوا را مطالعه نمایید.

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه در منزل ?

همان طور که در مقدمه اشاره کردیم بعضی از افراد که وقت کافی داشته و یا اینکه با کارهای فنی آشنایی دارند؛ در زمان گرفتگی لوله فاضلاب منزل خود می‌ خواهند لوله بازکن منزل خود شده و از راه حل های خانگی موجود در این زمینه استفاده می‌کنند. یکی از ساده ترین روش هایی هم که در اینترنت بسیار دست به دست شده است باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه است. با روشهای خانگی قابل رفع نیست و حتما باید به مراجعه کنید. شما با مراجعه به و صفحه چاه بازکنی غرب تهران یا دیگر مناطق نزدیک خود می توانید از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران استفاده نمایید.

نحوه باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه

همانطور که در بالا اشاره شد یکی از در منازل که به دست خود افراد صورت می‌گیرد، باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه است. از آنجایی که نوشابه به تنهایی هیچ تاثیری در رفع گرفتگی ندارد با جوش شیرین ترکیب می شود. افراد در این روش نوشابه را داخل لوله ی فاضلاب حمام یا توالت و یا سینک ظرف شویی ریخته و بعد از مدتی به آن جوش شیرین هم اضافه می کنند و صبر می کنند که تاثیر خود را بگذارد و گرفتگی باز شود.

همیشه به یاد داشته باشید هنگامی که محلول لوله بازکنی یا مخلوط سرکه و جوش شیرین را داخل لوله فاضلاب یا سینک آشپزخانه می ریزید، به هیچ عنوان از تلنبه دستی استفاده نکنید. برای آموزش نکات لوله بازکنی با تلنبه دستی می توانید به مقاله مراجعه کنید.

آیا استفاده از نوشابه برای لوله بازکنی منطقی است؟

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه همیشه در سایت های اینترنتی آموزش داده می‌شود و به عنوان راه کار مناسبی به افراد معرفی می‌شود، بهترین روش برای رفع انواع گرفتگی های لوله و چاه فاضلاب کمک از یک لوله بازکن ماهر است. در آقای لوله بازکن می توانید این امر را به ساده ترین روش محقق کنید. زیرا می توانید به طور مستقیم با لوله بازکن تهران تماس بگیرید.

روش باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه با نوشابه می تواند کمی موثر باشد ولی جنبه های منفی نیز دارد. ولی شاید برخی از افراد بگویند که اگر برای باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه مقداری جوش شیرین و سرکه نیز به داخل سینک ظرفشویی و یا لوله های فاضلاب بریزید می‌تواند موثر باشد و ما هم منکر این قضیه نیستیم. برای نکات و آموزش های جداگانه ای وجود دارد که در آقای لوله بازکن مقاله ای در این خصوص به طور جامع منتشر شده است و شما می توانید از آن بهره ببرید. برای مطالعه آن کافیه روی لینک کلیک کنید.

آیا واقعا نوشابه یک لوله بازکن خوب است؟

همانطور که گفته شد برخی افراد مدعی شده اند که می توان با استفاده از نوشابه گازدار گرفتگی لوله های فاضلاب را باز کرد. این افراد معتقد هستند که خاصیت اسیدی نوشابه همچون یک محلول لوله بازکن عمل می کند و ریختن آن در لوله فاضلاب باعث رفع گرفتگی های داخل لوله می شود.  این افراد پس از کمی توضیح در مورد این روش از فرد می خواهند تا نوشابه را به همراه جوش شیرین داخل لوله فاضلاب بریزد. جوش شیرین یک ماده طبیعی است که خاصیت شویندگی خوبی برای لوله ها دارد و بسیاری از روش های خانگی لوله بازکنی به کمک آن انجام می شود.

از این روی فرد کلاهبردار تلاش می کند با ترکیب نوشابه با جوش شیرین از خاصیت لوله بازکنی آن استفاده شود و پس از آن طوری وانمود کند که واقعا نوشابه گرفتگی لوله را باز کرده است. اما افراد عادی که تجهیزات لوله بازکنی را در خانه ندارند و در مورد دیگر روش های لوله بازکنی هم آگاهی چندانی ندارند با مشاهده یک مطلب آموزش لوله بازکنی در خانه می خواهند به راحتی خودشان در خانه لوله بازکنی انجام دهند. به همین دلیل به مطالب جذاب و فریبنده این کلاهبرداران توجه کرده و آن را انجام می دهند.

هنوز صحت این ادعا ثابت نشده است و به خوبی مشخص نیست که آیا نوشابه در رفع گرفتگی لوله موثر است یا خیر. اگر جستجوی ساده ای در اینترنت انجام دهید متوجه می شوید که هیچ یک از مطالب دقیقا آن را آموزش نمی دهند و به موضوعات دیگر و یا روش های دیگر لوله بازکنی می پردازند. از این جهت می توان به این نتیجه رسید که به احتمال زیاد این روش کذب است.  اگر هم آن را انجام دهید در نهایت شاهد این خواهید بود که یک بطری نوشابه صرف کرده اید و گرفتگی لوله هیچ تغییر نکرده است.

روش های استاندارد برای بازکردن گرفتگی لوله

برای رفع گرفتگی لوله باید از روش های اصولی و استاندارد استفاده کرد. به طور کلی روشهای مختلفی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد که برخی از آنها را می توان در منزل انجام دارد. این روش ها را می گویند. اگر گرفتگی مربوط به توالت است و سیفون توالت به خاطر تجمع فضولات در داخل آن دچار گرفتگی شده است اصلا نیازی به لوله بازکن ندارید. پرکردن کاسه توالت از آب و باقی ماندن آن برای چند ساعت مشکل را حل کرده و گرفتگی سیفون توالت را باز می کند.

جوش شیرین، سرکه، آب لیمو خاصیت اسیدی و شویندگی دارند. ترکیب آنها با آب جوش می تواند یک لوله بازکن خوب خانگی ایجاد کند. گرچه تاثیر آن همچون محلول های اسیدی نیست اما برای گرفتگی های ساده می توان از آن استفاد کرد.  برخی از گرفتگی های ایجاد شده در سینک ظرفشویی یا کفشور حمام که ناشی از باقی مانده غذا و لایه های رسوب چربی ایجاد می شوند به راحتی با محلول های شیمیایی باز می شوند. در صورتی که محلول خانگی موثر نبود می توانید از این روش استفاده نمایید.

هر یک از این روشهای لوله بازکنی مختص گرفتگی خاصی است. تلمبه دستی هم یک لوله بازکن ساده و بسیار موثر است که برای رفع گرفتگی هایی خاص همچون گرفتگی سینک ظرفشویی و کف شوی حمام می توان از آن استفاده کرد. فنر های دستی نسخه ساده فنر لوله بازکن است که برای رفع گرفتگی های غیرسخت بسیار مناسب و کاربردی است. این وسیله ساده و کوچک بسیاری از گرفتگی های ایجاد شده در انواع لوله های فاضلاب را باز می کند.

به غیر از موارد فوق روش های دیگری همچون فنر برقی لوله بازکنی، دستگاه تراکم هوا و … هم وجود دارد که نیازمند تجهیزات است و امکان استفاده از آن در خانه وجود ندارد. اگر مشکل شما با روش های فوق حل نشد به ناچار باید از یکی از شرکت های لوله بازکنی بخواهید تا مشکل شما را حل کنند.

دکمه بازگشت به بالا