اقتصادیکسب و کار ایرانی برتر

معرفی مدل های پر فروش اره موتوری اشتیل

با پیشرفت تکنولوژی و جایگزینی ابزارهای الکترونیکی به جای ابزارهای دستی، استفاده از دستگاه اره موتوری یا همان اره زنجیری گسترش پیدا کرده است. این دستگاه که در صنعت چوب بری و باغداری و جنگلداری کاربرد دارد، می تواند سرعت انجام کار را به شدت افزایش دهد. برش چوب و تنه ی درختان با اره موتوری خوب علاوه بر بالا بردن سرعت انجام کار، انرژی مصرفی افراد برای انجام کار را نیز کاهش می دهد. همچنین در صورتی که اره موتوری با استانداردهای روز طراحی شده باشد، از ایمنی کافی برخوردار می باشد. با توجه به طول تیغه و نوع سوخت قیمت اره موتوری و زنجیری می تواند متفاوت باشد. همچنین برند و کشور سازنده اره زنجیری نیز می تواند در قیمت این دستگاه تاثیر گذار باشد.

اره موتوری بنزینی اشتیل مدل MS 381

اره موتوری اشتیل مدل MS 381 یکی از بهترین اره موتوری ها در سطح بازار جهانی است که دارای سیستم ضد ارتعاش بوده و به همین جهت سبب کار کردن بهتر  اپراتور شده است  و از طرف دیگر به زنجیر سفت کن مجهز بوده و سیستم روانکاری زنجیر دارد که کاملا اتوماتیک است‌. این دستگاه همچنین  به دلیل داشتن سیستم استارت دستگاه به آسانی روشن می شود. از طرف دیگر تیغه الماس لیزری این دستگاه ۵۵ سانتیمتر بوده و دارای زنجیر ۵۵ سانتی متری است.

 ‌اگر به صورت استاندارد از اره موتوری اشتیل 381 استفاده کنید می توانید تا سال های سال بدون مشکل از دستگاه استفاده کنید. این مدل از اره برقی برند اشتیل قدرت موتور بالایی داشته و وزن ۶.۵ کیلوگرم است. به علاوه  دارای طراحی کاملا ارگونومیک است به همین جهت  موجب ضعف و خستگی مصرف کننده در حین کار نشده و به دلیل داشتن وزن مناسب به راحتی قابل حمل است. از طرف دیگر طراحی فوق العاده زیبایی داشته و در تولید دستگاه از استانداردهای زیست محیطی استفاده کرده اند به همین سبب دستگاه با محیط زیست سازگار است.

اره موتوری بنزینی اشتیل MS 170

اره موتوری اشتیل MS 170 یکی از قدرتمندترین اره های موتوری است که دارای طراحی فوق العاده بوده و به دلیل داشتن قدرت بالا برای کارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. منظور از کارهای سنگین کار های حرفه ای مانند قطع درختان با قطر بالا است. اره موتوری اشتیل ساخت کشور آلمان بوده و دارای موتور پر قدرت با قدرت 1.7  اسب بخار است. دستگاه اره برقی  دارای حجم موتور به اندازه 35 سانتی متر است. وزن اره برقی 3.9 کیلو گرم بوده و کارایی بالایی دارد. این دستگاه دارای سرعت حداکثری 20 متر بر ثانیه است. همچنین این دستگاه دارای سیستم ضد لرزش و جبران کننده می باشد.

آشنایی با اره موتوری شاخه زنی اشتیل 

اره موتوری شاخه زنی اشتیل نیز یکی دیگر از مدل‌های اره برقی برند اشتیل است که توانسته توجه بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. این دستگاه دارای دسته بلند بوده و برای هرس کردن درختان استفاده می شود. با استفاده از این بسته می توانید درختان تا ارتفاع ۵ متر را هرس کنید. این دستگاه دارای دو مدل دسته بلند موتوری و دسته بلند برقی است و دارای طراحی فوق العاده زیبا می باشد. همچنین این دستگاه دارای صدای بسیار کمی بوده و برای عملکرد نیاز به انرژی برق دارد. از این دستگاه می توانید حتی در باغچه ها و منازل مسکونی کوچک استفاده کنید.

این دستگاه دارای موتور با قدرت ۷۵ HT بوده و طول تیغه آن به ۳۰ سانتی‌متر می‌ رسد همچنین دارای قدرت ۱.۵ اسب بخار بوده و وزن دستگاه ۶.۵ کیلو گرم است. البته مدل برقی این محصول دارای ارتفاع ۲۱۰ سانتیمتر بوده و وزن آن ۴.۵ کیلوگرم است. همچنین طول  تیغه ۳۰ سانتی متر بوده و قدرت موتور آن HTE 60 است. همچنین به دلیل داشتن صدای بسیار کم می تواند در مناطق مسکونی شهری مورد استفاده قرار گیرد در واقع هر جا که پریز برق در دسترس باشد این دستگاه می تواند کارایی داشته باشد.

آشنایی با اره شارژی اشتیل

اره شارژی اشتیل وزن بسیار کمی داشته و کم صدا است به همین دلیل می‌ تواند در منازل مسکونی و حیاط و باغچه ها استفاده شود. این مدل از دستگاه دارای ترمز ایمنی زنجیر بوده و طراحی فوق العاده جذاب دارد. از طرف دیگر به دلیل داشتن وزن سبک به راحتی قابل حمل بوده و سبب اذیت شدن مصرف کنندگان نمی شود. این دستگاه نیز مانند سایر مدل های اره برقی برند htc دارای سیستم رگلاژ دستی بوده و دارای دو مدل MSA 120 C-BQ وMSA 160C-BQ  است. طول تیغه دستگاه ۳۵ سانتی‌ متر بوده و ولتاژ باتری نیز به ۲۳۰ می رسد. وزن دستگاه همچنین ۳.۶ کیلو گرم است.

 این دستگاه همچنین دارای نمایشگر ال ای دی باطری بوده و باتری لیتیوم ۱۰.۸ ولت دارد. وزن دستگاه مدل MSA 120 C-BQ  نیز 4.2 کیلوگرم است. اره موتوری های برند اشتیل  دارای قدرت و توان بسیار بالایی بوده و وزن مناسبی دارند. بازه توان موتور این دستگاه بین ۱.۳ تا ۶.۴ کیلووات است. همچنین این دستگاه ها دارای موتور دو زمانه بوده و با تکنولوژی‌های جدید تولید می شوند. همچنین این دستگاه‌ ها مصرف سوخت را تا ۲۰ درصد و درصد آلاینده های خروجی موتور را تا ۷۰ درصد کاهش می دهند.

دکمه بازگشت به بالا