سلامت و دانشکسب و کار ایرانی برتر

چگونه قد خود را کوتاه کنیم؟

چه مدل لباس هایی قد ما را کوتاهتر نشان میدهد. همه ما دوست داریم، بهترین خود باشیم و به ظاهر شخصی خود افتخار کنیم. این کار باعث میشود تا ما با اعتماد به نفس و احساس رضایت از زندگی در جامعه روبرو شویم. به قدری متنوع شده است که باید بتوانید خود را با طرح و رنگهای جدید مطابقت دهید تا بدون عیب و نقص و خوش استایل به نظر برسید. اما سوال بسیاری از خانم ها و آقایان از پزشک رشد قد این است که چه کنیم تا بلند قد شویم؟! ؟

لباس مناسب باید با هریک از ویژگیهای فردی هر شخص مانند و ، وزن و یا قد اشخاص سازگار باشد. چرا که اگر خوب لباس بپوشید، احساس بهتری نسبت به خود خواهید داشت. قد چیزی است که به ژنتیک بستگی دارد و نمیتوان بر روی آن زیاد کار کرد. آیا میدانید، چگونه لباس بپوشید تا قد کوتاه دیده شوید؟ نگران نباشید! حتی اگر فردی کوتاه قد هستید و یا قد بلندی دارید و میخواهید کوتاه دیده شوید، راهکارهایی وجود دارد. اگر شما فردی قد کوتاه هستید و یا دوست دارید قد کوتاه به نظر برسید، در این بخش از مجله وقت مد (Vaghtemod.ir) در کنار ما باشید و افراد معروف بلند قد را بشناسید.

چه لباس هایی قد ما را کوتاه می کند؟ با چه لباسی، قد کوتاه دیده شویم؟!

در مطالب قبلی با عنوان کوتاه شدن قد امکان پذیره؟ هم صحبت کریدم. گاهی اوقات ما دوست داریم، کوتاه قدتر به نظر برسیم. همچنین، شاید به دلیل داشتن قد کوتاه به دنبال لباسهای مناسب برای خود باشید.. شما میتوانید، بلوز و یا شومیزهای طرح دار با آستین های پفی و بزرگ بپوشید. زیرا آنها از نظر ظاهری، مقداری حجم به بدن شما اضافه میکنند و در نتیجه کوتاه تر به نظر خواهید رسید.

کاپشن مناسب برای افراد قد کوتاه

اما در فصل سرد، چگونه قد خود را کوتاه تر نشان دهیم؟ چی بپوشیم قد کوتاه دیده شویم؟! در فصل زمستان، به هنگام پوشیدن کاپشن و یا کت، به یاد داشته باشید، .از طرفی، . برای مثال چندین بلوز بافت و سپس از روی آن یک عدد کاپشن و یا کت سایز بزرگ بپوشید تا کوتاهتر شوید.برعکس، اگر یک بلوز تک بافت را با یک شلوار جین جذب استفاده کنید، قد شما بلندتر به نظر خواهد آمد. کاپشن سایز بزرگ یا به اصلاح، کاپشن بادی سایز بزرگ، شما را چاق تر و قد کوتاه تر می کند. کاپشن سایز بزرگ قد شما را کوتاه نشان میدهد.

شلوار مناسب برای کوتاه تر دیده شدن

تقریبا میتوان هر نوع شلواری را انتخاب کرد، اما . برای مثال شلوار مدل بگ، همگی منجر به پرتر شدن و کوتاهتر شدن میگردند.در مورد و انواع بیشتر بخوانید. شلوارهای بگ و سایز بزرگ باعث کوتاه دیده شدن قد شما میشوند. در مقایسه، شلوارهای راسته و یا جذب با برش مستقیم که به مچ پا ختم میشوند، باعث لاغرتر و قد بلندتر شدن شما خواهند شد.

چه مدل دامنی خانم ها قد کوتاه تر نشان میدهد!؟ با چه دامنی کوتاه تر به نظر میرسیم؟

برای جواب به سوال چگونه قد خود را کوتاه تر نشان دهیم؟! معمولا، . طول و یا قد دامن، تاثیر زیادی در کوتاه و یا بلند به نظر رسیدن شما دارند.به عنوان یک قانون کلی، دامنهای مدل میدی، شما را کوتاه تر از چیزی که هستید نشان میدهند. همینطور، دامنهایی با کمر بلند به شما کمک میکنند تا کمی قد بلندتر به نظر برسید. در نهایت، دامن و شلوارهایی با رنگ روشن و طرحدار را برای کوتاه تر شدن خود برگزینید. با انواع آشنا شوید.

اکسسوری و جواهرات مناسب برای قد کوتاهتر دیده شدن

. به عنوان مثال، اگر یک گردنبند سنگین و بلند را با گوشواره های بزرگ و آویزان تا شانه ست کنید، قد شما کوتاه دیده خواهد شد. بنابراین اگر میخواهید خیلی کوتاه قد دیده نشوید، تمرکز خود را بر روی یک اکسسوری متمرکز کنید. جواهرات و اکسسوری بزرگ قد شما را کوتاهتر نشان میدهد.

بهره گیری از جواهرات زیاد و سنگین، همینطور بزرگ میتواند تا حد زیادی شما را کوتاه تر نشان دهد. سعی کنید ظاهر خود را با وجود جواهرات سنگین به هم نریزید و فقط از یک گردنبند و یک جفت گوشواره آویز بهره بگیرید تا ظاهر و اندام خود را متعادل کنید.اکسسوری روسری خود را در سایز برزگ انتخاب کنید و از روشهای مختلف بستن گره آن بهره بگیرید تا قد کوتاه تر شوید.

مدل موی مناسب برای اینکه قد کوتاه دیده شوید!

علاوه بر لباس و اکسسوری، مدل مو و کوتاهی آن میتواند در میزان قد و چاقی و لاغری ما مهم باشد. زمانی که میخواهید، کوتاهتر دیده شوید؛ موهای خود را با یک دم اسبی کوتاه ببندید تا شیک و عالی به نظر بیایید.همچنین موهای فر و امواج مجعد به موهای شما کمک میکند تا پرپشت تر به نظر برسند و به موهای شما حجم می‌افزایند که باعث کوتاهتر شدن قد میشود.

کیف و کفش مناسب برای افراد کوتاه قد

کفشهای پاشنه دار و پاشنه تخت، هر دو و حتی کفش بنددار، به زیبایی پاهای شما را به رخ میکشند. .به علاوه، کفش راحتی گرد، چکمه یا بوت تا مچ پا، بوتهای ساق بلند، کفشهای آکسفورد و انواع دیگری از این طرحها، منجر به کوتاه تر دیده شدن قد میگردند. کفش های اسپورت و جلو بسته قد شما را کوتاه نشان میدهد.

چنانچه فردی قد کوتاه هستید؛ استفاده از کیف سایز بزرگ توجه را از لباسهای شما به سمت کیف میکشاند و در نتیجه نامرتب و کوتاه تر میشوید. بنابراین، یک عدد کیف کوچک برای تکمیل استایل شما باعث قد کوتاهتر دیده شدن شما میگردد. زیرا یک کیف کوچک میتواند متناسب اندام و قد شما باشد تا مرتب دیده شوید.

مانتو و پالتو مناسب برای قد کوتاه دیده شدن

پالتو و مانتو سایز بزرگ شما را کوتاه نشان میدهد. از طرفی دیگر، کت های بزرگ تا زیر زانو، قد ما را کوتاهتر میکنند. همچنین استفاده از رنگهای متضاد در استایل نیز باعث کوچکتر شدن قد و پرتر به نظر رسیدن شما میشود. برای مثال یک بلوز و شلوار به رنگ مخالف و یا مانتو و شلوار با دو رنگ متضاد شما را کوتاهتر میکند.

چه لباسهایی قد ما را کوتاه میکند؟ با چه لباسی، قد کوتاه دیده شویم؟!

. شما میتوانید، بلوز و یا شومیزهای طرح دار با آستین های پفی و بزرگ بپوشید

چگونه قد کوتاه تر به نظر میرسیم؟!

همانطور که در این مطلب از مجله وقت مد(vaghtemod.ir)، به صورت کامل آموزش داده شده، با استفاده از اکسسوری های مانند، مدل مناسب لباس، رنگ لباس، طرح آن، استفاده از اکسسوری جواهرات و کلاه میتوانید کاری کنید که قد شما، کوتاه از آنچه هست به نظپذیرش قد همیشه آسان نیست اما چیزی كه بر روی قد شما تأثیر می گذارد روش هایی است که از كوتاهي آن جلوگيري می كند. صنعت سلامت و تندرستی مملو از حقایق و افسانه هایی بدون توجه به آن چه که گفته‌ی علم و کارشناسان است می باشد. سوالی که اغلب در محافل تناسب اندام مطرح می شود این است که آیا تمرینات قدرتی مانع رشد مي شود يا خير؟

درست است كه ورزش فواید زیادی دارد اما هنوز ثابت نشده كه برخی ورزش ها مانع رشد می‌شوند یا خیر. عده ای معتقدند که برخی از ورزش ها مانند ژیمناستیک به دليل فعاليت بدني زیاد منجر به کوتاهي قد می شوند. اگر فعاليت ورزشی به درستی انجام شود به تقویت استخوان ها و محافظت از مفاصل در برابر آسیب کمک مي کند و در غير اين صورت صدمات صفحه رشد شما منحصر به وزنه زدن نیست و حدود 15 تا 30 درصد از شکستگی های استخوان در دوران کودکی بر صفحه رشد تأثیر می گذارد.

درست مانند نوسانات وزن بدن یک فرد در طول روز، قد نیز تغییر خواهد کرد. ورزش هاي قدرتي تا 3.59 میلی متر انقباض در ستون فقرات ایجاد می کنند و درست است كه اين انقباض در حين راه رفتن نيز اتفاق مي افتد اما با اين حال نظريه هاي علمي متفاوت است.

انقباض ستون فقرات در طول این فعالیت ها بخشی از یک فرآیند طبیعی است که در آن تقریباً 1٪ کاهش قد در طول روز اتفاق می افتد. تمرینات قدرتی و به طور خاص ممكن است رشد را متوقف و قد را كوتاه تر كنند. سايت با زدن سري به جامعه تمرینات قدرتی پاسخ اين سوال را كه چه ورزش هایی قد را کوتاه می‌کنند را در اين مقاله به طور كامل می‌دهد.

اهمیت استراحت برای کوتاه نشدن قد

استراحت شبانه پس از کاهش فشار طبیعی ستون فقرات قد را بازیابی می کند. تغذیه نامناسب نیز می‌تواند رشد صفحات رشد را کاهش دهد اما برخي ورزش ها از طريق آسيب به صفحات رشد و فشرده سازي ستون فقرات باعث كوتاهي قد می شوند. انتهای استخوان‌ های بلند جایی است که صفحات رشد قرار دارند و در دوران نوجوانی بسیار ضعیف و آسیب‌پذیر هستند و هنگامی که استخوان های بلند در طول این دوره آسیب می بینند، رشد برخی از اندام ها تحت تاثیر قرار مي گیرد.

با این حال صفحات رشد به‌ جای فشار ناشی از ورزش هاي سنگين، احتمال آسیب دیدگی بیشتری در اثر ضربه و برخورد در حین بازی یا ورزش دارند. برخی افراد همچنین ادعا می کنند که ورزش هاي اسکات می توانند به دلیل فشرده سازی ستون فقرات قد را کوتاه تر کنند. در هر حال بعید است که اندازه واقعی استخوان ها با ورزش کوتاه شود و هیچ ارتباطی بین ورزش و كوتاه قد شدن وجود ندارد. در كل اگر در دوران نوجوانی در اثر بلند کردن اجسام سنگین به یکی از استخوان های بلند شما آسیب جدی وارد نشود هیچ دلیلی وجود ندارد که ورزش كردن بر کوتاه شدن قد شما تأثیر بگذارد.

همچنین مطلب می تواند به شما کمک کند پس آن را نیز مطالعه کنید. اگر در سنین رشد مشغول ورزش هایی مثل وزنه برداری بوده‌اید که باعث کاهش رشد شما شده است اصلا نگران باشید. حتی در بزرگسالی هم می توانید برای افزایش قد تضمینی اقدام کنید. فقط کافی است روی بنر زیر کلیک کنید تا به صفحه پکیج افزایش قد گروتالر داینامیک منتقل شوید.

دکمه بازگشت به بالا