اقتصادی

گره ترافیکی شمال کشور با آزادراه منجیل – رودبار باز می‌شود

به گفته وزیر راه و شهرسازی، افتتاح آزادراه رودبار – منجیل گره ترافیکی چند ساله عبور مسافران شمال کشور را باز خواهد کرد.

به گزارش ترندونی، مهرداد بذرپاش در توییتی نوشت: افتتاح آزادراه رودبار – منجیل گره ترافیکی چند ساله عبور مسافران شمال کشور به‌ویژه استان گیلان را باز خواهد کرد. انشالله این پروژه ملی در آستانه سال جدید و ماه مبارک رمضان با حضور ریاست محترم جمهور تقدیم مردم عزیز خواهد شد.

بیشتر بخوانید

طلسم آزادراه منجیل – رودبار شکست

قزوین – رشت، بالاخره کامل می‌شود؟

آزادراه منجیل-رودبار باقی‌مانده آزادراه قزوین-رشت است که به‌دلیل شرایط خاص خود با برخورداری از تونل‌ها و پل‌های زیاد، به زعم مسئولان یکی از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین آزادراه‌های کشور به شمار می‌رود. در عین حال مردم شهرستان رودبار در پیک ترافیک دچار مشکلات فراوانی می‌شوند و اهالی برخی از روستاها تا رسیدن به شهر چندین ساعت در ترافیک می‌مانند.

تکمیل هشت کیلومتر آزادراه منجیل – رودبار بسیار حائز اهمیت است که در ۱۲ سال گذشته اگرچه بارها وعده به سرانجام رسیدن آزادراه قزوین – رشت مطرح بوده، اما تا کنون این وعده عملی نشده است. حالا به نظر می‌رسد این وعده در حال عملی شدن است.

بدین‌ترتیب خیراله خادمی – مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور- از افتتاح آزادراه منجیل-رودبار در روز دوشنبه با حضور رئیس جمهور خبر داد و گفت:‌ این آزادراه به‌عنوان سومین وعده دولت در افتتاح مسیرهای آزادراهی کشور آماده بهره‌برداری است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا