ورزش و تندرستی

گل ایران مغزم را تکان داد!

آفتاب‌‌نیوز :

ژاپن امروز به ایران ۲-۱ باخت و وداعی زودهنگام با جام ملت‌های آسیا داشت. تیمی که خود را کدعی اول قهرمانی می‌دانست به خصوص در نیمه دوم حرفی برابر ایران نداشت..

ریتسو دوان در پایان بازی و با ابراز پشیمانی گفت: «در حال حاضر احساس یک شکست خورده را دارم، زیرا از جام ملت‌های آسیای قبلی، المپیک، جام جهانی و این جام ملت‌های آسیا تاکنون هیچ دستاوردی با تیم ملی نداشته‌ام».

او که در بازی مقابل بحرین در ۳۱ ژانویه اولین گل خود در این مسابقات را به ثمر رساند، در ادامه گفت: «احساس می‌کردم ایران با قدرت کاملاً بر ما مسلط شده بود. با وجود اینکه قرار بود ما توپ را در اختیار داشته باشیم، حریف سرعت ما را کنترل کرده بود. این یک بازی بود که ما مستحق باخت بودیم. نحوه دریافت گل بد بود و از نظر روحی به من آسیب وارد کرد. مغزم تکان خورد و احساس می‌کردم نمی‌توانم بدنم را حرکت دهم. بازی واقعا رقت انگیزی در نیمه دوم بود.»

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا