عمومیکسب و کار ایرانی برتر

گارانتی سازگار مرکز ارتقا و سرویس لپ تاپ شما

حساسیت قطعات لپ تاپ و مشکلاتی که ممکن است برای آن ها ایجاد شود شما را ملزم به سرویس لپ تاپ می نمایند. این روزها کاربرانی زیادی از لپ تاپ ها استفاده می کنند؛ اما اطلاعات چندانی درباره اهمیت سرویس و ارتقا این دستگاه ها ندارند. سرویس های دوره ای لپ تاپ ها می توانند مانع از ایجاد خرابی های بزرگ تر شوند؛ بنابراین نباید نسبت به آن ها بی تفاوت بود. اگر در راستای سرویس و ارتقا لپ تاپ ابهامی دارید مطالعه این نوشتار می تواند به شما کمک های شایانی نماید. تا انتها ما را همراهی کنید.

ارتقا و سرویس لپ تاپ چیست؟

منظور از سرویس لپ تاپ انجام اقدامات و تعمیراتی است که اثرات قابل توجهی بر عملکرد لپ تاپ ها دارند و می توانند به بازیابی عملکرد اولیه آن کمک های شایانی نمایند. برای سرویس این دستگاه ها متخصصین ابتدا مشکلات نرم افزاری را برطرف ساخته سپس به سراغ غبارزدایی قطعات داخلی و تعمیر و تعویض سخت افزاری آن ها می روند. برای این امر باید از دانش و تخصص بالایی برخوردار باشید و اگر در این زمینه تجربه ای ندارید توصیه داریم این سرویس ها را به افراد حرفه ای بسپارید. در مرحله ارتقا لپ تاپ اگر سیستم شما دارای قطعاتی قدیمی باشد می توان آن ها را با قطعات جدید و پیشرفته تر جایگزین نمود.

اهمیت سرویس لپ تاپ ها

همان گونه که می دانید قطعات لپ تاپ ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند و هرگونه مشکلی می تواند به آن ها آسیب های زیادی وارد سازد. اگر بخواهیم اشاره ای اجمالی به دلیل اصلی بروز مشکلات سخت افزاری داشته باشیم می توان حرارت زیاد دستگاه و عملکرد نامناسب سیستم خنک کننده لپ تاپ را نام برد. افزایش حرارت لپ تاپ تبعات زیادی به دنبال دارد که مهم ترین آن ها شامل هنگ کردن، کند شدن و ریست شدن هنگام فعالیت می شوند که نباید به سادگی از کنار آن ها عبور کرد.

تعمیر لپ تاپ و سرویس دوره ای آن به شما کمک می کند تا از بروز خسارات بزرگ تر جلوگیری نمایید. با این تفاسیر اگر طی روز ساعات زیادی از لپ تاپ خود استفاده می کنید حتما در سال یکبار اقدام به سرویس لپ تاپ نمایید. به هیچ عنوان سرویس و ارتقا دستگاه خود را به مواقعی که سیستم دچار مشکل شده است موکول نکنید؛ زیرا این امر سطح خسارات را افزایش قابل توجهی می دهد. سرویس دوره ای لپ تاپ هزینه های شما را برای بازیابی عملکرد از دست رفته این دستگاه ها کاهش خواهد داد؛ به همین جهت اهمیت بسیار زیادی دارد.

بهترین زمان برای سرویس دوره ای لپ تاپ ها

توصیه داریم در سال یکبار نسبت به سرویس لپ تاپ اقدام نمایید. این سرویس های دوره ای خدمات متنوعی را شامل می شوند که به اختصار مواردی همچون تمیز کردن فن، شستشوی اتصالات داخلی و پورت هارد، تعویض خمیر سیلیکون، تست سلامت هارد و رم می شوند که هرکدام به نحوی می توانند به عملکرد بهتر دستگاه شما کمک کنند.

نکات مهم سرویس و ارتقا لپ تاپ

برای ارتقا لپ تاپ بایستی نکات بسیار مهمی را رعایت کنید تا در ادامه با مشکل خاصی مواجه نگردید. این نکات به شرح زیر هستند.

 • حتما پیش از ارتقا دستگاه خود بررسی کنید که آیا می توان لپ تاپ را ارتقا داد یا خیر؟
 • نسبت به سیستم سخت افزاری دستگاه خود به اطلاعات دقیقی دست یابید.
 • نظرات و میزان رضایت کاربران از ارتقا را بررسی کنید.
 • برای ارتقا لپ تاپ حتما از مراکز تخصصی و فعال در این حوزه کمک بگیرید.

خدمات سرویس نرم افزاری لپ تاپ

همان گونه که در بخش قبل نیز بیان شد سرویس لپ تاپ شامل تعمیرات نرم افزاری آن ها نیز می شود. این خدمات به صورت زیر هستند.

 • نصب نرم افزارهای جانبی موردنیاز اعم از نرم افزارهای تخصصی و غیرتخصصی
 • نصب انواع فایروال ها و آنتی ویروس های اورجینال
 • نصب انواع استوریج های اینترنال و اکسترنال
 • نصب و ارتقا سیستم عامل های مختلف
 • بکاپ گیری از اطلاعات ذخیره شده بر روی لپ تاپ ها
 • ارائه درایورهای لپ تاپ و نصب آن ها
 • ارتقا لپ تاپ

خدمات سخت افزاری لپ تاپ در گارانتی سازگار

حال که با خدمات نرم افزاری مجموعه گارانتی سازگار (shop.sazgar.com) آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی خدمات سخت افزاری این مجموعه بپردازیم تا به اطلاعات بیشتری در این راستا دست یابید. اگر پس از انجام بررسی های لازم از سوی کارشناسان ما نیاز به انجام تعمیرات سخت افزاری باشد لازم است در سریع ترین زمان ممکن نسبت به این کار اقدام نمایید. مشکلات سخت افزاری لپ تاپ ها عمدتا شامل موارد زیر می شوند.

خراب شدن شارژر لپ تاپ

مواردی همچون روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن لپ تاپ پس از روشن شدن و شارژ نشدن آن نشان دهنده خراب شدن شارژر لپ تاپ هستند که شما می توانید با خدمات مجموعه گارانتی سازگار به راحتی این مشکل را برطرف سازید.

خراب شدن صفحه کلید لپ تاپ

از دیگر مشکلات لپ تاپ ها می توان به خراب شدن صفحه کلید آن ها اشاره نمود که موجب از کار افتادن و یا جدا شدن کلیدهای لپ تاپ می شود. عوامل مختلفی همچون ضربه و یا حرارت می توانند زمینه ساز ایجاد چنین ایراداتی شوند که برای بازیابی عملکرد دوباره صفحه کلید بایستی آن ها را برطرف ساخت.

ایجاد خرابی در باتری لپ تاپ

از مهم ترین علائم و نشانه های خراب شدن باتری لپ تاپ ها می توان شارژ نشدن دستگاه، خاموش شدن پی در پی و روشن نشدن آن ها را نام برد که با تعمیر و یا تعویض باتری قابل حل است.

خراب شدن مادربرد لپ تاپ

اگر بخواهیم اشاره ای به علائم خراب شدن مادربرد لپ تاپ ها داشته باشیم می توان روشن نشدن دستگاه، کند شدن، عمل نکردن کلیدها، ایجاد تصویر تنها در خروجی مانیتور، نصب نشدن ویندوز و بهم ریختگی رنگ تصویر را نام برد. برای برطرف ساختن این مشکل باید از مراکز تعمیر تبلت و لپ تاپ کمک بگیرید؛ زیرا این مراکز با دانش و تخصص بالای خود می توانند به راحتی هرگونه مشکل و ایراد مادربردها را برطرف سازند.

مزایای ارتقا و سرویس لپ تاپ در گارانتی سازگار

خدمات مجموعه گارانتی سازگار تنها محدود به سرویس لپ تاپ نمی شوند؛ بلکه شما به واسطه این مجموعه می توانید از خدمات متنوع دیگری نیز بهره مند شوید. دراین مجموعه کارشناسانی فعالیت دارند که از تجارب بالایی در حوزه ارتقا و سرویس انواع لپ تاپ بهره مند بوده و توانمندی های لازم برای تعمیر و سرویس برندهای مختلفی از لپ تاپ ها را دارند. تمام خدمات مجموعه ما همراه با گارانتی ارائه می شوند تا با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره و دریافت خدمات دیگری همچون ریکاوری هارد، تعمیر تبلت و… می توانید با ما در ارتباط باشید.

کلام آخر

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که انتخاب یک مرکز تخصصی برای سرویس و ارتقا لپ تاپ از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیراتی که بر روی لپ تاپ ها صورت می پذیرند به دو دسته تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شوند. تعمیرات نرم افزاری به بهبود مشکلات نرم افزاری لپ تاپ و تعمیرات سخت افزاری به ارتقا، تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه ها می پردازند.

سوالات متداول

هزینه سرویس لپ تاپ چقدر است؟

نوع خرابی، قطعات موردنیاز و دستمزد تعمیرکار می تواند هزینه سرویس این دستگاه ها را تغییر دهد؛ بنابراین نمی توان در این باره نظر دقیقی داد.

ارتقا نرم افزاری لپ تاپ چیست؟

منظور از ارتقا نرم افزاری لپ تاپ به روزرسانی نمودن سیستم عامل و بایوس لپ تاپ است.

آیا لپ تاپ ها از قابلیت ارتقا برخوردارند؟

ارتقا لپ تاپ اصلا کار ساده ای نیست و شما را با محدودیت های خاصی مواجه می سازد؛ اما قابل انجام بوده و برای این کار حتما باید از مراکز تعمیر تخصصی کمک بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا