عمومیکسب و کار ایرانی برتر

معرفی بهترین سایت های خرید لپ تاپ

اگر امروزه سری به بازار لپ تاپ های گیمینگ و غیر گیمینگ بزنید، با تنوع بسیار بالایی از انواع لپ تاپ ها از برندهای مختلف و مشهور همانند ایسوس لنوو ایسر و…. رو به رو خواهید شد. حال اصلا اینکه لپ تاپ را آنلاین بخریم یا نه به خودی خود یک سوال بسیار مهم است که در اینجا به آن نمی‌پردازیم اما بدانید که:

امروزه اکثر عمده فروش ها و واردکنندگان بزرگ وبسایت های خودشان را راه اندازی کرده اند و با خرید آنلاین شما مستقیما از واردکنندگان یا فروشندگانی خرید می‌کنید که به دلیل رقابت بالا با بهترین قیمت ممکن لپ تاپ مورد نظر شما را به شما عرضه می‌کنند.

سایت های فروشنده لپ تاپ معروف

اگر کمی شما نیز به جستجو بپردازید حتما با فروشگاه های معتبری همانند دیجی 63، لوتوس لپ تاپ، آداک شاپ و… در حوزه فروش لپ تاپ مواجه می‌شوید. شاید از خودتان بپرسید که چرا اسم وبسایت هایی همانند مقداد IT یا دیجیکالا در اینجا نیاورده شده است؟

پاسخ واضح است. مقداد IT و دیجیکالا به نوعی محلی برای فروشندگان دیگر هستند (Market Place). در مقایسه با فروشگاه های ذکر شده شما 2 تفاوت اصلی را متوجه خواهید شد:

  • اول از همه اینکه این فروشگاه ها نسبت به فعالیت خود مسئول هستند. در صورتی که دیجیکالا باید بر روی فعالیت تمامی فروشندگان خودش نظارت کند. این همان چیزیست که نگران کننده است.
  • مورد بعدی اینکه فرضا می‌خواهید یک لپ تاپ مهندسی از لیست لینک شده را خریداری کنید. در دیجیکالا تمامی گارانتی ها و فروشندگان کالا مشخص هستند اما عملکرد آنها به وضوح مشخص نیست!

وبسایت دیجی 63 | دنیای دیجیتال

وبسایت دیجی 63 یکی از بهترین فروشگاه ها و وبسایت های عرضه کننده لپ تاپ در جنوب کشور است که طبق ادعای خودش بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه فروش و تعمیرات لپ تاپ داشته است. وبسایت این مجموعه از سال 98 شروع به فعالیت کرده است و امروزه تنوع بسیار بالایی از انواع لپ تاپ ها را داراست.

این وبسایت در صفحه درباره مای خودش بیان می‌کند که:

فروشگاه اینترنتی دنیای دیجیتال شیراز با بیش از 15 سال سابقه در حوزه فروش تخصصی لپ تاپ و انواع قطعات لپ تاپ از ابتدای سال 98 شروع به فروش آنلاین انواع لپ تاپ در برند های متنوعی همانند Asus، Lenovo و Acer نمود.

امروزه خرید اینترنتی به یکی از جزء های جدایی ناپذیر زندگی روزمره ما در آمده است که فروشگاه دنیای دیجیتال شیراز نیز در راستای هماهنگی هر چه بیشتر با همین هدف قدم برمی‌دارد.

امکان خرید حضوری در شهر شیراز از این فروشگاه وجود دارد.

وبسایت لوتوس لپ تاپ

وبسایت لوتوس لپ تاپ یکی دیگر از وبسایت ها و فروشگاه های معتبری است که اگر قصد خرید لپ تاپ دارید می‌توانید به آن سر بزنید. این وبسایت تنوع کالای مناسب در کنار بررسی ها و مشخصات کامل را به شما ارائه می‌دهد. این وبسایت در بخش توضیحات خودش بیان می‌کند که:

فروشگاه اینترنتی لوتوس واقع در مرکز کامپیوتر ایران به عنوان مرجع تخصصی قیمت و فروش کالای آی تی با بیش از 28 سال سابقه در سطح کشور فعالیت دارد.

فروشگاه اینترنتی لوتوس اولین وب سایت فروش آنلاین کالای آی تی به صورت تخصصی در قلب بازار کامپیوتر تهران بوده و با هدف ارائه محصولات و اطلاعات تخصصی در محیطی کاربر پسند به منظور ایجاد یک خرید مطمئن برای هر شخص با هر سطح از دانش در حوزه آی تی همه روزه در دسترس می‌باشد.

وبسایت آداک شاپ

مجموعه اینترنتی آداک شاپ یکی دیگر از فروشگاه های عرضه کننده لپ تاپ است که امروزه به عرضه لپ تاپ به مشتریان می‌پردازد. این وبسایت و فروشگاه اینترنتی شبکه های اجتماعی بسیاری فعالی همانند اینستاگرام فعال با بیش از 20 هزار مخاطب فعال نیز دارد.

در صفحه درباره مای این فروشگاه، خودش را اینگونه معرفی کرده است:

شرکت آداک فناوران آینده (آداک کامپیوتر) با بیش از هجده سال سابقه فعالیت در زمینه واردات و تامین قطعات در حوزه I.T یکی از بزرگترین توزیع کنندگان لپ تاپ، موبایل، تبلت، رایانه های شخصی، کامپیوترهای یکپارچه (All in one)، و… در سطح کشور می باشد.

جمع بندی نهایی

به جز 3 فروشگاه معتبر معرفی شده فروشگاه های دیگری همانند لیپک، تکنولایف، تاپ رایان، روژسا و…. نیز وجود دارند که هم اکنون در این لیست نمی‌گنجند. در حین مقایسه این فروشگاه ها یکی از نکاتی که شما حتما باید قبل از خرید لپ تاپ به آن توجه کنید این است که رویه های ارسال آنها چطور است.

فرضا ممکن است که لپ تاپی با قیمت ارزان تر را در یکی از وبسایت های معرفی شده ببینید اما مجبور باشید مبلغی بیشتر را بابت پست و ارسال پستی پرداخت کنید. البته که کمتر مواقعی چنین موقعیتی پیش می‌آید اما چیزی است که شما باید به آن توجه کنید.

امیدواریم که توانسته باشید در این پست یک فروشگاه لپ تاپ معتبر را پیدا کنید.

دکمه بازگشت به بالا