عمومیکسب و کار ایرانی برتر

بازارکار پر درآمد برای تعمیرکاران لپتاپ

بازارکار پر درآمد در انتظار تعمیرکاران لپتاپ

کامپیوتر و لپ‌تاپ از جمله وسایل الکترونیکی هستند که این روزها برای هر دانش‌آموز، دانشجو و یا مشاغل و کسب‌وکارهای مختلف موردنیاز است. با توجه به افزایش قیمتی که در سال‌های اخیر در این وسایل شاهد هستیم، برخی از این افراد ممکن است توان مالی خریداری لپ‌تاپ و کامپیوتر نو را نداشته‌باشند و تصمیم به خرید لپ‌تاپ دست دوم و تعمیرشده بگیرند.

 آموزشگاه تعمیرات تخصصی تعمیرات لپتاپ

همچنین دارندگان این وسایل به دلیل هزینه بالای خرید این وسایل، در صورت خراب‌شدن و از کارافتادن کامپیوتر و لپ‌تاپ خود ترجیح می‌دهند با قیمتی کمتر به تعمیر و یا تعویض قطعات آن‌ها اقدام کنند تا کامپیوتر و لپ‌تاپ نو را خریداری کنند. در نتیجه نیاز به افرادی که در زمینه انجام تعمیرات این وسایل مهارت داشته‌باشند نیز رو به افزایش است و به این ترتیب بازارکار پر درآمد در انتظار تعمیرکاران لپتاپ و کامپیوتر خواهدبود.

شغلی مهم و پردرآمد

این شغل از جمله مشاغلی است که هنوز در بازارکار ایران اشباع نشده‌است و دارای ظرفیت‌های خالی بسیاری برای کسانی است که به دنبال شروع یک کسب‌وکار جدید و اشتغال هستند. پس اگر شما هم در فکر یادگیری یک مهارت برای ورود به بازارکار هستید، می‌توانید به این شغل به عنوان شغل اصلی و یا حتی شغل دوم خود نگاه کنید.

شاید فکر کنید که برای ورود و یادگیری این مهارت باید از قبل اطلاعات و پیش‌زمینه‌ای داشته‌‌باشید، اما اینطور نیست شما می‌توانید این مهارت را از ابتدایی‌ترین مفاهیم تا پیشرفته‌ترین روش تعمیرات لپ‌تاپ با آموزش‌های صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو که حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری و تعمیرات تخصصی لپ تاپ و بردهای کامپیوتر توسط مجتمع آموزشی پل است، آموزش ببینید.

دوره اموزشی فنی حرفه ای تعمیرات لپ تاپ

معرفی شغل تعمیرکار لپتاپ

در بخش‌های قبلی دلایل افزایش استقبال از این شغل و همچنین افزایش نیاز به این شغل در بازارکار ایران گفته‌شد، این شغل به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد و در عین حال نیازمند به سرمایه‌گذاری اندک برای شروع شناخته می‌شود. اما یک تعمیرکار لپ‌تاپ چه مهارت‌هایی دارد و چه مشکلاتی را می‌تواند برطرف کند.

از آنجا که قطعات به کاررفته در لپ‌تاپ و کامپیوتر و همچنین سیستم عامل و نرم‌افزارهای قابل‌نصب بر روی لپ‌تاپ و کامپیوتر با یکدیگر مشابه است، تفاوتی بین تعمیرکار لپ‌تاپ و تعمیرکار کامپیوتر وجود ندارد. تعمیرات کامپیوتر و لپ‌تاپ حوزه وسیعی از خدمات را در برمی‌گیرد و می‌تواند از ساده‌ترین خدمات مانند نصب و تعویض یک ویندوز تا تعمیر و تعویض قطعات ریز و درشت داخل لپ‌تاپ و کامپیوتر باشد.

بررسی درست !

یک تعمیرکار لپ‌تاپ باید بتواند با یک بررسی ساده و سریع تمام مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری موجود در لپ‌تاپ را شناسایی کند و با بهترین روش و کمترین هزینه آن‌ها را برطرف کند. به طور کلی می‌توان کارهایی که یک تعمیرکار لپ‌تاپ و کامپیوتر می‌تواند انجام دهد را شامل مواردی مانند نصب و تعویض ویندوز، نصب‌کردن نرم‌افزارها و درایوهای مختلف بر روی ویندوز، نصب آنتی ویروس‌ها و رفع مشکلاتی که به علت درگیری با ویروس برای سیستم‌ها پیش می‌آید و تعویض و تعمیرات سخت‌افزاری لپ‌تاپ و کامپیوتر دانست.

هزینه آموزش تعمیرات کامپیوتر

هزینه آموزش تعمیرات کامپیوتر

آینده بازارکار تعمیرکاران لپتاپ

به طور کلی مشاغل خدماتی در ایران آینده رو به رشدی دارند، مخصوصا که این خدمات در زمینه وسایل الکترونیک مانند موبایل، کامپیوتر و لپ‌تاپ باشد. یکی از خدماتی که در رابطه با وسایل الکترونیک این روزها بسیار رونق گرفته‌است و همچنان در بازارکار به آن نیاز است، تعمیرات وسایل الکترونیکی است. تعمیرات لپ‌تاپ به عنوان شغلی پردرآمد در ایران، به دلیل افزایش استفاده مردم از این وسیله و همچنین قیمت بالای خرید و روی آوردن افراد به انجام تعمیرات دارای آینده‌ای بسیار خوب است.

اگر شما هم به عنوان یکی از افراد علاقه‌مند به این رشته و جویای کسب مهارت و شغل، به فکر آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر و پیوستن به بازارکار این شغل هستید، اطمینان داشته‌باشید که با عملی‌کردن فکر خود در آینده به درآمد بسیار بالایی خواهید رسید. اما شاید فکر کنید تمام کسانی که در این شغل هستند، دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و این آموزش‌ها را در دانشگاه دیده‌اند. اما باید بدانید اینطور نیست برای آغاز به کار و اموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر شما به هیچ اطلاعات و پیشنیازی در این رشته احتیاج ندارید و تنها کافی است به یک آموزشگاه معتبر و با تجربه در آموزش به جوانان جویای کار مراجعه کنید.

بهترین گزینه برای شما مراجعه به مجتمع فنی پل است که با داشتن بیش از 19 سال سابقه آموزش بازارمحور و تربیت صدها نیروی ماهر برای ورود به بازارکار، علاوه بر برگزاری دوره‌های حضوری در محل آموزشگاه، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر برای علاقه‌مندان به کسب این مهارت درسرتاسر ایران کرده است. برای استفاده از این دوره‌ها و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید سوالات خود را از طریق واتساپ با شماره‌ تماس‌ 9016220042 مطرح کنید.

پکیج آموزش تعمیرات لپ تاپ

پکیج آموزش تعمیرات لپ تاپ

میزان سرمایه موردنیاز و درآمد شغل تعمیرات لپتاپ

تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر با وجود درآمد بالا نیاز به سرمایه زیادی برای شروع و راه‌اندازی ندارد. علاوه بر هزینه‌ای که باید برای آموزش پرداخت کنید، هزینه خرید ابزارآلات و تجهیزات موردنیاز برای تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر در قیاس با راه‌اندازی سایر مشاغل بسیار کمتر است. علاوه بر اجاره‌کردن مغازه می‌توانید این شغل را در منزل و با انجام تبلیغات تعمیرات لپ‌تاپ در محل کار و یا منزل مشتری نیز انجام دهید. برای اجازه مغازه هم نیازی به اجاره یک مغازه بزرگ ندارید و با حداقل سرمایه می‌توانید شروع به‌کار کنید. تمام هزینه‌های ابتدایی را در 5 تا 7 ماه اولیه شروع کار می‌توانید کسب کنید و در مراحل بعدی صرف گسترش و ارتقا این کسب‌وکار کنید.

درآمد مشاغل خدماتی و به خصوص تعمیرات، رقم ثابتی در طول ماه نیست و در هر ماه میزان آن متفاوت خواهد بود، اما در صورتی که نحوه برخورد صحیح با مشتری و روش‌های انجام تبلیغات درست و جذب مشتری را بلد باشید، در طی چند ماه می‌توانید با کسب شهرت در این بازار برای خود مشتری بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتر به‌دست آورید. به طور کلی اگر تمام شرایط به صورت ایده‌آل باشد می‌توان درآمدی در حدود 30 تا 50 میلیون در ماه را برای آینده این شغل پیش‌بینی کرد.

آموزش تعمیرات سخت افزار کامپیوتر

سخن آخر

در این روزها که کامپیوتر و لپ‌تاپ به یکی از وسایل پرکاربرد در بین مشاغل و دانشجویان تبدیل شده‌است، مشاغل خدماتی مرتبط با این وسیله نیز بسیار رونق گرفته‌است. تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر به عنوان یکی از شغل‌هایی که درآمد بالایی دارد اما نیاز به سرمایه اولیه کمی برای شروع دارد، شناخته می‌شود. اولین هزینه برای کسی که به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر است، هزینه‌ای است که باید بابت دوره آموزش لپ تاپ و کامپیوتر صرف کند، زیرا این حرفه نیاز به داشتن مهارت‌هایی دارد که تنها با آموزش و آن هم از طریق یک مرکز معتبر و باسابقه کسب می‌شود.

یکی از مراکز معتبر و باسابقه به عنوان بهترین اموزشگاه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در ایران مجتمع آموزش آنلاین پل است. این آموزشگاه با سابقه نزدیک به دو دهه در زمینه آموزش مهارت‌های موردنیاز بازارکار به جوانان جویای کار با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری آموزش آنلاین تعمیرات pc و لپ‌تاپ در کنار شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره‌ها می‌توانید با شماره تماس‌های مجتمع آموزشی پل موجود در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شماره 9016220042 سوالات خود را در واتساپ با مشاوران آموزشی موسسه در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا