خط تلفن اینترنتی و مرکز تلفن اینترنتی الو021 را بررسی کنید و هوشمندانه، بهترین ها را انتخاب کنید

خط تلفن اینترنتی چیست؟

خط تلفن اینترنتی که با نام‌های دیگری مثل خط سیپ ترانک (SIP TRUNK)، سیپ فون (SIP PHONE) و ویپ لاین (VOIP LINE) هم شناخته می‌شود، خطوط تلفنی هستند که بر بستر اینترنت ارائه می‌شوند. در واقع تلفن اینترنتی همان خدمات تلفن ثابت شهری را ارائه می‌دهد با این تفاوت که به جای انتقال اطلاعات از سیم، بر بستر اینترنت انتقال از مرکز تلفن اینترنتی صورت می‌گیرد و با توجه به این ویژگی خدمات و امکانات بیشتری را می‌تواند به کسب و کارها ارئه کند. با خرید خط تلفن اینترنتی و بهره‌گیری از جدیدترین فناوری VOIP با راهکار مرکز تلفن ویپ ایران می توان به نیازها و خدمات ویژه کسب و کارها پاسخ داد.

مزایای خرید خط تلفن اینترنتی

شما با خرید خط تلفن اینترنتی الو021، می‌توانید با کمترین هزینه از جدیدترین فناوری‌های ارتباطی روز دنیا بهره‌مند شوید. این خطوط تلفن اینترنتی امکان جابجایی، توسعه‌پذیری و گسترش سازمان شما و از همه مهم‌تر کاهش هزینه‌ها را برای شما فراهم خواهد کرد.

راه‌اندازی سریع و آسان

از زمان ثبت سفارش تا تکمیل فرآیند خرید، ظرف مدت کوتاهی می‌توانید خط تلفن اینترنتی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

بدون‌نیاز به سخت افزار و سیم‌کشی

با توجه به اینکه تلفن اینترنتی نیاز به سخت افزار، سیم‌کشی و به طور کلی تجهیزات خاصی ندارد، با کمترین هزینه می‌توانید از آن برای راه‌اندازی سیستم ارتباطات تلفنی مجموعه خود استفاده کنید.

تعرفه مقرون به صرفه در مکالمات

به دلیل پایین بودن هزینه مکالمات و تعرفه اقتصادی، راه‌اندازی و خرید خط تلفن اینترنتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها مقرون به صرفه خواهد بود.

قابل جابجایی با تغییر محل شرکت

شما می‌توانید به هر محله ای که می‌خواهید نقل مکان کنید و خطهای تلفن ثابت اینترنتی خود را همراهتان ببرید. فقط کافی است در مکان جدید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی از تماس هم‌زمان

با خرید خط تلفن اینترنتی می توانید تعداد تماس های ورودی و خروجی همزمان را افزایش بدهید.

مالکیت دائمی خط

شما با خرید خط تلفن اینترنتی برای کسب و کار خود می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که مالکیت دائم آن خط را خواهید داشت.

بدون هزینه نگهداری و آبونمان

شما با خرید تلفن ابری دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت ابونمان یا هزینه نگهداری نخواهید داشت.

امکانات ویژه

با ترکیب این خط و سیستم تلفنی VOIP می‌توانید امکانات ویژه‌ای مثل تعریف نامحدود داخلی، نظرسنجی اپراتورها، ضبط مکالمات و صدها قابلیت دیگر داشته باشید.

خط تلفن اینترنتی مناسب چه کسب و کارهایی است؟

پاسخگویی به سبک کسب و کارتان با نرم افزار مرکز تماس

به طور کلی همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند از تلفن اینترنتی برای مجموعه خود استفاده کنند. چرا که این خطوط این قابلیت را دارند که هم مورد استفاده شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها قرار بگیرند و هم سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ از ویژگی‌های آن بهره‌مند شوند. همچنین اگر مجموعه شما دفتر کاری مشخصی ندارد و یا دغدغه دورکاری پرسنل مجموعه خود را دارید، تلفن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به این نیازهای شما پاسخ دهد.

ویژگی های تلفن اینترنتی چیست؟

تلفن اینترنتی، یک خط تلفن ثابت است که برای برقراری ارتباط آسان در مشاغل پدید آمده است. این تلفن بر بستر ویپ و بدون نیاز به سیم کشی راه اندازی می شود.با داشتن فقط یک اینترنت با سرعت مناسب مدیریت مشتریان خود را بر عهده بگیرید، چندین تماس همزمان برقرار کنید، با اشغال نشدن خطوط تلفن تان تماسی را از دست ندهید و یک تجربه عالی تلفنی با امکانات متنوع داشته باشید.

ویژگی های شاخص تلفن اینترنتی مرکز تلفن ویپ ایران

داشتن مالکیت مادام العمر

تمامی خطوط اینترنتی ارائه شده مرکز تلفن ویپ ایران دارای مالکیت مادام العمر هستند و مشترک نیازی به تمدید یا پرداخت آبونمان سالیانه ندارد. پروسه ثبت نام به صورت کامل در سازمان تنظیم مقررات طی و از طرف CRA پیامک تایید ثبت نام برای شخص متقاضی ارسال می گردد.

قابلیت جا به جایی

خطوط تلفن مرکز تلفن ویپ ایران وابسته به مکان خاصی نیست و در هرجایی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد می توان از آن استفاده کرد. تمانی اطلاعات به صورت یوزر، پسورد و آی پی سرور در اختیار مشتری قرار گرفته و نیازی به کابل کشی وجود ندارد.

هم حقیقی و هم حقوقی

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از خطوط تلفنی مرکز تلفن ویپ ایران استفاده کنند. اشخاص حقیقی با ارائه مدارک هویتی همانند کارت ملی و شناسنامه و اشخاص حقوقی با ارائه آگهی ثبت و روزنانه رسمی امکان خرید و استفاده از این حقوق را خواهند داشت.

افزودن کانال

هر مشترک مرکز تلفن ویپ ایران می تواند با استفاده از یک سرشماره، چندین تماس همزمان ورودی یا خروجی برقرار کند. هر شماره به تنهایی امکان افزایش ظرفیت تا 100 تماس همزمان را داراست تخصیص کانال به سرشماره می تواند مشکل بوق مشغول مخاطبین را برای همیشه از بین ببرد.

چرا خط تلفن اینترنتی را باید تهیه کنیم؟

تلفن اینترنتی یک تلفن ایده آل برای همه مخاطبین است. خطوط تلفن اینترنتی برای تمامی کسب و کار ها اعم از کسب و کارهای کوچک، کسب و کار نوپا، کسب و کارهای بزرگ و باتجربه و یا کسب و کارهایی که حتی دفتر محل کار ندارند و به صورت غیر حضوری و دورکار فعالیت می کنند نیز مناسب است.

پس شرایط کسب و کار شما فرقی نمی کند تنها اگر به دنبال ارتقا دادن کارها و پیشرفت خود هستید تهیه خط تلفن اینترنتی بهترین گزینه برای ادامه فعالیت شما است تا با ذهنی آسود و بدون دغدغه مدیریت عالی و کیفیت مناسب در تماس ها را تجربه کنید. مزیت های تلفن اینترنتی بسیار است که در این قسمت به چند نمونه از آن اشاره می کنیم؛

  • برقرار ارتباط داخلی بسیار قوی
  • ضبط کردن تمامی مکالمات
  • تهیه گزارشات کامل
  • برقراری چند تماس به طور همزمان و همچنین داشتن شماره رند
  • قابلیت متصل شدن به سی آر ام و یکپارچگی
  • امکان فعالیت به صورت دورکاری
  • امکان داشتن صف و خط تلفن
  • مقرون به صرفه
  • انعطاف پذیر بودن

خط تلفن اینترنتی را چگونه تهیه کنیم؟

جهت خرید خط تلفن اینترنتی هرگز نیازی به مراجعه حضوری در مرکز مخابرات و طی نمودن مراحل زمان بر ندارید اما نکته قابل توجه در این قسمت این است که دیگر حضور شما در یک استان ملاک نمی باشد یعنی شما می توانید در مشهد باشید و یک خط تلفن ثابت تهران را بخرید.

برای راه اندازی تلفن ثابت اینترنتی به چه تجهیزاتی نیاز است؟ راه اندازی این نوع تلفن ها (تلفن اینترنتی) با هزینه کم و بدون احتیاج به تجهیزات خاصی انجام پذیر است، همین امر باعث شده تا توجه بسیاری از کسب و کارها به این تلفن ها جلب شود، زیرا خرید تجهیزات و نگه داری از آن ها بسیار دشوار است.

مراکز تلفن ابری، تلفن اینترنتی را از مرکز تلفن ویپ ایران خریداری کنید چرا که مرکز تلفن ویپ ایران به عنوان اولین ارائه دهنده تخصصی سرویس های مخابراتی نسل جدید در سراسر کشور شروع به فعالیت کرد و در همین راستا اقدام به واگذاری سرویس هایی از جمله تلفن اینترنتی، سیپ ترانک، سیپ یوزر و سرویس های ارزش افزوده مخابراتی نمود.

مرکز تلفن ویپ ایران یک مرجع مهم جهت معرفی و خرید سرویس‌های تلفنی محسوب می شود. با انتخاب ما خیالتان از قیمت‌، نحوه سرویس‌دهی‌ و.. آسوده باشد. هدف مرکز تلفن ویپ ایران ارائه خدمات متنوع به مشتریان و جلب رضایت آن ها است. در همین راستا در زمان برقراری ارتباط مشتری با شرکت مرکز تلفن ویپ ایران مشاوران متخصص ما به دنبال بررسی و شرایط کاری شما هستند تا بهترین نوع محصول را بسته به نوع نیازتان به شما ارائه دهند.

دکمه بازگشت به بالا